Autor Tema: Jetta 2.0cc 85Kw  (Pročitano 14343 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

hirurg

  • Gost
Jetta 2.0cc 85Kw
« poslato: Oktobar 08, 2014, 06:55:29 posle podne »
 clap
zdravo i ovde :) evo da prstavim svog ljubimca koji je medju ljepsim auticima vw grupacije Radi se o JETTA modelu (2005 g.p) ili po evropski Bora. Pogoni se na motor od 2.0cc i 85kW, automatik je i ima ugradjen LPG. Fabricki look koji nista nije mjenjan mimo fabrickog izdanja, dakle stakla su fabricki tamna, na pragu autica je takodje oznaka TUNNING.


« Poslednja izmena: Oktobar 08, 2014, 07:06:25 posle podne od strane hirurg »

Van mreže BladeBG

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5025
  • Age: 37
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +107/-75
  • Pol: Muškarac
  • Gram rada, vredniji je od tone teorije.
  • Auto: VW Passat B5.5 1.9TDI Variant
Odg: Jetta 2.0cc 85Kw
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 08, 2014, 07:02:59 posle podne »
Lepo izgleda. Jel imas problema sa delovima, sa obzirom da je amerikanac?
Ja auto za americko trziste nikad nisam imao, niti ga je imao neko sa kim sa dobar. Pa nemam iskustva iz prve ruke. Ali kazu da je zeznuto za delove.

Najbolji način da nešto uradite je da prekinete pričate i počnete da radite.

hirurg

  • Gost
Odg: Jetta 2.0cc 85Kw
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 08, 2014, 07:05:05 posle podne »
Hvala na pohvali, sto se tice dijelova nema problema jos uvijek, stariji modeli su imali problem ali posto je ovo noviji model vjerovatno su malo usaglasili standarde. vecinom golf 4

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6851
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Jetta 2.0cc 85Kw
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 08, 2014, 07:20:18 posle podne »
Odlican Autic , Prelep , za svaku pohvalu  thumbup Sretno se i dugo vozio ...  :26

kakav je iznutra enterijer ... posto pise TUNNING ...

i trebalo bi bocni zmigavci na branicima da ti gore kad upalis poziciju ... jedino neznam zasto ih nema pozadi na Braniku ...

Inace vdjao sam taj model dok sam bio u Americi , dosta se vozi ... i vecina ima tu hrom lajsnu ...

 :26
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

hirurg

  • Gost
Odg: Jetta 2.0cc 85Kw
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 08, 2014, 07:22:48 posle podne »
Nazad nema gabaritnih...a napred ima. Razlog ne znam ali koliki primjetih kod svih je tako. Unutra ce biti slika dok se dubinski opere. A sto se tice autica mislim da ce posluzi. Hvala na lijepim zeljama

Van mreže djole199

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 818
  • Age: 30
  • Lokacija: Bor
  • Karma: +8/-1
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Audi A3 1.9 TDI Quattro
Odg: Jetta 2.0cc 85Kw
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 08, 2014, 08:44:37 posle podne »
Lepo izgleda.  :25

hirurg

  • Gost
Odg: Jetta 2.0cc 85Kw
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 08, 2014, 09:01:19 posle podne »
Bice to jos ljepse ;) kome mogu da se obratim oko kodova da mi radi tuner na fabrickom radiu....

Van mreže aleksandark

  • VW Početnik
  • Poruke: 137
  • Age: 27
  • Lokacija: vlasotince
  • Karma: +2/-1
  • Pol: Muškarac
  • Auto: mk4
Odg: Jetta 2.0cc 85Kw
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 09, 2014, 12:24:55 pre podne »
bas fino izgleda  :) daj neku sliku unutrasnjosti  clap

Van mreže Peca_Nis

  • VW KLUB Maniac
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5018
  • Age: 31
  • Lokacija: Nis
  • Karma: +141/-30
  • Pol: Muškarac
Odg: Jetta 2.0cc 85Kw
« Odgovor #8 poslato: Oktobar 09, 2014, 01:47:56 pre podne »
Lepa jetta :) Sta ima od opreme? Koji fabricki radio imas? beta/gamma/rcd200 ili nesto americko sto je tada islo u jettu?
nemam ja. to su gile i ljilja iz borce. kruska jebe tu zenu on ima br

Van mreže Wele

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6696
  • Lokacija: MunZe
  • Karma: +269/-172
  • Pol: Muškarac
  • Lupo GTI, Arti
Odg: Jetta 2.0cc 85Kw
« Odgovor #9 poslato: Oktobar 09, 2014, 01:50:10 pre podne »
lepo izgleda, ali kad je fabrika ovoliko tamnila stakla?
Svaka pobuna, svaki otpor počinje jednom rečju - Ne!

hirurg

  • Gost
Odg: Jetta 2.0cc 85Kw
« Odgovor #10 poslato: Oktobar 09, 2014, 08:10:14 pre podne »
Bice slika danas unutrasnjih. Sto se tice stakla.  Ima na svakom oznaka tinted. Radio je nekakav za americko trziste mislim da bijese monson ili tako nesto. Ali mi tuner ne radi moram da vidim sta zeza. Cd odlicno radi i ozvucenje je bas bas jako dobro. Od opreme ima sve sem koze...da ne nabrajam redom...

Van mreže Peca_Nis

  • VW KLUB Maniac
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5018
  • Age: 31
  • Lokacija: Nis
  • Karma: +141/-30
  • Pol: Muškarac
Odg: Jetta 2.0cc 85Kw
« Odgovor #11 poslato: Oktobar 09, 2014, 01:56:25 posle podne »
Auu brate, ako je monsoon i ne radi radio, nisi jedini slucaj, ima ih 3-4 na oglasima kod nas, svi imaju istu muku, radio ne radi a cd i kaseta rade, monsoon bi trebalo i za kasetu da ima. Skidaj to i ubaci RCD200
nemam ja. to su gile i ljilja iz borce. kruska jebe tu zenu on ima br

hirurg

  • Gost
Odg: Jetta 2.0cc 85Kw
« Odgovor #12 poslato: Oktobar 09, 2014, 02:33:59 posle podne »
Monsoon ima i kaseta...jako dobar radi9. Zvuk je percerzija. Gdje da nadjem rcd200? I zasto je radi tuner na monsoon

Van mreže Peca_Nis

  • VW KLUB Maniac
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5018
  • Age: 31
  • Lokacija: Nis
  • Karma: +141/-30
  • Pol: Muškarac
Odg: Jetta 2.0cc 85Kw
« Odgovor #13 poslato: Oktobar 09, 2014, 07:09:25 posle podne »
Na oglasima, kupujemprodajem.com baci pogled tamo, kucaj rcd200 ima manji ekran od monsoon-a ali je lep

Nisam znao da amerikanci imaju sve sem koze, uglavnom su uskraceni neke opreme, retko ko ima digitalnu klimu i bord kompjuter, a skoro svi imaju tempomat
nemam ja. to su gile i ljilja iz borce. kruska jebe tu zenu on ima br

hirurg

  • Gost
Odg: Jetta 2.0cc 85Kw
« Odgovor #14 poslato: Oktobar 09, 2014, 10:34:27 posle podne »
Digitalnu klimu nemam i nikad ne bi uzeo auto sa istom. A bord racunar takodje nemam i ne vidim vaznost istog. Ja sam se pogresno izrazio. A u autu je sva oprema koja se nudi za americko trziste. Meni je bitnije sto mi je auto citav pocincan nego sto nema bord racunar ili digitalnu klimu.

Van mreže Peca_Nis

  • VW KLUB Maniac
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5018
  • Age: 31
  • Lokacija: Nis
  • Karma: +141/-30
  • Pol: Muškarac
Odg: Jetta 2.0cc 85Kw
« Odgovor #15 poslato: Oktobar 10, 2014, 03:06:51 pre podne »
A nismo se razumeli... Pa vaznost climatronica i borda je samo sto svetli lepse nocu, auto ide isto i bez jednog i bez drugog :) Sto se koze tice, to ti i ne treba, jer leti vruce zimi 'ladno kad sednes...

Nego, bila je u Nisu kod mene tu na prodaju jedna fabricka RNS navigacija (nije MFD u boji nego ona sa plavim ekranom ) za nekih 110e valjda, a RCD200 dobar je oko 80-90 eura, ako se nije prodala ova navigacija a zanima te javi mi da pogledam. Inace, lepsa je od rcd200 jer ima ekran veliki i navigaciju koja ne radi kod nas, al nema veze :) cita audio diskove
nemam ja. to su gile i ljilja iz borce. kruska jebe tu zenu on ima br

hirurg

  • Gost
Odg: Jetta 2.0cc 85Kw
« Odgovor #16 poslato: Oktobar 10, 2014, 07:28:47 pre podne »
Vidim da poznajes materiju. Reci mi koji ja rcd mogu da stavim kod sebe najnoviji? Recimo 300 ili 310. Navigacija mi ne treba...a sto se tice osvjetljenja navece pa drugar ja sam porodicni covjek i ne provodim toliko novu u vozilu.

Van mreže Peca_Nis

  • VW KLUB Maniac
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5018
  • Age: 31
  • Lokacija: Nis
  • Karma: +141/-30
  • Pol: Muškarac
Odg: Jetta 2.0cc 85Kw
« Odgovor #17 poslato: Oktobar 10, 2014, 12:32:02 posle podne »
Rcd 300 i 310 su novija generacija ( za golf 5 / jetta 5 / passat b6 ) i ne mozes da ih uglavis kod tebe. Ustvari moze, ali moras da seces ukrasne lajsne oko plejera sto su ti na kavezu, unutra moras sve da iseces, da zamenis instalaciju i pitanje kako ce to da stoji, a sve ce da lupka krcka i tako to.

Od plejera za generaciju golf4/jetta/bora mozes da stavis sledece:

1. gamma radio + cd charger ( audio diskovi )



2. RCD 200  ( ukoliko gore ima oznaku mp3 kao ovaj sa slike onda cita i mp3, ako nema, onda cita samo audio )



3. kineska verzija rcd200 sa velikim ekranom i izgledom koji potseca na rcd300 iz golfa 5, sigurno ih ima na kineskim sajtovima za kupovinu i sigurno su preskupi ( serijski broj za pretragu: 3BD 035 180    i 3BD 035 180 A )



4. RNS ( radio navigation system MCD ) koji nije u boji, lepo svetli, nema navigaciju kod nas, u inostranstvu radi, cita audio diskove



5. RNS MFD  navigacija u boji koja je stvarno vrh vrhova sto se tice izgleda, ali isto, ne radi kod nas navi




To su fabricki uredjaji, a doslo je vreme da mozes za male pare da nadjes neki aftermarket double din veliki cd plejer koji ce da vrsi posao i lepo izgleda, ali fabricka je fabrika, a na tebi je da odlucis.   Sve zavisi od ukusa i kome sta treba, ja sam naprimer iz mog golfa4 izbacio jvc cd plejer i ubacio fabricki radio, jer volim da mi se slaze sve u kolima i da bude fabricki ( unutra, dok spolja radim sve suprotno  biggrin ) a planiram RNS ovaj da uzimam u skorije vreme koji nije u boji
nemam ja. to su gile i ljilja iz borce. kruska jebe tu zenu on ima br

hirurg

  • Gost
Odg: Jetta 2.0cc 85Kw
« Odgovor #18 poslato: Oktobar 10, 2014, 10:45:30 posle podne »
Ovaj zadnji je vrh. Meni navig i ne treba...ima telefon koji radi poso. A reci mi zasto monsoon ne radi kod nas....sta je frka? Usput danas se uvjerih da h4 sijalice nisu nas standard :))

Van mreže Ivan

  • One & Only
  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 13675
  • Age: 44
  • Lokacija: Лазарев град
  • Karma: +218/-40
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Volkswagen Cross Touran 1T2
Odg: Jetta 2.0cc 85Kw
« Odgovor #19 poslato: Oktobar 10, 2014, 10:54:46 posle podne »
Ako su ti original USA farovi onda kod tebe ne ide H4 sijalica nego HB5.

Ovako izgleda.