Autor Tema: Pissed Off  (Pročitano 72695 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže MasterChief

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 277
  • Lokacija: Šabac
  • Karma: +10/-6
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 5 TDI
Odg: Pissed Off
« Odgovor #20 poslato: Maj 26, 2011, 07:48:59 pre podne »
Krenuh ja jutros na posao, prilazim svom ljubimcu sa suvozačeve strane, ubacujem torbu, idem otpozadi sve u nekom iščekivanju da li mi možda neko nije skinuo još nešto sa zadnjih vrata. Primećujem da je sve tu, ulazim u auto, okrećem ključ, vezujem se i puštam muziku i krećem polako, i kad sam hteo da pogledam u retrovizor, primetio sam da nemam u šta da pogledam, tj neko mi je onako ciganski podmuklo skinuo ogledalo angry2. Ne znam stvarno više šta da radim sa idiotima  batine, ovo već utiče na vožnju (ispizdeo sam koliko sam puta danas refleksno pogledao tamo gde je nekad bio retrovizor), sumnjam na nekog lika koji mi se nešto smeškao jutros kad sam se mimoilazio sa njim u raspaloj zarđaloj zastavi, njegovog ćaleta idiot ko mu je kriv što nije išao u školu, ili naučio neki zanat angry2, ali opet nemam dokaza. Idem posle i da se raspravim sa majstorom za alarm. Dao sam dosta para za šugavu Cobru, a poskidaše mi sve sa auta dok ona samo zeva okolo. E da i jedno pitanje, da li je grejač retrovizora u samom ogledalu, ili u mehanizmu?
« Poslednja izmena: Maj 26, 2011, 07:52:09 pre podne od strane MasterChief »
Atomic batteries to power! Turbines to speed!

Van mreže Guarana

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3428
  • Age: 39
  • Lokacija: Ljubljana
  • Karma: +90/-37
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Lada
Odg: Pissed Off
« Odgovor #21 poslato: Maj 26, 2011, 10:33:33 pre podne »
grejac je valjda u samom ogledalu
alarm ti ne radi na spoljne stvari, samo unutrasnje.. tako je po zakonu odavno inace bi svima kola pevala po ceo dan.. jbg.. ako ti je stvarno tako haos za parking, ubuduce ih skupljaj... ja sam tako dok sam ziveo u zahumskoj

meni je auto izgreban sa svih strana, gomila ogrebotina od tudjih vrata, sva 4 luka iznad tockova izgrebani, branici po svakom cosku... ili se pomiris s time ili kupis garazu ili farbas auto svakih mesec dana.. nema tu sta mnogo da se nerviras, tako je kad parkiras na ulici
lollol

Van mreže cvijander

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3856
  • Age: 39
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +47/-12
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 2 Tas+Mexico
Odg: Pissed Off
« Odgovor #22 poslato: Maj 26, 2011, 04:21:09 posle podne »
Sve zavisi kako je nastelovan alarm i koje opcije ima na sebi .Tj fali ti sok senzor koji reaguje na udarce  coilleo2tj Ili ubaci nekog kineza ili alarm sa pejdzerom .Onda ce i biti veselo jer ako neko cacka golfa ti dobijas obavestenje ,a posle na tebi je dalje sta ciniti ;)

Van mreže LEMI

  • Youngtimer
  • VW Klub Prijatelj
  • Master Member
  • ***
  • Poruke: 3413
  • Age: 113
  • Lokacija: Beograd, Vozdovac
  • Karma: +48/-31
  • Pol: Muškarac
  • KORREKT
Odg: Pissed Off
« Odgovor #23 poslato: Maj 28, 2011, 05:43:17 posle podne »
Grejac je u mehanizmu a ne u staklu-ogledalu

Van mreže MasterChief

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 277
  • Lokacija: Šabac
  • Karma: +10/-6
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 5 TDI
Odg: Pissed Off
« Odgovor #24 poslato: Jul 11, 2011, 07:56:47 pre podne »
E stvarno ne znam više, u čemu je fazon, jesam li ja neki magnet za budale, ili šta! :angry: Više mi se smučilo u roku od 2 meseca kako sam uzeo ovaj auto, odrali su mi zadnji branik na parkingu, skinuli su mi značke sa prtljažnika, skinuli su mi vozačevo ogledalo, ukrali mi brisač (ej brisač i podvalili neko govno ne bi li izgulio šajbnu), a jutros sam primetio da mi je neko skakao po haubi, i naravno napravio ulubljenje (to su najverovatnije neki idioti koji su sinoć celo veče pevali "pravda za uroša, pravda za uroša", a kad su oni završili onda su se neke pijane lude svađale sa nekim likom, sve to u 3 ujutru, a ja moram rano da ustanem zbog posla angry2), a takođe sam primetio da me je neko domaćinski zagrebao ključem po zadnjem desnom krilu, onako seljački do zaštite. badmood badmood badmood Ono ajde da se to sve desilo u roku od godinu dana, ali brate mili pa stvarno što je dosta dosta je. Nego me nervira i što sam dao pare za glupavu Cobru koja otprilike reaguje samo kada neko uđe u auto, da se barem alarm uključio dok je idiot bio na haubi pa da se barem istresem na nekome batine batine.

Ne znam zašto se ovo baš meni dešava! Kapiram da je neizbežno da će se nešto desiti kad mi je auto ispred zgrade, i kapiram da nisu samo po mom autu šetali to veče, ali čoveče baš imaju pik na mene. A ne kapiram zbog čega, miran sam lik, gledam svoja posla, ne pravim gluposti, i ne svađam se sa komšilukom, a i nemam vremena od posla, parkiram se uvek propisno, a na parkingu uvek ima boljih automobila od mog.
« Poslednja izmena: Jul 11, 2011, 08:09:34 pre podne od strane MasterChief »
Atomic batteries to power! Turbines to speed!

Van mreže Boban

  • Auto Union
  • Uprava Kluba
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 8189
  • Age: 39
  • Lokacija: BGD
  • Karma: +68/-13
  • Pol: Muškarac
  • Vorsprung durch Technik
    • vw club serbia-forum
  • Auto: Comfort Coupe
Odg: Pissed Off
« Odgovor #25 poslato: Jul 11, 2011, 08:21:25 pre podne »
Au, menjaj mesto parkinga pod hitno

Van mreže Limited

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2469
  • Lokacija: Montenegro
  • Karma: +45/-30
  • Pol: Muškarac
  • Auto: IMT 539
Odg: Pissed Off
« Odgovor #26 poslato: Jul 11, 2011, 08:35:11 pre podne »
E sta se mene sinoc desilo parkirao ja passata ispred kafica na parking izlazim iz kafica neki momak mi seo na haubu zamolim ga lepo da se skloni ono uz salu fresko poliran on se skloni i kaze ko da ti je neko auto ja ga pogledam i kazem mu kad budes ti kupio ovakvog javi mi se da ti poklonim mog on poce da se zalecinje da se pobije opali mi samar ja mu vratim tu nas razdvoje vratim se ponovo u kafic da popijem jos jedno beer nakon deset minuta izlazim napolje kad mi covek nozem izgrebao auto kod zadnjih vrata  badmood  angry2 angry2
A nikom se nisam zamjerao !!!!!!

Van mreže noise024

  • Old.Jr Member
  • **
  • Poruke: 311
  • Lokacija: Subotica
  • Karma: +19/-3
  • Pol: Muškarac
Odg: Pissed Off
« Odgovor #27 poslato: Jul 11, 2011, 08:46:04 pre podne »
ja licno nemam problema sa tim, ali dosta cujem kako se neki ljudi zale na autopraonice ili servise tj na njihove radnike jer se desavalo da im se desavalo da vide svoj auto na ulicama ili pak im nestaju stvari.

Van mreže MasterChief

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 277
  • Lokacija: Šabac
  • Karma: +10/-6
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 5 TDI
Odg: Pissed Off
« Odgovor #28 poslato: Jul 11, 2011, 09:18:43 pre podne »
E sta se mene sinoc desilo parkirao ja passata ispred kafica na parking izlazim iz kafica neki momak mi seo na haubu zamolim ga lepo da se skloni ono uz salu fresko poliran on se skloni i kaze ko da ti je neko auto ja ga pogledam i kazem mu kad budes ti kupio ovakvog javi mi se da ti poklonim mog on poce da se zalecinje da se pobije opali mi samar ja mu vratim tu nas razdvoje vratim se ponovo u kafic da popijem jos jedno beer nakon deset minuta izlazim napolje kad mi covek nozem izgrebao auto kod zadnjih vrata  badmood  angry2 angry2
A nikom se nisam zamjerao !!!!!!

Pazi , imaš kretena koji će ti se zameriti samo zato što mu se nije nešto u vezi tebe svidelo. Konkretno znam za primer kada je neki komšija narkoman čekao celo veče u kafiću da neki lik koji je gledao svoja posla isprati devojku kući ne bi li mu prišao i polupao flašu o glavu, iz čista mira.

ja licno nemam problema sa tim, ali dosta cujem kako se neki ljudi zale na autopraonice ili servise tj na njihove radnike jer se desavalo da im se desavalo da vide svoj auto na ulicama ili pak im nestaju stvari.
Auto perem kod ćaleta od drugara sa faxa (a on isto ima 4-ku i generalno ih voli), a i moji roditelji ih poznaju tako da nikad nisam imao takvih problema.


A za ovo skakanje po automobilu mislim da su ovi likovi, nisam im video face, a skužio sam ih tek kad je jedna od tih dileja skočila na komšijinog yuga (kojem se jelte upalio alarm za razliku od mog), tad su i uhvatili šturu, ali je on bio parkiran dosta dalje od mog auta, nisam ni pomislio da su skakali po mom dok jutros nisam video tek kad sam stigao na posao otisak patika i ulubljenje na haubi.

http://www.youtube.com/watch?v=WwZ6-v7dSZM

To su navijači nekog raspalog žnj ligaša čiji je stadion u mom komšilku. Brate mili ne razumem ih, ako su puni energije i besni što nemaju para, nek idu da rade, ili nek se bave nekim sportom, ja sam uvek bio nekako uposlen i za vreme srednje i za vreme faxa.
« Poslednja izmena: Jul 11, 2011, 09:35:30 pre podne od strane MasterChief »
Atomic batteries to power! Turbines to speed!

Van mreže Limited

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2469
  • Lokacija: Montenegro
  • Karma: +45/-30
  • Pol: Muškarac
  • Auto: IMT 539
Odg: Pissed Off
« Odgovor #29 poslato: Jul 11, 2011, 09:34:48 pre podne »
Chief upravu si kad kazes puni energije a nemaju para.
A najgori su cigani pljackaju kola prodavnice a kad ga uzmes da ti nesto radi nezna drzat alat u ruke nego te jos zebava.
A tu su isti i navijaci kad je utakmica nedeljom ja auta u grazu i peske kroz casiju jer im policija nemoze nista  lome sve pred sobom.

Van mreže Acca

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3775
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +43/-36
  • Pol: Muškarac
  • Auto: passat b5,5>vw GOLF 5
Odg: Pissed Off
« Odgovor #30 poslato: Jul 11, 2011, 11:25:58 pre podne »
meni se prosle godine desilo da na auto putu cim predjes gazelu ka novom beogradu neka dva lika,tu su negde 20esetak godina idu paralelno samnom,ja u srednjoj traci a oni u brzoj,i pocnu da me cimaju i smeju se,pokazuju srednji prst,gadjaju mi zvakom u staklo  itd,vozili fiat punta novog a ja vw polo i ja uzmem otvorim prozor i uzmem palicu i po haubi i retrovizoru,u toku voznje,otkinem mu retrovizor,popizdeo sam bio i oni uhvatili da mi pobegnu a ja ih ganjam,jurio sam ih cak do tosinog bunara.
iz cista mira poceli,mangupiraju se,sreca sto se nisu zaustavili,mislim sreca za njih,a i onako sam bio nervozan

i najvise mrzim taksiste  angry2
  champ1

Van mreže Shomi

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1738
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +70/-73
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Vozim shta stignem ;)
Odg: Pissed Off
« Odgovor #31 poslato: Jul 11, 2011, 11:58:59 pre podne »
@MasterChief Jbt ne zali shto si kupio kobru... Naruci ovo http://www.vw-club.rs/forum/index.php?topic=20560.msg225523#msg225523 i povezi ga sam, ako se ne snalazis sa strujom neki elektricar nek ti ga poveze... Bar da dize galamu kad ti se neko kaci oko auta...  :)
Samo da zamolim isfrustrirane osobe, nedovoljno razvijenog intelekta da shvate ironiju i sarkazam u mojim porukama, da mi sjashu sa karme i preskoce citanje mojih postova na forumu. Hvala!

Van mreže cvijander

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3856
  • Age: 39
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +47/-12
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 2 Tas+Mexico
Odg: Pissed Off
« Odgovor #32 poslato: Jul 11, 2011, 12:44:16 posle podne »
Ma dvosmerni sa pejdzerom i miran si  ako se dobro nasteluje  bicedobro,kod mene nema toliko vise ogrebotina , ali zato po mom parkingu samo nestaju akumulatori (komsiji su za mesec dana )3 digli + zadnji put su mu ceo auto ocistili ,ukljucujuci jelkice i sve moguce sprejove koje je covek imao .
« Poslednja izmena: Jul 11, 2011, 12:46:08 posle podne od strane 14henry »

Van mreže Garfield

  • ~~LOW&SLOW BABY LOW&SLOW~~
  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1472
  • Age: 31
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Karma: +28/-24
  • Pol: Muškarac
  • Nije bitno sta radis bitno je sta vozis (VW)
  • Auto: Dacia Logan, Corrado G60
Odg: Pissed Off
« Odgovor #33 poslato: Jul 11, 2011, 12:48:16 posle podne »
meni se prosle godine desilo da na auto putu cim predjes gazelu ka novom beogradu neka dva lika,tu su negde 20esetak godina idu paralelno samnom,ja u srednjoj traci a oni u brzoj,i pocnu da me cimaju i smeju se,pokazuju srednji prst,gadjaju mi zvakom u staklo  itd,vozili fiat punta novog a ja vw polo i ja uzmem otvorim prozor i uzmem palicu i po haubi i retrovizoru,u toku voznje,otkinem mu retrovizor,popizdeo sam bio i oni uhvatili da mi pobegnu a ja ih ganjam,jurio sam ih cak do tosinog bunara.
iz cista mira poceli,mangupiraju se,sreca sto se nisu zaustavili,mislim sreca za njih,a i onako sam bio nervozan

i najvise mrzim taksiste  angry2
prijatelju trebao si da ih ganjas do kraja i u voznji necim sto tezim da ih gadjas dok im ne polupas ceo auto,a posle odes i do mame i do tate i nacestitas im se i nove godine i uskrsnjih i bozicnih praznika,jer stoka razume samo jedan recnik BATINE.
gori sam ja saban sto ulazim u raspravu sta je slik guma a sta komercijalna, podero sam slikova koliko pola foruma zajedno nije putnickih

Van mreže MasterChief

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 277
  • Lokacija: Šabac
  • Karma: +10/-6
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 5 TDI
Odg: Pissed Off
« Odgovor #34 poslato: Jul 11, 2011, 01:11:03 posle podne »
@MasterChief Jbt ne zali shto si kupio kobru... Naruci ovo http://www.vw-club.rs/forum/index.php?topic=20560.msg225523#msg225523 i povezi ga sam, ako se ne snalazis sa strujom neki elektricar nek ti ga poveze... Bar da dize galamu kad ti se neko kaci oko auta...  :)
Čekaj ne kapiram, da povežem na Cobru, da ga povežem uporedo sa Cobrom, ili da izvadim Cobru i ubacim ovo? Ja sam pukao fine parice da bi ugradio Cobru i ne bi je čupao tek tako, ako je nadogradnja neka u pitanju onda bi možda i ugradio.

ali zato po mom parkingu samo nestaju akumulatori (komsiji su za mesec dana )3 digli + zadnji put su mu ceo auto ocistili ,ukljucujuci jelkice i sve moguce sprejove koje je covek imao .

Takva je situacija i kod mene u komšiluku, i to uglavnom vade iz Golf 2-ki (jel to neki fazon da im se lako otvara hauba ili....?). Moj komšija svako veče kad se parkira akumulator pod mišku baš iz tog razloga.
« Poslednja izmena: Jul 11, 2011, 01:14:25 posle podne od strane MasterChief »
Atomic batteries to power! Turbines to speed!

Van mreže Shomi

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1738
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +70/-73
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Vozim shta stignem ;)
Odg: Pissed Off
« Odgovor #35 poslato: Jul 11, 2011, 01:45:51 posle podne »
Ja sam mislio da pored kobre ubacish i ovo... ne znam koju su ti kobru stavili, ali sam negde citao da moze da se kobra nadogradi i da se stavi shok senzor....

Dakle ovo ti dodje bash dzabdzabe... vezi mu samo struju sa acc. trubu i shok senzor... 4 kabla... bar ce te klince da otera... a ti sa pejdzerom, ako hoces kvalitet koshtace te ko tu kobru shto si stavio... ja nisam nashao nigde alarm sa pejdzerom ispod 80 evrica, plus ugradnja... tako da ili nadogradi kobru ili stavii ovo...
Samo da zamolim isfrustrirane osobe, nedovoljno razvijenog intelekta da shvate ironiju i sarkazam u mojim porukama, da mi sjashu sa karme i preskoce citanje mojih postova na forumu. Hvala!

Van mreže cvijander

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3856
  • Age: 39
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +47/-12
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 2 Tas+Mexico
Odg: Pissed Off
« Odgovor #36 poslato: Jul 11, 2011, 02:06:31 posle podne »
@Shomi da toliko je i mene kostalo  ;)
@ masterchief -- ma ima fora za otvaranje golfa 2   bonk

« Poslednja izmena: Jul 11, 2011, 02:12:24 posle podne od strane 14henry »

Van mreže Acca

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3775
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +43/-36
  • Pol: Muškarac
  • Auto: passat b5,5>vw GOLF 5
Odg: Pissed Off
« Odgovor #37 poslato: Jul 11, 2011, 07:54:43 posle podne »
meni se prosle godine desilo da na auto putu cim predjes gazelu ka novom beogradu neka dva lika,tu su negde 20esetak godina idu paralelno samnom,ja u srednjoj traci a oni u brzoj,i pocnu da me cimaju i smeju se,pokazuju srednji prst,gadjaju mi zvakom u staklo  itd,vozili fiat punta novog a ja vw polo i ja uzmem otvorim prozor i uzmem palicu i po haubi i retrovizoru,u toku voznje,otkinem mu retrovizor,popizdeo sam bio i oni uhvatili da mi pobegnu a ja ih ganjam,jurio sam ih cak do tosinog bunara.
iz cista mira poceli,mangupiraju se,sreca sto se nisu zaustavili,mislim sreca za njih,a i onako sam bio nervozan

i najvise mrzim taksiste  angry2
prijatelju trebao si da ih ganjas do kraja i u voznji necim sto tezim da ih gadjas dok im ne polupas ceo auto,a posle odes i do mame i do tate i nacestitas im se i nove godine i uskrsnjih i bozicnih praznika,jer stoka razume samo jedan recnik BATINE.

to su mamini i tatini sinovi i oni su uvek nevini i u pravu   angry2
rado bih ga izudarao nego necu sebi da navucem neku bedu na vrata pa da robijam zbog budale  ;)
inace svaki dan predjem po minimum 150km po beogradu i sta sve imas da vidis u saobracaju ono je tuga bozija  bicedobro
  champ1

Van mreže Fitipaldi

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2301
  • Lokacija: Basra, Irak
  • Karma: +36/-33
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Pasat B6 2.0 TDI CR
Odg: Pissed Off
« Odgovor #38 poslato: Jul 12, 2011, 09:37:48 pre podne »
Masterchief - auto ti je postao malerozan, prodaj i uzmi neki drugi. big_boss
This time next year, we'll be millionaires!

Van mreže DusanVW

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2670
  • Age: 31
  • Lokacija: Kragujevac
  • Karma: +103/-38
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Grand Cherokee 4.7
Odg: Pissed Off
« Odgovor #39 poslato: Jul 13, 2011, 01:50:30 pre podne »
Meni je preksinoc neko ogrebao suvozacheva vrata... I to bash preko celih vrata udario iks... Popizdeo sam... I jedan mali iks odmah pored suvozachevih vrata... I naravno ukrali su mi kapice po 213123 put...  angry2 wacko badmood