Autor Tema: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam  (Pročitano 208976 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #940 poslato: Septembar 09, 2019, 09:00:42 posle podne »
Nenade, to se kod mene nikad ne zna gde i kad na koju stranu. Hvala na nekom budućem  gostoprimstvu  :26 ....

Pa da krenemo dalje  :30 ...

Gde TDI staje tu drkela nastavlja dalje  :53 ...

Jutros stigli na more a predveče se već vraćamo kući dok bi za TDIste to bila samo misaona imenica. Oni bi sad uveliko bili na nekoj dizalici ili kanalu  majstor1 ...

Bem ti život, tek tu vide koja sam sirotinja. Nemam ni za noćenje, mislim vremena  ;) ...

Mada kad vratim film sve ove godine unazad mi smo oduvek bili siromašni

...
Polako zagrevam drkelu i pripremam se za uzletanje kad odjedared  :71 ...

...
PEGUAR  wub ... Počeše neke avetinje iza da mi sviraju, što sam stao i te fore ali drkela ne hebe živu silu. Levi migavac a onda polukružno pa teraj nazad ...
Brat je u pitanju i ove slidže samo za njega, da se priseti kako je nekad bilo na zadnjem sedištu  :dunk ...

....
Odugovlačim i glisiram na leru ali znam da je vreme za polazak domu svome ...
upload picture to forum
....
MIG-55 se kao raketa penje nebu pod oblake, oni koji su bili znaju kakav je uspon iz risna  :41 ...
No frks no problems, niti nam je puklo crevo kao ovima što su krenuli za lefkadu niti nam je izbio beli dim kao nekim plastikanerima na makedonskogrčkoj granici.

Nama je, meni i drkeli, preostalo samo da bacimo pogled na zaliv i obalu uz koju smo glisirali   wub wub wub ...
pics upload site
...
Počinje kišica ali moram priznati da mi je prijala. Taj dan sam izgoreo od vrućinčine pa je rashladjenje dobro došlo.

...
Čas pada čas ne, ne putu nigde nikog ali nema jurcanja. Ta deonica ume da bude klizava i očas posla te zavara pista kojom može da se leti.
Tempomat na 80/90 i to je to. Mrak samo što nije pao a nidje nikog  :73 ...
Nema zezanja jer u ponedeljak sabajle treba rano ujutru biti na poslu i šeficu dočekati kafom i ratlukom.
photo upload sites
...
free gif upload
...
A onda je usledila noćna vožnja  driving ...

Tu noć sam planirao da doguram do tare i tu kampujem kako bih ranom zorom imao priliku da sa mosta gledam izlazak sunca  wub ...

Medjutim u nikšiću me hvata pljusak a onda i u šavniku. Tu sam izgubio poprilično vremena jer sam čekao da prodje kijamet.

Malo pre 11 stižem na žabljak a onda se šetam do ponoći  beer ... Bilo je naroda ali je bilo i zimoća, sva sreća poneo sam jaknu.

Oko ponoći vučem ručnu i stavljam cigle pod sva 4 točka a onda ZZZZZZ ....

...  :84 ... do 6 ujutru rodjaci ....

Budim se pre alarma, ko za posao  lollol .... a onda  driving ...

GP JABUKA ... za izlaz iz cg nidje nikoga, ja sam .

... dobro jutro ...

... dobro jutro ...

... srećan put ...

... hvala ....

I to je to rodjaci, ni 3 minuta zadržavanja. Imao sam sreće i u dolasku i u povratku ali da napomenem da je pri mom izlasku oko 15ak kola srb tablica čekalo da udje u cg.
upload a picture
...
Nedelja jutro, gladan i žedan. Sve zatvoreno  boodala ...

Ulazim u prijepolje i parkiram se. Pitam gde ima pekara, kažu preko mosta.
Moša ... zamandaljeno sve. Osta suha kara u mornara.

...
Vata me neki neizdrž, nemam ni zalihe u gepeku inače bi me boleo tuki za sve.

Tempomat se lagano sa 90 zakucava na 110  driving driving driving a onda je bahaćenje u novoj varoši normalna stvar  beer beer beer ...

Samo mali deo onoga što se izjelo za doručak  yupi3ti ...

...
Deonica od nove varoši do zlatibora, i obrnuto, mi je ubedljivo najbolja na celom putu do mora/kuće  driving driving driving ...
Skrećem na stari put i ubijam nekh 45 min na njemu.

...

...
Nekada su mnogi stavljali kola na voz beograd bar jer nisu smeli da voze ovim krivinama. A oni stariji se sećaju kako je to izgledalo.

Misli mi odlutale u neka davno prošla vremena, ćaleta odavno nema ali se sećam njegovih reči i saveta koje mi je davao upravo na ovim mestima kada sam prvi put vozio na more.

Ova, a i druge ovakve krivine u blizini su bile pune parkiranih kola iz kojih su istrčavala deca i stariji da povraćaju.
how much does a forensic anthropologist make
...
I posle kažu naporan put do grekosa, velika je to nauka ubaciti u 5, a onda samo pravo autobanom  :20 ...

Ovakvi putevi su bili avanture i izazovi a sve to su uspešno savladavale lade zastave moskviči zaporošci  :25 ...

...
A ova današnja konfekcija nije sposobna ni do grekosa da ode bez kvarova ... kad stignu do zlatibora ko da su se na mesec popeli.

A ZLATIBOR  :20 :20 :20 ...

U srećna vremena je tu radnička klasa odmarala i trošila pošteno zaradjeni novac dok su se titovi pioniri tu besplatno igrali i učili zimskim sportovima.

Danas je zlatibor sve ono što ne bi trebao da bude.

Posle doručka je vreme za kaficu, a gde drugde nego u palisadu. Dalje nigde nisam ni išao, i ono malo što sam video mi se smučilo. Ko u mom selu  :20 ...

Dolazim pred hotel a punišići me gledaju. Džabe im njihovi parking senzori kad im treba 3 sata za najobičniji manevar.

Do tad je čika travi već zauzeo mesto za poziranje a oni njihovo plastično gomance nek parkiraju na sporedan ulaz  lollol lollol lollol ...
picture hosting sites
...
Kafica prijala, ambijent takodje. Jes da me niko nije video ali čika travi kada se qrči i bahati onda to radi za svoju dušu a ne da bi bio vidjen  :58 ...
how many years to become a forensic anthropologist
...
Račun zbog datuma ... nedelja 01,09 ... a krenuli smo na more  u petak uveče  ;) ...

...
Do sutra  mahac ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6826
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #941 poslato: Septembar 10, 2019, 04:47:50 posle podne »
Peguar ...  clap moj prvi auto .. i puno nedaca sa njim  :dunk ...  majstor1 ... svasta nesto ...  biggrin

sutra Jajce -> Jezero -> Cerkazovici ... na Putu ka Sipovu ...

eto ti jos jedna ideja za putesestvije Brate 928  :26
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #942 poslato: Septembar 11, 2019, 09:50:57 posle podne »
E moj brate po volanu, kakva su to srećna vremena bila kada je naša generacija umesto vibera šibera i neta u kolima imala navigaciju u gaćama  :66 ...

Gde ti se i na koju stranu digne, tamo motaš volan i gasssiraš  :dunk ...

ŠIPOVO ... ostalo mi u sećanju, tu sam uvek pravio pauzu kod mosta.

A onda pravac kupreška visoravan. Bilo ludo vreme, sredina 90ih. Ti si tuda drajvao tih godina pa nema potrebe da detaljišem.
Protivtenkovske petarde na svakom ćošku a i oni sa praćkama su bili po kojekakvim čukama još uvek  :63 ...

Negde na kupreškoj visoravni  ;) ...

...
I onda klinci kažu zehebana grdelička da se vozi danju a kamoli noću  lollol lollol lollol ...

A onda se IZ ŠIPOVA vatao pravac kupres šuice itd itd itddddd .... sa sve bg tablicama u gepeku. A muda ko u lava, uveče se pio žuja za svu sirotinju koju sam tad imao u džepu  :26 ...

ZA PIVO, SPREMAN  beer .... uvek i bilo gde kada su pravi ljudi u pitanju  big_boss ...


...

Nego, dokle ja ono dogura sa onom mojom drkelastom sirotinjom  lollol ...

Legenda kaže da su se nekada oko palisada šetali paunovi. A oni slove za rajske ptice. A onda mož da zamislite kakav je raj bio na zlatiboru  wub ...

Ja ih se sećam po nekim čudnim zvukovima koje su ispuštali dok sleću sa nekog hotelskog prozora na travnjak.

Bilo nekad, sad se spominje. Zato sam odmah i pobegao sa njega.

GOLF Mk2 ... bio nekad i tata i mama svim četvorotočkašima, zato ga čika travi i vozio i sa njim se avanturisao tamo odakle su svi bežali.

GOLF Mk2 tudej  lollol ... pa rodjaci više ga ni braća sekundarci ne koriste prilikom sakupljanja sekundarnih sirovina  lollol ...

Ostao po neki truljavi koji se još uvek kotrlja džadom ali su oni uglavnom u vlasništvu onih koji nemaju para ni poštenog yuga da kupe  lollol ...

Ovi što ih drže po šupama i garažama su posebna priča, od njih su još gori samo oni što čuvaju Mk 1  lollol ...

GOLF Mk2 vs YUGO MK1  ;) ... znate ono, bolje golub u ruci nego vrabac na grani  lollol lollol lollol ...

...
Sa zlatibora se sjurim do ovčarske banje, posle prve jutarnje volim odmah da popijem i drugu  beer ...
postimage org safe
...
Dizanje adrenalina  :73 ...

...

...
To je taj pavijan koji se qrči dok bulja žvaća gaće  :73 ...
image url
...
Gasssiramo dalje i napuštamo ovčarsku  mahac ...

...
Onda nastupa najdosadnija deonica puta  :20 ...

Prolazim čačak i dolazim do odvajanja za autoban kad tamo ono što sam i mislio. Svi levi migavac i trk na njega.
Alal vam qre rodjaci, za bolje i niste nego da pratite belu liniju i to je to. Još ako vam je uključena i navigacija na autobanu, nema veće radosti za vas  lollol ...

...
Ja nastavljam pravo a ono  blink ...
Sve pusto i prazno, svi smo navikli na neku drugu ibarsku pa ovo deluje sablasno.
Ako vam kažem da sam od vrha rudnika pa do ulaska u ljig sreo možda samo 15ak kola, sve će vam biti jasno.

...
bbcode image
...
Stajem iznad autobana, može kad nigde nema nikog. A onda crveni zmaj posmatra piliće kako se jure po kavezu  bicedobro ...

...
Ogladnelo se, ovde sam planirao da naručim kilo i sifon a onda turim slidžu ovde da mi zavidite kako se bahatim  ;) ...
Rodjaci, sve je pozatvarano i zakatančeno jer nema ljudova nigde.

Nema gde vodu da kupim a kamoli nešto više usput,
shell petrol station near me
... i
Krče creva za sve pare, zovem travelmanku i kažem da mi spremi ručak a ona mi odgovori na keca, nek ti ručak spremi ta koju si vodio na more i prekide vezu  angry2 ...

Jedva sam izdržao do OMV u ćelijama, tu kupim neke štapiće i sok da malo dodjem sebi.

U meljaku spazim mladi bračni par u jugu, on možda nekih 25 i nije nešto iskusan vozač a ženče mu sedi na zadnjoj klupi u grču i drži bebu u naručju.
A punišići se samo zaleću na njih i kidišu ko kobac.

Nikad mi nije bila jasna vožnja branik na branik, pokakim se na te plastikanere koji sviraju i amblenduju jugu da ide brže.

Nekako se dogegam do njega a onda mu čuvam ledja. Vozim 50 i vidim da mu je to optimum, verovatno zbog male bebe u kolima.

A ove iza mene ko ebe, njih gledam u retrovizoru kako povremeno ljube šoferku kad počnu da kidišu na mene ...

...
Ulazim u grad i gledam na displej, 1200+ km za nešto manje od 2 tana. Tačnije, za 46 sati  big_boss ...

I to sa yugom rodjaci, sa istim onim po kojem mnogi šoraju i pljuju.

Operacija uspela, avantura ispunjena. Jedino mi je žao što nisam zapalio za grekos jer bi onda tekst bio mnooogo drugačiji ali šta je tu je. Neki drugi put ....

I taman se spremam da otvorim garage i udjem u nju kad par ulica pre moje  lollol lollol lollol ....

...
Pa zar takvo neko plastično gomance da kupim i gledam kako mi se yugo drajveri smeju  lollol lollol lollol ... Neka rodjaci, neka ...

Da rezimiramo ... drkela, materijalna vrednost O nula dinara tj vrednost na kilo na nekom odpadu  lollol ...

Nekada je bila vlažan san većini jugoslovena a danas je predmet sprdnje svima onima koji se kunu u EU i budućnost sa njom.

Samo čika travi da vas informiše, u toj istoj EU se polako ali sigurno, propagira da muškarci skinu gaćice a onda sednu na wc šolju i piške  boodala ...

...
Da je drkela izgubila bitku sa vremenom, jeste.

A da je današnje vreme bolje od onoga kada se drkela vozila, nije.

Ako sumnjate u gore napisano, pogledajte sliku ispod pa razmislite u kakvu budućnost nas voze plastični automobili  :17 ...
upload online image
...
Za kraj ...

Ma nema komentara za kraj, posle ove zadnje dve slike sam čak i ja ostao bez teksta ...

...  mahac mahac mahac ....
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže Rnjak

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1079
  • Age: 38
  • Lokacija: Uzice
  • Karma: +28/-4
  • Pol: Muškarac
  • Sta uradimo za zivota,odjekivace u vecnosti!
  • Auto: Passat b5.5
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #943 poslato: Septembar 11, 2019, 10:02:54 posle podne »
Svaka cast legendo :75 Uvek me razvesele tvoji putopisi thumbup Mogao si svratiti i do Uzica da odemo na neku kafu ili  beer kada si vec u prolazu,ali nema veze.Sledeci put se javi kada te put nanese u ove krajeve :84
Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #944 poslato: Septembar 11, 2019, 10:24:09 posle podne »
Dogovoreno, obećavam i tebi i Nenadu  :26 ...

Zato ćemo sledeći putopis da napravimo na mestu gde drekavac spava ... https://www.youtube.com/watch?v=g4gGZnD1wLs ...

Ide loše vreme, zima ... čekam delove pa malo arbajt oko drkele da bude spremna za zimske sportove i udaranje čežnje ovima sa 4motion  bicedobro ...

Hvala na pozivu, biće  beer kad tad ...

...  :84 ... https://www.youtube.com/watch?v=hx3KEtT-Kpw ...
« Poslednja izmena: Septembar 11, 2019, 10:29:47 posle podne od strane travelman »
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže boćanac GTD

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2809
  • Age: 30
  • Lokacija: Gornji Milanovac-Kragujevac
  • Karma: +93/-22
  • Pol: Muškarac
  • Mašinac
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #945 poslato: Septembar 11, 2019, 11:50:43 posle podne »
Prosao si mi pored kuce u Gornjem Milanovcu, dodaj me na spisak za javljanje, elem kako je pusten auto ban, sve od sofer kafana na ibarskoj kroz GM je zatvoreno.

Послато са SM-J415FN уз помоћ Тапатока


Van mreže mikula

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1360
  • Lokacija: b. palanka
  • Karma: +35/-12
  • Pol: Muškarac
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #946 poslato: Septembar 12, 2019, 06:50:06 pre podne »
Jesi sefici kupio magnet za frizider? Lepa tura, drkela na nivou zadatka  a za zadnje dve slike no coment, otislo sve u qrac

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока


Van mreže Igor_92

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1543
  • Age: 31
  • Lokacija: Novi Sad/Rumenka
  • Karma: +59/-15
  • Pol: Muškarac
  • VW U <3
  • Auto: BMW E46 320d / Vw Golf 2 1.6GL
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #947 poslato: Septembar 12, 2019, 02:08:49 posle podne »
Svaka čast za putopise i za obe makine  thumbup
Moji su rodom sa Kupresa, selo Vukovsko, bili smo početkom avgusta. One prirode i lepote nema nigde, prelepi predeli za odvozati  ;) Išao preko Bugojna, a vraćao se na Šipovo, svratio na Janjske otoke i posle pravac Banja Luka.









Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #948 poslato: Septembar 12, 2019, 09:56:04 posle podne »
Prelepa priroda Igore, bio je pre par godina putopis iz bosne ali se obrisale slike.

Kad smo već kod kupresa, meni je fascinantna klima kod kupreškog tunela. Sa jedne strane greje sunce i udješ u njega a sa druge strane te dočeka sneg i kijamet.
U svakom slučaju meni su bosna i rumunija najlepše zemlje za vožnju baš zbog prirodnih lepota kojima raspolažu.

Mikula, kupljen je magnet za šeficu iako je omanula i nije pravovremeno odgovorila na moj poziv.
Oprošten joj je propust jer je taj dan bila u velikoj gužvi, nju njen šef ne voli kao što ona voli mene pa nema ko da joj čuva ledja  coilleo2tj ...

Inače šefica je sad 15 dana na odmoru na tenerifima.
Eto, to je ta demokratija u kojoj radnička klasa jedva skupi pare za jedan morski dan a ona se tamo kao rukovodeći organ bahati pola meseca.

Ali džaba joj to kad je tamo sa mužem, šta bi ona dala da može bar jedan dan da odskita sama kao ja  bleh ...

Boćanac  :26 ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže Igor_92

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1543
  • Age: 31
  • Lokacija: Novi Sad/Rumenka
  • Karma: +59/-15
  • Pol: Muškarac
  • VW U <3
  • Auto: BMW E46 320d / Vw Golf 2 1.6GL
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #949 poslato: Septembar 13, 2019, 08:26:28 pre podne »
da čuveni tunel Kupreška vrata. nisam bio nikad u zimskom periodu, ali po priči mojih zime su im opasno hladne i sa mnogo snega  cold  imaju i ski staze, kod hotela adria ski u Kupresu  thumbup

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6826
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #950 poslato: Septembar 13, 2019, 09:14:59 posle podne »
Sve si objasnio ...  :26

Dalje znas sta i kako  :84

samo pun gas  driving ...

vozi misko ... i spremaj se za zimske traveling akcije  congratulations
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6826
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #951 poslato: Oktobar 01, 2019, 06:29:46 posle podne »
SRETAN PUT PO ISTOKU GENERACIJO (saznao sam iz 1. ruke )... i ne sedaj u Spansko- Portugalsku limuzinu jer su one lose u odnosu na  Italijansko- Svajcarsku komb...

bez dobre pesme i ono sto se voli vise od Ajfona ... alu felni i ostalih tablet-a i drustvenih para-puberteckim savetima ...  lollol

znaci ovo i volume 10 ...

slike obavezno sa planina i jezera ... i...nocnih crvenih kucica  :dunk

Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #952 poslato: Oktobar 01, 2019, 07:51:09 posle podne »
Hvala Zoki, drkela je to pa neće po dalekom istoku biti belaja sa njom  lollol lollol lollol ...

A i ako bude nekog belaja, no frks. U gepek je spakovan jedan ceo YUGO za delove   lollol ....

...
Nego, hebeš gepek. Gle šta sam turio u budjelar al da žena ne vidi. Objasni felgašima kakav se tretman na istoku dobija za jednu črvenu  :65 ...  :dunk ...

...
Ima toga još brate Zoki ali to sigurno neću potrošiti na mirišljave jelkice  lollol ... Čika travi više voli da to skrcka na onu domaću šta pije kafana, ja plaćam za sve  :65  beer  :dunk ... IDEMOOOOO  thumbup ...


Biće putopis naravno, i to detaljan. Šta kakao koliko sam puta i sve ostalo  lollol ...

 Himna puta  :54 ... ima i to rodjaci  ;) ...

 ... https://www.youtube.com/watch?v=l77o5uJcBzs&list=RDl77o5uJcBzs&start_radio=1 ....

...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6826
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #953 poslato: Oktobar 01, 2019, 08:21:54 posle podne »
Brate sve si objasnio ...ko razume shvatice ...

a novi hit je na tapetu  thumbup

u zdravlju se kotile i mnozile ..sad ih malo oko *aj* protrljaj valja se da te krene ... mislim ono cicos macos  :dunk

a znas onu o musko vetru

Duva vetar *uda mi se klate ... bez te *icke ako boga znate .... dambalapa dambalapa ...

to ti je gadafte opaljotos e mandara patos - u prevodu Sumadijski sarm ...  :dunk - :71
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže misa-goga gti

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1275
  • Age: 45
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +47/-47
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Skoda Octavia
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #954 poslato: Oktobar 02, 2019, 08:21:17 posle podne »
 thumbup
kod oemovaca se na privatnim skupovima u vinci svi clanovi ljube u usta.
mislim da ti je sad sve jasno...

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #955 poslato: Oktobar 13, 2019, 10:30:41 pre podne »
Ma kakav YUGO rodjaci, to je za sirotinju koja nema ni za leba a kamoli za mleko.    LADA  je zakon   lollol...

Inače, juče je drkela oterana kod školovanog, stručnog i kvalifikovanog majstora koji će joj posvetiti malo pažnje  majstor1 ...

Dakle, ništa priučeni monteri kao što su ovi koji popravljaju PVC gomance.

A delovi, rodjaci  bleh ... Ništa od alije, nije to drkelin nivo samo oridjidji made IN žabarija. Nooormaaalno, rodjaci , čika travi vozi samo ono što je IN  ...

...
Ali, sve je to manje bitno i nije to poenta priče ...

Juče se ujutru probudim sav smoren, loše sam spavao jer je drkela prvi put zanoćila negde daleko od mene. A ja na to nisam navikao. Dal joj je zima, imak je jesen pozna  bicedobro ...

Mučile me i noćne more, i to one najgore  boodala ... https://www.youtube.com/watch?v=yHO6ditXsLE ...

Kad ubacim u treću on viče NEEEMOOOJJJJ  lollol lollol lollol ...

I tako ja juče ustanem sav slomljen zbog lošeg spavanja, vrteo se po kući do podneva a onda me travelmanka oterala u 3 lepe pm. Kaže, nemož više da me gleda u kući, nije navikla da vikendom budem prisutan u istoj  lollol ...

I ja tu pojem gomance i pogazim sve svoje principe i načela.

Skinem krkelu sa tavana a taman sam počeo da je zaboravljam i manje mislim na nju.

Šta da se radi, kad nema drkele dobra je i krkela  boodala ...

I tako silom prilika, da okačim koju slidžu krkele u ekšn  driving driving driving ...

Dok sam ja nju dekonzervirao beše već pola 2. Mrak brzo pada pa ajd krug oko bgda  driving driving driving ...

Jel bio juče neko da gleda  driving ... Htedo malo da razmrdam opruge i amorte i eto prilike.

Oni meni nisu smetali rodjaci, zna se koje tata i mama na roadu. Plastikaneri sigurno nisu  bicedobro ... https://www.youtube.com/watch?v=fLDO-LhWGuA ...

...
Krenem dalje rodjaci, podavalske krivine su mi uvek melem na rane i njih često sprašim onako na brzaka kada sam kratak sa vremenom.

...

...
ŠUMADIJO ŠUMADIJOOOO ... jel znate tu pesmu rodjaci  :54 ...
Pošto nisam imao ništa u planu, otresem ga do te naše lepe šumadije i tu povučem ručnu.

Posetim mog najboljeg kamerada a onda sve 4 u vis i uživancija u jučerašnjem prelepom danu.

I krkela je odmarala u ladovini  big_boss ...
hosting gambar
...
U smiraj dana hvatam kurs 4,4,2, do beograda  driving ...

...
Istim putem i istim krivinama nazad  driving driving driving ...

Ožednelo se rodjaci a onda  ;) ...

Stajem ja ispred zadruge, da kupim neku kabezu kad ono se neka sirotinja guzi oko mene  lollol ...
Hebo vas auto, takve treba odma na reciklažu  coilleo2tj ...

...
Taman ja tu aktiviram zeder, šapu, kandžu, lanac i katanac jer došlo vreme da mi kurve mora da se čuvamo od ovih poštenih kad prilazi momak 30 godina i pita jer sme da pogleda krkelu i malo joj se divi  :71 .

Naravno da DA, čika travi uvek ispoštuje prave ljubitelje automobilizma i posveti im koji minut.

BLA BLA TRUĆ TRUĆ ali neću da prenosim njegove komlimente jer će da kažete da njamke  bleh ...

U svakom slučaju, pazi vamo  :) ...

Divi se momak krkeli a neki šaban mu dovikuje preko ulice ... ŠTA GLEDAŠ JEDINICU KAD JE VEĆ IZAŠLA OSMICA  boodala ...

Ovaj ga samo pogleda i odgovori ... HEBEŠ OSMICU, TO MOŽE DA VOZI SVAKI KOORTON A OVO NEMA SVAKO  :53 :53 :53 ...

...
U pravu je momčina, te PVC kanturine mož da ganja i kurta i murta ali krkelu  :69 .... i zato jedva čekam da se pojavi ta osmica i uzme joj meru kao juče jednoj sedmici po onim avalskim krivinama.

A do tad rodjaci krkela će da drema snom pravednika na tavanu medj šunkom i kobajama.

Po dolasku dome svome palo je pranje i briskanje mlakom vodom pod reflektorima i moram vam priznati da mi je to nedostajalo svo ovo proteklo vreme.

...
Ima nešto čarobno u ovom automobilu, ima nešto što vam vraća snagu i raspoloženje kada ste u dubiozi.

Trenutno se nadvili neki crni oblaci iznad mene ali mi je krkela juče skroz neplanski vratila raspoloženje i veru u bolje sutra.

Za ovaj put toliko, nemam puno slika jer nisam ni bio raspoložen za fotkanje ali je ipak nastalo ovih par slika da se odužim krkeli u njenoj temi.

Danas popodne idem po drkelu, sprema je za nove avanture i nadam se da ću uspeti u onome što sam naumio.

Život je jedan i jebeš to što je golf 2. Ja se za kratko vreme oprosti  :+ sa dve meni vrlo drage osobe ali šta da se radi. Život teče dalje i zato rodjaci batalite felne nego pravite decu da bi imao ko da vas teši u tim teškim trenucima ...

...  mahac ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže PaulGT

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4812
  • Age: 46
  • Lokacija: NRW
  • Karma: +197/-120
  • Pol: Muškarac
  • no syncro, no fun
  • Auto: golf country
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #956 poslato: Oktobar 13, 2019, 11:32:39 pre podne »
 :46
ima li neko ovde da mu auto ide na isparenja lollol ili ovi dizeli jos malo pa ce krenuti i kusur da vracaju iz rezeorvara thumbup

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6826
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #957 poslato: Oktobar 13, 2019, 02:43:13 posle podne »
 :84 ...  :26
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže Rnjak

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1079
  • Age: 38
  • Lokacija: Uzice
  • Karma: +28/-4
  • Pol: Muškarac
  • Sta uradimo za zivota,odjekivace u vecnosti!
  • Auto: Passat b5.5
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #958 poslato: Oktobar 13, 2019, 09:05:17 posle podne »
 :25
Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

Van mreže mikula

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1360
  • Lokacija: b. palanka
  • Karma: +35/-12
  • Pol: Muškarac
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #959 poslato: Oktobar 13, 2019, 09:15:41 posle podne »
Bas tako, zivot ide dalje, samo nek ide po redu...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока