Autor Tema: golf 2 1.8 monopoint pumpe goriva  (Pročitano 1693 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže eko

  • VW Početnik
  • Poruke: 2
  • Age: 53
  • Lokacija: novi sad detelinara
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: golf 2 1.8
golf 2 1.8 monopoint pumpe goriva
« poslato: Avgust 13, 2016, 02:06:39 posle podne »
dobar dan momci tehnicko pitanje glasi  na golfu 2 1.8 monopoint ugradjen plin pri prelasku na plin ukidase rad dizne a pumpe i dalje rade neznam dali se gorivo vraca nazad u rezervoar posto pumpe rade . dalije pametno napraviti dase pumpe iskljucuju pri prelasku na gas ili ostaviti ovako ko vozi golfica ovakog zna da pumpe crkavaju te jedna te druga i posto imam trecinu goriva u rezervoaru . tacnije pumpe zastepaju mena pritiska sad sipah neku speciju za ciscenje dizne i pumpe neznam koliko vredi ili opet spremiti dva puta 40-50 evri za pumpe vredili stedeti pumpe-hoceli zatopati od nerada ili ostaviti ovako .    hvala unapred na iskrenim i pametnim odgovorima iz iskustva svako dobro

Van mreže Nenad Petakovic

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2066
  • Age: 41
  • Lokacija: Neko tamo svrseno vreme.
  • Karma: +38/-25
  • Pol: Muškarac
  • Kad zasvira Ladina svirena,mnogi ostaju bez zena.
  • Auto: Old scula Cvaja 1.8
Odg: golf 2 1.8 monopoint pumpe goriva
« Odgovor #1 poslato: Avgust 13, 2016, 07:54:56 posle podne »
Najpametnije i najpravilnije ti je sledece a to je plin elektronac(koji nije secvent sto mnogi kazu i secvent nikad nece ici na ovo ubrizgavanje),na kom auto pali na benzin i na odredjenom br obrtaja prebacuje sam na tng(tako se uvaju pumpe,dina i ceo sistem ubrizgavanja).Pored toga auto sedmicno provozati na benzin.E sad ako je nesto zastopalo u sistemu ubrizgavanja,moze se ugraditi vakumski tng na kom ce paliti i raditi samo na tng al to je vec budzevina...Nadam se da si me razumeo..Pozz
Dobar motor moja dvojka ima
Al sediste svako mu se klima!
Sedista mu rasklimale zene
Al on opet dobro slusa mene!
Dok je dvojke vozacu devojke!😀

Van mreže PaulGT

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4817
  • Age: 46
  • Lokacija: NRW
  • Karma: +197/-121
  • Pol: Muškarac
  • no syncro, no fun
  • Auto: golf country
Odg: golf 2 1.8 monopoint pumpe goriva
« Odgovor #2 poslato: Avgust 13, 2016, 08:03:54 posle podne »
najbolje rjesenje izbaciti plin iz auta i voziti na benzin kako i treba
ima li neko ovde da mu auto ide na isparenja lollol ili ovi dizeli jos malo pa ce krenuti i kusur da vracaju iz rezeorvara thumbup

Van mreže Marko mk2

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 764
  • Age: 31
  • Lokacija: Stubal Kraljevo
  • Karma: +23/-11
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf mk2
Odg: golf 2 1.8 monopoint pumpe goriva
« Odgovor #3 poslato: Avgust 13, 2016, 08:17:00 posle podne »
moze da se ugradi relej koji gasi pumpe kad prebacis na plin, tako ces sacuvati pumpe, isto tako je potrebno da se povremeno vozi na benzin kako se ne bi napravio lepak od ustajalog benzina