Autor Tema: Buba StreetMacshine- evo nekih slika  (Pročitano 81550 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Garfield

  • ~~LOW&SLOW BABY LOW&SLOW~~
  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1472
  • Age: 31
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Karma: +28/-24
  • Pol: Muškarac
  • Nije bitno sta radis bitno je sta vozis (VW)
  • Auto: Dacia Logan, Corrado G60
Odg: Buba StreetMacshine
« Odgovor #260 poslato: Februar 02, 2012, 01:34:15 posle podne »
hvala goxy, vlado macko pa ja vec imam migavac u blatobranu ali ja ne zelim to ja zelim da imam migavac gore ali da u migavcu bude i pozicija  ;) mahac odnosno u americi cini mi se to zovu side markers odnosno da mi taj migavac na vrhu blatobrana svetli kao pozicija a kad dam kontakt rucicom zasija kao migavac jace  mahac
na 5:10 buba koja izlece iz garaze i na 5:37 buba koja bezi od zaljubljenog para ima te pozicije jedva sam nasao klip  lollol lollol
Herbie rides again swesub part 8
« Poslednja izmena: Februar 02, 2012, 02:13:29 posle podne od strane Garfield »
gori sam ja saban sto ulazim u raspravu sta je slik guma a sta komercijalna, podero sam slikova koliko pola foruma zajedno nije putnickih

Van mreže Garfield

  • ~~LOW&SLOW BABY LOW&SLOW~~
  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1472
  • Age: 31
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Karma: +28/-24
  • Pol: Muškarac
  • Nije bitno sta radis bitno je sta vozis (VW)
  • Auto: Dacia Logan, Corrado G60
Odg: Buba StreetMacshine
« Odgovor #261 poslato: Februar 19, 2012, 07:18:37 posle podne »
Poceli radovi na krpljenju poda i lepljenje sundjeraste zvucne izolacije  preko vatrenog zida i preko zadnjih koseva  alealeee
gori sam ja saban sto ulazim u raspravu sta je slik guma a sta komercijalna, podero sam slikova koliko pola foruma zajedno nije putnickih

Van mreže Stoske

  • Old School
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6237
  • Age: 33
  • Lokacija: Nish
  • Karma: +94/-50
  • Pol: Muškarac
  • Auto: vw passat
Odg: Buba StreetMacshine- poceli ponovo radovi ;)
« Odgovor #262 poslato: Februar 20, 2012, 05:13:30 pre podne »
aman bre gari , daj neke slike
hahaha Stoske poligloTka hahaha Gde Stoske glotkne tu trava ne raste :)

Van mreže Garfield

  • ~~LOW&SLOW BABY LOW&SLOW~~
  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1472
  • Age: 31
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Karma: +28/-24
  • Pol: Muškarac
  • Nije bitno sta radis bitno je sta vozis (VW)
  • Auto: Dacia Logan, Corrado G60
Odg: Buba StreetMacshine- poceli ponovo radovi ;)
« Odgovor #263 poslato: Februar 20, 2012, 11:37:46 pre podne »
nema slika, nisam slikao slikacu kad zavrsim jer sad mi je slikanje poslednje na umu ;)
gori sam ja saban sto ulazim u raspravu sta je slik guma a sta komercijalna, podero sam slikova koliko pola foruma zajedno nije putnickih

Van mreže Garfield

  • ~~LOW&SLOW BABY LOW&SLOW~~
  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1472
  • Age: 31
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Karma: +28/-24
  • Pol: Muškarac
  • Nije bitno sta radis bitno je sta vozis (VW)
  • Auto: Dacia Logan, Corrado G60
Odg: Buba StreetMacshine- poceli ponovo radovi ;)
« Odgovor #264 poslato: Mart 10, 2012, 05:19:06 posle podne »
aj malo temu da dignem iz zaborava, bubi je uradjena izolacija sutra udaram prvi sloj zastitnog katrana tako da ce sutra vrv biti i nekih slikica, zahvaljujuci mojoj dragoj majci dobio sam jednu veoma vaznu literaturu za Volksvagen automobile sa vazdusnim motorom od avgusta 1968godine pa na dalje tako da kad zavrsim sa ovim zajebavanjem oko unutrasnjosti krecem da skupljam kintu za ozbiljniji rad na motoru... ako uspem veceras cu okaciti slike literature kao i dosadasnjih radova a ako budem sprecen bice slika najkasnije za 2 dana  mahac
gori sam ja saban sto ulazim u raspravu sta je slik guma a sta komercijalna, podero sam slikova koliko pola foruma zajedno nije putnickih

Van mreže Garfield

  • ~~LOW&SLOW BABY LOW&SLOW~~
  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1472
  • Age: 31
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Karma: +28/-24
  • Pol: Muškarac
  • Nije bitno sta radis bitno je sta vozis (VW)
  • Auto: Dacia Logan, Corrado G60
Odg: Buba StreetMacshine- GOTFO EVO SLIKA :)
« Odgovor #265 poslato: Mart 29, 2012, 01:15:42 pre podne »
Eo obecanih slika necu da pisem nista jer sam dosta pisao sad gledajte  biggrin




ovde sam morao kablove da dignem jer nije bilo varijante da i njih izvadim iz kabine  boodala

ovde je ona rupa lepo zakrpljena i premazana zastitnom farbom a kaznije je dosla temeljna boja i na kraju BODY i Plastobit







e sad malo tepisarija  lollol salim se nisam mogao da docekam da ubacim tepih nazad u afto  wub









Sutra zdravlja od boga ubacujem i osvezene kadice i slike literature koju sam dobio to je to sto je ostalo zao mi je sto ceo proces nije ispracen kako bi trebalo ali nisam mogao i da radim i da se slikam u isto vreme  bonk
gori sam ja saban sto ulazim u raspravu sta je slik guma a sta komercijalna, podero sam slikova koliko pola foruma zajedno nije putnickih

Van mreže cvijander

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3856
  • Age: 39
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +47/-12
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 2 Tas+Mexico
Odg: Buba StreetMacshine- GOTFO EVO SLIKA :)
« Odgovor #266 poslato: Mart 29, 2012, 01:20:34 pre podne »
Samo polako legendo ,ne sumljamo mi u tebe ,nego imam za tebe extra stvarcicu




selo bi ti ko d.pe na nosu  biggrin beer

dzalecar

  • Gost
Odg: Buba StreetMacshine- GOTFO EVO SLIKA :)
« Odgovor #267 poslato: Mart 29, 2012, 01:45:37 pre podne »
lepo si ovo doterao ;) zivcan i mucan posao za koji se treba pripremiti i izdvojiti ceo dan. cestitam! clap mahac

henri jos je plavi prekidac :)

Goran79

  • Gost
Odg: Buba StreetMacshine- GOTFO EVO SLIKA :)
« Odgovor #268 poslato: Mart 29, 2012, 01:47:16 pre podne »
auuu tebra svaka cast na trudu!

Van mreže Garfield

  • ~~LOW&SLOW BABY LOW&SLOW~~
  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1472
  • Age: 31
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Karma: +28/-24
  • Pol: Muškarac
  • Nije bitno sta radis bitno je sta vozis (VW)
  • Auto: Dacia Logan, Corrado G60
Odg: Buba StreetMacshine- GOTFO EVO SLIKA :)
« Odgovor #269 poslato: Mart 29, 2012, 02:03:34 pre podne »
Momci ne znam sta da vam kazem, ali prosto me je sramota vise bilo da gledam auto u onakvom stanju i danas poludeo ustao ranije i aj na sklapanje, mada jos uvek nije gotovo, cekaju me pragovi-lajsne da se usrafe za ovaj tepih da to bude uredno, cekaju me i obloge  prednjih blatobrana sa unutrasnje strane a onda krece posao oko blatobrana spolja.... Jedino sto mi je najdraze od svega je sto sam sve SAM uradio, sad jednimo sto mi je ostalo da uradim na njoj jeste da je ofarbam i onda mogu da kazem da sam sam uradio celo sredjivanje biggrin
Henry macko prekidac je super ali ne znam za sta da ga namenim? ja sam razmisljao o varijanti paljenja motora na dugme ali odustao sam od toga.
inace rucica menjaca bice promenjena naime  bice skracena i pritom na mesto sadasnje kugle sa znakom Wolfsburg-a zavaricu boxer  sto ce pored estetske imati simbolicnu predstavu motora koji pokrece ovu lepoticu biggrin samo sad vise ne zurim toliko, polagano cak me vise i cena goriva ne zabrinjava jer ce ovo definitivno postati vikend auto lollol lollol salim se naravno, sutra kacim nove slike zavrsenog enterijera, ceka me i prerada centralne konzole da je lepo ubacim unutra...
gori sam ja saban sto ulazim u raspravu sta je slik guma a sta komercijalna, podero sam slikova koliko pola foruma zajedno nije putnickih

dzalecar

  • Gost
Odg: Buba StreetMacshine- GOTFO EVO SLIKA :)
« Odgovor #270 poslato: Mart 29, 2012, 02:13:53 pre podne »
fino si ti to sredio ;) aj cekamo slike ;) mnogo truda ali bar ima rezultata! i fora je sto sve sam radis kao i ja ;)

Van mreže Garfield

  • ~~LOW&SLOW BABY LOW&SLOW~~
  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1472
  • Age: 31
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Karma: +28/-24
  • Pol: Muškarac
  • Nije bitno sta radis bitno je sta vozis (VW)
  • Auto: Dacia Logan, Corrado G60
Odg: Buba StreetMacshine- GOTFO EVO SLIKA :)
« Odgovor #271 poslato: Mart 29, 2012, 02:19:12 pre podne »
ah da umalo da zaboravim da napomenem, ove bocne stranice iza vozacevih i suvozacevih strana su isto premazane temeljnom bojom pa potom Plastobit smolom a preko toga je stavljen tj rupa je popunjena sundjerom 5icom i sad kad zatvorim ili zalupim vrata ne zveci cela karoserija lollol nemojte mi zameriti ako su neka slova izostavljena ili na pogresnom mestu, kasno je a i nadrogiran sam isparenjima razredjivaca,farbe i smole a pritom sam malo i ozracen sa aparatom za varenje i prasinom od brusenja... ali idemo u nove pobede biggrin
gori sam ja saban sto ulazim u raspravu sta je slik guma a sta komercijalna, podero sam slikova koliko pola foruma zajedno nije putnickih

dzalecar

  • Gost
Odg: Buba StreetMacshine- GOTFO EVO SLIKA :)
« Odgovor #272 poslato: Mart 29, 2012, 02:28:21 pre podne »
da se nisi nasmrk'o bokte mazo lollol ma ko ce ti zameriti ;)

Van mreže Garfield

  • ~~LOW&SLOW BABY LOW&SLOW~~
  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1472
  • Age: 31
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Karma: +28/-24
  • Pol: Muškarac
  • Nije bitno sta radis bitno je sta vozis (VW)
  • Auto: Dacia Logan, Corrado G60
Odg: Buba StreetMacshine- GOTFO EVO SLIKA :)
« Odgovor #273 poslato: Mart 29, 2012, 11:42:07 posle podne »
danas usled loseg vremena nije radjeno na autu nista osim stelovanja muzike i razmisljanja o modelu rucice menjaca e sad mene zanima da mi neko ko bolje poznaje struku metalurgije i bravarstva kaze  da li cu moci da na postojecu rucicu menjaca u daljem tekstu sipku navarim parce lanca govorim o lancu kao za bunar  biggrin naravno da to bude kruto zavareno a na vrhu bi bio zavaren bokser ono sto mene zanima jeste da li ce to dobro drzati a da ga ne pokidam pri nekom ostrijem saltanju brzina?  coilleo2tj ne mogu nigde da skeniram skicu koju sam npravio kako bi to izgledalo ali mi je bitno samo da mi kazete da li ce ovo biti cvrsto jer imam samo jednu sansu za uspeh :D ako ne lanac onda  bih boxer direktno na sipku vario i pritom je skratio mada otici cu do otpada da pogledam snimio sam jednu folciku ako je do sad nisu rascerupali.... mahac
gori sam ja saban sto ulazim u raspravu sta je slik guma a sta komercijalna, podero sam slikova koliko pola foruma zajedno nije putnickih

dzalecar

  • Gost
Odg: Buba StreetMacshine- GOTFO EVO SLIKA :)
« Odgovor #274 poslato: Mart 30, 2012, 01:31:53 pre podne »
nacrtaj na papir i posalji mi na pm i napravicu ti ili 3D skicu ili ovako obicnu skicu kako bi to izgledalo mahac

 inace jako dobra ideja i ostvariva, sto da ne! kad se sve lepo povari i dotera nece to nikuda mrdnuti!

Van mreže Garfield

  • ~~LOW&SLOW BABY LOW&SLOW~~
  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1472
  • Age: 31
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Karma: +28/-24
  • Pol: Muškarac
  • Nije bitno sta radis bitno je sta vozis (VW)
  • Auto: Dacia Logan, Corrado G60
Odg: Buba StreetMacshine- GOTFO EVO SLIKA :)
« Odgovor #275 poslato: Mart 30, 2012, 01:51:12 pre podne »
Care znam ja kako bi to izgledalo, i brilicno sam ubedjen da bi ispalo dobro, ali ono sto mene zanima je koliko je to kvalitetno s obzirom na cinjenicu da bih vario sve to elektrolucnim zavarivanjem a ne sa CO2 ili autogeno ;) sto znaci da moje piranje glasi koliko je to pametno raditi s obzirom na cinjenicu da su alke male i da varovi nebi bili veliki biggrin
gori sam ja saban sto ulazim u raspravu sta je slik guma a sta komercijalna, podero sam slikova koliko pola foruma zajedno nije putnickih

dzalecar

  • Gost
Odg: Buba StreetMacshine- GOTFO EVO SLIKA :)
« Odgovor #276 poslato: Mart 30, 2012, 01:52:53 pre podne »
ahaaa al sam glup lollol
nista, moraces to sa CO2 odraditi da bi to izgledalo kak treba mahac

Van mreže Peca_Nis

  • VW KLUB Maniac
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5018
  • Age: 31
  • Lokacija: Nis
  • Karma: +141/-30
  • Pol: Muškarac
Odg: Buba StreetMacshine- GOTFO EVO SLIKA :)
« Odgovor #277 poslato: Mart 30, 2012, 02:20:12 pre podne »
Odlicno napredujes :) Samo napred, napravi je da bude najlepsi unikat kod nas :)
nemam ja. to su gile i ljilja iz borce. kruska jebe tu zenu on ima br

Van mreže Garfield

  • ~~LOW&SLOW BABY LOW&SLOW~~
  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1472
  • Age: 31
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Karma: +28/-24
  • Pol: Muškarac
  • Nije bitno sta radis bitno je sta vozis (VW)
  • Auto: Dacia Logan, Corrado G60
Odg: Buba StreetMacshine- GOTFO EVO SLIKA :)
« Odgovor #278 poslato: Mart 31, 2012, 04:26:08 posle podne »
Boxer za rucicu menjaca je nabavljen ali struktura metala od kojeg je napravljen mi ne odhovara tako da ce rucica menjaca biti samo skracena i vrv cu ovu originaj Wolfsburg da zamenim za neku drugu ili cu nju da malo osvezim i preuredim... videcemo lepo je vreme, radovi teku danas postavljene bocne lajsne, opran motor i pripremljen za servis sad se cekaju finansije da bi stigli delovi....
gori sam ja saban sto ulazim u raspravu sta je slik guma a sta komercijalna, podero sam slikova koliko pola foruma zajedno nije putnickih

Van mreže Garfield

  • ~~LOW&SLOW BABY LOW&SLOW~~
  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1472
  • Age: 31
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Karma: +28/-24
  • Pol: Muškarac
  • Nije bitno sta radis bitno je sta vozis (VW)
  • Auto: Dacia Logan, Corrado G60
Odg: Buba StreetMacshine- GOTFO EVO SLIKA :)
« Odgovor #279 poslato: April 12, 2012, 08:55:36 posle podne »
aj malo da osvezim temicu, danas posrafljene lajsne i zavrseno vracanje tepiha unutra povezana muzika lepo ali sam spalio osigurac pa sam tako ostao bez pojacala ali nije strasno jer vec sutra ce stici novi, popravio sam zujalicu za upozoravanje na upaljena svetla, ocistio solje farova... posle praznika se dize buba na "klocne" tacnije dizem je na 4 veca panja da odradim lepo  zastitu tamo gde sam krpio rupe  i skidaju se blatobrani da se i te tacke lepo zastite, a onda ceprkanje oko mehanike i stelovanje potrosnje..
slike ovih dana
gori sam ja saban sto ulazim u raspravu sta je slik guma a sta komercijalna, podero sam slikova koliko pola foruma zajedno nije putnickih