Skorašnje poruke

Stranice: [1] 2 3 ... 10
1
Razno / Odg: 1.0 TSI motor
« Poslednja poruka od strane taxi_bg poslato danas u 05:27:46 posle podne »
Ako ti nesto znaci ja sam 1.6tdi zamenio sa 1.5tsi
PREZADOVOLJAN!!!!
2
Audio, Video, GPS / Odg: Retrofit / Component Protection unlock
« Poslednja poruka od strane PaulGT poslato danas u 04:50:48 posle podne »
Nije mi stvarno jasno da neko kupi klota i hoce za kikiriki da ga nabudzi u full. Lijepo je bilo do 2002-2005 kad si mogao bez kodiranja ubacivati druge komponetnte, a sada prc sve skupo i jos moras kodirati.
Uvjek je bilo jeftinije uzeti auto u fullu nego klotaru trpati opremom bonk
3
Razno / Odg: 1.0 TSI motor
« Poslednja poruka od strane AcoVW poslato danas u 03:54:58 posle podne »
Ja sam kratko vozio u Fabiji 2019 onaj od oko 95ks, ne znam tacno, i imam pozitivne utiske, sasvim lepo povlaci.
Cuo sam i od nekih drugih da su zadovoljni, a i burazer vozi u Golfu 8 (valjda 110ks), kaze iznenadio se da tako lepo ide s obzirom da je 1.0
4
Razno / 1.0 TSI motor
« Poslednja poruka od strane Nemanja90_ns poslato danas u 12:31:49 posle podne »
Pozdrav svima, vidim da na forumu nema tema o novim tsi motorima.
Kakva su iskustva sa 1.0 tsi agregatima, ima li to snage za povući uzbrdo sa upaljenom klimom?
Planiram da menjam 1.6 tdi 105ks za benzinca, muka mi je više od dpf-a i regeneracija.
5
Razne Teme / Odg: Passat B6 halogeni projektori
« Poslednja poruka od strane miki978 poslato danas u 01:13:36 pre podne »
Isti problem sam imao na mom B6.
Stavio neko pre mene led ali ocajno je i to bilo i tabla je svetlela
Prijavljivao gresku
Sve sam to poskidao i kupio H7 osram 200%
Exstra se vidi i zadovoljan sam.
6
Razno / Odg: Pranje, poliranje, wax....
« Poslednja poruka od strane Madison poslato juče u 08:46:22 posle podne »
Ja sam polirao auto nekoliko puta, prvi auto koji sam polirao je pritom bivsa cetvorka, crna boja - najgora za poliranje. Na njoj je ostalo bilo par holograma koje sam drugi put ispravio. Auto se evo vozi kod novog vlasnika, 2 godine proslo od tada, i dalje je top. Polirao sam kabrija dva puta, peticu jednom, iskren da budem, ako ne gledas da bude apsolutno savrseno, mozes to i sam da odradis. Keramicki vosak jos nisam probao, ali mi je u planu da odradim mozda ove godine.
Pre ovoga sam polirao auto rucno par puta i polirao sam aluminijum vise puta, to mi je bilo jedino iskustvo. Pritom polirka neka hobi jeftina... Ako imas slobodnog vremena i hteo bi da imas znanja da to nastavis da radis i dalje, moj savet da probas. Ako se plasis, imas cak i obuke koje kostaju oko 300e. Toliko u BGu uzimaju najmanje ionako za jedno dobro poliranje i voskiranje. Isplati se nakon drugog puta bukvalno ako radis sam.
7
Golf 6 / Jetta / Odg: Golf 6 GTD
« Poslednja poruka od strane mboy87 poslato juče u 05:50:40 posle podne »
Farbaj felne u srebrno.  biggrin

Golf  :28
8
Predstavljanje članova / Odg: Predstavljanje
« Poslednja poruka od strane admin poslato juče u 05:46:42 posle podne »
Pozdravw!
9
Zabava i kultura / Odg: Vicevi :)
« Poslednja poruka od strane jerotije318 poslato juče u 01:09:24 posle podne »
10
Razne Teme / Odg: Passat B6 halogeni projektori
« Poslednja poruka od strane pcnenad poslato juče u 01:05:08 posle podne »
Zdravo, da li je neko skorije radio reparaciju ili zamenu projektora farova.
Imam problem na pasatu b6, obicna sijalica h7, stim da sam par puta vec stavljao Led koje bolje svetle ali zbog problema sa zamucenoscu sociva ni one vise ne pomazu.
Zanima me gde ste radili, koji servis za bilo sta od navedenog ?
Kakve su inace preporuke sada, da li se isplati to raditi ili kupiti neki kineski ceo far (pa koliko traje...).
Stranice: [1] 2 3 ... 10