Autor Tema: Preporučeni servisi  (Pročitano 191252 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Top night

  • VW Početnik
  • Poruke: 70
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +2/-5
  • Pol: Muškarac
Odg: Preporučeni servisi
« Odgovor #160 poslato: Maj 08, 2018, 11:24:11 pre podne »
Da li možda neko zna, drugar vozi škodu na metan. Ima problema sa Senzorom pritiska i temperature metana. Uredjaj je Brc starije generacije sa zenith rasprsivacem. Ne može da otkloni kvar.
Hvala.

Послато са GT-I9515 уз помоћ Тапатока


Van mreže DjoleBGD

  • VW Početnik
  • Poruke: 182
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +8/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf MK5 1.9 TDI BKC
Odg: Preporučeni servisi
« Odgovor #161 poslato: Maj 08, 2018, 09:04:00 posle podne »
Mislim da je za plin/metan najbolji Rašić, neka ga tamo odveze jer ako oni ne mogu da reše ne znam ko može. Auto Centar Rašić, Višnjička 126
I don't have a short temper, I just have a quick reaction to bullshit !

Van mreže Top night

  • VW Početnik
  • Poruke: 70
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +2/-5
  • Pol: Muškarac
Odg: Preporučeni servisi
« Odgovor #162 poslato: Maj 08, 2018, 09:12:22 posle podne »
Hvala puno na odgovoru.
Sad mu javljam

Послато са GT-I9515 уз помоћ Тапатока


Van mreže Top night

  • VW Početnik
  • Poruke: 70
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +2/-5
  • Pol: Muškarac
Odg: Preporučeni servisi
« Odgovor #163 poslato: Maj 19, 2018, 03:51:39 posle podne »
Samo da se zahvalim na pomoci. Drugar je resio problem. U pitanju je bio senzor neki na razdelniku... kosta polovan 50 e

Послато са GT-I9515 уз помоћ Тапатока


Van mreže iwcham1979

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2152
  • Lokacija: Nis
  • Karma: +32/-65
  • Pol: Muškarac
Odg: Preporučeni servisi
« Odgovor #164 poslato: Maj 28, 2018, 05:33:05 posle podne »
Pozdrav drugari! Zanima me da li znate nekoga bilo gde u Srbiji ko zna sta radi oko ovih automobila, koji dele iste motore i getribu. Imam VW Lupo 3L i majstor koji ga je odrzava je vise u ino. nego sto je ovde, i prilicno se i on mucio za neke stvari... Dakle, ako neko zna nekoga da se razume i ima iskustva, bilo bi extra. Svaki majstor u okolini nece ni da pogleda, a po netu nisam nasao ama bas nista. Pitao je neko ovde kod nas  na VW forumu, i bio je samo jedan odgovor, da ide kod nekog Anuša iz Vojvodine, bez kontakta i sl. Svaka preporuka dobro dosla!

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk
« Poslednja izmena: Maj 28, 2018, 05:42:16 posle podne od strane iwcham1979 »
Ne uči svinju da peva. Em gubiš vreme, em nerviraš svinju!

Van mreže 2busy

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2595
  • Age: 39
  • Lokacija: Novi Sad
  • Karma: +92/-53
  • Pol: Muškarac
  • Family guy
Odg: Preporučeni servisi
« Odgovor #165 poslato: Maj 29, 2018, 08:53:02 posle podne »
Kakav Anuš, on popravlja FIAT-e. Idi kod Nina Gedore.

Послато са D6603 уз помоћ Тапатока

Rupa + alu felna = Reparirano rame

Van mreže Goranbanjica

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 564
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +11/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: ww Pasat tdi
Odg: Preporučeni servisi
« Odgovor #166 poslato: Septembar 01, 2018, 06:12:30 posle podne »
Moze li preporuka za servis na vidikovcu,zarkovu,ceraku,zelezniku....neki ozbiljan servis za ozbiljno odrzavanje auta...ni ja nemam srece,bilo gde sam isao su preterane guzve i na brzinu rade...treba mi ozbiljan majstor koji ce se posvetiti autu kada mu doteram....


Treba mi majstor koji bimi popravio kočnice i vakum tandem pumpu a da nemoram da je menjam novom?

Hvala ako ima takvih majstora.
« Poslednja izmena: Decembar 01, 2018, 11:04:31 posle podne od strane lolazoca »

Van mreže Goranbanjica

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 564
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +11/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: ww Pasat tdi
Odg: Preporučeni servisi
« Odgovor #167 poslato: Septembar 11, 2018, 04:27:14 posle podne »
Moze li preporuka gde kupiti delove za veliki servis za pasat karavan tdi?Ima milion prodavnica ali da budem 100% siguran u kvalitet delova.Zovem 1 prodavnicu kod njih 28.000 din.Zovem kit komerc kod njih 38.000din isti?O čemu se tu radi?

Unapred hvala
« Poslednja izmena: Septembar 11, 2018, 04:29:01 posle podne od strane Goranbanjica »

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6826
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Preporučeni servisi
« Odgovor #168 poslato: Septembar 11, 2018, 08:17:34 posle podne »
Gorane ..ti si u zescem problemu ..nemas ni red ni kraj skroz si se pogubio druze ...
od delova preko majstora servisa itd

polako ... ;)

1. trazio si tel od majstora ..dobio si licno od mene ... da se ne ponavljam ja ili neko drugi -otidji kod jednog od dvoje za koje si pitao ( gagi , gedora  )
2 .sa njima ces resiti gde i sta da kupis ... ako ne resesis sa njima -evo teme http://www.vw-club.rs/forum/index.php?topic=25675.0
3. moras da krenes od osnovnog a ne stihijski na sve strane (opruge , kocnice ,tandem pumpa, itd )

znaci dogovori majstora prvo , stavi na papir sta ti sve smeta i treba popraviti zameniti na kolima ...  ;)
a clan iz KV Nosferatu ima bar 5 passata rasturenih za delove pa ces tamo resiti i ramena i sve ostalo

znaci Lagano i bez panike i sve to zaokruzi koliko mozes finansija da priustis

ja licno kupujem u http://www.wint.rs/poslovnice

eto sve ovo drugarski -jer vidim da si u velikom problemu neznas odakle da pocnes ... resio bih sve da mozes za 1. dan ... ali kad se kupi polovan auto ..pa neznas sta je bilo i kako sa njim pre tebe ( kao sto je clan Vlada 1984 imao sa istm jer je bio lose chipovan-primer navodim )
pa usput naletis na "majstora " koji nije umeo ili znao da odredi dijagnozu -desi se to sto se tebi desilo ...

eto nadam se da sad kreces kako sam ti naveo i polako ...  :26
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže Goranbanjica

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 564
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +11/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: ww Pasat tdi
Odg: Preporučeni servisi
« Odgovor #169 poslato: Septembar 11, 2018, 10:48:42 posle podne »
Druze nisam ja u nikakvom problemu...opusteno...mirno i lagano.....ako sam sejavio sa oprugama i ponekim postom u zadnje vreme ne mora daznači da imam problem...ako vas gušim nema frke....ne pisem.Resimo to.Vidi dati kazem za mehanicare..95% su nadrkani,neljubazni,besni kao da djaba rade....jos nisam sreo jednog mirne glave....na svaku loptu oči vade...polako bre drug...i za naci korektnog mehanicara treba vremena....kupiti korektne delove da te ne zavrnu treba vremena....ovde bre za dobro jutro u bg te vec gledaju prevariti....na forumu na oprugama bar dobijem par ljudskih saveta i svaka cast...nijedan mehanicar mi ne rece4/4 opruge dastavim ili od superba...kao sto mi savetovase na temi sa oprugama...

Van mreže VLada1984

  • VW Početnik
  • Poruke: 189
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +5/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Passat 2.0TDI 4motion Highline
Odg: Preporučeni servisi
« Odgovor #170 poslato: Septembar 12, 2018, 09:17:04 posle podne »
Gorane ..ti si u zescem problemu ..nemas ni red ni kraj skroz si se pogubio druze ...
od delova preko majstora servisa itd

polako ... ;)

1. trazio si tel od majstora ..dobio si licno od mene ... da se ne ponavljam ja ili neko drugi -otidji kod jednog od dvoje za koje si pitao ( gagi , gedora  )
2 .sa njima ces resiti gde i sta da kupis ... ako ne resesis sa njima -evo teme http://www.vw-club.rs/forum/index.php?topic=25675.0
3. moras da krenes od osnovnog a ne stihijski na sve strane (opruge , kocnice ,tandem pumpa, itd )

znaci dogovori majstora prvo , stavi na papir sta ti sve smeta i treba popraviti zameniti na kolima ...  ;)
a clan iz KV Nosferatu ima bar 5 passata rasturenih za delove pa ces tamo resiti i ramena i sve ostalo

znaci Lagano i bez panike i sve to zaokruzi koliko mozes finansija da priustis

ja licno kupujem u http://www.wint.rs/poslovnice

eto sve ovo drugarski -jer vidim da si u velikom problemu neznas odakle da pocnes ... resio bih sve da mozes za 1. dan ... ali kad se kupi polovan auto ..pa neznas sta je bilo i kako sa njim pre tebe ( kao sto je clan Vlada 1984 imao sa istm jer je bio lose chipovan-primer navodim )
pa usput naletis na "majstora " koji nije umeo ili znao da odredi dijagnozu -desi se to sto se tebi desilo ...

eto nadam se da sad kreces kako sam ti naveo i polako ...  :26

Gorane, Zoća je potpuno u pravu, dobronamerno ti kaže, da ne lutaš... Sad ti kako hoćeš :26

« Poslednja izmena: Septembar 13, 2018, 11:04:22 pre podne od strane Modus »

Van mreže Goranbanjica

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 564
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +11/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: ww Pasat tdi
Odg: Preporučeni servisi
« Odgovor #171 poslato: Septembar 12, 2018, 10:27:34 posle podne »
Lutanje je jer tesko nac majstora....ne dam da mi auto odrzavaju arogantni tipovi pod cenu da su najveci majstori na svetu...cenu mi nije problem platiti...ali jos da trpim njihovu nervozu,nema sanse...

:)
« Poslednja izmena: Septembar 13, 2018, 11:06:13 pre podne od strane Modus »

Van mreže Top night

  • VW Početnik
  • Poruke: 70
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +2/-5
  • Pol: Muškarac
Odg: Preporučeni servisi
« Odgovor #172 poslato: Septembar 14, 2018, 04:29:39 posle podne »
Druže, ljudi koji voze mercedes i koji drže do svog auta voze ih u Bački Petrovac u dobro poznati servis; preko 200 km predju ali im nije teško za dobar servis i ako im je stalo do auta. Meni jeste i  ja moj vozim u Zemun kod čuvenog gedore a iz Rakovice sam. Predjem do 50 km tamo i vamo... i opet mi je ok.
Teško ćeš naći dobar servis u svom komšiluku... jedino da se preseliš u Zemun.
Moze li preporuka za servis na vidikovcu,zarkovu,ceraku,zelezniku....neki ozbiljan servis za ozbiljno odrzavanje auta...ni ja nemam srece,bilo gde sam isao su preterane guzve i na brzinu rade...treba mi ozbiljan majstor koji ce se posvetiti autu kada mu doteram....

Hvala unapred svima :) :) :)

Послато са GT-I9515 уз помоћ Тапатока


Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6826
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Preporučeni servisi
« Odgovor #173 poslato: Septembar 14, 2018, 05:25:10 posle podne »
za dobrog majstora nikad nije tesko i daleko otici

mehanika itd Gedora Zemun

elktrika -elektronika itd Milan Altina

trap i sve oko njega stelovanje itd Dule (servis Kulic -kod hale Pionir)

Vulkanizer -felne itd  Veljko -Vinca

tim koji pobedjuje Ne treba menjati  :26
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže Goranbanjica

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 564
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +11/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: ww Pasat tdi
Odg: Preporučeni servisi
« Odgovor #174 poslato: Septembar 15, 2018, 04:51:19 posle podne »
Prijatelju Gedora mi malo arogantan ali ne znači da nije vrhunski majstor....bolje i da je arogantan ali da se posao uradi....zvat cu tu ekipu...dok ne probas neznaš...samo da je fer pa taman i da se svađamo

Top nigth/slazem se...nije mi to problem....otisao bi bilo gde...samo da je fer i nikakav problem..vec ja natrcavao uvek na majstore koji me ne saslusaju sta je problem i sve nesto na poala rade...preporuce mi nekog ja kod njega i pitam koliko je bre druze veliki servis?Ma nek su tvoji delovi,radi 6 dana ako treba....pitam koliko je cena jbg...oni svi u startu za oči...te ovako te onako..kao da pitam nesto sto ne smem..kolika je garancija...pa znaš moze tako a moze iovako...
kod 5 mi tako.bilo .zajebi bre....
« Poslednja izmena: Septembar 15, 2018, 04:58:03 posle podne od strane Goranbanjica »

Van mreže dule tdi

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 948
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +17/-16
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 4 ALH, Passat b6 2.0
Odg: Preporučeni servisi
« Odgovor #175 poslato: Septembar 16, 2018, 01:51:41 posle podne »
Donekle te razumem. Da me ne shvatite pogresno stvarno ima majstora koji se ponasaju ko da su hirurzi, na foru ostavi me sada upravo sam presadio bubreg pacijentu. Sto se tice tih garancija i ostalog, ja sam imao majstora izuzetno fer i korektnog i u pocetku pedantnog i najvaznije odlicnog mehanicara. Donekle postali i ortaci. I davao mi je za veliki servis garanciju negde oko 70 hiljada km sa njegovim delovima. Posle nekih 40ak hiljada nesto se cuje oko zupcastog...Naravo cim sam mu rekao koliko je proslo od servisa nije rekao nemas frke u garanciji si nego pa znas mozda je zbog ovog ili onog...A nije jedini. Kod koga god da sam se pozvao na garanciju bilo je pa znas mozda je do piksle nisi istresao pa se zato to desilo na motoru.
Sto se tice delova i kvaliteta, ortak i ja smo u slicno vreme radili veliki servis i obojici je stavljen kontinental pk kais. Meni i dalje odlican njemu posle nekoliko dana pukao po duzini par cm. Od istog majstora i ruke i delovi. I da naravno majstor mu nije promenio u garanciji nego je rekao ako pukne ja dolazim da te slepam gde god da si. Vise ne idemo kod tog majstora:)
Goranbanjica poslusaj ljude i idi kod majstora za koje su ti ljudi sa foruma davali preporuku. Ja licno ne idem kod tih ljudi ali sam cuo za njih da su odlicni.


Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6826
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Preporučeni servisi
« Odgovor #176 poslato: Septembar 16, 2018, 09:52:03 posle podne »
Citat
@Goranbanjica Prijatelju Gedora mi malo arogantan

ne poznajes ga ... glupo da se ponavljam -vise puta ... Gedora je pre svega veliki covek -a posebno ne majstor nego primarijus za vw uz duzno postovanje svih koji se

 bave mehanikom   :46

ako gresim slobodno neka me neko demantuje ...

Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže Top night

  • VW Početnik
  • Poruke: 70
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +2/-5
  • Pol: Muškarac
Odg: Preporučeni servisi
« Odgovor #177 poslato: Septembar 16, 2018, 10:52:29 posle podne »
Potvrđujem!
Svaki put kad dodjem kod njega da radim nešto na autu, mali servis, dijagnostika... bilo šta. Fino se zahvalim i pitam šta sam dužan? On mi samo ķaže: Ništa. Sedi i vozi. Neće ni da čuje...
Ko će ti drugi neki majstor tako nešto reći.
Ali ja poštujem Njegov rad i uvek mu dam neku kintu. Valja se
Bar je ovaj forum (vw),  seatov i škodin forum čuo i te kako za čuvenog Ninu Gedoru iz Zemuna. Ja sam kod njega isto otišao na preporuku... I prezadovoljan sam. Šta ćeš više.

Послато са GT-I9515 уз помоћ Тапатока

« Poslednja izmena: Septembar 16, 2018, 11:18:40 posle podne od strane Modus »

Van mreže Goranbanjica

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 564
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +11/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: ww Pasat tdi
Odg: Preporučeni servisi
« Odgovor #178 poslato: Septembar 16, 2018, 10:57:58 posle podne »
Otici cu kod čoveka....probam,vidim...ako je covek ostanem na odrzavanju...nije problem platiti vec mi problem milion drugih stvari....

Donekle te razumem. Da me ne shvatite pogresno stvarno ima majstora koji se ponasaju ko da su hirurzi, na foru ostavi me sada upravo sam presadio bubreg pacijentu. Sto se tice tih garancija i ostalog, ja sam imao majstora izuzetno fer i korektnog i u pocetku pedantnog i najvaznije odlicnog mehanicara. Donekle postali i ortaci. I davao mi je za veliki servis garanciju negde oko 70 hiljada km sa njegovim delovima. Posle nekih 40ak hiljada nesto se cuje oko zupcastog...Naravo cim sam mu rekao koliko je proslo od servisa nije rekao nemas frke u garanciji si nego pa znas mozda je zbog ovog ili onog...A nije jedini. Kod koga god da sam se pozvao na garanciju bilo je pa znas mozda je do piksle nisi istresao pa se zato to desilo na motoru.
Sto se tice delova i kvaliteta, ortak i ja smo u slicno vreme radili veliki servis i obojici je stavljen kontinental pk kais. Meni i dalje odlican njemu posle nekoliko dana pukao po duzini par cm. Od istog majstora i ruke i delovi. I da naravno majstor mu nije promenio u garanciji nego je rekao ako pukne ja dolazim da te slepam gde god da si. Vise ne idemo kod tog majstora:)
Goranbanjica poslusaj ljude i idi kod majstora za koje su ti ljudi sa foruma davali preporuku. Ja licno ne idem kod tih ljudi ali sam cuo za njih da su odlicni.


Veliki problem su te garancije,jer danas niko nista ne garantuje...veliki servis cu uraditi jedino uz neku čvrstu garanciju na broj kilometara i to pismena garancija...mada i ta pismena nekada ne pije vodu....U srbiji drzavi đžungli je tesko ostvriti bilo šta....Možeš jedino boga da moliš posle velikog servisa da bude sve uredu.Lutrija teska.Niko ne ocekuje da sa velikim pređeš 150.000 km ali kad ti par puta pumpa propiša na 9000 km pa ga ponovo radiš o svom trosku dobro se zamisliš gde ces ga raditi..Delovi plastični kineski preplavili srbiju..Može majstor bit carobnjak ali nista ne pomaze...
« Poslednja izmena: Septembar 16, 2018, 11:21:18 posle podne od strane Modus »

Van mreže Goranbanjica

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 564
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +11/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: ww Pasat tdi
Odg: Preporučeni servisi
« Odgovor #179 poslato: Novembar 30, 2018, 09:33:40 pre podne »
U Srbiji drzavi kazu svi veliki servis na 60.000 km....!!!!!zbog navodno loših delova....ja sam eto riskirao i sa continetal glavnim kaisem i ininim rolerima,zatezačima...itd vec na 95.000 km. Otisao kod postenog mehanicara da mi ih pogleda i ni nakon 95.000 km se nisu istrošili....ponavljaju ko papagaji kao da su svi dogovoreni između sebe... lollol lollol lollol lollol...60.000 KM,60.000 KM....Koja mafija...