Autor Tema: 2.016v ABF kocnice  (Pročitano 3503 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže darko mk5

  • VW Početnik
  • Poruke: 37
  • Lokacija: Skopje
  • Karma: +3/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Golf MK5/ VW Golf MK1 GTI
Odg: 2.016v ABF kocnice
« Odgovor #20 poslato: Oktobar 27, 2016, 04:55:01 posle podne »
pustio sam PN sa kocnice i nosace koje sad vozim, al niko nije odgovorio dali mogu da koristim nesto od toga. Ljudi mora modifikacije, pare ovde nema, vlast je sve pokrala cak je odnela i djelove sa otpadima  lollol

Van mreže gedora

  • sve za srpstvo i motorsport
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 9370
  • Karma: +534/-256
  • Pol: Muškarac
Odg: 2.016v ABF kocnice
« Odgovor #21 poslato: Oktobar 27, 2016, 07:24:52 posle podne »
@majstor darko mk5 makedonac, a da ti malo ne jedes govna i ne izmisljas toplu vodu?
jel to neka tajna koje kocnice mogu a koje ne na auto star 40 godina? postavljas pitanja na koje su odgovori svi sazvakani prije 30-40godina?
zar u makedoniji nikad niko nije ubacio 16v u golfa keca pa si ovde dosao da jebes narod i postavljas glupa pitanja?

Van mreže darko mk5

  • VW Početnik
  • Poruke: 37
  • Lokacija: Skopje
  • Karma: +3/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Golf MK5/ VW Golf MK1 GTI
Odg: 2.016v ABF kocnice
« Odgovor #22 poslato: Oktobar 27, 2016, 11:29:15 posle podne »
@gedora jer ti prolupala tebi 32ka pa sto vredzas? ja vrlo lepo znam da mogu da stavim griling 54 ali ne zelim. lepo sam pitao kakve modifikacije mogu da uradim sa nesto na koje mogu da ne komplikovam zivot jer adaptere kostaju najmanje 100 eura da ih neko izradi u skoplje. Plus sape... U keca ama bas niko nije ubacio abf u makedonii. Jebote pa mi imamo 5 keca u makedonii, a ti se ovde pravis pametan....

Ali eto, za razliku od tvoj bogati recnik ima ljudi koje zele da odgovore. Hvala svima, potrudicu se da vec uopste ne pratim ovaj forum.

Pozdrav svima!