Autor Tema: Saobraćajne Nesreće :(  (Pročitano 281277 puta)

0 Članovi i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Markovic

  • VW Početnik
  • Poruke: 172
  • Age: 28
  • Lokacija: Temerin
  • Karma: +21/-4
  • Pol: Muškarac
Odg: Saobracajne Nesrece :(
« Odgovor #740 poslato: Januar 15, 2014, 12:38:13 pre podne »
peco prodaj tu lesinu i kupi sladoled

Van mreže 2busy

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2595
  • Age: 39
  • Lokacija: Novi Sad
  • Karma: +92/-53
  • Pol: Muškarac
  • Family guy
Одг: Saobracajne Nesrece :(
« Odgovor #741 poslato: Januar 15, 2014, 01:04:33 pre podne »
Da,slažem se,putevi  su loši.A šta ćemo sa repariranim ramenima i letvama volana?Šta ćemo sa crvenom(novčanica od  1000 RSD) kojom svaki auto prođe tehnički?Da li je taj Golf bio jedan od tih auta koji se tako (ne)ispravni registruju?Ovde je ključni faktor izazivanja nesreće bio alkoholisanost vozača.Alkohol,droga i neispravno vozilo ubijaju ljude.

2 Busy from Sony Miro

Rupa + alu felna = Reparirano rame

Van mreže Wele

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6693
  • Lokacija: MunZe
  • Karma: +269/-172
  • Pol: Muškarac
  • Lupo GTI, B7
Odg: Saobracajne Nesrece :(
« Odgovor #742 poslato: Januar 15, 2014, 01:53:01 pre podne »
nemoj kurir molim te... strah me da otvorim link sto od budalastina, sto od degutantnih slika

Blejd ja i dalje ne razumem sta pricate o putevima i signalizaciji. Nisam zavrsio saobracajni fakultet, pa mozda i ne znam sta se to krije iza tih pojmova o kojim pricas. Kakav je to los put i losa signalizacija koja nas tera u smrt? Konkretno molim te. Ja imam 20 godina vozackog iskustva, nekoliko stotina hiljada KM iza sebe i jos nisam sreo put koji je bio toliko opasan. Ok desi se odron ne mozes nista, maler, ali AKO NE VIDIS ISPRED SEBE, pa uspori majku mu, ako je klizav put USPORI, ako je los put USPORI. Ispada da smo svi navikli na fenomenalne puteve i da samo ciglu po gasu priznajemo. Za sve ostalo kriv je put i signalizacija. Kako su vozili nasi ocevi? Pola Juge u makadamu bila. Kome su oni trebali da se zale?
Ovaj sto je pobio ove devojcice pijan seo za volan. Pa sta je trebalo da signalizacija bude krupnija za njega jer nije video od alkohola? Cista nemarnost i bahatost, tu nista ne pomaze. Posle ce reci nesreca. Ne nego ti je to onaj seljacki mentalitet hoce da popije i jos bolje da vozi. E zato se to desava.
Svake godine moja firma pravi novogodisnju proslavu i skoro svi se ubiju od alkohola. Prosle godine kolega izleti pijan sa puta i pokupi babu, dedu i unuku na stanici. Srecom nije nikog ubio pu pu. Baba invalid ostala, a kolega se jos povlaci po sudovima zbog toga. Drugom kolegi ode dozvola na 6 meseci, a posto mu kola trebaju za posao to mu je jos preko 6000e trosak posto ne moze da radi.
Za ovogodisnju proslavu da vidis kako su se lepo organizovali za prevoz. Ko ce da pije, ko ce da vozi, a ko ce taxijem. Nema zajebancije to ljudi moraju da shvate.
Ako sedas pijan ili brzo vozis sam trazis djavola, a izgovore je lako naci. "Isao sam brzo, pa se desile neke nepredvidjene okolnosti" sto rece Mrkn. Da nije isao brzo drugi deo se ne bi desio.
« Poslednja izmena: Januar 15, 2014, 02:17:26 pre podne od strane Wele »
Svaka pobuna, svaki otpor počinje jednom rečju - Ne!

Van mreže BladeBG

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5025
  • Age: 37
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +107/-75
  • Pol: Muškarac
  • Gram rada, vredniji je od tone teorije.
  • Auto: VW Passat B5.5 1.9TDI Variant
Odg: Saobracajne Nesrece :(
« Odgovor #743 poslato: Januar 15, 2014, 01:53:45 posle podne »
Ma to se slazem. Kazem ti. Nece put da se prilagodi tebi, nego ti moras putu.  Uvek ima nacina da se prilagodis situaciji na putu kako ne bi doslo do nesrece.

Ja imam skoro 3 puta manje vozackog iskustva od tebe. Ali sam za to vreme vozio u raznim vremenskim prilikama. I prilagodjavao se tome.

Neka kazu i da sam neiskusan i los vozac i svasta nesto i mu.a i valcer,...Ja spadam u vozace koji imaju ,,tesku nogu,, , ali zato kad je lose vreme, da vidis kako ta noga ume da olaksa. Momentalno!


Nema tog majstora voznje i te legende i tog junaka, koji nikad nije pogresio u saobracaju. Samo je pitanje da li je ta greska ostavila posledice ili ne. Nedaj Boze nikome da ostavi posledice. Grese najveci profesionalci, a necemo mi.

I da ti posteno kazem, sto mi idu na ku..c, ti pametni koji pridikuju drugima kad pogrese, kao da oni nikad gresku napravili nisu. I glume mi neke majstore voznje.

Najbolji način da nešto uradite je da prekinete pričate i počnete da radite.

Van mreže MicoPG

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1047
  • Age: 33
  • Lokacija: Podgorica
  • Karma: +59/-31
  • Pol: Muškarac
  • Poliranje auta/farova - prodaja i ugradnja muzike
  • Auto: Audi A3 sportback
Odg: Saobracajne Nesrece :(
« Odgovor #744 poslato: Januar 24, 2014, 04:33:10 posle podne »
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒░░░


▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒░░░

Eto potpisao sam se se...

Van mreže BladeBG

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5025
  • Age: 37
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +107/-75
  • Pol: Muškarac
  • Gram rada, vredniji je od tone teorije.
  • Auto: VW Passat B5.5 1.9TDI Variant
Odg: Saobracajne Nesrece :(
« Odgovor #745 poslato: Januar 24, 2014, 05:02:12 posle podne »
uh, uh...

Najbolji način da nešto uradite je da prekinete pričate i počnete da radite.

Van mreže MicoPG

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1047
  • Age: 33
  • Lokacija: Podgorica
  • Karma: +59/-31
  • Pol: Muškarac
  • Poliranje auta/farova - prodaja i ugradnja muzike
  • Auto: Audi A3 sportback
Odg: Saobracajne Nesrece :(
« Odgovor #746 poslato: Januar 27, 2014, 01:32:21 posle podne »





Na putu Podgorica-Kolašin, u mjestu Dromira, jutros je u rijelu Moraču, sletjelo vozilo marke “Pasat”,  registarskih oznaka PG DG 242.
Iz policije je saopšteno da se radi o službenom vozili Hipo Alpe Adria Banke, a pretpostavlja se da je u vozilom upravljao bio službenik  te banke S.L. (41).

Za sada, kako nam je rečeno iz policije, nije poznato da li je vozač bio sam u vozilu.

Uviđaj je u toku.
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒░░░


▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒░░░

Eto potpisao sam se se...

Van mreže zemunac

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1417
  • Age: 51
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +40/-29
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf V,C5,M3 ,Honda
Odg: Saobracajne Nesrece :(
« Odgovor #747 poslato: Januar 28, 2014, 12:02:52 pre podne »
Pre par dana,po magli,od Kolasina do Bioče ,obislo me 10 automobila na punoj liniji,od toga cetiri obilazenja su bila u krivinama.ja sam dzipom vukao pprikolicu i na njoj dzipa,nisam bio lak i kratak zalogaj...e pa zato ginete dragi drugari,mozak nekih od nas je manji od bubuljice. A svuda ima lepih natpisa na tablama,jedan je na mene ostavio poseban utisak : USPORI ZBOG NAS KOJI TE VOLIMO !
ONLY IN A
   |_Jeep_|
   (OlllllllO)

Zrnojed

  • Gost
Odg: Saobracajne Nesrece :(
« Odgovor #748 poslato: Januar 28, 2014, 12:36:34 pre podne »
Može bit i ja neđe da sam te na punu obišao biggrin

Van mreže MicoPG

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1047
  • Age: 33
  • Lokacija: Podgorica
  • Karma: +59/-31
  • Pol: Muškarac
  • Poliranje auta/farova - prodaja i ugradnja muzike
  • Auto: Audi A3 sportback
Odg: Saobracajne Nesrece :(
« Odgovor #749 poslato: Januar 28, 2014, 01:55:43 pre podne »


Poslato sa preskupog telefona :)
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒░░░


▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒░░░

Eto potpisao sam se se...

Van mreže Miro MNE

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2313
  • Lokacija: Podgorica, Crna Gora
  • Karma: +56/-31
  • Pol: Muškarac
  • Auto: ŠKODA FAVORIT 135L
Odg: Saobracajne Nesrece :(
« Odgovor #750 poslato: Januar 28, 2014, 01:24:22 posle podne »
Pre par dana,po magli,od Kolasina do Bioče ,obislo me 10 automobila na punoj liniji,od toga cetiri obilazenja su bila u krivinama.ja sam dzipom vukao pprikolicu i na njoj dzipa,nisam bio lak i kratak zalogaj...e pa zato ginete dragi drugari,mozak nekih od nas je manji od bubuljice. A svuda ima lepih natpisa na tablama,jedan je na mene ostavio poseban utisak : USPORI ZBOG NAS KOJI TE VOLIMO !

Bitno da je pametan narod odmah taj natpis prepravio na "USPORI ZBOG NAS, ZIRANATA"

Nikome nije kriv kanjon morace bez onome mrcu sto na njega pane stijena ili se obroni kamen tik ispred auta ... svi ostali su sami sebi krivi jer ne prilagode voznju kanjonu ... e sad sto u danasnje vrijeme postoji saobracajnica koja je cijelom svojom duzinom crna tacka sa znakovima od 40km/h to je druga prica.

Inace preticanje na punu u krivini u kanjonu morace nije specijalnost samo CG vozaca, da nebudem pogresno shvacen al to je specijalnost vozaca pretezno sa BG tablicama u ljetnjoj sezoni, vozaca Laste i slicnih Lastavica a tek da ne pominjem albance sto idu na skijanje u Kolasin.

Van mreže dejan921

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1452
  • Age: 31
  • Lokacija: sombor-novi sad
  • Karma: +40/-24
  • Pol: Muškarac
  • Auto: ibiza 6L
Odg: Saobracajne Nesrece :(
« Odgovor #751 poslato: Januar 28, 2014, 07:50:34 posle podne »


Poslato sa preskupog telefona :)
mico ovo se desilo u somboru, bukovac

Van mreže MicoPG

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1047
  • Age: 33
  • Lokacija: Podgorica
  • Karma: +59/-31
  • Pol: Muškarac
  • Poliranje auta/farova - prodaja i ugradnja muzike
  • Auto: Audi A3 sportback
Odg: Saobracajne Nesrece :(
« Odgovor #752 poslato: Januar 28, 2014, 09:40:40 posle podne »


Poslato sam mog pametnog telefona
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒░░░


▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒░░░

Eto potpisao sam se se...

TTS

  • Gost
Odg: Saobracajne Nesrece :(
« Odgovor #753 poslato: Januar 29, 2014, 12:14:42 pre podne »

Danas kod nas u Varešu...

Van mreže BladeBG

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5025
  • Age: 37
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +107/-75
  • Pol: Muškarac
  • Gram rada, vredniji je od tone teorije.
  • Auto: VW Passat B5.5 1.9TDI Variant
Odg: Saobracajne Nesrece :(
« Odgovor #754 poslato: Januar 29, 2014, 03:24:23 pre podne »
Klizavo veceras, boga mi. Gmizu kola kao po zejtinu. Po ovom vremetu preba izbegavati voznju sporednim i uskim ulicama. Jer te ulice obicno ne bivaju ociscenje. A drugo, u tim ulicama su obicno kola parkirana sa strane. I zakocis, proklizas...naravno zakucases se u neko parkirano vozilo. U najboljem slucaju. Ako vec nije naislo drugo koje se isto kretalo kao i ti. I eto ,,veselja,,

Zato glavnim ulicama, koje ce mnogo pre biti osiscene, nego ove manje. I polako. Pa ako vozis polako i ako se ipak desi da proklizas, siroka je ulica i lakse ces izmanervisati, a da ne napravis stetu u najboljem slucaju. A u najgorem, necu spominjati.

Najbolji način da nešto uradite je da prekinete pričate i počnete da radite.

Van mreže Fred Peric

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5911
  • Age: 40
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +165/-127
  • Pol: Muškarac
  • Auto: GOLF 5 1.9 TDI 77/105 2007.g.
Odg: Saobracajne Nesrece :(
« Odgovor #755 poslato: Januar 29, 2014, 09:53:20 pre podne »
Hvala Kolega Alviroviću
Земунчанин

Van mreže ćubica

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1525
  • Age: 49
  • Lokacija: Novi sad
  • Karma: +70/-16
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf V GTI,rallye
Odg: Saobracajne Nesrece :(
« Odgovor #756 poslato: Januar 29, 2014, 10:09:39 pre podne »
Pedja,nisi napisao koji.Mladen ili Mirko?  biggrin

Zrnojed

  • Gost
Odg: Saobracajne Nesrece :(
« Odgovor #757 poslato: Januar 29, 2014, 05:59:41 posle podne »
Eto jednostavnog recepta za vožnju po klizavom kolovozu. Samo glavnim ulicama,i nema zime. blink
P.S. Ovo su bila obojica zajedno. lollol

Van mreže BladeBG

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5025
  • Age: 37
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +107/-75
  • Pol: Muškarac
  • Gram rada, vredniji je od tone teorije.
  • Auto: VW Passat B5.5 1.9TDI Variant
Odg: Saobracajne Nesrece :(
« Odgovor #758 poslato: Januar 29, 2014, 06:32:27 posle podne »
Ma sprdajte se vi. Nije Blade drndos, zna za salu.  :26
Ja to kazem zato sto, svi stalno zurimo negde. I stalno se provlacimo kroz alternativne ulice da izbegnemo guzve. A te alternativne su obicno manje ulice, koje nisu toliko prioritetne za ciscenje.
A kad napada sneg i kad se utaba pride, onda ni zmska guma ne pomaze. Onda si na zejtinu, kako god da okrenes. Sto si sami znate.

Najmanje se ja plasim da cu ja nekoga da udarim. Trudim se da bzudem pazljiv i da vodim racuna. Ali naicice neka budala koja mislis da je Niki Lauda i tresnuce me.

Najbolji način da nešto uradite je da prekinete pričate i počnete da radite.

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6827
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Saobracajne Nesrece :(
« Odgovor #759 poslato: Februar 02, 2014, 02:56:41 posle podne »
Evo šta se može desiti na zavejanom putu! 

Kao posledica jakog vetra na putevima Srbije se formiraju smetovi. Ako iskombinujete ovu činjenicu i neprilagođenu vožnju rizici su veliki. Video koji vam prenosimo nije snimljen na našim putevima ali može da služi kao podsetnik šta se sve može desiti na zavejanom putu. VOZITE OPREZNO!

http://www.liveleak.com/view?i=4b5_1391101145

Četvoro ljudi koji su se nalazili u Tojoti, koja je krenula u preticanje, poginulo je na licu mesta!
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.