Autor Tema: Dva problema ( grejanje, i " cudan zvuk " )  (Pročitano 2296 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže aleksandarbc

  • VW Početnik
  • Poruke: 10
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Passat b5.5
Dva problema ( grejanje, i " cudan zvuk " )
« poslato: Oktobar 02, 2018, 06:04:41 posle podne »
Pozdrav,
nadam se da nisam omasio podforum gde treba da predstavim svoja dva problema. Imam passata b5.5 2001god, i imam dva problema. Sada dal me majstori zezaju posto sam jako mlad ili sta ne znam. Prvi problem jeste taj da meni automobil zimi nece da podigne temperaturu na 80-90c, iako su mi menjali i termostat. Dok leti mi normalno dize temperaturu na 90c, iako zimi stavljam i kartone. Sta bi moglo jos da mozda predstavlja problem, da perdlozim majstorima da vide ili nesto slicno?
A drugi problem jeste taj kada je napolju hladno, ispod 15c ja u svom automobilu unutra kada radi i stoji u mesto cujem kao neki ventilator koji " trokira " zvukom, ali kada je napolju toplo vreme meni se uopste nista ne cuje. Znaci samo kada je napolju hladno ja cujem taj neki zvuk ( mislio sam da mi je poklopac od motora ali nije ) sta bi moglo da bude?

Nadam se da sam lepo objasnio sta me tacno muci, pa ako neko moze da me posavetuje/pomogne

Hvala! :)

Van mreže aleksandarbc

  • VW Početnik
  • Poruke: 10
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Passat b5.5
Odg: Dva problema ( grejanje, i " cudan zvuk " )
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 04, 2018, 01:53:32 posle podne »
bump bonk bonk bonk bonk

Van mreže goransd22

  • VW Početnik
  • Poruke: 44
  • Age: 48
  • Lokacija: Smederevo
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Volkswagen Golf 4
  • Auto: Volkswagen Golf 4
Odg: Dva problema ( grejanje, i " cudan zvuk " )
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 04, 2018, 06:05:51 posle podne »

A drugi problem jeste taj kada je napolju hladno, ispod 15c ja u svom automobilu unutra kada radi i stoji u mesto cujem kao neki ventilator koji " trokira " zvukom, ali kada je napolju toplo vreme meni se uopste nista ne cuje. Znaci samo kada je napolju hladno ja cujem taj neki zvuk ( mislio sam da mi je poklopac od motora ali nije ) sta bi moglo da bude?

Nadam se da sam lepo objasnio sta me tacno muci, pa ako neko moze da me posavetuje/pomogne

Hvala! :)

Ovde, prema tvom objasnjenju imas problem sa ventilatorom kabine. Da li taj zvuk cujes kada ti radi grejanje, tj. taj unutranji ventilator kabine ?

Van mreže aleksandarbc

  • VW Početnik
  • Poruke: 10
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Passat b5.5
Odg: Dva problema ( grejanje, i " cudan zvuk " )
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 05, 2018, 02:06:24 posle podne »
Ma kakvi, automobil upalim i cuje se zvuk bez obzira radio meni ventilator ili ne.

Van mreže aleksandarbc

  • VW Početnik
  • Poruke: 10
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Passat b5.5
Odg: Dva problema ( grejanje, i " cudan zvuk " )
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 07, 2018, 09:03:52 posle podne »
 bump bump bump bump bump