Autor Tema: Corrado  (Pročitano 55807 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže nebojsaGtd

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 863
  • Lokacija: Bijeljina Republika Srpska
  • Karma: +20/-4
  • Pol: Muškarac
Odg: Corrado
« Odgovor #160 poslato: Mart 15, 2018, 09:48:52 posle podne »
Uf nista se posebno ne desava. Auto stoji ganjam papire od passata radi atesta zezaju me u Teslicu jos nisam dobio papire od odjave pa nesto nemam volje  I da radim. u subotu bilo lepo vreme pa napokon stavio kuciste filtera i filter goriva i spojio ga fino . Uzeo kablove za vr6 jer mi mrsi ne leru i voznji a I svaki kabl probija i sad trebam jos svecice  da uzmem verovatno cu sutra I to uzeti  i u radnji imam nov finger iz ovlastenog servisa i to cu uzeti i da resim problem sa strujom i da vozim da se sekvent spakuje. Takodje uzete kw gewinde zahvaljujuci velikom drugu KINI sutra odo i po njih pa cu ove moje prodavati jer su mi pretvrde bile. Zatim sam kupio sony radio I premerio dimezije adaptera koje mi trebaju i to sam narucio jer su mi napred 5x100 I nazad pakujem 5x100 a I felge su druge pa sam morao i druge adaptere praviti radi et I Jota. Bili su u planu kozni tapaciri i dogovrio sam bio s covekom iz Zajecara ali me lik izradio pa sam zatim nasao ovde u bih ali sam imao neki pehova na poslu pa sam odustao i od tih tapacira pa cu verovatno kad bude finansija odraditi tapcire u kozu i eko kozu kao sto su sjedista. Uskoro ce skupovi pa moram odneti felge da se poliraju i branike da ofarbam i auto da ispoliram da aut obar na nesto lici na skupu kad bude. Cekam platu da odem do jednog drugara ima par corrada u delovima pa da nauzimam svega sto mi treba i da napokon zavrsim s petljanjem oko delova.











Usput resen i problem s ulaskom vode u auto stavio sam mrezicu kao novu originalnu koja ekstra dihtuje i nema vise vode u autu :D imam jos svakavih planove ali tek iduci mesec krecem sa realizacijom.
« Poslednja izmena: Mart 15, 2018, 10:00:46 posle podne od strane nebojsaGtd »
Corrado vr6 3.2 FSI
Golf 2 gti TDI soon
Corrado 1.8T g60 soon

Van mreže Tomislav Goronja

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1073
  • Age: 24
  • Karma: +20/-5
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 1 Cabriolet, Passat B5.5
Odg: Corrado
« Odgovor #161 poslato: Mart 15, 2018, 09:52:54 posle podne »
Odlično, bar nešto se radi.. Samo polako.. Mnogo tih detalja ima..  :) :84

Van mreže MileSrb

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 546
  • Age: 39
  • Lokacija: Novi Sad
  • Karma: +21/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 2 GTD AFN
Odg: Corrado
« Odgovor #162 poslato: Mart 15, 2018, 10:08:04 posle podne »
Samo naprijed Nebojsa, nema odustajanja  :25

Van mreže Solomaher

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 926
  • Age: 32
  • Lokacija: Istočno Sarajevo
  • Karma: +24/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf mk2
Odg: Corrado
« Odgovor #163 poslato: Mart 15, 2018, 11:14:56 posle podne »
tako'e maca, samo gazi  B)

Van mreže nebojsaGtd

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 863
  • Lokacija: Bijeljina Republika Srpska
  • Karma: +20/-4
  • Pol: Muškarac
Odg: Corrado
« Odgovor #164 poslato: Mart 20, 2018, 08:49:59 posle podne »
Hvala momci
Evo uzeti delovi još da uzmem dva lezaja zadnja i da stavim diskove nazad 5x100 i to je to do reg :D
Svecice denso po katalogu, finger iz Ovlastenog, razvodna kapa i kablovi :D sad će struja biti top :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Corrado vr6 3.2 FSI
Golf 2 gti TDI soon
Corrado 1.8T g60 soon

Van mreže nebojsaGtd

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 863
  • Lokacija: Bijeljina Republika Srpska
  • Karma: +20/-4
  • Pol: Muškarac
Odg: Corrado
« Odgovor #165 poslato: April 12, 2018, 09:03:15 posle podne »
Može katanac Auto prodato zbog privatnih problema . Brat od drugara koji je član foruma takodje može nastaviti temu ako želi.
A mi se vidimo uskoro u novoj temi sa novim autom. Držimo se vag grupacije a sto se corrada tice ko zna možda se opet sretnemo :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Corrado vr6 3.2 FSI
Golf 2 gti TDI soon
Corrado 1.8T g60 soon

Van mreže PaulGT

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4811
  • Age: 46
  • Lokacija: NRW
  • Karma: +197/-120
  • Pol: Muškarac
  • no syncro, no fun
  • Auto: golf country
Odg: Corrado
« Odgovor #166 poslato: April 12, 2018, 09:21:30 posle podne »
neka si prodao ovaj les, a bio si na dobrom putu jedno vrijeme da ga vratis na drum. sa VR-om si opet krenuo nizbrdo
ima li neko ovde da mu auto ide na isparenja lollol ili ovi dizeli jos malo pa ce krenuti i kusur da vracaju iz rezeorvara thumbup