Autor Tema: Passat CC 4motion dizlo  (Pročitano 1050 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže srecko_mata

  • VW Početnik
  • Poruke: 3
  • Age: 33
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Passat CC 2010
Passat CC 4motion dizlo
« poslato: Februar 17, 2024, 04:54:56 posle podne »
Nakon 10 godina voznje patosiranih manuelaca i ispunjavanja klinackih zelja i hirova odlucio sam se da kupim auto sa kojim cu da odmorim mozak   biggrin
Tako je potraga svedena na passat cc. Ima dizajn koji mi se svidja i to je jedan od razloga sto sam presekao da bude bas taj model.
Primerak koji sam uzeo je 2010 godiste, prva generacija cc, u R lajnu sa skroz korektnom opremom. Ono sto mi je bila najbitnija stavka je da bude dsg menjac, i dizlo 170ks, a uz to sam nasao i 4 motion pogon.
Za sada sam prezadovoljan autom, jako se lepo vozi, stabilan je, prostran, i za moje kriterijume preudoban  biggrin
Kao i svaki polovnjak ima stvari koje treba resiti, ali lagano, bilo bi dosadno da nema sta da se radi

Elem, ono sto mene konkretno sada zanima je sledece: auto ima volan koji nije R lajn, pa pretpostavljam da je naknadno stavljen, vidim da je i presvlacen. Na tom volanu postoje salterice, medjutim one ne funkcionisu? Da li je moguce da nije spakovana komepletna instalacija za salterice i kako proveriti sta je tu uradjeno? Sta je drugacije od obicnog volana sto se tice instalacija? Lampice na saltericama svetle ako je to neko merilo da li je sve povezano.

I zanima me da li je moguce staviti neku noviju, da ne kazem moderniju, rucicu dsg menjaca ?  biggrin

U nastavku par slika cisto da razbijemo tekst i da se upoznamo  :) Zivi bili!  :26










Van mreže kekembas

  • VW Početnik
  • Poruke: 79
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +1/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Passat R36 | Golf 5 GTI ED30
Odg: Passat CC 4motion dizlo
« Odgovor #1 poslato: Februar 17, 2024, 09:03:11 posle podne »
Nek je sa srecom i da te dobro sluzi  :) ima CC stvarno lep i atraktivan izgled, malo je falilo u jednom trenutku da ga kupim  biggrin. Kako je na zadnjoj klupi, s obzirom da je opadajuca linija krova, jel moze lagano da se sedi ?

Van mreže srecko_mata

  • VW Početnik
  • Poruke: 3
  • Age: 33
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Passat CC 2010
Odg: Passat CC 4motion dizlo
« Odgovor #2 poslato: Februar 19, 2024, 12:39:04 pre podne »
Nek je sa srecom i da te dobro sluzi  :) ima CC stvarno lep i atraktivan izgled, malo je falilo u jednom trenutku da ga kupim  biggrin. Kako je na zadnjoj klupi, s obzirom da je opadajuca linija krova, jel moze lagano da se sedi ?

Hvala :) generalno ne razmisljam kako je na zadnjoj klupi, uglavnom vozim pse a oni se nesto ne bune preterano  biggrin salim se, ne zagledam kako je na zadnjoj klupi iskreno, a do sada ko se vozio nije se zalio.