Autor Tema: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam  (Pročitano 209136 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže VW Diego

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 638
  • Age: 33
  • Lokacija: Nevesinje-Mostar
  • Karma: +22/-5
  • Pol: Muškarac
  • Auto: GII
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #260 poslato: Decembar 07, 2015, 09:59:19 posle podne »
alal vera na temi ljudini  :46

Van mreže Martin kš

  • VW Početnik
  • Poruke: 156
  • Age: 45
  • Lokacija: Kruševac
  • Karma: +11/-8
  • Pol: Muškarac
  • Auto: golf1 '81, audi 80 b4
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #261 poslato: Decembar 17, 2015, 10:11:53 pre podne »
Lepo ti ide svaks cast mada mogao bi da razmislis i o nekoj knjizi ...
putopisi sa kabriom :D Da se neizgube slike.i misli ipak papir je papir ....

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #262 poslato: Decembar 17, 2015, 09:19:54 posle podne »
Hvala drug, tebi i svima ostalim na komentarima ....  :26 ...
Bilo je nekada davno i mojih pisanih putopisa u jednom magazinu, bilo je tu svega i svacega sto bi i moglo da napuni tu jednu knjigu koju ti spominjes od prve do zadnje korice ...  driving ...
Starih fotografija ima za potpalu vatre bar za nekoliko zima ...  cold ...
...
Pocetak 90tih i moj omiljeni GTD ...  :28 ...  ...  driving ... e takve uspomene cuvam na slikama ...
 
photo hosting sites
...
A neke druge uspomene sa tih putovanja GTD.om ...  :dunk ...  cuvam u srcu ...  :53 ...

photo sharing websites
...
Putovanja i slike sa cabriom cuvam na CD.u i flesu ... pa cu nekada pod stare dane da se podsecam kako sam mogao 3 puta bez vadjenja ...  :71 ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže GILE 3

  • VW Početnik
  • Poruke: 37
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +2/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 3
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #263 poslato: Decembar 18, 2015, 02:39:09 pre podne »
« Poslednja izmena: Decembar 18, 2015, 09:43:58 posle podne od strane Joca »

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #264 poslato: Decembar 18, 2015, 05:59:45 pre podne »
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže PaulGT

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4812
  • Age: 46
  • Lokacija: NRW
  • Karma: +197/-121
  • Pol: Muškarac
  • no syncro, no fun
  • Auto: golf country
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #265 poslato: Decembar 18, 2015, 09:21:57 posle podne »
ako izdas knjigu sa putopisima jedan primjerak ce da krasi i moju komodu formidable
ima li neko ovde da mu auto ide na isparenja lollol ili ovi dizeli jos malo pa ce krenuti i kusur da vracaju iz rezeorvara thumbup

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #266 poslato: Decembar 20, 2015, 05:25:17 posle podne »
Dogovoreno majstore, prvi primerak sa posvetom je tvoj ...  ;) ...
Startujem sa prikupljanjem materijala ali pre toga istera i ja mog cabria danas na vazduh ...  proteklih dana, kao i danas, sve magla i nema sanse za bilo kakvu voznju ...  badmood ...
Kresnuo iz prve ...  mada je to nama koji vozimo mk1 sasvim standardno i normalno ...  :53 ...
Matoro kljuse pod haubom samo prede, postize radnu temperaturu pa pustih duvaljku na max da me greje a onda se baci na odabir starih fotki za knjigu ...  bicedobro ...
...
Druga polovina 90tih ... jos jedna   :28 i jos jedan GTD ... pravi lovac, tj jebac/presretac tog vremena ...  :66 ...  :46 ...
Bogme, bio je i dobar kruzer ... obilazak nekog starog dvorca/utvrdjenja, u pozadini na brdu,  na slovackoj granici sa madjarskom. Davno bese pa sam zaboravio detalje ...

photo uploading
...
Dvorac ko dvorac ... ali meni bese interesantna celija za mucenje ...  :17 ...  ali pretpostavljam da pojedincima tu bas i nije bilo interesantno ...
Vreca za  treniranje i udaranje ... toga tada nije bilo, okace nekog mucenika i udri udri udri ...

image url upload
...
Idemo dalje, malo trljamo i glancamo krkelu da bi se sijala na prolece a malo listamo slike ...
Tada nisu znali sta je BAN.ovanje ... Tada su znali samo za BAT.injanje. Ko nije bio dobar, zavezuga za tocak i zavrte u krug. A onda opet, udri udri i udri ...  batine ...

imageupload
...
Bili svasta nesto, moram nesto i za knjigu da sacuvam ...  coilleo2tj ...
Zavrsim obilazak i krenem ka GTD.u kad ono mosa ...  :62 ... ko i svaki Balkanac, nisam platio ulaznicu nego se umuvao na kvarnjaka a oni me navatali i trazili pare.
Jbg, sirotinja ... nisam imao da platim. A kako sam odradio u naturi i nije bas za pohvalu i javnost ...   lost006 ... lollol lollol lollol ...

upload images
...
I tako, ja ga danas izglancao i usijao do bola dok sam listao slike ... cekam lepo vreme pa ce da padne ...  driving ...  :83 ...
Legenda je jedna ali poseban feeling je uzivati u cabrio karman kombinaciji ...  bonk ...

jpg images
...
...  driving ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže Joca

  • _______ x X x _______
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5393
  • Age: 44
  • Lokacija: Kladovo
  • Karma: +135/-30
  • Pol: Muškarac
  • Only TDI Power
  • Auto: Black Elegance ;)
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #267 poslato: Decembar 20, 2015, 05:36:58 posle podne »
Ti si lud! Odakle ti ovakva inspiracija?  Svaka... ali svaka ti čast!  tapsac

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #268 poslato: Decembar 20, 2015, 05:53:17 posle podne »
Znas ono, ako ti kazem ... moracu da ti maznem Oktaviu ...  :65 ...  :) ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže -CARBON-

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1081
  • Lokacija: Sarajevo, BiH
  • Karma: +36/-31
  • Pol: Muškarac
  • Auto: BMW E39 525D, E60 535D
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #269 poslato: Decembar 25, 2015, 12:00:59 pre podne »
Odmorim se uz ovu temu...  :46

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #270 poslato: Decembar 25, 2015, 08:21:32 posle podne »
...  congratulations ...
Samo se ti odmaraj, uzdravlje ti bilo ...  :26 ... ali znaj da te na proleca kada bude otoplilo i ogrejalo sunce, uz ovu temu ceka umaranje od citanja jer cu malo cesce pisati i postavljati slike ...  :) ...
Svasta nesto je u planu a do tada zimsko vreme kratimo slikama iz naftalina ...  ;) ...
Na tromedji Slovenije Austrije i Italije se nalaze neke brdovite krivine. Nisam odavno bio pa planiram da obnovim gradivo ...  driving driving driving ...

free photo upload
...
Podnozje ... cvetno i zeleno kao i svako drugo ...  lollol ... odatle se polako krece u avanturu ...  driving ...

picture sharing
...
Posle nekoliko km voznje i planinarenja, reljef izgleda ovako ... :65 ...

image upload free
...
Moje pravilo i deviza je ... uzivaj u voznji i vozi polako da bi te svi videli ...  big_boss ...
Ali ... jedno ali srecu kvari ...  :17 ... kada se na takvom putu pojave neiskusni 19ogodisnjaci sa 150KS koji misle da je ceo svet njihov, onda se njihova voznja ovako zavrsi ...  lost006 ...

upload image
...
MIc po mic .. km po km u daljinu a metar po metar u visinu i eto nas u oblacima sa spustenim krovom ...  celebrate ...

uploadimage
...
Samo da Bog pozivi ovu moju lamelu, izmaltretirao sam je za sve pare gde sam je sve terao i penjao  ...  lollol ... a onda ovu putesestviju detaljno predstavljam i opisujem ...  driving ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #271 poslato: Januar 01, 2016, 08:32:39 posle podne »
Drugari ...  :84 ...  samo da se dogovorim sa Bolonjezima koliko mi placaju za reklamu pa vam pisem i kacim slike ...  :65 ...
...

greenshot
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #272 poslato: Januar 02, 2016, 01:35:19 pre podne »
... i njemu je bila nova godina pa je red da i njemu deda mraz donese neki poklon ...  lollol ... inace, on se najvise obraduje kada se tankuje do cepa i u tom trenu sam samo ja sretniji od njega jer to znaci samo  driving driving driving ... a upravo je to i dobio na poklon ...  celebrate ...
Tradicionalno tj godinama unazad svakog 1. januara mu ga dajem po gasu i nekom izletu. Obzirom da je ova 2016ta za nas dvojcu jubilarna jer slavimo 10 godina druzenja bez ikakvih kvarova, red je da se nesto u tu cast i baci u kljun ...
Prijelo mi se 10 s lukom ...  ali ne u pola somuna, nego u celom ...  wub ...
Cabrio je brzo isteran iz zimovnika, vedro nebo i po koji suncani zrak je obecavao idealno vreme za skitarenje i nema razloga za cekanje ...  driving ...
Brzo smo se sjurili do Bijeljine i etno sela Stanisici koje nam je i bilo cilj ...

upload pics
...
Idealno mesto za jednodnevni izlet i svaka preporuka za isti ...  :25 ...
Temperatura je bila u minusu ali smo se bacili u setnju kako bi izgladneli za  :26 :26 :26
... a vozovi idu, kroz Podlugove kroz Podlugove ... eh, kako su se nekada muvale trebe uz ovu pesmu ...  :dunk ... a gde su jos Ilijas i Breza ...  :66 ...

screenshot on pc
...
Zima zima e pa sta je ... samo je -4, dovoljno da sve poledi ...  cold ...

imagehosting
...
Voz za Sarajevo, u zimovniku ...  cold ...

upload pics
...
Junacki setamo dalje ...  cold ...

free image host
...
Bese tu barka i od nekog Noje ...

image hosting over 5mb
...
Setamo dalje, ja se vec smrzao ko cupi ...  cold ...

screen capture software
...
On se nije smrzao, njemu zima ne smeta ...  cold ...

windows 7 screenshot
...
Naidjosmo na bunar zelja i odma mi bi toplije ...  clap ... a jos i pozele da me moja krkela i ubuduce sluzi ovako srecno i bericetno ...  driving ...

free image hosting
...
Travelmanka me uveliko moli da povucem rucnu i da se zakucamo pored nekog kamina ... inace ce da se samoubije/samoudavi od zime ...  :17 ...

how to do a screen shot
...
Pit stop ...  :26 ...

upload foto

upload pictures
...
To bi bilo to sto se tice romantike ... a sad prelazimo na motoristiku ...   congratulations ...
Ugrejasmo se malo uz one tople napitke, ja sam cak malo i odkunjao pored onog kamina ...  lollol lollol lollol ...
Krenusmo ka cabriu kad ono guzva oko njega ...  boodala ... preprecili mi put, svi hoce da se slikaju sa njim ...  lollol lollol lollol ...

free upload image
...
Ja dobra dusa pa ih pusti da se slikaju pored mk1 legende ...  bicedobro ... travelmanka ga obilazi i vec joj zapalo za oko kako ima veliki gepek, kaze mogli bi i mi da imamo tako jedan za pijac ... dzak krompira i dzak kupusa ladno staju u gepek ...  :62 ...

print screen windows

how do you print screen
...
Ma nije to za nas, gledaj kako je nizak. Dzabe sto je cabrio kad mogu da mu jedem burek sa krova ...  big_boss ...

photo upload
...
A i sta ce nam kad nema ni zimske gume ... cak mu ni srafici nisu ofarbani u crno a felne su polirane kineskom pastom ...  big_boss ...

windows screen capture
...
Ma ne bi se menjao sa njim ni kljuc za kljuc ... jebes auto kad moram da gledam u kameru da bi ga cerao u rikverc ...   ...

free image host
...
Da stanemo mi na crtu pa ko izgubi placa cevape ...  driving ...

picture sharing

image url
...
Ko je prvi  stigao do centra Bjeljine, vidi se po slici ... njega nema jos ni u najavi na horizontu ...  bicedobro ...

image sharing sites
....
Stigao je taman kad je trebalo da se plate cevapi ...  :26 ...

image hosting
...
Lagano se primice vece ... vreme je da podjemo domu svome ...  driving ...

imagehosting
...
Stajemo da napojimo svabsku konjicu po bezobraznih 41 dinar za litru plina ... sipan i benzin po jos bezobraznijih 94 dinara za litar ...
Placeno u dinarima po kursu od 63 din za 1 km ...

image hosting over 10mb
...
Jedan cetiri jedan do Beograda ... puno je to za ovo matoro kljuse da predje u jednom cugu ...

images hosting
...
Stajemo u centru Sabca da se malo razgibam ... Razbila me je ona 10ka u somunu + 2 piva + pola porcije travelmankinih cevapa jer ona nije mogla sve da pojede ...  :53 ...
Nije bilo deda mraza ali se neki komsija ponudio da pazi na legendu dok smo mi u setnji ...  :83 ...

screen shots
...
Setnja sabackom knez mihajlovom ...

image upload no resize
...
Naidjosmo na klizaliste, htedo da napravim neku piruetu ali me odjebase samo tako ... rekose da je to samo za decu a ne za matore pubertletije ...  lollol ...

click image upload
...
Mic po mic i pade mrak ... popismo po jedan sveps ovom slavnom ratniku za dusu a onda se laganim kasom sjurismo do Beograda ...  driving ...

adult image upload
...
I tako ja ubi 1. dan u godini novoj ...  driving ...
Svima vama zelim srecnu i bericetnu novu godinu ...  puno srece zdravlja i veselja i neka vam bude bolja nego predhodna ...  :26 ... a meni neka bude ista kao i predhodna, necu se zaliti ...  :83 ...
...  mahac ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže -CARBON-

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1081
  • Lokacija: Sarajevo, BiH
  • Karma: +36/-31
  • Pol: Muškarac
  • Auto: BMW E39 525D, E60 535D
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #273 poslato: Januar 02, 2016, 02:07:20 pre podne »
Hvala na cestitkama, sve najbolje ti zelim, i da nam 2016 uljepsavas forum avanturama  B)
Dobra je fotografija sa privjeskom, i zvanicno je tako otkad je VW kupio Lamborghini driving

Van mreže nebojsaGtd

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 863
  • Lokacija: Bijeljina Republika Srpska
  • Karma: +20/-4
  • Pol: Muškarac
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #274 poslato: Januar 02, 2016, 02:51:46 pre podne »
Vec odavno pratim ovaj forum i ovu temu pa sad kad sam se pretstavio da i prokomentarisem :D Svaka ti cast za sve kud ides sa golfacem i kako to fino opisujes i prenosis na forum :D sl put kad budes dolazio odnsno imao nameru da dodjes u Bijeljinu javi da bacimo koju sliku ljubimaca :D

Sent from my SM-G900P using Tapatalk

Corrado vr6 3.2 FSI
Golf 2 gti TDI soon
Corrado 1.8T g60 soon

Van mreže PaulGT

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4812
  • Age: 46
  • Lokacija: NRW
  • Karma: +197/-121
  • Pol: Muškarac
  • no syncro, no fun
  • Auto: golf country
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #275 poslato: Januar 02, 2016, 08:30:22 pre podne »
kada si bio u etno selu isto ko' da si i u Varešu bio. inače su Stanisići iz Brgula sela na Općini Vareš i večina onih starih kuća su prenesene iz baš tog kraja.

Zdravko Čolić snimao spot za pjesmu stanica Podlugovi u Varešu na željeznickoj stanici :26
ima li neko ovde da mu auto ide na isparenja lollol ili ovi dizeli jos malo pa ce krenuti i kusur da vracaju iz rezeorvara thumbup

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #276 poslato: Februar 14, 2016, 06:28:40 posle podne »
... na zapadu nista novo, a kod mene svasta nesto ...  majstor1 ...
Zakazana je zamena zadnjeg lonca auspuha, poruceni su delovi za veliki servis pa po njihovoj nabavci zakazujem termin ...  majstor1 ...
U medjuvremenu kibicujem letnje gume ali ...  boodala ... jos uvek su zimske aktuelne  ...  bicedobro ... cekam pocetak proleca pa da se i na to istrosim ...  big_boss ...
Danas upekla zvezda pa se malo radilo, nista posebno vec samo oko sitnica koje me nerviraju a nikada nemam vremena za njih ...  :62 ...

Nakupilo se prljavstine oko prekidaca kupe svetla i granicnika vrata, niko to drugi ne vidi osim mene ali mene je to uzasno nerviralo i bolo me u oci ...
Izgleda da se na mom cabriu nije stedelo pri fabrickoj zastiti. Ono iza po krilima i vratima nije prljavo vec fabricki zastitni vosak ...

capture

gifs upload
...
Posle kozmetickog tretmana, oba stuba izgledaju ovako ...  majstor1 ...

upload images
...
Kad vec spomenu fabricko voskiranje, izgleda da su ga zastitili za sve pare. Izgleda da su ga punili dok nije procureo na svaku rupu ...  lollol ...
Spic vrata, i na levim i na desnim je procurelo ...

gif hosting
...
Kazu da zaludan pop i jarice krsti ... pa tako i ja sa poliranja stubova predje na poliranje sajtni ...  :+ ...

upload images free
...
Poliram gore, poliram dole ... utrnula mi desanka ali joj prijaju pokreti gore dole ...  lollol ...
...  :84 ...  zato stub i vrata i izgledaju ovako ...

online photo storage
...
Upekla zvezda a lada nigde nema jer je spusten krov ...  :83 ... lakse mi bilo da dignem haubu nego da dizem krov ...  coilleo2tj ...
Sledi poliranje motornog prostora i okoline ...  majstor1 ...
Poliranje odvodnih kanala ...

image host
...
Nemam amortizer haube pa se bacam na uglancavanje nosaca haube ...  bicedobro ...

image hosting 10mb limit
...
Sledece na spisku trljanja su kosevi ... bicedobro ...

image
...
Sa koseva mi ruka klizi sve nize i nize, zustavljam se na spoju krila i veznog lima ...  bicedobro ...

how to print screen on pc
...
Osladilo mi se ovo pa sa prednjice prelazim na zadnjicu ... da vidim kakav je zadnji trap ...  bicedobro ...

image upload no registration
...
A onda ... onda mi je pao mrak na oci ...  :58 ... travelmanka me proziva da bi joj bilo lakse da sam kao ostali muskarci i da sam negde u svaleraciji nego sto me gleda kako se kao neki pubertetlija igram sa kojekakvom limenom konzervom ...
Ostalo nije za javnost ... prvo je bilo  :13 a onda je dobila kRuticem po golom doopetu ...  :53 ...
...  :26 ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže Tomislav Goronja

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1073
  • Age: 24
  • Karma: +20/-5
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 1 Cabriolet, Passat B5.5
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #277 poslato: Februar 14, 2016, 07:30:10 posle podne »
Lepo lepo, pedantno!  :83
Čime si čistio nešto specijalno ili?
Sad primetih da kod mene fale ove lajsne iznad tapacira, moram to naći.. nisam obraćao pažnju na to.  biggrin

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #278 poslato: Februar 15, 2016, 08:52:17 pre podne »
Nema niceg specijalnog u mom slucaju, ne koristim nikakve hemikalije.
Samo krpu i vodu pa udri dok ruka ne utrne ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže Tomislav Goronja

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1073
  • Age: 24
  • Karma: +20/-5
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 1 Cabriolet, Passat B5.5
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #279 poslato: Februar 15, 2016, 12:17:36 posle podne »
To sam i mislio hahah  biggrin