Autor Tema: Posle rupe drma se volan na golfu 2  (Pročitano 1514 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Ајдук Драган

  • VW Početnik
  • Poruke: 46
  • Lokacija: Београд
  • Karma: +4/-2
  • Pol: Muškarac
  • "Нисам мајстор да направим буре ..."
  • Auto: звер 1.6 д
Posle rupe drma se volan na golfu 2
« poslato: Mart 13, 2013, 09:00:34 posle podne »
Pozdrav dobri ljudi,pre neki dan tek sto  sam centrirao trap overio  sam muski neku rupetinu pri cemu sam slomio kuciste prednjeg amortizera,zamenio sam kuciste i amort.novim medjutim sad sam primetio da mi volan posle udarca ima luft,tacnije kada ga cimam ide gore dole ,lose prijanja na asfalt i imam utisak kao da mi auto ide onako u srek sto bi rekli,ne znam kako drugacije da objasnim.Zanima me da li je nesto vezano za letvu volana posto je trap uradjen sve sta je bilo,bio je tek centriran i golf je bio lepo utegnut napred.Hvala unapred

Van mreže Vinap

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 423
  • Age: 33
  • Lokacija: Ub
  • Karma: +22/-9
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW POLO 6N
Odg: Posle rupe drma se volan na golfu 2
« Odgovor #1 poslato: Mart 15, 2013, 05:34:20 posle podne »
Nerazumem sad, jel se trese ili ima luft?  misli1 Prvo proveri da li je sada trap u centru mada ne bi trebalo da se toliko cimne iz centra zbog rupe, a drugo proveri kineticki zglob, moguce da si njega s****o i sad glavi u nekom polozaju.... TO je ono sto mi trenutno pada na pamet, i usput kakva ti je felna posle udarca, i proveri da li guma izbalansirana, mozda je spao tegic....
« Poslednja izmena: Mart 15, 2013, 05:37:26 posle podne od strane Vinap »
jedva cekaju u porsche bg da im neko dodje s pasatom trojkom na plin. oni samo pasate dvojke i trojke i rade.
ajd vidi sa tim majstorom da se uclani na foum ovde. treba nam strucnih kadrova uvijek.

Van mreže RUS

  • Moderator
  • Ultimate Member
  • ***
  • Poruke: 7970
  • Age: 55
  • Lokacija: Boleč-Ivanjica-Moskva
  • Karma: +171/-75
  • Pol: Muškarac
  • Boban-Rus
  • Auto: GOLF 5 1.9 TDI-DSG
Odg: Posle rupe drma se volan na golfu 2
« Odgovor #2 poslato: Mart 15, 2013, 05:39:06 posle podne »
Ma moras ponovo na reglazu kad si pokido kuciste to je bio muski udarac onda i na detaljnu proveru trapa.
Boban-Rus

Van mreže Ајдук Драган

  • VW Početnik
  • Poruke: 46
  • Lokacija: Београд
  • Karma: +4/-2
  • Pol: Muškarac
  • "Нисам мајстор да направим буре ..."
  • Auto: звер 1.6 д
Odg: Posle rupe drma se volan na golfu 2
« Odgovor #3 poslato: Mart 18, 2013, 04:23:18 posle podne »
trap je proveren i sve je kako treba,felne neostecene gume su ponovo balansirane,rece mi majstor nesto vezano za krst volana da je verovatno tu nesto otislo ali posto je bio u haosu nisam stigao da mi pregleda pa cu ovih dana to da proverim....

Van mreže knalek

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 849
  • Age: 55
  • Lokacija: Beograd, Zvezdara
  • Karma: +56/-19
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Golf 6 2.0 TDI CFFB
Odg: Posle rupe drma se volan na golfu 2
« Odgovor #4 poslato: Mart 18, 2013, 11:25:27 posle podne »
Koliko sam shvatio, volan ti sada ima lufta, znači pomeraš ga gore dole. Možda imaš nekog lufta u cevi volana (zbog udarca), a pogledaj, možda ti brava ima lufta, tj. onaj lager na bravi ima lufta, takodje, na dvojci ima dva šrafa, što drže cev volana, to su neki šrafovi, koji nemaju glavu, nego se zavrnu tako što što se stegnu smrt klještima. Dok sam vozio dvojku 100 puta sam ih dotezao, znaju da se olabave. Skini oblogu brave i pogledaj.
Nema dogovora izmedju lavova i ljudi.

Van mreže Ајдук Драган

  • VW Početnik
  • Poruke: 46
  • Lokacija: Београд
  • Karma: +4/-2
  • Pol: Muškarac
  • "Нисам мајстор да направим буре ..."
  • Auto: звер 1.6 д
Odg: Posle rupe drma se volan na golfu 2
« Odgovor #5 poslato: Mart 19, 2013, 02:32:25 pre podne »
Knalek moze biti da si u pravu.....