Autor Tema: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam  (Pročitano 212099 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6852
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #1020 poslato: Novembar 22, 2019, 06:57:49 posle podne »
jer bese yugo 1.3 imao dvogli karburator Weber ....

uf pa kad se usteluje ide kao Cunami ...

video...sve govori ...  :84



Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #1021 poslato: Novembar 23, 2019, 09:02:55 posle podne »
Zoki, taj dvogrli je najbolje punio  specialku Z1300  driving ... Znaš onu, sa fabričkim alu felnama  wub ...

Kad bi ja takav motor imao u drkeli, bio bi najsretniji na svetu  driving driving driving ... https://www.youtube.com/watch?v=LNkVBbe5Qx4 ....

Nema šta dalje da ti pričam, sve znaš šta bi napisao  ;) ... Obrati pažnju na zvuk motora i kako prede na visokim obrtajima. I šta misliš, jel bi ti ili ja ubacili mmediju da nam kvari takvu ariju ...  :69 :69 :69 ...
...

A kad već spomenu drkelu rodjaci moji, nek je proklet dan kad sam je kupio. Sve mi živce pokida + sam bankrotirao zbog nje  angry2 angry2 angry2 ...

...  :84 :84 :84 ... sve ću ja to vama lepo da objasnim, samo da zaperem ruke. Malo pre se vratio sa puta  :53 :53 :53 ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #1022 poslato: Novembar 24, 2019, 12:34:39 pre podne »
Rodjaci moji sve je krenulo naopako kada sam travelmanki rekao da mi spremi celodnevni lanč paket  driving ...


No, da krenem redom  big_boss ...

Budnem se ja jutros zorom ranom, uključim mašinu za veš i dok je ona prala ja ispeglam veš od predhodne ture. Utom završi i mašina pranje pa prostrem novu turu da se suši  boodala ...

Praksa čini svoje, sve ja to poradim pre petlova i njihovog jutarnjeg lajanja. Beše mi dosadno ...

Onda uskočim kod travelmanke u krevet ali me ona istera na keca. Kaže, sramota je da radimo to u našim godinama  :dunk ...

Gde ću šta ću, ma reko znam.

Bebci hoće da ih ponekad provozam u drkeli pa sam specijalno zbog toga nabavio zadnje pojase. Danas nisam imao ništa pametno da radim pa eto prilike za majstorluk i njihovu ugradnju  majstor1 ...

Obučem radno odelo i izadjem napolje a ono rodjaci moji pirka tajfun  cold ...

Hoću neću ... ma reko neću  :69 ...

Ajd reko da vrtim malo po netu, koliko km ima do tamo koliko km ima do tamo  driving ...

Proleće ima očas posla da pokuca na vrata pa da spremno dočekam sezonu  driving ...

Prvo udjem na vw forum, standardno  thumbup ...

I imam šta da pročitam  lollol lollol lollol ... Još jedan u nizu koji je počeo da plače na samu pomen plivajućeg  lollol ...

Ajd reko, boli me raka što je voda mlaka ... al posle dobijenog stručnog odgovora od ovlašćenog forumskog vw majstora on poče da ispravlja njega i da iznosi svoja mišljenja  lollol ...

I posle ja ironičan  lollol ....

Vidim ja nema leba od švrljanja netom, viknem travelmanku da spremi lanč paket a onda ona skoči  batine batine batine ...

I ovakav sam i onakav sam, najgori na svetu. Al šta da radim rodjaci, mene majka nije rodila da se mučim nego da  :83 ....

Pustim ja nju da se istutnji, preti da će da izlupa i krkelu i mrkelu i drkelu. Ćutim i radim radnju ...

Pre neki dan bila plata a njeno malo plastično što plaća fantastično mi na dohvat ruke. Nastavak priče nije pedagoški da pišem  :58 :58 :58 ....
...
Lagano zagrevam ovaj moj sleeper car, volim kad mi se komplekssoraši muvaju oko ljube pa ih uvek pustim da me prodju za pola metra  bicedobro ...
image sharing
...
A onda se laganim dodirom pedale gasa bude mustanzi što dovodi do toga da nam svi gledaju u remus  boodala ...

...
Na NISovoj pumpi tankam do vrha  :65 ...
Prodavačica na kasi mi daje račun u ruke i govori mi da imam pravo da učestvujem u nagradnoj igri gde je prva nagrada automobil.

Ljubazno je odbijam uz obrazloženje da ja vozim juga i da mi ne treba novi automobil koji će da se samo kvari. Kažem da moj račun da nekom drugom.

Gleda me belo dok se felgaši iza mene nude sami da uzmu moj račun ....

O bože bože ....
...  :84 ... Speedy, čim neko glumi vernika znaj da je grešan.  U mom selu kažu što veći vernik, to veći grešnik  ;) ....

Beše na semaforu zeleno svetlo za desno pa na tu stranu podje i drkela. Tako vam je to rodjaci kad imate spreman i prvoklasno tehnički ispravan auto  bicedobro ...

Sa jugom mož da idete gde oćete i kad hoćete  coilleo2tj ...

I tako se mi vozimo ovudaaaa  driving driving driving ...
upload pic for url
...
Prelazim preko mosta i oduševljava me prizor koji vidim sa njega  wub ...

Odma se vuče ručna i sa asfalta prelazi na off  :79 ... Vinteruše 145/80 u akciji. Keva, rodjaci, keva gume.
Džabe kilometarski postovi kad ih mnogi nisu isprobali u svim uvjetima rada i nerada ....

...
image uploader
...
A onda se malo uživalo u opuštajućoj tišini i lepoti prirode.
...  :84 ... vetar ubija, nosi za sve pare  :73 ...

...
Malo se prošetao i bacao kamenčiće u vodu. Jbg, dete sa sela pa željan svega.

Vraćam se do drkele i razmišljam kako ću preko peska, neću valjda da se zaglavim  lollol ...
Ma kakvo glavljenje, nekada davno rodjaci odvozali kilimandžaro a ja se zentam od malo peska.

Taman da udjem u drkelu kad vidim nju kako me čeka. Sigurno mi je videla ćunu dok sam močao u žbunju pa došla da se upoznamo.

...
Malo se valjali po travici ali nesmem baš sve da vam detaljišem. Neki felgaš mi sigurno broji recke pa može da bude ljubomoran što ih drkela ima više nego njegova PVC alamunja   yupi3ti ...

Nastavljam dalje  driving ...
host pictures free
...
Nastavljam dalje a onda ugledam njega.
Trabi, kakva je to zverka bila u svoje vreme. Nekad se punišići njemu podsmevali što je napravljen od plastika ali verujte rodjaci da je njegova nekadašnja plastika bila kvalitetnija od ovih današnjih PVC kanta i kofa. Trabi VS pvc kante i kofe ... 1 : o ....  alealeee ...

.... O----O ....

...

...

...
U nastavku drajvanja gledamo u brda koja će drkela da izede ko svinja pomije  driving ...

...
Zašto rumunija  :54 ... Pa zato što čika travi nema spenu u filteru goriva i sme da se voza tamo gde drugi ne smeju bojeći se kvarova  :53 ....
host gif online
...
A onda narednih 10ak km jedemo brdo i peglamo krivine  thumbup ...

To je za drkelu bila pačija škola rodjaci. Šta da vam rečem, čika travi se otvorio za komplet set plivajućeg i nije jajario samo sa zamenom lagera  :65 ...
...  :84 :84 :84 ... Tako ćete i vi rodjaci jednog dana. Ali prvo morate bogato da se oženite a onda zavarite taj plivajući i prepravite na fiksni  boodala ...

...

...
unlimited image hosting
...
A onda se rodjaci moji došlo do početka djerdapske klisure ... ali sa rumunske strane i prekoputa golubačke tvrdjave big_boss ... Čika travijeva omiljena deonica  wub ...  driving ...

...
Prvo što se uradilo po ulasku u klisuru je bilo da se travelmankin lanč paket baci u kljun  :79 ...

...
Jbg rodjaci, čika travi nema full kožu klimu lameriju ko sav normalan svet. Kod mene obična truljina i još klotara. Nema se za bolje  :62 ... zato se jede sa kamena  wub ...

...

...
Do sutra  mahac ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže Speedey

  • Transporter
  • VW Majstor
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1592
  • Lokacija: Derventa RS
  • Karma: +67/-12
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Passat 3C Bluemotion
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #1023 poslato: Novembar 24, 2019, 12:53:17 pre podne »
Travelmanove putopise umjesto bukvara osnovcima  :35
Jetta 1 1982 1.6 D☒
Golf 2 1986 1.6 D ☑
Polo 9N 2002 1.9 SDI☒
Polo 9N 2004 1.9 SDI ☒
Passat B6 2007 1.9 TDI ☑
Golf Plus 2008 1.9 TDI ☑

Van mreže voodoons

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 648
  • Age: 43
  • Lokacija: Novi Sad
  • Karma: +14/-12
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf mk5 estate 2.0TDI DSG
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #1024 poslato: Novembar 24, 2019, 08:38:13 pre podne »
Ja bih pre rekao da je odlično gradivo za Prirodu i društvo, ako to uopšte više i postoji u osnovnoj :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Van mreže 2busy

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2596
  • Age: 40
  • Lokacija: Novi Sad
  • Karma: +92/-53
  • Pol: Muškarac
  • Family guy
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #1025 poslato: Novembar 24, 2019, 10:58:39 pre podne »
Mi se slikali polovinom avgusta,ali ove barake tada nije bilo.Kako se razvijaju rumuni,svaka im čast. :83 
Čika Travi,trebao si slikati LIDL i Penny markete u Moldova Noua ,to su uvek popularni kadrovi . lollol
Inače,ova brda od Banata ka Dunavu su odlična za brdske  driving zujalice.Drkela na visini zadatka,svaka čast! big_boss
Rupa + alu felna = Reparirano rame

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6852
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #1026 poslato: Novembar 24, 2019, 12:05:56 posle podne »
Imao sam crvenog  z1300 specijal ... ali zajebem se kao klinac neznajuci kupim ga sa puknutom prackom  bonk... ali je isao  formidable

zvuk samo tera pomisao na jednu pedalu  driving ....



steta sto nije bilo sasije ...motori bili bruka ( mislim da su bili iz Fiata 127 cupe -sport )

e kasnije kad je nestala Era Confort, Mediteran i Specijal ...sl generacija gtl itd motori Sajze - sto bi rekli nemci ...
 
Ali samo da ne zaboravim ...ono ko koga izbacuje iz kreveta  lollol ... ja lepo ulazim u krevet okrenutih ledja  :77- a posto je moja grobarka vec okrenula ledja ..

samo se stisnem uz nju i tako dupe uz dupe kao dve sestre ... jedno drugom pustamo parno grejanje naizmenicno  :73 ... bio dobar tetovac  :48

dalje bolje da ne idem u Intimu   biggrin

A jednu noc pocnem se gusim nesto ... vidim ja Jorgan mi preko glave ... sta ti je ljubavi sta me prekrivas preko glave pitam ja ...

kaze ona -pa srce moje ja mislila Dupe pa da ne nazebes ... blink ... j*g kad sam kabriolet ...sta ces ...

tako da prijatelju moj sto neko rece ovde ima ovde Geografije ...Poznavanje Prirode i Drustva , Domacinstva , Odbrana i Zastita , Torte i Kolaci ... pa cak i casovi

Mehanike Nivo 4-5  biggrin - naravno za You-tube ili kako se vec zove ova savremena pakovanja eko zastite  :53

ali da predjemo sa Filozovije na Dela sta je Drkela bojkotovala - brate Moj Cudne te Rumunke Vlajne pa cak i na Drkelu uticu  majstor1 :66 ...

da ne komentarisem ja relacije mostove zaseoke useke i preplanule devojke sa dr kontinenata  :57




Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže itrajkovic

  • VW Početnik
  • Poruke: 12
  • Age: 47
  • Lokacija: Leskovac
  • Karma: +2/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Golf 4 - 4motion
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #1027 poslato: Novembar 24, 2019, 02:32:40 posle podne »
Fiat je 128 SC (sport kupe)
Bila praćka malo bolja, zbog drugačijih ramena, ali su pucali kod šoferke.

Послато са SM-G920F помоћу Тапатока


Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #1028 poslato: Novembar 24, 2019, 04:11:18 posle podne »
Zoki, znači onaj Paulov losion od čička slabo deleuje  lollol ...

2busy jel si mislio na ovaj LIDLić  lollol ... Uvek stanem kod njega, imaju neke njihove napolitanke kojima se ja oduševljavam pa ih uvek kupim kao grickalice do kuće.
U penny marketu nisam nikada bio ali svaki put kad prodjem pored njega privuče mi pažnju. Kod lidla se sad izgradila još neka 2 velika marketa + velika benzinska pumpa, jedva sam prepoznao okolinu.

...
A za ona brda si u pravu  wub ... Ovako je to izgledalo iz moje perspektive i sa malim abartom zvanim drkela u glavnoj ulozi  driving driving driving ...
Kakav bre, DSG menjač, Sa ovakvom kombinacijom motora i menjača bi bile dovoljne i samo 3 brzine. Obratite pažnju kako šamara ručicu ali kad ga iz 4e vrati u drugu pa odma ubaci u 1,  thumbup ...

... https://www.youtube.com/watch?v=qJoCclf8AY4 ...

E moj voodoo, danas u školi nema ni muzičkog ni likovnog obrazovanja a kamoli kulturnog ili još nekog obrazovanja.
A nekada se iz poznavanja prirode i društva učilo da se panonsko more izlilo upravo kroz djerdapsku klisuru.

I tako se ja posle klope uputi ka mostiću a onda sa njega bacam pogled ka ulazu u klisuru i daljem toku dunava.

...

...
Šta ti je priroda, mene vetar obara koliko jako duva a ove malene ptičice hrabro gaze dalje uprkos talasima.

...
Rumunija je velika zemlja i kod njih je letovanje na dunavu sasvim normalna pojava.
Sa mosta bacam pogled ka drkeli a iza nje se vidi jedna od kuća koja se iznajmljuje tokom letmje sezone. Takvih kuća ima mnogo više nego na našoj obali.
free image hosting
...
Vozim dalje, pogranična je zona i čike u plavom su ovde normalna pojava. Ovde su verovatno malo dremkali malo nadgledali ...
image host sites
...
Put je oduvek bio kao stvoren za gassiranje. Saobraćaj je minimalan.

...

...
Vetrina duva a talasi ko rode. U jednom trenu mi se noge odsekle  :73 ...
Motam volan na jednu stranu a auto blago beži na drugu stranu. Skoro je skidana letva volana a onda je reparirana i stavljena nova manžetna. U sekundi pomisli da je ona otkazala. Stanem na parking a onda otvaram moja vrata da izadjem i dignem haubu kako bi je pogledao. Ali jok ... Rvem se sa onim vratima, ja otvaram ali ko da sa one druge strane neko gura i zatvara.
image posting
...
Vetar ... ja ga nikada nisam osetio u takvoj orkanskoj jačini. Nema šanse da stojite mestu. Bacim pogled ka golubačkoj tvrdjavi a tamo se lepo vidi kako se desno od nje  povremeno pravi pijavica  iznad dunava  :73 ...

...
Tad skapiram da se vetrina poigrava sa drkelom i baca je tamo vamo kao da je list na grani.
Krenem još par km napred ali ubrzo pravim polukružno i trk nazad. NIje mi zadovoljstvo da se rvem sa vetrom u klisuri.

Ono što mi se dopada u rumuniji je to što nigde niste u prilici da zalutate i izgubite se. Na svakom kilometru puta imate ovakav putokaz koji vam govori da ste na pravom putu i koliko km imate do najbližeg većeg mesta.
multi image uploader
...

...
Ulazim u moldovu, gradić na dunavu, i tu vučem ručnu.

...
Bukurešt je lep grad, isto kao što je i sofija. Ali u prošlom putopisu videsmo kakva su bugarska sela i varošice. A upravo su ona ogledalo jednog društva.

Ovde vetrina podnošljivo duva i može da se krene u laganu šetnju.

Uspomene iz nekih davno prohujalih vremena, betonski tobogan za decu.

...

...
Zgrade sve pod konac i sve isto napravljene. Socijalizam komunizam ravnopravnost. Ovde sam se iznenadio kad vide da suše veš na šetalištu. Kod nas bi to očas posla neko ukrao.
...

...
Vidi se da je sve maximalno izraubovano ali je bar sve čisto i uredno. Ove figure labudova napravljene od starih guma su me oduševile  wub wub wub ...
photo uploding
...

...
Vozni park je uglavnom iz ludih 90ih i početak 2000ih. Možda istrči nešto novije ali to je u malom broju.

...
E ovo sokoćalo mi je privuklo pažnju ali ne svojom lepotom već zato što ga nisam video do sada u takvoj izvedbi. Ona narodna kaže da o ukusima netreba raspravljati ali ja ću napomenuti da je meni ružnjikav. Nekako mi se čini da je nedovršen i da mu nešto fali. Prosto rečeno, za moj ukus je ovo napravljeno na silu  :20 ...

...

...
free image host
...
Do sutra  mahac ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže Desmo

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 9782
  • Lokacija: Isfahan - Iran
  • Karma: +220/-51
  • Auto: Lada 2104
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #1029 poslato: Novembar 24, 2019, 04:26:08 posle podne »
E ovo sokoćalo mi je privuklo pažnju ali ne svojom lepotom već zato što ga nisam video do sada u takvoj izvedbi. Ona narodna kaže da o ukusima netreba raspravljati ali ja ću napomenuti da je meni ružnjikav. Nekako mi se čini da je nedovršen i da mu nešto fali. Prosto rečeno, za moj ukus je ovo napravljeno na silu  :

Nisan Navara u osnovi

Citat
The Mercedes-Benz X-Class entered production in late-2017. The new vehicle, developed in conjunction with the Nissan-Renault Alliance, will be assembled at Nissan and Renault plants in Europe and South America.
Renault revealed the production version of the Alaskan Pickup Concept which will be based on the current Navara platform.
« Poslednja izmena: Novembar 24, 2019, 04:28:14 posle podne od strane Desmo »

Van mreže 2busy

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2596
  • Age: 40
  • Lokacija: Novi Sad
  • Karma: +92/-53
  • Pol: Muškarac
  • Family guy
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #1030 poslato: Novembar 24, 2019, 05:26:37 posle podne »
XKlasa napravljena na brzinu iz razloga što je u Nemačkoj porasla prodaja Ford Ranger pikap vozila do te mere da su u Mercedesu morali nešto da urade. Fudbalski rečeno, ušli im u šesnaesterac.


Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока

Rupa + alu felna = Reparirano rame

Van mreže Desmo

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 9782
  • Lokacija: Isfahan - Iran
  • Karma: +220/-51
  • Auto: Lada 2104
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #1031 poslato: Novembar 24, 2019, 07:09:12 posle podne »
Prave ih ko televizore, mozes da biras marku, model, boju, velicinu al komponente ne.

https://europe.autonews.com/article/20140515/ANE/140519953/mercedes-c-class-gets-french-power

Van mreže Fica

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3454
  • Age: 37
  • Lokacija: Vozdovac
  • Karma: +82/-16
  • Pol: Muškarac
  • Auto: golf mk2 atmo dresina
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #1032 poslato: Novembar 24, 2019, 11:54:32 posle podne »
Steta sto sad taj karb dmtr kosta ko ceo jugo

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #1033 poslato: Novembar 26, 2019, 09:41:41 posle podne »
Znači merc je sada nisan ... ili obrnuto  boodala ...

Juče ujutru komšije nisu mogle da upale mikru, onu žabastu. Čujem kako nabrajaju može da bude ovo može da bude ono. Na kraju zalupiše haubu uz komentar da može da bude svašta i odoše pešaka na arbajt.

Na drkeli servisiran alnaser i kad ga mustang od 45a zavergla odma prevrće drkelu na krov  bicedobro ...

U nastavku šetnje natrčim na pumu  :73 ... Kao model nikada nije zaživela kod nas. Drugar je kupio *99e, motor 1,7 i mislim da je to bila jača varijanta. Lagan autić, išao ko mećava mada nije bilo tad majstora kod nas za nju. Išli 2x na servis u segedin, drugar popizdi i proda je zbog toga.

...
picupload
...
Starih dačia više nema, pre su bile na svakom koraku ali sada  :69 ... Braća rumuni očistili ulice od krševa, ista sudbina čeka i nas ...

...

...
image direct link
...
E ovo motorče mi je izmamilo osmeh, kakva li sve vremena ono pamti. Stajling opisuje modu koja se nekada furala mada me ne bi čudilo ni da je pregazilo transfagarašan  driving ...

...

...
Ovaj prizor me je ostavio u rebusu. Kakvu namenu ovaj zadnji lonac ima na ovom čunku, nije mi jasno ni dan danas  :54 ...

...
Beše to subota popodne i sve radnje su zatvorene. Kao što vidite lanca i katanca u kombinaciji sa zederom nema nigde ni na jednoj radnji. Samo obična brava.
Izgleda da se tamo vrlo dobro zna šta sleduje ako se uhvatiš za ono što nije tvoje  :63 ...
gif upload
...
Napravim krug promenadom a onda se zavučem u neki fićka na obali. Poče vetar pa mi bi  cold ...

...
free photo sharing link
...
Tu se ugrejo uz neko toplu čokoladu i malo je falilo da dignem noge na fotelju i zakuntam.

Aj sad nazad  driving driving driving ...  veče pada pale se fenjeri ...

...

...
Krivinari se a mmedija na volume max dok sa razglasa bije YUGO YUGO kućo moja jedina ...

... zagrlila tama noć, došlo je vreme kući poć,
    crveni YUGO pretiče sve, kući kući vozim ja,
    YUGO YUGO rodna grudo, kućo moja jedina ...

... čitav je svet na dlanu mom, ali ja sanjam samo o domu svom,
    kući me čeka majka stara, draža od zlata i dolara ....


...  :84 ... za sve rodjake, i sa ove i sa one strane bare ... https://www.youtube.com/watch?v=rJGKODbrTSk ... svuda podji, kući dodji  wub ...
...
Beše to obična vožnjica, da malo napunimo baterije za novu radnu nedelju a ujedno i malo ispraznim budjelar jer nema kvarova pa štek mora na nešto da se potroši  :53 ...

I taman kad sam mislio da više nema fotkanja, ugledam njega  :71 ...

Vraćao se preko smedereva pa u grockoj natrčao na ovo čudo. Boja mi privukla pažnju, prvo sam mislio da se lesi vraća kući ... A onda je bilo  boodala ...

Nije vredan ni komentara a ni ove boje koju nosi  :20 ... Zelenko može biti samo jedan  ;) ...

..

...

...
I tako rodjaci, YUGO do groba jer sve ostalo je BLJAK  lollol ...

...
...  mahac mahac mahac do nekog sledećeg palamoodjenja  mahac mahac mahac ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže misa-goga gti

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1275
  • Age: 46
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +47/-47
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Skoda Octavia
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #1034 poslato: Novembar 27, 2019, 11:02:55 pre podne »
 :46
kod oemovaca se na privatnim skupovima u vinci svi clanovi ljube u usta.
mislim da ti je sad sve jasno...

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #1035 poslato: Decembar 29, 2019, 12:39:41 pre podne »
Iskren da budem zadnjih dana me poprilično naplašila tema o DSG menjačima i njihova problematika. Sve sam to nekako čitao gutajući knedlu u grlu i tešeći sam sebe da ta muka neće strefiti i mene.  Hvala bogu i nije me strefila ali me zato dotukao onaj YT snimak što je Desmo postavio a u kome se na kraju klipa vidi/čuje kako puca sajla DSG kvačila a onda alamunja ostaje parkirana pored puta sa upaljena sva 4 migavca.

Novogodišnji praznici uveliko kucaju na vratima a ja ne planiram da ih dočekam sa drkelom u garaži kod majstora.

Ja planiram da ih dočekam negde daleko, u nekim toplijim krajevima do kojih će me drkela teleportovati  driving ....

I tako, odrešila se kasica prasica  :65. Ima se može se jer YUGO vozi se  driving ...

 Više preventivno nego iz neke preke potrebe kupilo se sve ganci novo kako bi se komplet DSG sistem zanovio. Ništa od alije već sve made in ABARTija  bicedobro ...


I tako ja jutros poranim, nešto započnem kod mene na kanalu ali kako poče sneg da veje tako se ja i drkela preselismo kod drugara u garage.

Brzo je sve bilo gotovo, nisam ja neka stručna majstorčina ali daleko od toga da su ovi priučeni PVC monteri dorasli meni i drkeli  bicedobro .
Verovatno zato svugde i stignemo a još je važnije da se vratimo kući bez problema  coilleo2tj ...

Za danas sam planirao nešto bogatije i dalje ali nije imalo efekta ići po ovakvom vremenu kad nema uslova za šetnju.

To me malo pokolebalo jel sam hteo da isprobam šalt heblu i ručicu menjača, htedo da se uverim u njihovu delotvornost na drumu a nemam priliku. Ono vozikanje izmedju dve bandere ne računam u test vožnju. A onda mi sinu ideja  clap ...

Ogladnelo se od onolikog arbajta, presvučem ponjave a onda uskočim u drkelu i pravac štek ... na pizza burek.

Mandžare ja tako kad odjedared nešto puče ... poče da krši i lomi a ja se zagrcnu u sekundi. Jbt, nije mi valjda neko opalio drkelu straga  :73 ....

Ja na prozor kad imam šta i da vidim  :71 ...

Naš klasičan balkanski mentalitet  boodala ...  baba ga tolike godine čuvala po kojekakvim nemačkama vozeći ga samo vikendom a naš balkanac ga skrši očas posla.

...
Meni, rodjaci, samo jedna stvar nije jasna  :54 ... Kako ta silna gej oprema nije adekvatno odreagovala, gde je tu ABS SMS PMS .... Gde su sad oni silni senzori, ksendž, MF volani, mmedije od xyz inča  boodala ...

Situacija je jasna i nema tu puno diskusije. Glavni krivac je ona baba iz bavarije jer je naučila alamunju da znak STOP za nju ne važi ...
e85 gas station locator
...
Polako napuštam grad, sneg pada i već navejao do kolena mada to drkeli nije nikakav problem. Ali zato drugima smeta i to taman toliko da kao i onaj DSG sa početka priče upale sva 4 migavca a onda se parkiraju pored puta.

...

...
Šta da vam rečem, ABART može biti samo jedan  big_boss ... A po ovakvom kijametu njegove sposobnosti mogu doći do izražaja u nekom planinskom reliju grupei N  badmood badmood badmood ...

...
Kad nije bilo prilike za neko turističko poziranje onda daj šta daš. Mada i nije bilo baš tako daj šta daš. Danas je bio samo lakši kondicioni trening za uskršnje drajvanje po alpima.

Možda nas i tamo dočeka sneg pa da posle ne bude iznenadio nas sneg kao ove naše putare..

...

...
Ovu krivinu sam oduvek najvoleo  ;) ... ništa lepše od onog osećaja kad bulja žvaće gaće jer zadnji točkovi hoće da obidju prednje  wub ...

...
Na vrhu par cm snega, sve belo a vazduh oštar i čist za sve pare. Parkiram drkelu a onda dišem punim plućima.
Penjem se do spomenika i pravim krug stazom oko njega. Moram i ja da se kondicionišem jer šta ako drkela ispusti dušu na alpima a jeti pokuca na prozor. Treba trčati rodjaci, trčati ...

...
Nema žive duše, merak pravi. Spuštam se do tornja a onda razmišljam, hoću neću.

Ma hoću, meni monoton život jer nemam nikakve zahebancije sa kolima i kvarovima pa bi bio red da se malo avanturišem. Visina mi nije jača strana  :73 ...

...
Kupujem kartu, tlista dinala, a onda krećem ka ulazu ...

...
Bio sam davno, kada se toranj tek otvorio. Tad je bio sunčan i vedar dan pa je pucao pogled na sve strane.
...  :84 a i gaće se punile jer se tlo ispod nogu nije videlo  :73 ...

Danas mi bi lakše, magla svuda magla oko nas ...

...
Spustim se sprat ispod  beer ... Prilazi konobar i kaže šteta što je magla pa se ništa ne vidi.
Klimam glavom a u sebi se mislim da je kojim slučajem bilo vedro ti me ne bi ni video ovde  lollol ...

...

...
Vraćam se drkeli a onda opet uživam u čistom vazduhu i šetnji. Kako bi to lepo bilo za pluća kad bi zabranili i EURO 5, samo YUGO da se vozi i ko ima para za novo.
country girl names
...

...
Već se razdanilo i polako pristižu bauštelci sa njihovim alamunjama specijalno renta karisanim za dolazak u domovinu povodom novogodišnjih praznika.
Od njihovih fora i fazona mi odma proradi guzno crevo pa gledam da što pre pobegnem u šumu i arčim snežnu džadu drkelom  driving ...
best low cal alcoholic drinks
...
Čistim šoferku od snega kad samo čujem BUM TRAS ijušijunabijemtidoušiju  boodala ...

Rodjaci, pa gde su vama oči ... gde su vam ti parking senzori i ostala mooda čooda u koje se kunete. Ili vam je mali ekran mmedije pa niste videli rupu 0,5x0,5m  boodala ...

Sede amudi ko dupe na nošu  boodala ... Donesoše majstori balvane i trpali u rupu pod točak a onda ga ZASTAVA izvukla iz bedaka.
the shell gas station hours
...
adriana lima bra size
...
Samo je još grobarski konopac falio da poslednju reč tehnike vadi iz rake  boodala ...

...
Bilo je još alamunja za primer ali da ne lupam tastaturu u prazno. Samo ću zamoliti nekoga da mi objasni svrhu postojanja  rikverc kamere kad dolazi do ovakvih situacija  :55 ...

...
Put pod noge gasss u patosss i to bi bilo to što se tiče piskaranja u krkelinoj temi za ovu godinu

...
Svega se ja danas nagledao rodjaci al ajde, nema veze. I posle barabe pričaju YUGO ovakav YUGO onakav. Al nema veze ćeraćemo se mi i u novoj godini  :26 ...


Dragi čitaoče, tebi želim sve najbolje u novoj godini i neka ti godina nova bude bolja nego stara. A meni ... a meni neka godina nova bude ista kao i stara :26 :26 :26 ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže misa-goga gti

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1275
  • Age: 46
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +47/-47
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Skoda Octavia
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #1036 poslato: Decembar 29, 2019, 02:07:18 pre podne »
Živeo   :26
kod oemovaca se na privatnim skupovima u vinci svi clanovi ljube u usta.
mislim da ti je sad sve jasno...

Van mreže mikula

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1360
  • Lokacija: b. palanka
  • Karma: +35/-12
  • Pol: Muškarac
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #1037 poslato: Decembar 29, 2019, 11:52:58 pre podne »
Veliki pozz za cika Travija majstora za  mrkele, krkele, drkele....  i panorame...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока


Van mreže TOMARA

  • VW Početnik
  • Poruke: 130
  • Age: 34
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Karma: +3/-2
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Golf Mk4 1.6 16v
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #1038 poslato: Decembar 29, 2019, 06:02:59 posle podne »
Ziv bio legendo  :26 Cekamo novi putopis u novoj godini  :46

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6852
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #1039 poslato: Decembar 29, 2019, 07:09:10 posle podne »
Citat
Dragi čitaoče, tebi želim sve najbolje u novoj godini i neka ti godina nova bude bolja nego stara. A meni ... a meni neka godina nova bude ista kao i stara :26 :26 :26 ...

Takodje  clap :26 ... i bezi u toplije krajeve mozda naleti nesto  :72 ...  :71

ja sinoc kasno stigao iz ili sa Kamene Gore  cold ... zavejano haos bilo poprecenih slepera od Bistrice ka Novoj Varosi mi dalje sve dok se ne udje u Uzice ... Milos Veliki

skoro do Uba ne ociscen... itd ...

a vec 31.12 odo za Knin ... nadam se da stizem na docek  ;)

Sretno i Bericetno Svima Zelim  :26 :26 :26 kolce
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.