Autor Tema: Golf mk6 gti  (Pročitano 15080 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Igor V

  • VW Početnik
  • Poruke: 4
  • Age: 48
  • Lokacija: Belgrade
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf Mk6 gti
Golf mk6 gti
« poslato: Novembar 01, 2020, 10:16:02 pre podne »
Krenuo sam sa vracanjem golfa u zivot lagano  celebrate...

Zao mi je sto sam bacio filter klime a nisam ga slikao cisto da vidite koliko auto moze da bude zanemaren. Svakako najveci problem (u startu) su bile felne 19" sa apsolutno pogresnim ET 35, kacile su prilikom svakog I svakakvog skretanja o rubove. Lezece necu ni da pominjes...

Estetiku ovih Advanti nisam previse uzimao u obzir (malo su bile 90's) ali su svakako nove/polovne BBS 19" ET 50 resile sve zajedno.
Preporuka sa drugih foruma za mk6 sa ovom velicinom tocka je ET45, sad mogu slobodno da tvrdim da I ovaj ET lezi savrseno I pri zustrijim skretanjima nema problema. FR velika klesta I diskovi bez problema upakovani....








Van mreže Igor V

  • VW Početnik
  • Poruke: 4
  • Age: 48
  • Lokacija: Belgrade
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf Mk6 gti
Odg: Golf mk6 gti
« Odgovor #1 poslato: Novembar 01, 2020, 10:25:14 pre podne »
Sledece zakazano je zamena branika I desnog krila, razvaljeni su, saljem rezultat nakon intervencije.

Dobro bi mi dosla pomoc oko preporuke ko moze da vrati sediste u fabricko stanje, bubreg na vozacevom sedistu je u losem stanju. Ako ima neko preporuku doneo bi sediste na sredjivanje, prednost iskustvo u vracanje u fabricko stanje I naravno BG ili okolina  biggrin

« Poslednja izmena: Novembar 01, 2020, 10:26:53 pre podne od strane Igor V »

Van mreže kekembas

  • VW Početnik
  • Poruke: 79
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +1/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Passat R36 | Golf 5 GTI ED30
Odg: Golf mk6 gti
« Odgovor #2 poslato: Novembar 02, 2020, 01:43:27 pre podne »
Lepo lepo znaci krenulo je sredjivanje polako :) Ovaj auto se dugo vukao na oglasima ako se ne varam, stage 3 -  400 konja ?

Van mreže Igor V

  • VW Početnik
  • Poruke: 4
  • Age: 48
  • Lokacija: Belgrade
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf Mk6 gti
Odg: Golf mk6 gti
« Odgovor #3 poslato: Novembar 02, 2020, 06:14:19 posle podne »
Jeste stage 3 a provericemo I konje samo da budem siguran da motor ima svu potrebnu paznju. Trenutno imam suvisne zvuke zbog nekog dihtunga, nistam jos siguran kako I gde.

Dok to resavam hteo sam da zakrpim ove estetske nedostatke koji me nerviraju, sediste pre svega...