Autor Tema: Rastibudjilizovane klejbezable  (Pročitano 2678016 puta)

0 Članovi i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Vertigon

  • VW Početnik
  • Poruke: 98
  • Lokacija: Beograd/Borcha
  • Karma: +2/-4
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf Mk5 1.9 TDI
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #23560 poslato: Decembar 15, 2017, 09:20:31 pre podne »
ko god da je rekao da su bmw vozaci sektasi, apsolutno je u pravu.

Van mreže Vertigon

  • VW Početnik
  • Poruke: 98
  • Lokacija: Beograd/Borcha
  • Karma: +2/-4
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf Mk5 1.9 TDI
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #23561 poslato: Decembar 15, 2017, 09:22:27 pre podne »
i ne mislim da su u smislu voze pa su sektasi.

nego zbog odnosa bmw prema drugim brendovima

Van mreže Nikola Calasan

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3917
  • Lokacija: Novi Banovci
  • Karma: +94/-33
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Bmw e91 320d
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #23562 poslato: Decembar 15, 2017, 10:24:53 pre podne »
Vertigon a VW vozaci nisu sektasi? Jel pratis mozda stranice na fb kao sto su polovni automobili i moja garaza? Obrati paznju malo koje grupe sektasa su ukljucene najvise na drustvenim mrezama, a to su to alfisti i vagenovci, jer jedni druge ne podnose.
Vozio sam 6 gofina golfa mk4 tdi 150 ks i uvek su mi bilo najsmesniji ljudi koji posle golfa 2, kupe golfa 4 i jos ako uzmu npr onaj sa 130 ks 6 brzina, to je haos koje su to price. Ne moze mu na magistrali i autoputu niko nista, a uzbrdo i da ne pricamo 😀

Van mreže Vertigon

  • VW Početnik
  • Poruke: 98
  • Lokacija: Beograd/Borcha
  • Karma: +2/-4
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf Mk5 1.9 TDI
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #23563 poslato: Decembar 15, 2017, 11:07:44 pre podne »
verujem da ima budala svuda. ne znam sada bas za fejsbuk i te garaze i to sve jer nisam korisnik. ja samo ovde dolazim na ovaj forum jer me gisha uclanio i eto citam povremeno sta ljudi pisu ponekad i ja nesto imam da kazem eventualno iz mog relativno skromnog znanja o automobilizmu, uglavnom u edukativne svrhe citam da bih znao ponesto o mojim kolima da se snadjem kad mi treba i to je to, ali imam u kuci brata rodjenog sa bmw a ja vozim golfa. verujem da cesce slusam od ostalih gluposti o bmw i koliko je dobar. jos je zanimljivije da je moj brat uglavnom u inostranstvu, i da ja vozim naizmenicno golfa i bmw, i da imam direktan uvid sta je sta i koliko je to stvarno dobro vozilo u eksploataciji pogotovo u odnosu kada se gleda sta je ulozeno u jedna a sta u druga kola.

ali nisam mislio na to, dal je bmw dobra masina, svakako da jeste kao sto je i vw dobra masina, uvek je neki model bolji od nekog drugog, ili ima neki deo opreme koji onaj drugi nema, ili prednjace u nekoj performansi, sve zavisi od pojedinacnog modela.

nego stvar je u tom pristupu

bmw su kola, a mi ostali vozimo kante. cuo sam ja i kako na vw skupovima pricaju, dolazio sam jednom u kosutnjak na neki rostilj se pravio i video kako nasi forumasi gledaju na opelase preko puta, ko da su nam neki neprijatelji, i vise komentara kako mi imamo bolji vozni park i to sve, mada verujem da ja nisam bas sve cuo od tih izliva ko je bolji. moj najbolji drugar vozi isto bmw, nekad me toliko iznervira sa komentarima da bi ga izbacio napolje. znaci ima 4 godine da sam kupio golfa, 4 godine mi prica sto sam kupio tu kantu.

mislim slazem se ja da svi hvale svoga konja, ali njih sa bmw sam najvise doziveo iz prve ruke.

Van mreže BladeBG

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5025
  • Age: 37
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +107/-75
  • Pol: Muškarac
  • Gram rada, vredniji je od tone teorije.
  • Auto: VW Passat B5.5 1.9TDI Variant
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #23564 poslato: Decembar 15, 2017, 11:17:29 pre podne »
Recimo, BMW serija 3 je u klasi sa Audijem A4, serija 5 sa A6 i serija 7 sa A8. Moglo bi se reći da je i Passat u rangu sa serijom 3. Ne verujem da će BMW 3 biti udoban kao Passat ili Audi A4, niti verujem da će Passat i Audi A4 biti žustri kao BMW 3.

Po meni je bespredmetna rasprava u smislu poređenja koji je bolji. Zavisi šta vi hoćete i jedino na osnovu toga možete da donesete sud šta je bolje za vas lično.

Održavanje...Pa kao što bilo kog VAG-a možete da održavate sa neoriginalnim delovima kakvih je široka lepeza i polovnim, tako možete i BMW, pa ni on ne mora da bude skuplji za održavanje. A svaki auto je skup za održavanje, ako se održava sa original delovima i u ovlašćenom servisu gde su ljudi zaluđeni da rade vrhunski majstori, što ne da nije tačno, nego je bajka. Ima mnogo boljih, a jeftinijih majstora koji rade u tuđim neovlašćenim ili svojim servisima. U šta sam se više puta lično uverio.

Ne kažem da danas-sutra, ako se poklope neke stvari, ne bi prešao na BMW, iako od prvog, pa do sadašnjeg auta vozim VAG-ove.

Najbolji način da nešto uradite je da prekinete pričate i počnete da radite.

Van mreže Nikola Calasan

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3917
  • Lokacija: Novi Banovci
  • Karma: +94/-33
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Bmw e91 320d
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #23565 poslato: Decembar 15, 2017, 11:37:14 pre podne »
Vertigon, upravu si za to, mada to je kod svih obozavalaca nekog odredjenog brenda. Ja npr ne volim opela i na knaufu su se uvek trkali neki vw i opel, to ti je kao na derbiju partizan-crvena zvezda :D

Blade bg, pre bih rekao da je pasat u rangu sa bmw 5 i audi a5/a6 barem po velicini automobila. Basat b6 npr nista manji nije od bmw 5

Van mreže Makoo

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 710
  • Lokacija: Kraljevo
  • Karma: +7/-10
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf III 1.4
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #23566 poslato: Decembar 15, 2017, 11:41:54 pre podne »
Wele
Bilo nas je 2 pozadi, ja 188cm, drugar 190cm. Imao sam mesta za noge, udobno sedište i lepo sam podneo put od ~1000km maltene iz cuga. 3osobe pozadi za duži put je po mom mjšljenju smrt za udobnost.

Što neko reče da su BMW vozači sektaši. I ja imam slično mišljenje ali ću da pojasnim.
Situacija u mom gradu je takva da većina pati od kompleksa za boljim autom. U poslednjih godinu dana se u gradu nakotila e60 serija 2.0motor. Ti ljudi su utripovani da to ide kao nevreme. Nisam se vozio u 520 serije ali moje mišljenje je da je to slab motor za tu karoseriju ako voliš žustru vožnju. Svi manijače, preticanje, gas... Skoro sam se vraćao iz Čačka i u retrovizoru vidim prepoznatljive BMW farove kao simfon idu ka meni. Frajer je u krivini od 180stepeni pretekao nas 3-4 gde je jedva stigao poslednjeg da ga kamion ne bi udario. Prepoznam auto, viđam ga po gradu. Par dana nakon toga isti auto, motokultivator na mostu, svi polako idemo iza njega, on frajer taj isti obilazi ~10ak vozila, nailazi iz kontra smera auto i ovaj nema gde već gleda da se ugura nekom. Niko od nas 10ak ga nije pustio, pa je na kraju ubacio u 'R' i rikverc ceo most. Igrom slučaja znam da je na kocki zaradio lare i kupio e60 520d. Ima 30+ godina, ispija kafe i ne radi ništa, sem što kocka... A takvih u mom gradu imaš za izvoz. Baš taj je sad kupio kod drugara polovne 2 Wintere za taj BMW jer ima 2 M+S koje će pozadi da drži stalno...
Mene bi sramota bilo da vozim auto od 10.000, pa i 15.000€ i stanem na pumpu i kažem sipaj za 1000din. A čovek u Golfu 2, Astra G ili šta znam 'sipaj pun'.

Takva je situacija u mom gradu i BMW trenutno dominira. Pre par godina je bila aktuelna Alfa. Ko god položi od mlađih svi jure BMWa da kupe...

Moje neko razmišljanje je da svako vozi ono što ima da održava. Ja vozi A4 B5 1.8t na plin, auto mi je maksimalno mehanički utegnut.

Sent from my HTC Desire 630 dual sim using Tapatalk

Golf III 1.4 / Audi A4 1.8T S-Line Restyling

Van mreže BladeBG

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5025
  • Age: 37
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +107/-75
  • Pol: Muškarac
  • Gram rada, vredniji je od tone teorije.
  • Auto: VW Passat B5.5 1.9TDI Variant
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #23567 poslato: Decembar 15, 2017, 12:12:41 posle podne »
Blade bg, pre bih rekao da je pasat u rangu sa bmw 5 i audi a5/a6 barem po velicini automobila. Basat b6 npr nista manji nije od bmw 5
Audi A4 i Passat su u rangu, a meni BMW 5 godišta kao Audi A4 B7 i Passat B6 izgleda glomaznije, pa sam ga zato uporedio sa Audijem A6. Čak i ta 5-ica 2006, 2007 godište, bez 7500 evra, možda jedva neku stotku ispod ne može da se nađe da valja, ali taj auto će za koji dan da ima 12 godina. I da daš 7500 evra za auto star 12 godina? Mnogo brate...To je skoro 20 prosečnih srpskih plata. Ali to je opet 5 godina mlađe od prosečno starog automobila na ulicama Srbije. Ali ne mislim da taj auto ne vredi toliko, nego mi je žalosno što jedan prosečan radan čovek u Srbiji, ne može ni na kredit da kupi limuzinu staru 12 godina, to je tuga. Ali da je lep i da posle 12 godina i dalje ima liniju kakvu ni neki novi automobili nemaju, tačno je. Da imam novca i da se dvoumim između te 5-ice i Audija A6 istog godišta...Ne znam za koji bi se odlučio, ali znam da ne bi odmah doneo odluku.
« Poslednja izmena: Decembar 15, 2017, 12:15:19 posle podne od strane BladeBG »

Najbolji način da nešto uradite je da prekinete pričate i počnete da radite.

Van mreže Wele

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6693
  • Lokacija: MunZe
  • Karma: +269/-172
  • Pol: Muškarac
  • Lupo GTI, B7
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #23568 poslato: Decembar 15, 2017, 12:31:18 posle podne »
Nikola, ja ne kazem da su svi losi jer je jedan bio los, ima i nesto drugo tu. To sto se desilo naravno da je fabricka greska :), ali opet kasnije kazes taj motor kazu da je los. Ni ti i ja ne dajemo 56.000€ za auto, ali taj sto daje ne daje da bi siljio patku (uglavnom :) ) vec da ne razmislja o kvarovima u garantnom roku ili ako se ipak dese da bude ispostovan za ozbiljan novac koji je dao. To kod BMWa u ovom slucaju se nije ispostovalo. Ovo iskustvo je bilo katastrova i od auta i od distributera. Skoro se desilo da je i Audi morao na reklamaciju, a procedura je bila pitaju da li hocete da posaljemo slep ili cete da ga dovezete? Posto je bio u voznom stanju odvezen, a vratio se covek sa novim zamenskim A6 koji ce da koristi dok mu ne poprave njegov.
Na ovog gore sto izlepi svoj auto iz ocaja, sta mislis koliko bude onih manje ocajnih koji kazu pojeo sam govno, nikad vise BMW, kao sto je u nasem slucaju? A onaj gore nije jedini. Bio je u novinama onaj pre par godina sto je kupio 3 nova BMWa i sva tri su imali poimenice navedene kvarove koje je imao sa njima.
Sto se tice zadnjeg pogona i bocnog proklizavanja... cemu to sluzi? Bacas ga levo desno po autoputu ili kroz terazijski tunel? Pre par godina me vozio poznanik u M36 i ono je ludilo kako ide, ali koketira sa sranjem svakog trenutka.
Da stavimo na stranu intelektualni izgled velike vecine vozaca BMWa koje prati adekvatno neznanje i ponasanje u saobracaju i van njega.  :)
Svaka pobuna, svaki otpor počinje jednom rečju - Ne!

Van mreže Rocco77

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 257
  • Lokacija: Podgorica Crna Gora
  • Karma: +6/-3
  • Pol: Muškarac
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #23569 poslato: Decembar 15, 2017, 12:55:03 posle podne »
Ja zapoceh ovu prepirku pa da jos nesto dodam 80% auta sto sam vozio bili su bmw i tako ce da ostane iskljucivo sestak jer ovi 2.0 sa cisto smece istina je za lanac da se mijenja i to zadovoljstvo kosta 1300e. Za razliku od toga moj 3.0 nema tih problema registracija je kod nas u CG skuplja za 130e trosi 0.5l vise ali mn je odrzavanje 10.5l ulja to je oko 100e u menjac isto 10l ulja i plus karter to je 180e, ali isto tako audi ima probleme sa diznama glavom,mekim vandlerima osjetljivim menjacem i dosta skupljim odrzavanjem i vecom potrosnjom. Prednosti su ljepsi je unutra to stoji bolje ozvucenje i kad poredis quattro sistem sa xdrive bolji je mnogo. Sto se mn tice manje sam glavobolje imao sa bmw-om nego sa audijem

Послато са SM-G850F уз помоћ Тапатока


Van mreže shomiGTI

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 216
  • Age: 28
  • Lokacija: Mladenovac
  • Karma: +5/-1
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 4 GTI 1.8 turbo
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #23570 poslato: Decembar 15, 2017, 01:01:00 posle podne »

Vertigon, što se sektaša tiče to ima svuda i kod nas vagenovaca i kod alfe itd... :) Kao što ima ljudi koji kupe bmw pa ga hvale na sav glas i tripuju muda, tako ima i onih koji to rade sa vw-om. Klinac kupio tdi 116ks i tvrdi da njegov Golf brži od mog 1.8t jer njegov ima 6 brzina a moj 5, šta dalje raspravljati...
Wele, da li si nekada vozio zadnju vuču? biggrin Lep je osećaj kada prokliza zadnji kraj, šta ja znam...
« Poslednja izmena: Decembar 15, 2017, 01:30:53 posle podne od strane shomiGTI »

Van mreže Joca

  • _______ x X x _______
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5393
  • Age: 44
  • Lokacija: Kladovo
  • Karma: +135/-30
  • Pol: Muškarac
  • Only TDI Power
  • Auto: Black Elegance ;)
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #23571 poslato: Decembar 15, 2017, 01:15:49 posle podne »
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1468990633138737&id=621042157933593&refid=18&_ft_=qid.6499654498809599579%3Amf_story_key.1264377230335430%3Atop_level_post_id.1264377230335430%3Atl_objid.1264377230335430%3Apage_id.621042157933593%3Apage_insights.%7B"621042157933593"%3A%7B"page_id"%3A621042157933593%2C"role"%3A1%2C"actor_id"%3A1317343039%2C"parent_story_name"%3A"EntGroupMallPostCreationStory"%2C"attached_story"%3A%7B"role"%3A1%2C"page_id"%3A621042157933593%2C"post_context"%3A%7B"story_fbid"%3A1468990633138737%2C"publish_time"%3A1507713501%2C"story_name"%3A"EntStatusCreationStory"%2C"object_fbtype"%3A266%7D%2C"actor_id"%3A621042157933593%2C"parent_story_name"%3A"EntStatusCreationStory"%2C"sl"%3A6%7D%2C"sl"%3A6%2C"targets"%3A%5B%7B"page_id"%3A621042157933593%2C"actor_id"%3A1317343039%2C"role"%3A1%2C"post_id"%3A1468990633138737%2C"share_id"%3A0%7D%5D%7D%7D&__tn__=%2As%2AsH-R

Sto se tice ove rasprave, khm khm :53

Msm da je posle ovoga suvišan svaki post :53

Van mreže zorancile

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1259
  • Lokacija: Bašaid, VOJVODINA
  • Karma: +41/-35
  • Pol: Muškarac
  • Auto: golf 2 gtd
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #23572 poslato: Decembar 15, 2017, 02:45:50 posle podne »
Dokazali smo da je Vintera najbolja guma u Srbiji a sad ćemo dokazati da je Golf bolji od Bmw.
 lollol

Van mreže Nikola Calasan

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3917
  • Lokacija: Novi Banovci
  • Karma: +94/-33
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Bmw e91 320d
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #23573 poslato: Decembar 15, 2017, 02:57:18 posle podne »
Wele to sto kazes je verovatno tacno, ali to sto nije dobio zamensko vozilo je do naseg distributera, a ne do same bmw kompanije. U nemackoj je 50% vozila bmw, kao i u svici. Msm nije bas 50% bukvalmo sam rekao, ali jako veliki procenat. Ljudi koji ga voze zasto sto to vole, znaju zasto to kazu, a posto naglasava taj neki sportski duh, kupuju ga i mnoge seljacine. Ako ti je auto samo prevozno sredstvo, koje volis da je lepo i uglancano, onda nikad neces razumeti zadnji pogon i mislices da se to okrece na snegu :) ja sam vozio golfa i strasno me nerviralo jer auto nema lepo rasporedjeu tezinu i previse ide preko nosa u krivini, kad ga malo zesce poteras. Takodje sam i sa golfom bocno klizao, ali ne svojom voljom, kao sto je to kod bmw naprimer. Msm sa ljudi koji ne vole bmw, ne vole ga zbog seljaka koji ga voze, a ne zbog toga sto tom autu nesto fali. Sedni u bilo koji bmw i podesi volan i sediste kako to pase i reci mi jel to moze u vw da se namesti tako npr? Ja npr imam peugeot 307 i bmw 320d. U peugeotu se sedi kao na kucnoj stolici, dok je u bmw totalno druga prica

Zorancile   hahhaaha, tako je :)

Van mreže Wele

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6693
  • Lokacija: MunZe
  • Karma: +269/-172
  • Pol: Muškarac
  • Lupo GTI, B7
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #23574 poslato: Decembar 15, 2017, 06:20:20 posle podne »
Danas lik u Višnjičkoj X5 po sred ulice i 4 žmigavca :) a ti se svete jebi. Nisam vozio zadnju vuču, pretpostavljam da je super kada ti se divlja po Mišaru ili nekoj drugoj obezbeđenoj stazi, ali realno koliko vi to dnevno proklizavate zadnjom vučom? Govorim o realnim uslovima korištenja. Ja sam to sabrao i umesto 6ice GTI uzeo Pasata.
Meni ide na živce što su ljudi isključivi. Ako voliš Ruse, mrziš Amerikance, ako voliš VW, mrziš BMW. To je budalaština. BMW da ne valja tržište bi to kaznilo.
Svaka pobuna, svaki otpor počinje jednom rečju - Ne!

Van mreže Nikola Calasan

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3917
  • Lokacija: Novi Banovci
  • Karma: +94/-33
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Bmw e91 320d
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #23575 poslato: Decembar 15, 2017, 06:47:14 posle podne »
Nije poenta u proklizavanju, nego u samom osecaju u voznji, strartu sa semafora, bilo da je to lagno ili gas do poda. Nema skripanja, nema propinjanja prednjeg dela auta itd. Svaki bmw od e46 pa ka novijim ima izbalansiran odnos tezine 50-50. Prednji tockovi povuceni max napred, kao i zadnji, a motor podvucen pod soferku bukvalno. Prednji trap celicni, zadnji aluminiumski, sve su to neki detalji da bi auto bio sto lepsi za voznji, pogotovo po krivinama, bilo da je jurcanje ili lagani kruzing

Van mreže Guarana

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3428
  • Age: 39
  • Lokacija: Ljubljana
  • Karma: +90/-37
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Lada
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #23576 poslato: Decembar 15, 2017, 07:03:35 posle podne »
Ja bi vozio i bmw i audi pre nego skodu lollol
lollol

Van mreže Miro MNE

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2313
  • Lokacija: Podgorica, Crna Gora
  • Karma: +56/-31
  • Pol: Muškarac
  • Auto: ŠKODA FAVORIT 135L
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #23577 poslato: Decembar 15, 2017, 07:46:50 posle podne »
Guarana nemoj tako  ;)  Da iznesem moje licno zapazanje (jes da nije bas VW ali je grupacija): 4 godine sam vozio BMW 5-icu F10 Xdrive 525xd sa 165kw, svake godine nova ... sad se druzim sa Superbom 2.0 tdi Laurinka 4x4 DSG. Superbu fali malo te ugladjenosti koju ima BMW, plastike unutra su tu nedje kvalitetom, zavrsna izrada bolja u skodi, sjedista u bmw su daska u odnosu na skodina, menjac kod BMW (onaj steptronic ili kako se vec zove sa 8 brzina) je savrsenstvo, DSG mu nije ni primaci. BMW je bio pjanica teska, 12-13l/100km, Superb 8-9l/100km. BMW zestoko neudoban zadnji trap prednji dobar ali brzo "prolupa" - na cca 7-8kkm pocne lupkanje, Superb ima masu udobniji zadnji trap ali prednji od 0km lupa kao da nema solja.
BMW je dosta nervozan i nekako mlitav kad se zustrije vozi, skoda me je iznenadila, vozi se kao na igrice, 4x4 pogon masu bolji kod skode nego kod bavarca i za mokro i za prolaske kroz krivinu. Gepek je kod BMW do pola tapaciran, ima golog pleha sto mi ne ide u glavu, putni kompjuter je nekako stur, nema pola informacija koje su potrebne, nema maglenke, vjestacka koza (tako je pisalo u katalogu) na sicevima i nije neka. Na 3 od 4 BMW-a na 8kkm kad je ledan poceo da lupka zamajac - dok se motor ne ugrije. I pored svega BMW sam za ove 4 godine zavolio vise nego prije, ima nesto u tome, dobar je to auto generlno, samo masu nekih sitnica i gluposti mu fali za cca 40-50k eura kolko kosta novi. Sve u svemu Superbu fali ono nesto sto se neke te ugladjenosti tice ali je po mom misljenju mnogo prijatniji auto za voznju i vozaca od BMW. Cijenu superba ne zelim da komentarisem  lollol

Napominjem ovaj sam ja utisak stekao, nikome nista ne namecem.

Van mreže PaulGT

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4812
  • Age: 46
  • Lokacija: NRW
  • Karma: +197/-121
  • Pol: Muškarac
  • no syncro, no fun
  • Auto: golf country
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #23578 poslato: Decembar 15, 2017, 07:50:06 posle podne »
Wele to sto kazes je verovatno tacno, ali to sto nije dobio zamensko vozilo je do naseg distributera, a ne do same bmw kompanije. U nemackoj je 50% vozila bmw, kao i u svici. Msm nije bas 50% bukvalmo sam rekao, ali jako veliki procenat. Ljudi koji ga voze zasto sto to vole, znaju zasto to kazu, a posto naglasava taj neki sportski duh, kupuju ga i mnoge seljacine. Ako ti je auto samo prevozno sredstvo, koje volis da je lepo i uglancano, onda nikad neces razumeti zadnji pogon i mislices da se to okrece na snegu :) ja sam vozio golfa i strasno me nerviralo jer auto nema lepo rasporedjeu tezinu i previse ide preko nosa u krivini, kad ga malo zesce poteras. Takodje sam i sa golfom bocno klizao, ali ne svojom voljom, kao sto je to kod bmw naprimer. Msm sa ljudi koji ne vole bmw, ne vole ga zbog seljaka koji ga voze, a ne zbog toga sto tom autu nesto fali. Sedni u bilo koji bmw i podesi volan i sediste kako to pase i reci mi jel to moze u vw da se namesti tako npr? Ja npr imam peugeot 307 i bmw 320d. U peugeotu se sedi kao na kucnoj stolici, dok je u bmw totalno druga prica

Zorancile   hahhaaha, tako je :)

Nikola raspored tezine je poceo u seriji 3 od e36. ko god misli da zadnji pogon na bmw-u bjezi i da auto ide u bok neka odabere dionicu sa krivinama i bilo koji a4 sa prenjim pogonom i pojedini cak i quattro

Gu drugar kupio novu octaviju i dijete provozalo autic po instrument tabli. dijete ces sad i u skolu a na tabli dvije linije stoje pet godina
ima li neko ovde da mu auto ide na isparenja lollol ili ovi dizeli jos malo pa ce krenuti i kusur da vracaju iz rezeorvara thumbup

Van mreže Fica

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3454
  • Age: 37
  • Lokacija: Vozdovac
  • Karma: +82/-16
  • Pol: Muškarac
  • Auto: golf mk2 atmo dresina
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #23579 poslato: Decembar 15, 2017, 07:54:10 posle podne »
Najudobniji auto  biggrin