Autor Tema: Saobraćajne Nesreće :(  (Pročitano 282485 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže BladeBG

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5025
  • Age: 37
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +107/-75
  • Pol: Muškarac
  • Gram rada, vredniji je od tone teorije.
  • Auto: VW Passat B5.5 1.9TDI Variant
Odg: Saobraćajne Nesreće :(
« Odgovor #1060 poslato: Oktobar 27, 2014, 11:47:20 pre podne »
Drugari, u ovoj bedi, ljudi su izgubili sve. Pa i dusu i ono malo dobrote sto je u njima bilo. Vidite i sami u vasem okruzenju. Recite posteno, za koliko ljudi koje dobro poznajete mozete da potvrdite i kazete: ,,On je dobar covek,,? Vrlo malo, na prstima jedne ruke se daju prebrojati. A takvi ljudi u zivotu lose prolaze. Ološi i bezosecajni puno bolje. Svako gleda sebe, drugi neka pocrkaju ne zanima ga, sto kaze Rus. Bitno da on ima. A ne brine ni za svoje najrođenije, a ne za druge.

Tako je i u sabracaju. To je, sto bi rekao Bizi, samo jedno od polja gde se ispoljava takav mentalitet. Ranije kad ti stane auto, a nedao Bog da si imao nesrecu, uvek ce neko stati i probati da pomogne. Sada tesko. I ljudi se sada i plase da stanu. Svasta ima i u zivotu i na putu.

Ovde realno, mogao bi samo da stanem i da zovem hitnu. Da diram bilo sta ne bi smeo, odkud znam kako su povređeni. Da ne napravim jos gore.

Jadni ovi mladi ljudi i jadne njihove porodice...

Najbolji način da nešto uradite je da prekinete pričate i počnete da radite.

Na mreži Wele

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6696
  • Lokacija: MunZe
  • Karma: +269/-172
  • Pol: Muškarac
  • Lupo GTI, Arti
Odg: Saobraćajne Nesreće :(
« Odgovor #1061 poslato: Oktobar 27, 2014, 12:13:38 posle podne »
Survival of the fittest - prirodna selekcija, to je tako od kad se planeta okrece, sta je tu cudno? Jedinka odredjuje svoje postupke u skladu sa nagonom za prezivljavanje.
To sto si ti ocajan u beznadju ne znaci da je sve oko tebe tako. Niko nije crn i beo vec je tu ceo spektar boja koje posmatrac vidi na ovaj ili onaj nacin.
Ranije kad ti stane auto, a nedao Bog da si imao nesrecu, uvek ce neko stati i probati da pomogne. Sada tesko.
Kad ranije? Dok si vozio poniku? Pomazu ljudi i danas samo tebi vise odgovara da te stvari ne vidis tako. Hranis svoj ocaj svojom pogresnom projekcijom jer u suprotnom nastaje panika u glavi.
Svaka pobuna, svaki otpor počinje jednom rečju - Ne!

Van mreže topmarko

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2563
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +191/-14
  • Pol: Muškarac
  • Firefighter K-540
  • Auto: golf
Odg: Saobraćajne Nesreće :(
« Odgovor #1062 poslato: Oktobar 27, 2014, 12:55:22 posle podne »
Ne znam samo sta bi pomogli ti koji su prosli? Ako su mrtvi,nemas sta da pomognes,ako su zivi,ne smes da ih pomeras,zbog stepena povreda,koje nisu vidljive na prvi pogled.Samo da sacekas hitnu pomoc i njima pomognes ako ti kazu da im treba pomoc.

Van mreže marshal

  • VW Početnik
  • Poruke: 132
  • Age: 35
  • Lokacija: Sarajevo
  • Karma: +3/-2
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 5
Odg: Saobraćajne Nesreće :(
« Odgovor #1063 poslato: Oktobar 27, 2014, 01:14:30 posle podne »
pa ako je u autu bila i ta 5 ta osoba moglo se pomoci,kako god,po zakonu si duzan stati i pokusati pomoci,pa makar pomoc bila i poziv hitne

Van mreže ćubica

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1525
  • Age: 49
  • Lokacija: Novi sad
  • Karma: +70/-16
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf V GTI,rallye
Odg: Saobraćajne Nesreće :(
« Odgovor #1064 poslato: Oktobar 27, 2014, 06:00:45 posle podne »
Pomognes i izazoves vece povrede nego sto su bile.Niko od nas nema znanje da bi tako povredjenim ljudima mogao pomoci.

Van mreže 2busy

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2595
  • Age: 40
  • Lokacija: Novi Sad
  • Karma: +92/-53
  • Pol: Muškarac
  • Family guy
Odg: Saobraćajne Nesreće :(
« Odgovor #1065 poslato: Oktobar 27, 2014, 06:34:00 posle podne »
Prošle godine smo imali lančani sudar u Temerinskoj,na sreću dete,žena i ja smo nepovređeni,ali Oktavija koja je nas udarila a nju onaj pijani sa Mečkom je prošla nagore.Uništen zadnji kraj,a u autu porodica u šoku.Otac se ne pomera,deca takođe.Jedino je žena jaukala,pokušala da izađe i pala u nesvest.Ja sam otvorio vrata,prišao njima i izvukao ženu iz auta.Kolona se već stvorila,neki taksista iz kolone mi je dodao vodu,te sam polio ženu i povratio je na pločniku.Od tih 20 ak vozila niko više nije izaša da pogleda ili pita kako da nam pomogne. thumbdown
Rupa + alu felna = Reparirano rame

Van mreže BladeBG

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5025
  • Age: 37
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +107/-75
  • Pol: Muškarac
  • Gram rada, vredniji je od tone teorije.
  • Auto: VW Passat B5.5 1.9TDI Variant
Odg: Saobraćajne Nesreće :(
« Odgovor #1066 poslato: Oktobar 27, 2014, 06:53:22 posle podne »
Pomognes i izazoves vece povrede nego sto su bile.Niko od nas nema znanje da bi tako povredjenim ljudima mogao pomoci.
+1
Ne bi smeo da pokusam da im pomognem, bas iz razloga sto se plasim da ne napravim jos gore. jedino sto bi mogao u tom trenutku je da zovem hitnu pomoc.



Survival of the fittest - prirodna selekcija, to je tako od kad se planeta okrece, sta je tu cudno? Jedinka odredjuje svoje postupke u skladu sa nagonom za prezivljavanje.
To sto si ti ocajan u beznadju ne znaci da je sve oko tebe tako. Niko nije crn i beo vec je tu ceo spektar boja koje posmatrac vidi na ovaj ili onaj nacin.
Ranije kad ti stane auto, a nedao Bog da si imao nesrecu, uvek ce neko stati i probati da pomogne. Sada tesko.
Kad ranije? Dok si vozio poniku? Pomazu ljudi i danas samo tebi vise odgovara da te stvari ne vidis tako. Hranis svoj ocaj svojom pogresnom projekcijom jer u suprotnom nastaje panika u glavi.

Pokusavam da te razumem, mada mi tesko ide. Nisam vozio poniku nego BMX biggrin. A secam se dok sam bio klinac, desilo se par puta da moj cale stane iz nekog drugog razloga, a ne samo kvar kola. Da saceka nekoga ili tako nesto. I mnogo cesce nego sada se desavalo da neko stane i da pita: Druze, jel mogu nekako da pomognem? Bilo je vise covecnosti i osecanja u ljudima, moze da prica ko sta hoce. Ja ne kazem da nece niko da stane. Ali retko ce ko.

Evo sada ti vidis mene da mi se auto pokvario. Ti bi mozda stao. Odkud ti znas ko sam ja? Mozda sam neka dijabola na slobodi, narkoman,...I plase se ljudi. Ja i to razumem. Rekoh vec, svasta se ovom nasim drumovima vuce.

Mom drugaru su stala kola na sred Gazele i naisli panduri i pitali sta je. On kaze da mu je auto stao. A znas li sta su panduri rekli? hajde gospodine vi polako gurajte, a mi cemo polako pod rotacijom za vama. I moj drugar gura kola kao magarac, a ova dvojica polako u kolima za njim. Sto on kaze, da su ga poslepali do prvog parkinga, od njih dosta.

I ne znam odkud tebi to da sam ja ocajan i slicno. :huh: Ja sam druze Wele jedan mnogo srecan covek. I zahvalan sam Bogu sto je tako. Umem nekad da budem suvise realan, a sto ne pripisujem sebi kao dobru osobinu.

Edit: Mislim da te videh danas u Mitropolita Petra. Negde oko 15:45. Crni farovi i felne po kojima je tvoj golf karakteristican. Ili je bio neki bas slican.
« Poslednja izmena: Oktobar 27, 2014, 06:57:05 posle podne od strane BladeBG »

Najbolji način da nešto uradite je da prekinete pričate i počnete da radite.

Na mreži Wele

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6696
  • Lokacija: MunZe
  • Karma: +269/-172
  • Pol: Muškarac
  • Lupo GTI, Arti
Odg: Saobraćajne Nesreće :(
« Odgovor #1067 poslato: Oktobar 27, 2014, 08:17:43 posle podne »
Nema dva ista ;)
Slaveni imaju tu crtu pljuvanja svega svoga i iskreno malkice mi se sere od toga. Ima nas i ovakvih i onakvih, kao i svuda drugde. Zbog onih časnih je greota govoriti da smo svi loši.
Ja kad vidim da je neko stao kraj puta vidim čoveka u nevolji, a ne narkomana, ubicu ili nešto drugo sa liste fobija.
Tvoj drugar je imao sreće jer ja sam dva puta video kako policija branik na branik gura auto sa Gazele. Inače meni večita misterija kako to da se uvek na sred mosta pokvari ljudima auto? Nikad nisam video da se neko pokvario pre ili posle Gazele UVEK PO SRED MOSTA!
Svaka pobuna, svaki otpor počinje jednom rečju - Ne!

Van mreže RUS

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 7970
  • Age: 55
  • Lokacija: Boleč-Ivanjica-Moskva
  • Karma: +171/-75
  • Pol: Muškarac
  • Boban-Rus
  • Auto: GOLF 5 1.9 TDI-DSG
Odg: Saobraćajne Nesreće :(
« Odgovor #1068 poslato: Oktobar 27, 2014, 08:20:19 posle podne »
Osnovno je stati i videti kad naidjes odmah iza udesa-sudara. Sta ako ima neko povredjen, i vidis da je ziv a auto planuo? I da ne nabrajam..... jednostavno pozvati hitnu i policiju makar iz solidarnosti vozacke ako nista drugo.
Boban-Rus

Van mreže BladeBG

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5025
  • Age: 37
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +107/-75
  • Pol: Muškarac
  • Gram rada, vredniji je od tone teorije.
  • Auto: VW Passat B5.5 1.9TDI Variant
Odg: Saobraćajne Nesreće :(
« Odgovor #1069 poslato: Oktobar 27, 2014, 08:43:35 posle podne »
Barem to. Ja u kolima imam svu opremu, pa i aparat za gasenje pozara. I nicega me nije strah, sem, rekoh vec da probam da izvucem povređenog coveka iz kola pokusavajuci da mu pomognem, da ga pritom jos vise ne povredim. Stacu, gasicu pozar, zvati hitnu pomoc...Sve drugo. Najjace mi je kada neko kaze: Koji ce mi aparat za gasenje pozara, moj auto je nov i extra. Sta na njemu da se zapali? Ja kazem da mozda nece zatrebati njemu. Ali nedao Bog da naiđes na nekoga i da trebas da gasis. Msm, daj Boze da ti u svakom slucaju ne zatrebao nikad, ali neka stoji. Ne trazi ni hleb ni vodu. A najjeftiniji je ako ga nikad ne upotrebim.

Najbolji način da nešto uradite je da prekinete pričate i počnete da radite.

Van mreže bojaN^

  • Old.Jr Member
  • **
  • Poruke: 335
  • Age: 34
  • Lokacija: Sabac
  • Karma: +9/-16
  • Pol: Muškarac
  • 1,2,3,oko novca sve se vrti
Odg: Saobraćajne Nesreće :(
« Odgovor #1070 poslato: Oktobar 28, 2014, 12:48:08 pre podne »
Ja sam uvek stajao,ali uvek,cak par puta sam i pijancima stao koji su me gadjali kljucevima jer sam pitao da li su dobro... Osnovno je stati i pozvati hitnu pomoc ako ne mozes pomoci vec ovako,mada retko ko i zna pomoci... Druga stvar i ti sto su prosli,mozda su imali decu...pa da ne vide sta je bilo...sta znam vise nisam pametan.

Poslato sa skupog,jako skupog telefona,najskupljeg.


Van mreže Guarana

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3428
  • Age: 39
  • Lokacija: Ljubljana
  • Karma: +90/-37
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Lada
Odg: Saobraćajne Nesreće :(
« Odgovor #1071 poslato: Oktobar 28, 2014, 10:13:50 pre podne »
vi lutke niste imali prvu pomoc kad ste polagali voznju a ? lollol
stao sam da pomognem kad god sam video veci picvajz, pa kolko je u mojim mogucnostima. nije nikad bilo teze povredjenih,al je par bilo kroviranih :)
meni pre par godina crkne auto na sred terazijskog tunela popodne.. kabal sa bobine u prekidu i nece da se sastavi duze od par sekundi. ej da je jedan stao da mogu jebeno da izadjem iz auta i guram makar, al ni to..
lollol

Van mreže zemunac

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1417
  • Age: 51
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +40/-29
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf V,C5,M3 ,Honda
Odg: Saobraćajne Nesreće :(
« Odgovor #1072 poslato: Oktobar 28, 2014, 10:24:21 pre podne »
Da vam iz licnog iskustva kazem kako izgleda sve to...žImao sam tezak udes u Crnoj Gori sa Golfom gti,1991 godine,dve osobe su nastradale u drugom vozilu.Ja sam sam izasao iz svog automobila,krvario sam,slosilo mi se i legao sam pored puta u travu.Ljudi koji su istrcali iz kuca su zaustavili Peugeot 405 i pitali da mene i mog saputnika odveze do bolnice u Kotoru.On je otvorio vrata,video me onako krvavog i rekao da nemoze da isprlja auto.Zatvorio vrata i otisao...ja sam gledao kako odlazi,imao je BG tablice,video i moj auto koji je imao Bg table... to cu pamtiti dok sam ziv,nikada se nisam osecao teze zbog toga.
Od tada,nema sanse da ne stanem i pomognem sta god mogu,pa makar da stojim i upozoravan na nezgodu.
ONLY IN A
   |_Jeep_|
   (OlllllllO)

Na mreži Wele

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6696
  • Lokacija: MunZe
  • Karma: +269/-172
  • Pol: Muškarac
  • Lupo GTI, Arti
Odg: Saobraćajne Nesreće :(
« Odgovor #1073 poslato: Oktobar 28, 2014, 10:59:49 pre podne »
Ja ne bi komentarisao ko ima koje tablice jer je totalno suvišno. Moja ex koleginica ispala iz kombija koji je sleteo niz put. Kombi joj se otkotrljao preko leđa i polomio lobanju. Uspela se nazad na put, stao joj dečko imao bela sedišta i ona nije htela da uđe u kola da ne mu isprlja. Jedva je uterali u kola.
A pisao sam o udesu pre godinu dana kod Bačkog Petrovca direkt sudar kod Akvaparka, dvoje poginulih. Policija najviše problema imala sa preživelom devojkom koja nije htela da se udalji od kola i posle nije htela u hitnu iako je sva krvava bila. Tu svaka čast mladim policajcima i kamiondžijama koji su lomili pajserima Golfa dvojku da izvulu čoveka dok nisu došli vatrogasci.
Svaka pobuna, svaki otpor počinje jednom rečju - Ne!

Van mreže bojaN^

  • Old.Jr Member
  • **
  • Poruke: 335
  • Age: 34
  • Lokacija: Sabac
  • Karma: +9/-16
  • Pol: Muškarac
  • 1,2,3,oko novca sve se vrti
Odg: Saobraćajne Nesreće :(
« Odgovor #1074 poslato: Oktobar 28, 2014, 02:52:15 posle podne »
Drugari,skupljao sam mozak svog pokojnog drugara posle nesrece sa motorom,i dalje se ne secam detalja,valjda u tom haosu covek ne razmislja,hvala Bogu nisam imao saobracajku nikada,sletanja da,ali sam se kao vozac na putu nagledao svega...mrzeo sam one najpametnije koji dizu frku i galamu,normalno je uvek pomagati onima koji cute,a oni koji kukaju... Su u drugom planu sem ako deca nisu u pitanju. Nemam neko znanje prve pomoci,ali osnovno znam,polozaje i slicno. Ja sam sleteo pre 4 godine po ledu sa golfom u kanal koji je dubok skkoro ravan sa putem,stali su mi momci iz Nisa,secam se dobro,bmw 7 stara,izaslo 4 momka ukaljali se jadnici,odveo sam ih kuci posle toga na klopu i pice i konak... Inace desilo je se na Loznickom putu,vracali se ljudi sa slave neke. Isto tako u Backom Jarku,na sluzbenom vozilu,pri brzini od oko 90-100,mi je otpao tocak desni prednji na astri,sleteo sam u levi kanal,iza mene su bila 4 vozila,zavrsio sam u njivi,nijedan njje stao,da zlo bude jos vece,policija u nekom starom micubisiiju je prosla pored i videla mene pored auta sa 4 zmigavca jer je svitalo tek... Nisu stali,kasnije dosla patrola duvao sam u balon i stajao na kisi puna 2h dok su oni sedeli u toplim kolima,jos hteli kaznu od 30k da mi rebnu. Ispizdeo sam.

Poslato sa skupog,jako skupog telefona,najskupljeg.


Na mreži Wele

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6696
  • Lokacija: MunZe
  • Karma: +269/-172
  • Pol: Muškarac
  • Lupo GTI, Arti
Odg: Saobraćajne Nesreće :(
« Odgovor #1075 poslato: Oktobar 28, 2014, 08:17:30 posle podne »
Videces vec sutra ili prekosutra pisace o nekoj licnoj nesreci nekog od poginulih kako bi pojacali osecaj tragedije kod citalaca. Ne postuju ni zive ni mrtve zbog prodaje.
http://www.kurir-info.rs/crna-hronika/tragedija-porodice-dominkovic-stariji-sin-poginuo-u-nesreci-mladi-nestao-u-dunavu-clanak-1600656
http://www.kurir-info.rs/crna-hronika/poginuli-prijatelji-danijel-doputovao-iz-nemacke-da-bude-kum-sead-otisao-u-smrt-na-20-rodendan-clanak-1599946

Nista im sveto nije. Pogrebnici i novinari jedine dve profesije koje zive od tudje tragedije.
Svaka pobuna, svaki otpor počinje jednom rečju - Ne!

Van mreže Joca

  • _______ x X x _______
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5393
  • Age: 44
  • Lokacija: Kladovo
  • Karma: +135/-30
  • Pol: Muškarac
  • Only TDI Power
  • Auto: Black Elegance ;)
Odg: Saobraćajne Nesreće :(
« Odgovor #1076 poslato: Oktobar 28, 2014, 08:22:12 posle podne »
Slepci!  batine

Van mreže BladeBG

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5025
  • Age: 37
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +107/-75
  • Pol: Muškarac
  • Gram rada, vredniji je od tone teorije.
  • Auto: VW Passat B5.5 1.9TDI Variant
Odg: Saobraćajne Nesreće :(
« Odgovor #1077 poslato: Oktobar 28, 2014, 08:34:13 posle podne »
Za novinare mogu da se slozim potpunosti. Ali za pogrebnike...Sta ces. Jeste da je zarađivanje na tuđoj nesreci kad pogledas realno, ali mora i to neko da radi.
« Poslednja izmena: Oktobar 28, 2014, 08:36:38 posle podne od strane BladeBG »

Najbolji način da nešto uradite je da prekinete pričate i počnete da radite.

Van mreže BladeBG

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5025
  • Age: 37
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +107/-75
  • Pol: Muškarac
  • Gram rada, vredniji je od tone teorije.
  • Auto: VW Passat B5.5 1.9TDI Variant
Odg: Saobraćajne Nesreće :(
« Odgovor #1078 poslato: Novembar 05, 2014, 08:18:58 posle podne »
Danas vozim Zrenjaninskim putem. U pravcu pancevackog mosta. I situacija na raskrsnici gde se skrece za postu u Krnjaci...Autobus staje da propusti pesaka. U desnoj traci. Pesak pretrcava metak preko pesackog, ne gledajuci kada je dosao do leve icice autobusa da li mozda neko u levoj traci ide velikom brzinom, pa ga nece primetiti. 

A ja sam pretpostavio da posto je autobus stao, da je stao iz razloga da propusti pesaka i ako ja nisam video istog od autobusa. I refleksno kocim i zaustavljam se. I vidim pesaka koji pretrcava i nije primetio da ja nailazim. A sta da je umesto mene tu tada naisao neki neiskusni vozac, neki pijan, drogiran, umoran...ili nesto osmo...Zna se sta bi bilo.

Kako ljudi hoce da se ubiju i kako im se ne zivi, to je cudo...

A to je sekunda da ne pazis i kraj. Ode na robiju i nosis ga na dusi ceo zivot. I napravis stres za ceo zivot i sebi i svojoj porodici. To ne bi pozeleo ni onome ko mi je najvise zla u zivotu naneo.

Mnogi ste o tome pisali i slazemo se oko toga da nama Srbima generalno fali veci nivo odgovornosti i saobracaju. I prema sebi i prema drugima. Kada ja prelazim ulicu, gledam levo i desno po 5 puta, mozda je to i preterano, ali meni je mio moj zivot, ovakav kakav je. I tako se i ponasam. A nalazio sam se mnogo puta u istoj situaciji kao pesak u situaciji koju sam opisao, a u vecini slucajeva me vozac automobila koji je dolazio u levoj traci nije primetio, nije ni zakocio da me pusti, nego sam virnuo na ivici i primetio da ide, sacekao da prođe, pa sam tek onda presao.

I iz tog razloga kad vozim nigde ne zurim, jer znam da je sekunda dovoljna da se desi nesto sto bi ne samo mene, nego i moju porodicu obelezilo za ceo zivot. Moze da se desava ne znam sta i da kasnim ne znam koliko. Da zurim, suvise je veliki rizik da bi stigao 5 ili 10 minuta ranije.

A da sam neka vlast u ovoj nasoj drzavi, bez sumnje, bi mnoge stvari promenio, ali prvo bi Srbe doveo u red. Kako u saobracaju, tako i u drugim stvarima. Pa onda sve drugo.

Ja znam da svi ovo znate i ne pisem vam, kako Peric kaze, kao da ste retardirani, pa vas ja prosvecujem. Nadam se da to ne shvatate tako. Nego pisem, zato sto i dalje ne mogu da verujem da se neko tako neodgovorno ponasa prema svom zivotu, a odrastao je covek. Pa ma o kome da se radilo. A imao sam identicnu situaciju prosle godine na tom istom mestu, gde je zena prelazila preko pesackog na isti nacin, ali sa malim detetom u rukama. Zamislite tek tu katastrofu...
« Poslednja izmena: Novembar 05, 2014, 08:22:26 posle podne od strane BladeBG »

Najbolji način da nešto uradite je da prekinete pričate i počnete da radite.

Van mreže bojaN^

  • Old.Jr Member
  • **
  • Poruke: 335
  • Age: 34
  • Lokacija: Sabac
  • Karma: +9/-16
  • Pol: Muškarac
  • 1,2,3,oko novca sve se vrti
Odg: Saobraćajne Nesreće :(
« Odgovor #1079 poslato: Novembar 06, 2014, 05:03:45 pre podne »
Posto sam vec neko vreme u Parizu,zivim 200 m od trijumfalne kapije,nagledao sam se se svega...ali lepog... Kruzni tok oko gradjevine je,kao 3 slavije,ja jos nissm video ne cukanje,nego ni sviranje jedni drugima... Prosto ljudi su nauceni kako treba,nama treba dosta vremena da bi vozacima ukazali na greske.. Svi mislimo da smo najpametniji... Ali saobracaj je cudo,svakome se svasta moze desiti....

Poslato sa skupog,jako skupog telefona,najskupljeg.