Autor Tema: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam  (Pročitano 208950 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Kanadjanka

  • VW KLUB Member
  • Full Member
  • *****
  • Poruke: 480
  • Age: 57
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Karma: +17/-9
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf mkI Gti
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #960 poslato: Oktobar 14, 2019, 04:28:18 posle podne »
 :26  to generacijo.

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #961 poslato: Oktobar 15, 2019, 09:43:38 posle podne »
Hvala rodjaci  :26 ...

Hvala na komentarima sa kojima ste uspeli da mi izmamite osmeh i vratite dobro raspoloženje  :) ...

...
A kad se vrati vera u bolje sutra onda se razmišlja u nekom pozitivnom pravcu.

Kuju se neki novi planovi i spremaju neke nove avanture. Možda ste mislili da je napisati putopis pačija škola ali nije rodjaci.

Pripreme za putopis nastaju mnogo pre samog putovanja, a u tu svrhu sam nabavio i par ludilo dobrih maja  :71 ...
Neki se trude da budu primećeni kolima a to su uglavnom oni koji kukaju kako su ih lihvari izhebali pa ostali bez četvorotočkaša.

Nisu vas oni izhebali, rodjaci ... izhebali ste sami sebe želeći da imate nešto što niste sposobni da imate.

Zato se ja trudim da budem primećen iako nemam četvorotočkašku alamunju i verujte da uvek uspevam u tome  lollol ...
picture upload site
...
A posle bude ko dovede onog crnca što vozi abartovanog DMBa  lollol ...

...
A kada smo već kod abarta, spremam i njega za putopis.

Sad je NOV NOV NOV ... ide ko mećava. Ma šta mećava, ide ko nevreme  boodala ...

Sve izmenjano, trap kočnice ramena kolena ovo ono ...  majstor1 ...

Čika travi puno radi ali puno i zaradi. Svakog 1, stavim 200 evrova u džep pa vi vidite rodjaci  :65 :65 :65 ...

Treba to potrošiti, čika travi nije stipsa pa da pita koje  kvalitetno ulje preporučujete al da bude jeftino  lollol ...
Pa nema takvog rodjaci, mojne da tako nešto i pomislite a kamoli pitate  :) ...

Danas dodjem kući sa posla i dok je padao mrak izmenjam ulje i filtere. Tokom vikenda zamenjen i plivajući, onako iz preventive. Jbg, ima se može se  :65 ...

...

...
U subotu registracija pa ima da me izuju do bola.
Nema veze, švrljam ja po atlasu i uveliko planiram na koju će stranu drkela da okrene kljun tokom novembarskog praznika  driving driving driving ...


...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže mikula

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1360
  • Lokacija: b. palanka
  • Karma: +35/-12
  • Pol: Muškarac
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #962 poslato: Oktobar 15, 2019, 10:46:41 posle podne »
Au brate pa sto uze mobil ti imas dpf sjebaces ga to nije ta gradacija a i turbina voli redje ulje bolje se podmazuje, e jbg a taman sam mislio evo neko ko se razume u ulja  i ne stedi na delovima...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока


Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #963 poslato: Oktobar 15, 2019, 11:22:19 posle podne »
E moj brate, ti si mene pomešao sa nekim drugim  lollol ....

Ja nisam sipao mobil već onu drugu kanticu pored sa preradjenim uljem u kom su se kupali raca i njegove obožavateljke madjarice  lollol lollol lollol ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže raca1

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1770
  • Age: 48
  • Lokacija: JAPAN
  • Karma: +96/-12
  • Pol: Žena
  • Auto: YAMAHA
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #964 poslato: Oktobar 16, 2019, 10:26:26 pre podne »
Ako je baš ta serija onda je sa aditivima. Long life, vozi slobodno min. 20.000  driving



Ima i duboki bazen za omladinu sa gušćim uljem, polusintetika   :51
Smorio se ko Saša Matić u bioskopu.

Van mreže PaulGT

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4811
  • Age: 46
  • Lokacija: NRW
  • Karma: +197/-120
  • Pol: Muškarac
  • no syncro, no fun
  • Auto: golf country
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #965 poslato: Oktobar 17, 2019, 10:54:43 posle podne »
Nista bez 20w50 i jos mu nakon 4000 km dodas litar 80w90
ima li neko ovde da mu auto ide na isparenja lollol ili ovi dizeli jos malo pa ce krenuti i kusur da vracaju iz rezeorvara thumbup

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #966 poslato: Oktobar 26, 2019, 07:41:55 posle podne »
Lako je vama rodjaci, vi non stop imate neku akciju jer se stalno družite sa majstorima i monterima pa verujem da se nikada niste zapitali kako je nama jugo sirotinji.

Nemate vi pojma kako je to kad čika traviju i njegovoj siritinji sreća okrene ledja  :79 ...

...
Pa da krenem redom ...

Pre neki dan padoše prozivke kako bi svi samo da voze kola a kad treba neki servis ili opravka, prc u ljubu. Nema se kinte a svima puna usta bbski, polir pasta, mooda čuda.

Ako pored tolikih forumskih alamunja treba čika travi sa njegovom sirotinjom da brani čast onih koji svoje ljubimce održavaju po PS.u, neka bude  big_boss ...

Jutros poranim ranom zorom, prvo pocepam pizza burek na nekoj livadi a onda pravac autoban  driving ...

A onda kafica, ona prva jutarnja  beer ...

Sedim tako i cevčim na slamčicu dok se divim drkeli kako je zgodna i lepa  bicedobro ...

Jes da je elegantna ko kredenac iz 60ih ali bar Paul ne može da mi kaže da sam je sklapao i kucao joj brojeve u nekoj raspaloj šupi  lollol lollol lollol ...
upload photo to internet
...
Sedeo bih još al mora se ide. Arbajt zove  majstor1 ...

Izadjem napolje a zimoća neka stegla, beše i magle jutros. Kad ono  boodala ...

Pa bem ti ovu novokomponovanu tehnologiju, prokuvalo motorče kad mu vreme nije  lollol ...
facebook image uploader
...
Kresnem ja onu moju truljinu na čvrgu a onada patos u gas  ;) ...

...
Danas je po dnevnoj zapovesti bila zamena letve volana i peti kočioni cilindar. Ima se može se pa hoću da bude NOV NOV NOV ... TOP TOP TOP ...

Dolazim u majstorsku garage koja je podaleko od mog sela ali nema veze, školovan majstor nikada nije daleko.

A tamo sve neke PVC kanturine mada nema veze, drkela ima prvenstvo prolaza u odnosu na njih.

...
Ostavim ja tu drkelu na vikend seansu i pozdravim se sa njom do nekog sledećeg dana iza nedelje.

Čekam lastu da se vratim kući. Ne pticu, rodjaci, nego bus.

Ubijam vreme šetajući i zevajući po banderama kad na jednoj  lollol lollol lollol ...

Uslikam odma i pošaljem na viber bratu Paulu kako bi napravio vizit karte a onda delio onima što hoće da voze kola od 10000e a nemaju 20e za dijagnostiku već plaču po forumu tražeći savet u čemu je problem ...

...
Dodje lasta, ulazim i preturam po džepovima a onda kažem osto mi novčanik kod kuće na klaviru. Ta finta nije upalila traži majstor kintu za kartu ali onda prelazim na plan B  :79 ...
Kažem osto jugo u kvaru a onda se šoferčina smiluje na moju sirotinju i pusti me gratis na zadnju klupu.

ŠIPKA TRANS ... nije čika travi ko onaj makedonac što se voza u mk6 a onda plače kad mu se pokvario plin jer nema kintu da vozi na benzin. I još se ljutnuo kad mu kolega predložio da koristi usluge javnog prevoza.

...
I tako ja dodje domu svome rodjaci, kupio sam jutros i neku jaknu i duks i ubacio u drkelin gepek da stoji.
Ide zima, jugo je to pa kad se kvarne negde na putu da imam čime da se utoplim  cold ...
...
...
Lažem, 3 jakne + neke opanke da imam kad čistim sneg. Jbg ima se može se jer jugo vozi se  driving ...

...
Ovi što kupuju kod alije nek mi poruče jedne rukavice.
Ja vozim juga i ništa mi se ne kvari pa ni ne znam kako se trebuje roba odatle.

E sad rodjaci, sve ovo gore je manje bitno ali hebeš pare ako se ne pokažeš da ih imaš  :65 ...

Mene nešto drugo zanima, slušaj vamo  big_boss ...

Ovako ide priča ...

Dodjem kući brzo, šoferčina drajvala onu lastu za sve pare.

Travelmanka kad me videla u kući tako rano odma izvadila 100 dinara i dala da se izvezem negde van grada na kafu.

A koje zamensko vozilo drkele  :55 ... Pa krkela rodjaci  clap ...

Znači merdevine u ruke a onda pravac na tavan da je nadjem medj šunkom i kobajama  alealeee ...

A onda pravac tankštele da se ima za medjugracku  boodala ...

Plaćam i vraćam se krkeli kad ono  :71 :71 :71 ... žuraja ...
photo for upload
...
Momak kulturan, pita ovo pita ono ... pita kao i svi drugi što pitaju čika travija u takvim situacijama.

A onda se njima čika travi oduži sa onim što najviše vole jer u krkelu ne može svako da sedne  :69 ...


Ono što mene zanima je to da li i vama te plastične kanturine zagledaju kao meni ovu moju truljavu krkelu  :54 ...

Već mi se sve ovo smučilo, gde god da stanem odma žuraja. Aj da imam bbske pa da imam mmediju ili možda trocevni izduv rodjaci ali šta je to tako prvlačno na ovoj truljini  :54 ...

Razmišljam da dignem kredu i pazarim novu mk 8 kako bi bio neprimetan a i malo se puvao po komšiluku ko ove kokare sa napuvanim usnama.

Nije meni problem da calnem 100 somića za veliki servis ali se bojim da me onda ne ogovaraju po ćoškovima kako imam malu ćunu pa se ofiram drugim stvarima  :58 ...

Šta bude biće, moram dobro da razmislim i posavetujem se sa ženom tetkom i strinom  boodala ...

U svakom slučaju javljam šta sam odlučio  mahac ...

 :84 :84 :84 ... danas je ispolirao, narednih par dana vozim mrkelu jer je drkela u ovlašćenom servisu na podmladfjivanju.

Malo ću da lečim komplekse pa oni što vole sirotinji da oduzimaju prednost nek se pričuvaju ladurininog prednjeg branika. Prodire duboko u unutrašnjost  :70 ...

...  mahac ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže PaulGT

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4811
  • Age: 46
  • Lokacija: NRW
  • Karma: +197/-120
  • Pol: Muškarac
  • no syncro, no fun
  • Auto: golf country
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #967 poslato: Oktobar 27, 2019, 09:39:37 pre podne »
 :46 coilleo2tj
ima li neko ovde da mu auto ide na isparenja lollol ili ovi dizeli jos malo pa ce krenuti i kusur da vracaju iz rezeorvara thumbup

Van mreže misa-goga gti

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1275
  • Age: 45
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +47/-47
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Skoda Octavia
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #968 poslato: Oktobar 27, 2019, 12:21:38 posle podne »
Najlepsa tema thumbup  beer
kod oemovaca se na privatnim skupovima u vinci svi clanovi ljube u usta.
mislim da ti je sad sve jasno...

Van mreže 2busy

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2595
  • Age: 39
  • Lokacija: Novi Sad
  • Karma: +92/-53
  • Pol: Muškarac
  • Family guy
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #969 poslato: Oktobar 27, 2019, 04:14:03 posle podne »
Potpisujem.

Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока

Rupa + alu felna = Reparirano rame

Van mreže mikula

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1360
  • Lokacija: b. palanka
  • Karma: +35/-12
  • Pol: Muškarac
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #970 poslato: Oktobar 27, 2019, 04:54:51 posle podne »
Dobra tema a dobra i "sreca"...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока


Van mreže smok

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 271
  • Lokacija: Skoplje
  • Karma: +34/-2
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VWGolf MK1
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #971 poslato: Oktobar 28, 2019, 06:43:03 posle podne »
Sedi odlican "5"  :46 :47

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #972 poslato: Novembar 10, 2019, 04:25:06 posle podne »
Ša e bilo rodjaci, frka zbog najave primene novih pravila prilikom tehničkog pregleda.

Ako, tako i treba  :25 . Nakotilo se svega i svačega na ovim našim džadama pa je red i da dodje do prirodne selekcije.

Ovi što glume loodilo i ćeraju na drva i mazut polako nek se spremaju za reciklažu  :20 ...

,,,
Za nas prave momke nema zime, juče se odužio dug prema domovini i to je to. Dal je skupo ili nije ... pa nije rodjaci, kad se ima kinta onda je sve bagatela  :65 ...
Nov plivajući  big_boss ...  novi paknovi i pločice u kombinaciji sa poliranim prednjim i zadnjim diskovima doveli su do toga da je drkela urnisala valjke na tehničkom.

Prvo smo ih iskidali 1, brzinom kada smo izlazili sa njih a onda ih dokrajčili zadnjom nožnom i ručnom  thumbup ...

Sve u svemu, bilo je sedi odličan 5  ;) ...

...
U petak završen komplet tretman podmladjivanja, sve je tuto finito ali o tome dsledeći put. Sad se spremam za  driving ...

Pa da krenem, sa uvodom.

Imao sam neke druge planove ali se oni izjalovili zbog nekih drugih dešavanja u proteklom periodu. Ali, život ide dalje ...

Kaže meni majstor u petak da probam i testiram drkelu a onda mu javim utisak. Mada rezultat njegovog rada znamo obojca  thumbup ...

S neba pa u rebra  driving ... kod njega nema ono predji par somova km da bi ti legla lamela a to što u medjuvremenu auto neće da vuče nema veze  lollol ...

I tako, dodjosmo do onog što je meni najbitnije.

Malo pre mi odoše klinci, igrali se ringe ringe raja došo čika paja. A onda mi se pohvalili kako sutra idu na izlet  wub ...
free online image storage
...
U meni odma proradio pundravac ali ja ne mogu da čekam do sutra ...

Ja bih sad ovako javno zamolio brata Paula da promeša svoje majstorske gedore a onda ih baci na sto i vidi tj kaže mi da li će se drkela ugasiti negde tokom test vožnje ili će sve to uspešno savladati bez obzira što je veliki servis plaćen jednu crvenu za delove i 7e za ruke.

Sutra je praznik pa sam libero a u utorak na bauštelisanje.

Krećem za nekih sat vremena, prvo da otresem guzno crevo a onda mačora i to je to  driving driving driving ...

Na brzaka nešto iskalkulisa u glavi, mala kružna vožnja po komšiluku. Cirka 700 km za narednih 24h ...
Gde je komšiluk. tu su i komšinice . Već sam im zakazao spojku ali o  tome sutra uveče rodjaci.

...
Mirno spavajte rodjaci, čika travi će noćas da jezdi drumovima a vi razmišljajte dal će ljubimac sutra da vam upali na pola ključa ili možda neće ni da zavergla   mahac ....
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6826
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #973 poslato: Novembar 10, 2019, 06:42:38 posle podne »
Vidi ovako idi ti skitaj i krstari gde hoces ..a ja cu se vec nekako snaci sa Uzicankama  clap

da dodam Sretan Put belosvecka Munjo ... ja juce stigao iz Dalmacije  :84
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže PaulGT

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4811
  • Age: 46
  • Lokacija: NRW
  • Karma: +197/-120
  • Pol: Muškarac
  • no syncro, no fun
  • Auto: golf country
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #974 poslato: Novembar 10, 2019, 07:54:45 posle podne »
Gedore bacene i kazu da samo tjeras nema da se gasi sem ispred birtije za odmor thumbup
ima li neko ovde da mu auto ide na isparenja lollol ili ovi dizeli jos malo pa ce krenuti i kusur da vracaju iz rezeorvara thumbup

Van mreže s/line

  • VW Klub Prijatelj
  • Sr. Member
  • ***
  • Poruke: 717
  • Lokacija: Grocka
  • Karma: +34/-3
  • Pol: Muškarac
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #975 poslato: Novembar 10, 2019, 07:59:50 posle podne »
Matora bitanga kakav komšiluk ima


Sent from my iPhone using Tapatalk

Van mreže Rnjak

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1079
  • Age: 38
  • Lokacija: Uzice
  • Karma: +28/-4
  • Pol: Muškarac
  • Sta uradimo za zivota,odjekivace u vecnosti!
  • Auto: Passat b5.5
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #976 poslato: Novembar 10, 2019, 09:16:25 posle podne »

 celebrate
Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #977 poslato: Novembar 11, 2019, 10:55:31 posle podne »
Rodjaci, samo da se zapljunem  :84 ...

Ja se malo pre vratio kući. Na satu 686 km  driving ...

Bratu Paulu svaka čast za gledanje u gedore, bio je u pravu i drkela se ni jednom nije ugasila posle startovanja  :53 ...
Lažem, jeste par puta ali to samo kad se stajalo za  beer i kad se pravila pauza za  :dunk ...

Sad je kasno za novi početak ali sutra ćemo malo da prodiskutujemo koja forumska baraba ima bolju ol road alamunju. Ja ili Djura  big_boss ...

...
Brat Zoki će biti javno pohvaljen za jednu uslugu  a brat misa-goga će dobiti detaljan referat šta gde kako i kolika je cena dnevnog boravka u hotelu ...

Sve u svemu švedjanke su bile na visini zadatka  :79 ...

...
Samo polako, ima materijala da se piskara tokom cele nedelje ... nije čika travi šaban pa da nosi fen i suši ladne lemove kad ode na putovanje  lollol ...

Radilo se rodjaci danas udarnički sex, kakvi bre prekidači podizači i kiša ... pevalo se crne smedje ridje i sve što naidje  :79 ...

...
Do sutra  mahac ...

 :84 :84 :84 ... Rnjak da spremi muzički instrumental koji će iz pozadine da prati text  lollol ...
« Poslednja izmena: Novembar 11, 2019, 10:57:44 posle podne od strane travelman »
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže misa-goga gti

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1275
  • Age: 45
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +47/-47
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Skoda Octavia
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #978 poslato: Novembar 12, 2019, 05:26:07 posle podne »
Živeo ti svima nama koji te pratimo,volimo i uzivamo u svemu zajedno sa tobom   :26
kod oemovaca se na privatnim skupovima u vinci svi clanovi ljube u usta.
mislim da ti je sad sve jasno...

Van mreže Rnjak

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1079
  • Age: 38
  • Lokacija: Uzice
  • Karma: +28/-4
  • Pol: Muškarac
  • Sta uradimo za zivota,odjekivace u vecnosti!
  • Auto: Passat b5.5
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #979 poslato: Novembar 12, 2019, 06:47:59 posle podne »
 formidable
Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.