Autor Tema: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam  (Pročitano 210629 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #200 poslato: Novembar 10, 2015, 11:19:13 posle podne »
Drugari, doslo vreme da i ja uteram mog u garazu ...  lollol ...
Ali pre toga ... 5 dana neprekidnog druzenja sa rucicom menjaca ...  driving driving driving ... sve se ispodesava spontano, najavljuju lepo vreme a meni standardno odma proradi pundravac u doopetu ... tek sam zamenio antifriz, sve filtere i ulje u motoru pa je greota da sve tako novo i ne razradjeno stoji preko zime i ceka prolecne dane. Vec je 4 sata popodne, da li da cekam jutro i naredni dan ili da startujem odma.
Ma odma, bre ...  :25 ...
Razbi ja moju kasicu i stavi onu sitnuriju u dzep pa trk napolje. Pripremam krkelu i startujem je a keva me zacudjeno gleda jer cak i ona zna da moraju biti ispunjeni odredjeni vremenski i paradni uslovi da bi ga vozio ...  lollol ... Pita gde ces a ja joj odgovori na more . Krsti se ona i levom i desnom, kaze kakvo more i kakvi bakraci ... novembar je, zima magla kijamet i ko zna sta jos. Iskusno cutim  a ona me jos upita jel bar znas na koje more ides ...  lollol ...
Poslepodnevni BG spic je u toku, ludilo na ulicama. 29ti novembar, Takovska, kneza Milosa .. haos, Gazela zapusena i kolabirani izlazi na autoput u oba pravca. Jedino se malo migolji smer ka sajmu i Adi pa ajd i ja krenu tim smerom.
Krstareca brzina 60/70, mrak je odavno pao a i noc kuca na vrata. Posle Obrenovca dodje Sabac a zatim odmah i Bjeljina. Zamislio sam da ga odatle munem ka Bihacu i jutro docekam na Plitvickim jezerima a zatim izlaz na more kod Senja pa pravac Opatija Pasjak SLO I eto me u Trstu da se ponovim novim farmerkama. Inace, moj brat Gile i dan danas pamti i prepricava kako je nekada kao klinac ficom isao u Trst i sopingovao, kako je tamo popio prvu limenku koka kole i kupio digitron sat ... Sa tom namerom i krenu ka tamo pa da ga iznenadim nekom sitnicom ...
...
Stadoh da krkelu dopunim plinom kad ono vauuu ... plin 0.67 KM ili 42 dinara.

upload pics
...
Prijatno se iznenadi jer sam ga u BG natankovao do cepa po ceni od 72 din. Krenem dalje ali mi proradi neki crv, ovde je gorivo isuvise jeftino da bi isao bilo gde. Stajem na sledecu pumpu da preracunam rutu ponovo i odlucim se gde cu ...

upload a gif
...
Stadose jos neki klinci u CC, padose i prozivke kako mi nije zima jer ipak je to mk1 i nema tvrd krov ... al zato gazda ima tvrd, odgovori ja a onda se svi ucutase ...

jpg images
...
Ponoc je odavno prosla, temperatura oko o stepeni i ventilator grejanja je non stop ukljucen. Kes kolica muzikica i laganica, tako celu noc a jutro docekujem u Banja Luci. Parking u centru grada po ceni od 30 din za sat pa siroko placam 2 sata jer me bi sramota da platim tako malo.  Kratka setnja centrom, dorucak u pekari i to je to.

pic upload

free image upload
...
Novo tankiranje u B.Luci po istoj ceni od 0.67 KM ...

host images
...
Idemo dalje, kanjon Vrbasa je prvi na redu da bude osvojen ...

free photo hosting

how to do a screen shot
...
Stigosmo do Mrkonjic Grada, a tamo bi izletiste Balkana. Dajem levi migavac, parkiram se i vucem rucnu ...

photo sharing websites
...
Ispraznjeno jezero u kome se preko leta kupa. Pukla je brana pa se renovira ...

images upload
...
Hotel i restoran ...

adult image sharing

image url upload
...
Lopatice se vrte ali dzabe, nije sezona pa nema ni odojka ...

image host
...
Bese neka trgovina sa druge strane magistrale, kad nema odojka dobar je i somun ... neka konzerva i brdo slatkisa i grickalica za usput. Dok se zvakalo, palo je i jutarnje umivanje krkele sa pogledom na ski stazu  ...

upload pic

free image upload
...
Skrecem sa glavnog puta i avantura polako pocinje ... sve brda ...  driving driving driving ...

image url upload
...
Proplanci na vrhovima ...

windows 7 screen shot
...
U smiraj dana stizem u Livno, parkiram se blizu centra i vucem rucnu a onda trk u nocni provod. Do sada je izvozano oko 600 km i vreme je za  ...  beer ...

how to do a screenshot on a pc
...
Novi dan, lep i suncan ... poranilo se pa je i jutro bilo hladno ...  cold ... usmeravam kljun ka Splitu i moru i odma je toplije ...  clap ...

host image
...
Tankiram ga do cepa jer je plin ovde jeftiniji nego u HR. Ovaj put je cena 0.91 KM ili 55 dinara sto je i najvisa cena koju sam video tokom voznje po BiH. Iza brda je granica i HR a i more koje silno iscekujem da me ugreje ...  lollol ...

upload image online
...
...  mahac ... do sutra ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže boćanac GTD

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2809
  • Age: 30
  • Lokacija: Gornji Milanovac-Kragujevac
  • Karma: +93/-22
  • Pol: Muškarac
  • Mašinac
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #201 poslato: Novembar 10, 2015, 11:32:51 posle podne »
Ti si meni kralj, svaka ti cast kako zivis, putujes i kako nama prenosis svoje putopise.
A ovo mi je zelja da uradim i da odem na more zato sto mi se tako ,,cefne,, .   :26

Van mreže Joca

  • _______ x X x _______
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5393
  • Age: 44
  • Lokacija: Kladovo
  • Karma: +135/-30
  • Pol: Muškarac
  • Only TDI Power
  • Auto: Black Elegance ;)
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #202 poslato: Novembar 10, 2015, 11:34:43 posle podne »
Vala baš! Kralj!

Sedne i odeeeeeeeeeeee...  drive

Van mreže Nenad Petakovic

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2066
  • Age: 41
  • Lokacija: Neko tamo svrseno vreme.
  • Karma: +38/-25
  • Pol: Muškarac
  • Kad zasvira Ladina svirena,mnogi ostaju bez zena.
  • Auto: Old scula Cvaja 1.8
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #203 poslato: Novembar 11, 2015, 10:11:41 pre podne »
Svaka tebi cast druze.Kao prvo na dobro odrzavanom i ocuvanom golfu,a zatim na opustenom zivotu kojim zivis. :26.
Dobar motor moja dvojka ima
Al sediste svako mu se klima!
Sedista mu rasklimale zene
Al on opet dobro slusa mene!
Dok je dvojke vozacu devojke!😀

Van mreže Matke GTI

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1518
  • Age: 26
  • Lokacija: Raska
  • Karma: +45/-89
  • Pol: Muškarac
  • Mirom na rat idite i ratom mir cinite!
  • Auto: Golf mk2 GTI Pussy Wagon
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #204 poslato: Novembar 11, 2015, 10:46:57 pre podne »
to postujem brate,kad znas da zivis,kad covek znaa da zivi onda tu moze da plakne dobra para i za parama sve ostalo i kad sve probleme i neprijatne situacije ostavljas iza sebe ko da ih nije bilo,kad te boli penis maltene za sve,to je brale zivot,samo sto too malo ljudi razume.... ;)
. . /Pussy Wagon\ . .
=/____________ \=
./(_)=======(_)\.
|\_==__vw__==_/ |
l_\____________/_l

Van mreže sik_hc

  • VW Početnik
  • Poruke: 175
  • Age: 38
  • Lokacija: Barič / Obrenovac
  • Karma: +12/-1
  • Pol: Muškarac
  • Auto: 2011 VW Polo 6R
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #205 poslato: Novembar 11, 2015, 11:26:43 pre podne »
Svaka cast, samo uzivaj!

Van mreže Fica

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3454
  • Age: 37
  • Lokacija: Vozdovac
  • Karma: +82/-16
  • Pol: Muškarac
  • Auto: golf mk2 atmo dresina
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #206 poslato: Novembar 11, 2015, 12:29:08 posle podne »
to postujem brate,kad znas da zivis,kad covek znaa da zivi onda tu moze da plakne dobra para i za parama sve ostalo i kad sve probleme i neprijatne situacije ostavljas iza sebe ko da ih nije bilo,kad te boli penis maltene za sve,to je brale zivot,samo sto too malo ljudi razume.... ;)


Van mreže Desmo

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 9780
  • Lokacija: Isfahan - Iran
  • Karma: +220/-51
  • Auto: Lada 2104
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #207 poslato: Novembar 11, 2015, 12:37:56 posle podne »
 :36

Van mreže Matke GTI

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1518
  • Age: 26
  • Lokacija: Raska
  • Karma: +45/-89
  • Pol: Muškarac
  • Mirom na rat idite i ratom mir cinite!
  • Auto: Golf mk2 GTI Pussy Wagon
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #208 poslato: Novembar 11, 2015, 01:32:54 posle podne »
 lollol

mrtav pjan lollol
. . /Pussy Wagon\ . .
=/____________ \=
./(_)=======(_)\.
|\_==__vw__==_/ |
l_\____________/_l

Van mreže Joca

  • _______ x X x _______
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5393
  • Age: 44
  • Lokacija: Kladovo
  • Karma: +135/-30
  • Pol: Muškarac
  • Only TDI Power
  • Auto: Black Elegance ;)
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #209 poslato: Novembar 11, 2015, 02:11:10 posle podne »
Jeste Matke, mrtav pijan ...  :36

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #210 poslato: Novembar 11, 2015, 07:47:33 posle podne »

Hvala drugari ...  beer ... sve pohvale idu ovoj mojoj matoroj krkeli koja se nije ni zakasljala tokom celog puta ...  alealeee ...
Prelazak HR granice protekao bez ikakvih zadrzavanja i pozelese mi srecan put.
Brzo stigoh u Split, kratka setnja i frustukovanje na rivi a onda krecem dalje.

photo share
...
Upekla zvezda, bilo je 23 stupnja i jedva docekah da izadjem iz grada, nadjem parking i malo se raskomotim. I naravno, spustim krov ...  clap ... Od tog trenutka pocinje morska avantura ...  celebrate ...

image post
...
I tako se celog dana vozim uz obalu dok mi more zapljuskuje tockove ...

image hosting no registration
...
Prvo odmoriste, red je da se zvekne ladno HR zmijce dok se uziva u predivnom pogledu ...

gifs upload

image posting
...
Jadranska magistrala ... dobar i sirok asfalt. Idealno mesto za ispravljanje krivina. Obzirom da nije sezona i da nema puno automobila, na momente je i bilo vise motora ...

posted image
...
Jos jedna legenda, utegnut i sredjen za sve pare. Vozili smo se u duetu nekih 10tak km povremeno se obilazeci a onda svako na svoju stranu ...

image hosting 5mb
...
MAKARSKA ... auuuuu kako su tu proradile emocije. Obavezno parkiranje na rivi a secanja samo naviru. Ko je imao srece da sredinom 80tih letuje tamo, onda i zna kako su Cehinje i Poljakinje bile vruce. Svedjanke se podrazumevaju ...   :53 ... a tek Baske Vode, Basko Polje, Tucepi ...  wub ...

screen shot pc

free picture upload
...
Glisiramo dalje rivierom i svako mesto koristim za meditaciju i odmaranje lobanje od BG cike vriske i galame ...

images upload
...
Zujalice samo zuje, sedim i odmaram a u daljini ih cujem kako ih gaze i izvlace. Ubrzo svi prolecu iza mojih ledja, lepo je to cuti i videti dok su u akciji ...  driving ...

free photo hosting

image hoster
...
Ali, imao sam i ja cime da se pohvalim ...  big_boss ... prija takav kompliment od iskusnih R pilota ...
 
img hosting
...
Glisiramo dalje ... svi znamo da Madjarska nema more, ali ako je neko mislio da i Bosna nema more onda se opasno zahebao ... NEUM, tj bosanska riviera koja je duga SAMO  nekih 20tak km ...

host images
...
Koristim priliku da dopunim plin po ceni od 0.75 KM a onda pravac plaza ...  clap ...
Inace u HR je plin 3.98 KN tj 64 din ali ga nigde nisam tankovao.

upload images free

photo hosting sites
...
Kad neko moze da orosava ribicu, onda mogu i ja da osolim kljuceve ...

screencast
...
Sve sto je lepo, kratko traje. Celo popodne sam proveo na toj plazi pa tu i doceka zalazak sunca ...

upload gif from url
...
I kao sto red nalaze da se domacin ne bi uvredio, ispijamo jos jedno ladno BiH zmijce ...

image hosting adult
...
Zadnja dnevna pauza pred zalazak sunca ...

img hosting
...
Zimsko vreme pa rano pada mrak, vec je oko pola 6 totalni mrak. Stizem u Dubrovnik po mraku i to je to za taj dan sto se tice glisiranja. Standardno setnja Stradunom a onda trk u krevetac jer se nema para za soping. Jbg, sirotinjska zabava je jedina zanimacija u besparici ...  :53 ...

free photo upload
...
...  mahac ... do sutra ...


 

...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6849
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #211 poslato: Novembar 11, 2015, 09:56:35 posle podne »
Svaka cast Svecki Putnice ...  thumbup posebno ovi kljucevi u Moru ...  :25

Kazi mi samo jer si Iz Mrkonjic Grada isao gore preko Mlinista i Baraca pa dole Zajaruge pa na Livno ili si isao preko Sipova  :46

gore na Mlinistima imas Jagnjetinu mmmmmmmm .........

Jadranska magistrala je meni vrh za Voznju ... prava uzivancija ... oces preko CG nazad ...

svaka cast pravi Avanturista  :26
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

pekar

  • Gost
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #212 poslato: Novembar 11, 2015, 10:42:14 posle podne »
svaka ti cast druze :46 uzivancija je gledati slike sa detaljnim opisom,a mogu misliti tek koliko ti uzivas u  driving svaka ti cast jos jednom na avanturistickom duhu thumbup

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #213 poslato: Novembar 11, 2015, 11:38:03 posle podne »
Hvala drug, trudim se da verno docaram situaciju pa zato i opisujem svaku fotku. Pre mi je to bilo glupo jer neko moze pogresno da me skapira ali obzirom da mi je Gedora jednom to predlozio, prihvatio sam pa sad imam njega kao zaledjinu da me brani ...  majstor1 ... A tebi svaka cast na tome sto si zapazio da uzivam u  driving . Uzivam za sve pare a posebno se lozim na voznju starih i ocuvanih kola koja su u fabrickom stanju i sposobna za ovakve avanture.

Lolazoco, vidi se da tvoj posao ima lepih i korisnih strana ...  lollol ... Najbolja jagnjetina koju sam ikada jeo je upravo bila tu na Mlinistima, imaju dva restorana ali je najbolja u onom restoranu desno kada gledas iz pravca parkinga na zgrade. Htedo da se slikam tu na parkingu ali ko je cuo za Mlinista, Barace i ostale zaJaruge. Isao sam tim putem, preko Mlinista i glamockog polja gde je nekada bila i vojna pista KFOR.a . Nekada davno sam overio i tu deonicu preko Sipova i Kupresa a onda se izlazilo, koliko se secam na magistralu Bugojno/Livno ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže Matke GTI

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1518
  • Age: 26
  • Lokacija: Raska
  • Karma: +45/-89
  • Pol: Muškarac
  • Mirom na rat idite i ratom mir cinite!
  • Auto: Golf mk2 GTI Pussy Wagon
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #214 poslato: Novembar 11, 2015, 11:47:37 posle podne »
travelmane super si lik i ja isto mnogo ali bas mnogo gotivim starije limuzine cak vise nego ove nove,izgledaju dobro,jos fotki da nam saljes thumbup
. . /Pussy Wagon\ . .
=/____________ \=
./(_)=======(_)\.
|\_==__vw__==_/ |
l_\____________/_l

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6849
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #215 poslato: Novembar 12, 2015, 03:55:26 posle podne »
Citat
Lolazoco, vidi se da tvoj posao ima lepih i korisnih strana ...  lollol ... Najbolja jagnjetina koju sam ikada jeo je upravo bila tu na Mlinistima, imaju dva restorana ali je najbolja u onom restoranu desno kada gledas iz pravca parkinga na zgrade. Htedo da se slikam tu na parkingu ali ko je cuo za Mlinista, Barace i ostale zaJaruge. Isao sam tim putem, preko Mlinista i glamockog polja gde je nekada bila i vojna pista KFOR.a . Nekada davno sam overio i tu deonicu preko Sipova i Kupresa a onda se izlazilo, koliko se secam na magistralu Bugojno/Livno ...

da bas taj restoran desno ...tu su vlasnici rodjaci od mog Tece (Hajder Nikola ) tu sam za vreme rata u bosni cesto vozio ...i uz propusnicu Kfor-a prolazio dalje ..prema Livnu i Livanjskom polju  ;) itd itd ... da deonica preko Kupresa izlazi na Magistralu Bugojno Livno ..to ti je nekadasnji put Avnoja preko Jajca  ;) inace uvek sam voleo deonicu uz Vrbas Od Banja Luke ka Mrkonjicu  thumbup ... i tako dalje i tako dalje ... mogao si i preko Drvara i Grahova , pa preko Strmice na Knin i posle opet na Jadransku Magistralu itd ... ima puno lepih predela za Avanturisticko putovanje ...  thumbup

 :26 i Sretno ako opet ides negde ...pisi  :25

p.s. ako ides nekad preko Vlasenice (gedorine ) pa dole na Sarajevo ...prema Jablanici i Konjicu i tamo imas dobu Jagnjetinu  :46
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže Kanadjanka

  • VW KLUB Member
  • Full Member
  • *****
  • Poruke: 480
  • Age: 57
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Karma: +17/-9
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf mkI Gti
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #216 poslato: Novembar 12, 2015, 05:23:06 posle podne »
Svaka ti cast druze  :46  sa zadovoljstvom gledam slike  opustam se i mislim u sebi ovaj covek stvarno uziva u  driving i ono sto radi.Sigurno nema lepse nego se voziti Jadranskom magistralom i uzivati u prelepu prirodu.Jos jednom svaka ti cast i uzivaj dalje.
No comment  thumbup

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #217 poslato: Novembar 12, 2015, 05:38:06 posle podne »
Hvala druze, evo taman se pripremam pa da nastavim putopis dalje. Sve delim sa vama ...  coilleo2tj ...
Citat
i Sretno ako opet ides negde ...pisi
Cek da vidis ovaj deo puta, samo da stignem do njega ...  driving ... sta mislis, kakoli su tek ukusni jagnjici koji ovde pasu pod rucnom ...  ;) ...
...

images hosting
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #218 poslato: Novembar 12, 2015, 07:15:44 posle podne »
Hebes zemlju koja Bosnu nema ... i nema onakve jagnjice i brdovite puteve ...  driving ...
Iz Dubrovnika pravac Trebinje. Jutarnje razgibavanje u centru ...

adult picture hosting

images hosting
...
Penjem se na brdo iznad grada. Hercegovacka Gracanica je verna kopija Gracanice sa Kosova ...

upload pic

free image hosting
...
Odmoriste sa terasom i pogled na brda i pravac odakle smo dosli ...

image upload no registration

free image host

image
...
Povratak u grad ... pronadji uljeza ...  lollol ...

pic host

free image host
...
Mali soping slano slatkih zanimacija za usput, a kada sam izasao imam sta i da vidim ... bingoooo mk1 GTD u orginalnoj boji i stanju, voze se neki deda i baba ...  driving ... godiste 1982, limarija nije radjena a motor ko zna koliko je presao jer km sat odavno ne radi ... koliko sam ih razumeo, zamenjene su samo zadnje stopaljke i ubaceni bocni migavci ...

picture share
...
Vreme je za nastavak puta, na ovoj raskrsnici skrecem desno ali jos uvek se NE ide za BG. Sta cu kuci kad me tamo svi znaju. Hvatam pravac za Niksic i opet vozim kanjonom ...

image url upload

free image upload
...
Sirim bratstvo i jedinstvo do poslednje kapi goriva ...

image ru
...
Kratka stajanka i pogled puca na sve strane. Imao sam neke druge planove ali se to kod mene nikada ne zna gde cu. Planiram levo a odem desno ...  driving ... Razmisljam gde da krenem ...

free photo upload
...
Ubacuijem u 1. i pustam kvacilo a cabrio samo prede. Namirisao je ono sto najvise voli.
Pluzine i kanjon reke Pive. Pogled puca na tunele i put u brdu pa se ne zna koje sretniji. Ja ili on ...  driving ...

forum image hosting

forum image hosting
...
Podnozje brda i prelazak reke Pive ... polako se pripremamo i zagrevamo za avanturu ...

host image online
...
I avantura pocinje ...  driving driving driving ...

image ru
...
Ovde nije bilo dileme u koji tunel da udjemo. Ulazimo u onaj zahtevniji i oboje molimo Boga da se pojavi drekavac i ulepsa nam dan ...  driving driving driving ...
...  mahac ... do sutra ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže Igor_92

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1543
  • Age: 31
  • Lokacija: Novi Sad/Rumenka
  • Karma: +59/-15
  • Pol: Muškarac
  • VW U <3
  • Auto: BMW E46 320d / Vw Golf 2 1.6GL
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #219 poslato: Novembar 12, 2015, 07:29:03 posle podne »
Svaka cast legendo :) znas da uzivas  thumbup

Kanjon Vrbasa tuda sam imao prilike da vozim nekoliko puta, sve te krajeve tamo Bugojno, Kupres, Mrkonjic grad itd itd...  Te predele dobro poznajem pravo uzivanje za voznju.
« Poslednja izmena: Novembar 12, 2015, 07:33:40 posle podne od strane Igor_92 »