Autor Tema: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam  (Pročitano 208929 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #780 poslato: Oktobar 04, 2018, 11:23:50 posle podne »
To vece kada sam sa balatona trebao da krenem za budimpestu, setim se tebe i tvoje teme u kojoj si spominjao tvoj prolazak kroz nju. Mislim da si rekao da je padala kisa pa si samo projurio kroz nju.

A sto se tice balatona, sve preporuke za njega. Moj prvi dodir sa njim je bio sredinom 90ih kada je se jos odsecao duh socijalizma.
Brat i ja smo isli tamo da pedaliramo a onda smo travelmanka i ja tamo letovali dve godine za redom jer nam se dopalo.

...

...
 :84 ...  kada bi me neko sada pitao sta bih voleo da vozim, na keca bi mu odgovorio mk3 1.9 GTD. I to obicnu klotaru.
Nista TDI ... samo GTD.  Za predjenih 120000 km menjani samo filteri i ulje. Ide kao zmaj a trosak o ... i slovima, NULA dinara.

Danasi je balaton turisticka atrakcija pun fensi hotela koji pariraju morskim destinacijama. Kome plaze i plivanje nisu na 1. mestu za odmor, tamo ce uzivati za sve pare.

Sve u svemu, sledeci put obavezno skreni sa dzade i napravi pauzu negde pored jezera  beer ....

Kad sam vec prozborio koju pametnu, ajd onda i da najavim novu voznju a ujedno i zatvaranje sezone ... mada o tome nesto vise kada zapocnem putopis.

Krkela je veceras isterana na svez vazduh i mesecinu. Od povratka sa balatona nije vozena vec samo 2 puta paljena ali to njoj nije nikakav problem.

...
Sutra oko podneva mojoj lepoj sefici diskretno saopstavam da me boli stomak jer sam dobio/procureo i da moram kuci jer nisam sposoban za dalji rad. A onda paljba na vikend voznju. Pa nije ni cika travi veverica, smucile mi se ove moje koleginice, cim treba da zapale ranije sa posla, one se vade na tu foru.

GDE ŠTA KAKO  driving :83 driving nemam pojma. To sutra odlucujem u toku prepodneva.

A kako je krkela sve to odvozala citajte u narednom izdanju krkelinog zabavnika  mahac ...
...
 :84 :84 :84 ... samo za staru gardu  driving ... a FB klinci nek vide kako izgledaju i zasta su sve bili sposobni preci ovih danasnjih plasticnih sokocala koja se hvale grejacima u volanu i masazerima analnog otvora u sedistima ....

 Zvuk na max  :26 ...

https://www.youtube.com/watch?v=HcMhm7X7BBA&t=442s
« Poslednja izmena: Oktobar 04, 2018, 11:28:16 posle podne od strane travelman »
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6826
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #781 poslato: Oktobar 05, 2018, 05:08:17 posle podne »
zvuk  :28

takodje scene Jean Paul Belmondo (nemogu naci bez mix muzike )  thumbup

fiat Super Mirafiori vs Peugept 504 




ko nije neka pogleda ceo film a takodje i francuska veza  formidable


Legendo uzivaj ... ja juce stigao iz Maribora  :26
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže PaulGT

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4811
  • Age: 46
  • Lokacija: NRW
  • Karma: +197/-120
  • Pol: Muškarac
  • no syncro, no fun
  • Auto: golf country
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #782 poslato: Oktobar 05, 2018, 10:53:36 posle podne »
Zoki opet ces sljedece godine morati vracati kilometre kad budes i tog sharana prodavao  lollol
ima li neko ovde da mu auto ide na isparenja lollol ili ovi dizeli jos malo pa ce krenuti i kusur da vracaju iz rezeorvara thumbup

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6826
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #783 poslato: Oktobar 06, 2018, 07:17:59 posle podne »
da ne idem u OFF  :46

@PaulGT
nema kod mene vracke -kolko pise toliko je -plavi sharan u ZR ima skoro 700.000 ( na 540.000 km radjene karike itd )

cekam od moje generacije 928 nove slike ...ali bez Sefovice  :57 -sa putovanja po belom i sarenom svetu ...  :65
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #784 poslato: Oktobar 07, 2018, 06:08:26 posle podne »
Bice slika brate Zoki, vratila se krkela ziva i zdrava  coilleo2tj ....


...

A sto se tice vracanja km, nije to nista strasno. I ja cu na krkeli jednog dana da vratim km za najmanje 300.000 ...  a onda cu u oglasu da napisem ...

 ... NOV NOV NOV ,,, presao malo jer je vozen samo vikendom  lollol lollol lollol ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6826
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #785 poslato: Oktobar 07, 2018, 09:11:33 posle podne »
 thumbup generacijo


928 je uvek Nov  :26
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže -CARBON-

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1081
  • Lokacija: Sarajevo, BiH
  • Karma: +36/-31
  • Pol: Muškarac
  • Auto: BMW E39 525D, E60 535D
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #786 poslato: Oktobar 08, 2018, 04:34:16 posle podne »
Ne da se cabrio :65

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #787 poslato: Oktobar 08, 2018, 07:57:16 posle podne »
Bedak rodjaci ... i to onaj crni najcrnji  badmood ...

Život je nekome majka a nekome maćeha ... a meni na svu moju muku još i gorak ko limunova kora  badmood ...

Sve je počelo iz zezanja a onda  boodala  .....

Pola životnog veka se već izživotarilo, sad se lagano kreće silaznom putanjom i svaki dan je premija.
Jedan od sigurnih znakova da se matori je i to kad uhvatite sami sebe u razmišljanju kakve ste rezultate postigli i koje ste ciljeve ostvarili u životu.

Ja sam do sada bio zadovoljan mada je malo reći i da sam čak prezadovoljan  clap ....

Tako je bilo do pre neki dan a onda  boodala ...

Sedimo i pijemo kafu, travelmanka i ja. Diskutujemo kako nam je dete završilo fax a onda sa 10kom odbranila i master ...  da bi tokom prošle nedelje upisala doktorat.

Pitam ja travelmanku, onako iz zezanja, na koga nam je pametno dete. 

... pa na oca. Pametna je na oca .... odgovori mi ona sa nekim čudnim osmehom na licu.

Ja u prvi mah zanemeo, neke čudne i crne misli mi prostrujaše glavom pa joj isto pitanje postavim još jednom ali i dobi isti odgovor kao prvi put ...

... pametna je na oca .....

Meni svašta prolazi kroz glavu, znam da nisam pametan već gloop ko qr, pardon, ko penis.

Vozim ladu, juga i još teram matoru i truljavu krkelu. Pa ona je, bre, bila fora s mora ali pre 30+ godina a ne sad.
Nemam ni bbs na abs, nemam ni digitalno pismeni auto sa duplim izduvom a kamoli nešto drugo čime bi se ponosio i qrč.o po komšiluku i tako ostavljao utisak da sam uspeo u životu.

Svašta nešto mi zuji kroz lobanju ali ćutim i ne odgovaram na njene komentare jer znam da još mogu i da biDnem biVen + da mi uzme ključeve od ovo moje malo bezkrovne sirotinje.

Padam u depresiju, zovem hitnu ovo ono i dobijam savet od njih.

Posle prve terapije mi biva mnogo bolje, sad znam kako se boriti protiv depresije  :65 ...

...
Vratilo mi se raspoloženje i sve ostalo što ide uz to.
Ma boli me tuki, nek misli ko šta hoće o meni ali spas je u onoj narodnoj ... ko nije za sebe, nije ni za drugog ...
I tako rešim da sebi dam malo oduška  driving :83 beer ...

...
Vratilo mi se i samopouzdanje ... a to je majka mara kad krkelom/mrkelom/drkelom treba da se putuje soma km za vikend. Verujem u sebe a verujem i u njih ...

...
I tako ... krećem laganim kasom.
Svašta nešto se ispodešavalo ali ja i dalje verujem u bolje sutra.

Polako odpuštam kvačilo dok dajem gas sa nadom da i mene tamo negde iza neke krivine/serpentine čeka sreća.
 
...
...
...

...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #788 poslato: Oktobar 08, 2018, 10:35:39 posle podne »
Balaton jeste ispunio sva moja očekivanja ali nije bio zahtevan za vožnju. Sve ravno dokle god se pogled pruža.
Nedostajale su mi planine, krivine, serpentine ... jednom rečju nedostajalo mi je sve ono gde mogu obrtaljku da poteram u crveno.

Zoki spomenuo maribor a ja odma pomislio na mangart  wub ...
Ah, ta slovenija ... jeste da ima najskuplju vinjetu ali s obzirom na onakve prirodne lepote kojim se može voziti, još je i jeftina.

Ali nije slovenija u pitanju.
Kada sam išao na balaton imao sam mali problem na granici, pasoš mi je u tom trenu isticao za nekih 35 dana a da ja to nisam znao i jedva su me pustili da udjem. Mislim da je krkela odigrala presudnu ulogu.

Ovaj put se rumunija nametnula sama po sebi. Za ovih 13 godina koliko se krkela i ja druzimo stigli smo gde god smo poželeli ali se uvek rado i sa zadovoljstvom vraćamo rumuniji i njenim prirodnim lepotama.

Do isteka važnosti pasoša još nekih pola meseca ali to ovaj put nije problem tako da nam pogranična policija diže rampu bez ikakvih problema a onda počinje avantura.

Jesen a kao da je proleće, idealni uslovi za vožnju i uživanciju.

Volim da se vozim kroz mala mesta, sela, varošice .... upoznajem drugu kulturu i širim vidike.

...
EU ima svoje mane ali i svoje prednosti.
Malo mesto pa je i radnjica mala ali zato od delova na lageru imaju celu auto industriju.

...
Vrlo brzo sam se dokopao obronaka karpata. Ovaj put se penjemo na samo 1000+ m/nv ali je i to sasvim dovoljno za merak ...

...

...
Prva veća stajanka je planirana u rudarskom gradiću RESITA do kojeg smo i došli prelepim planinskim putem  driving driving driving ...

...
U resiti se nekada nalazila fabrika parnih lokomotiva ... a  danas 16 parnih lokomotiva čini stalnu postavku muzeja na otvorenom.
Kao ljubitelj starih tehničkih stvari sam imao želju već poodavno da dodjem ovde ali nikako nisam uspevao. Ovaj put su se kockice složile same od sebe  clap ...

...
Krkela vrlo brzo dobija voljno a ja put pod noge i u obilazak ...

...
Zanimljivo u celoj ovoj priči je to što je svih 16 izloženih primeraka tehnički ispravno i radno upotrebljivo.
Vozile su se do kraja 80tih a onda su penzionisane.
upload a photo
...
Ima velikih ima malih ... ima slabih i ima jakih ali je zajedničko svima da je svaka lepa na svoj način ...

...

...
A šta pokreće tako velike točkove  :54 ...
Pa neki turbo, verovatno  :55 ...
free online picture upload
...

...
Svaka se sija i presijava, na prvi pogled je jasno da se čuvaju i održavaju sa velikom ljubavlju.
Njihova lepota je nestvarna pa sam onda rešio da nadjem bar neki trag rdje i zapuštenosti. U tome nisam uspeo, svaki mali, pa čak i onaj najmanji šraf se presijava.

Ovaj čika upravo ulepšava jednu princezu.

...

...
Ipak, jedna svojom veličinom i gracioznošću odskače od svih ostalih.
Svaki komentar je suvišan ...
private image hosting
...

...

...

...
Do sutra  mahac ...


 
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #789 poslato: Oktobar 09, 2018, 08:19:11 posle podne »
Po završetku posete muzeju sedam u krkelu i pravim jedan krug po gradu. Vožnja me relaksira i opušta ...

...
Hvatam novozadati kurs i vrlo brzo napuštamo grad.

...
Sledeća destinacija nam je NP SEMENIC ... nešto kao zlatibor kod nas. Desni migavac a onda gasss u patos  driving ...

...
Vrhovi semenica se nalaze na nadmorskoj visini od 1400m a do njih se dolazi prelepim planinskim putevima.

Gasssiramo tako krkela i ja kroz šumu kad odjedared projurismo pored nekog saobracajnog znaka pored puta.
Nisam ga dobro osmotrio ali znam da mi je delovao čudnovato.
ABS kopa u mestu a onda ubacujem u rikverc i teram nazad desetak metara.

Kad ono  lollol lollol lollol ...
Ja prvi put u životu vide ovakav znak  big_boss ...

...

Možda su ovi što voze plastične autiće navikli na njih i rado/često koriste takva parking mesta ali se krkela i ja prekrstišmo i levom i desnom.

Stojim i blenem u njega dok se pitam u kom smeru plovi auto industrija.

A kakvo mišljenje čika travi ima o takvim parkinzima i digitalno pismenim automobilima rećiće dolepostavljena slika  :20 ...

...
Dok sam šorao po parkingu, setim se da sam zadnji put digao haubu i prekontrolisao ulje još pre polaska na balaton.
Kad sam već zauzeo parking mesto namenjeno digitalno pismenim automobilima onda ajd bar i da uradim nešto pametno i korisno  majstor1 ...

Mada, ovo sam više slikao da bi videli kakim smo putem gasssirali krkela i ja.
Krivina na krivinu a ima i serpentina  wub wub wub ...

...
Ovaj put nas hoteli i civilizacija nisu zanimali jer smo došli samo da se vozimo vozimo i vozimo  driving .... priroda, putevi i asfalt čista 10ka  :25 ...

...
Popodnevna uživancija je bila planirana ovde ...

TREI APE ... jezero TRI VODE ... planinsko jezero na visini od oko 1440m ...

...
Nema potrebe da komentarišem, što bi rekao kolega, gledajte i UŽIVAJTE  :) ...

...

...
Jezero je leti prepuno kupača i plivačica u toplesu mada sneg ovde zimi dosegne visinu i do 2 metra pa okopni tek sredinom maja.

...
Gušterisanje ... u tom trenu i nisam bio za ništa bolje mada sam sa tom namerom i došao ovde.
Joj meraka kad sam skinuo patike i čarape a onda seo i zadnje šape digao na stolicu   clap ... a pogled puca u daljinu  wub ...

...

...
Kakva, bre, smrdljiva reciklirana plastika  :20 ...

Samo čelik a onda sve to traje 50ak godina ...

...

...
Sunce sija dok ja sedim u hladovini i meditiram a planinski povetarac mi miluje bose tabane  lollol ....

Ptice cvrkuću a zvrčci cvrče. prispavalo mi se .... kunjam na onoj stolici ko buva na penisu iako mi se iza ledja nalaze bungalovi za dnevni odmor.

...

I tako ... prispavalo mi se i sad čim sam pomislio na onu prirodu i lepotu ..... ZzZzZzZzZzZzZzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz .....
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže boćanac GTD

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2809
  • Age: 30
  • Lokacija: Gornji Milanovac-Kragujevac
  • Karma: +93/-22
  • Pol: Muškarac
  • Mašinac
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #790 poslato: Oktobar 10, 2018, 04:01:39 posle podne »
A Transfagarasan?

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6826
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #791 poslato: Oktobar 10, 2018, 04:45:39 posle podne »
Ma extra je i RO  thumbup

Citat
Zoki spomenuo maribor a ja odma pomislio na mangart

nisam bas mislio toliko visoko ali ...Radlje ob Dravi (isao po jednog mog pacijenta ) malo dalje od Maribora - extra malo mesto ... a mogao si preko Lendave i Murske sobote  ;)

 :26
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #792 poslato: Oktobar 10, 2018, 06:58:30 posle podne »
...  :26 ...

Transfagarašan je vožen prošle godine, bio je krkelin putopis u temi i sve je do detalja opisano.

Ove godine sam ga opet neplanski odvozao ali sa yugom. Kada sam sredio drkelu po mom ukusu, bilo je dža ili bu. Trebala mi je jedna test vožnja da bi znao čime raspolažem.

Jedan vikend smo zapalili do tamo i sve odvozali sa 55 konjića bez ikakvih problema.

Jeste da je drkela vukla jezik po asfaltu dok se serpentinisala i savladjivala sve one prevoje ali je na kraju ipak zaslužila i dobila licencu za vikend ture od po soma km. o tome na kraju ovog putopisa  big_boss ...

Sad da nastavim  :30 ... ima još slika ali me smara učitavanje ... mada sve za ljubav vw  wub ...

...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #793 poslato: Oktobar 10, 2018, 08:55:47 posle podne »
Prijala je dremka pored jezera ali je vreme da se tera dalje  driving ...
Vraćam se do krkele a ona jedva čeka da krenemo dalje.  Jedva čekam i ja jer nas nove krivine željno iščekuju. Prva je odma tu na dohvat ruke.

...
Sve je isto kao na TF ali u mini izdanju. Jbg, krkela se tera onim putevima gde se koristi samo 2, i 3, brzina  driving driving driving ...
Civilizacije nigde na vidiku ... samo se uzdaj use i u svoje kljuse  :+ ....

...

...
Dodjosmo do kraja krivinarenja, izlazimo na magistralu a onda pravac ka obali dunava.

...
Put 1, liga ali je bilo šlepera mali milion ... bukvalno po 5/6/7 voze u koloni jedan iza drugog.
Tu se bacio aparat iz ruku a onda šamarala ručica menjača ... vežbalo se lagano istrčavanje iz kolone uz lagani sprint do sledeće prepreke  driving driving driving ...

...
Rodjaci ... jel se sećate onog znaka  :55 ...
E to vam je za ove plastične i digitalno pismene  ;) ...

A kako sam ja živeo u neznanju, pa ja sam mislio da su oni bezgrešni i da čak nema ni teoretske šanse da se pokvare i ostave vas negde na putu.

...
Posle nekih sat vremena sprintanja dodjošmo na obalu mora. Vežem krkelu za banderu a onda u šetnju.

Nema se para, promaja u džepu ... krkela sve to sjebala kroz auspuh. Jbg, nije to TDImt pa da troši 2,53 lit na 160 km predjenog puta.

Kolko para u džepu, takav i separe na obali  :65 ...

...

...
Sedim tako i maštam o džeparcu i nekoj zlatoj ribici ali džaba .... mada stari ljudi kažu da ako čvrste veruješ u sebe sve će se želje i ispuniti.
Tako i bi  clap ... zlatna ribica je isplivala ...

...
Odma menjamo separe ...

,,,
Konobaricu obično ne zanima da li felne imaju poklopce i koliko se konja nalazi ispod haube. Nju zanima ništo drugo tako da kad je ugledala krkelu i mene bilo je  :71 ... raširile joj se zenice najmanje 2 prsta ...
screencast
...
Cevčim ja ono piće i razmišljam kako bi ovde bilo posla i za mene i za mog brata Zokija  :dunk ...


Usput okinem i par fotki, taman da sledeće godine okačim na FB i kažem kako sam bio u grekosu na moru ...

...
screenshot tools
...
Veče je na vidiku pa krećem u šetnju i obilazak ...

Odma se vidi ko ima najmanju pišu u ulici ...
anonymous pictures upload
...
A ko ima najveću ćunu  ;) ...
LADA ... omiljeno vozilo EU muškarčina  lollol ...

...

...
Jedna za forumske grafičare ...

...
Videh i njega, generalno vw i nema nešto puno ... ovih starijih pogotovo.

...
Ova mi je bila najorginalnija, u pitanju je neki kajak klub na obali.

...
Polako se vraćam ka krkeli a onda ugledah ovaj prizor. Neka me seta obuzela ...
Ovom vožnjom sam zatvarao ovogodišnju sezonu, znam da isto ovo čeka i krkelu kada se vratimo kući. Tužan jesam ali mi nije žao jer je i ove godine dosta predjenih kilometara bez ikakvih kvarova i problema iza nas.

...

...
...
...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #794 poslato: Oktobar 12, 2018, 10:11:37 posle podne »
Pavratak u beograd mojom omiljenom rutom  driving driving driving .... rumunskom stranom dunavske magistrale ...

...
Pauza ....

...
Lepo vreme pa je bilo dosta ljubitelja vožnje.
upload picture
...
A bilo je i ljubiteljki dvotočkaša i četvorotočkaša ....

...

...
Krenem dalje ali se ubrzo čuje neka graja sa dunava. Stajem ...
Bacim pogled a ono se GTIjevi trkaju za sve pare  Ludilo, turisti se deru i smeju za sve pare  ....

...
Pogled na našu stranu obale i našu magistralu. Nekako je visoko i u brdu dok je sa rumunske strane u nivou vode.

...
I tako krkela i ja glisiramo uz obalu ali nekoga po službenoj dužnosti moramo da pustimo i da nas obidje ...

...
Sunce polako zalazi i uživanciji se bliži kraj.
Pravim pauzu u želji da još malo uživam u lepom pogledu i tišini koja me okružuje.

Sirotinjska klopa, nema bolje jbg  :69 ...

...
Pogled vamo pogled tamo ...

...
picture host
...
Pauza se malo iskoristila i za briskanje.  Da budemo lepi kad se vratimo u naše selo ...

...
Felne mogu da budu kineske kopije ali koš mora da bude oridjidji iz nemaČKU.
Obrnuta kombinacija  thumbdown ....

...

Finiš ...
Pogled na lepenski vir ...

...
Što sam bliže kući, bubice me sve više hvataju ...  driving ...
Dajem sebi oduška i postajem jedan od noćnih jahača. Asfalt odličan, gužve nema a čika u plavom ni na vidiku.

...

...

Kako sam stigao kući tako sam krkelu ćušnuo u ćošak. Nisam je ni pogledao a kamoli palio tokom cele protekle nedelje.

Sutra planiram generalku, pranje krova, usisavanje gepeka i ostalo ... a to znači da je dižem ne tavan medj šunku i slaninu gde će da prezimi a i provede naredno leto i opet sledeću zimu.

Sledeće godine su neki novi planovi i skitarenja u vidu ali krkela nije u njima.

Malo smo se zasitili jedno drugog, jbg ...

U početku sam piskarao samo o jednodnevnim pilićarskim i sirotinjskim izletima ...

... onda smo sve to digli na viši nivo pa je u zadnjih godinu krkela javno objavila neke od svojih vikend ino vožnjica. Sad smo i to prevazišli ...

Kad završimo tavansku apstinenciju i opet se pustimo u promet, krkela objavljuje samo fensi skitarenja  ;) ...
Ako šefica poveže ovu sliku sa onim slobodnim danima što mi je dala na konto proliva koji sam izmislio biće  batine ...  lollol lollol lollol ...


Ako Bog da sledeći krkelin putopis azurna obala i sela u njenoj okolini  :65 ...

Ljubi vas i voli čika travi  mahac ....

 :84 :84 :84 ... ovo se odnosi samo na koleginice forumašice   :) ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže mikula

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1360
  • Lokacija: b. palanka
  • Karma: +35/-12
  • Pol: Muškarac
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #795 poslato: Oktobar 12, 2018, 10:56:01 posle podne »
Znaci sledece godine
"drkas drkelu a cuvas krkelu", baci ovde i neki drkelin putopis valjda ce admini zazmiriti na jedno oko jer nije iz vw familije

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока


Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #796 poslato: Oktobar 14, 2018, 10:50:40 posle podne »
Upravo tako brate mikula  lollol,
malo ćemo da šiljimo mačora a krkelu da čuvamo.

Neće joj to biti prvi put da pauzira, bila je ona i ranije konzervirana na po godinu dve.

Razlog ... pa rekoh, malo smo se zasitili jedno drugog a i da se čuvamo malo.

U neku ruku nemamo ni motivaciju za  driving driving driving  ... čekamo da se pojavi mk8 pa da njega preslišavamo i vidimo šta zna i ume  bicedobro ...

A dok se pojavi mk8 satruliće i ovo malo VAN seriskih kečina ...  :84 i dvojki, što stoji na klocnama pa eto većeg meraka za nas.

A dok čekamo tu mk osmicu, dovoljno je i patroliranje drkelom. Čisto da me mine želja u ovim jesenjim danima.

Vreme radi za krkelu, jbg ... prvo skidanje tablica a onda pod presu. Samo oridjidji, ništa kineski koševi i sajtne ...

...
Ja jednom reče, bolje drkela u ruci nego TDI kod majstora na garaži  :53 ...

Glupkoooooo  lollol ....

Pojedinci pljuju po novim pravilima za tehnički a nemaju ni rezervni koorton u džepu


...
A drkelin putopis može ako admini dozvole.

Juče je krkela konzervirana i dignuta na tavan. Još mi ostalo da joj namažem krov zaštitnom kremom i to je to.

I lepo kaže ona narodna, dok jednom ne smrkne drugom ne osvane ... ili se možda piše ovo ne zajedno  lollol lollol lollol ...

Danas se malo vozili ...

...

...
Beše krug od nekih 250km ...
Bilo svega i svačega ali da ne žvrljam o drkeli bez dozvole admina  big_boss ...

U svakom slučaju biće materijala. Sutra idem da vidim šta je potrebno za novi ausvajs pa se bacam na rešavanje tog problema jer mi je to sad na prvom mestu.

A onda  :55 ...

A onda se bacamo na pripreme, sredinom decembra idemo drkelom u austriju na skijanje pa može putopis ako dobijemo dozvolu.

 :84 :84 :84 ... i šta kažete, možda neće biti snega u avgustu  lollol

Pa nema ga ni u beogradu u avgustu mesecu pa se ovi na adi ubiše od skijanja  lollol ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže Miro MNE

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2313
  • Lokacija: Podgorica, Crna Gora
  • Karma: +56/-31
  • Pol: Muškarac
  • Auto: ŠKODA FAVORIT 135L
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #797 poslato: Oktobar 15, 2018, 11:06:05 pre podne »
Da se nadovežem na sirotinjsku hranu ... nema tog restorana I jela koje može da zamjeni doma napravljen domaći sendvič s jogurtom, nedje onako pored puta, dje meni pane na pamet a ne dje me drugi uslovi, još ako puca neki lijepi pogled ... nirvana  biggrin

Van mreže TOMARA

  • VW Početnik
  • Poruke: 130
  • Age: 34
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Karma: +3/-2
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Golf Mk4 1.6 16v
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #798 poslato: Oktobar 20, 2018, 06:50:16 posle podne »
Cika Travi, legendo  :) Tebe treba staviti u citanke da danasnja deca uce sta je uzivanje i da je sreca u malim stvarima  :26

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #799 poslato: Oktobar 21, 2018, 08:07:15 pre podne »
...  :26 ...

Jbg, volem da se samozadovoljavam malim stvarima  lollol ... ne znam kako da ti odgovorim mada ponekad i sam sebe zapitam što nosim pocepane gaće čarape i vozim stari auto iako mogu sebi da priuštim mnogo više od toga.

Verovatno sam pogrešno vaspitan, roditelji su me uvek učili da materijalne vrednosti nikada ne mogu biti preče od ljudskih i moralnih vrednosti. Dete komunizma, šta drugo reći.


Život je jedan, u ovim godinama pare treba trošiti na lično zadovoljstvo a nikako ulaganjem u mrtvu prirodu.

Juče registrovana drkela, izvadjena zelena karta + AMSS članstvo.
Mislim, ovo je sve manje važno nego sam samo hteo da se pohvalim da je drkela prošla tehnički pregled koji je mnogima noćna mora  :53 ...

...

Još pasoš da regulišem  a onda drkela nastavlja gde je krkela stala  driving ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...