Skorašnje poruke

Stranice: [1] 2 3 ... 10
1
Felne i pneumatici, goriva i tečnosti / Letnje gume - Vaša iskustva, preporuke, saveti...
« Poslednja poruka od strane gorant92 poslato danas u 12:44:06 pre podne »
Ja imam bas lose iskustvo ali sa GY Asymmetric 5 gumama. Potrosile se na 1.8mm posle nepune 3 godine (oko 25-30k km). Posle prve godine su vec pocele da se klizu kao lude na mokrom i previse su bucne. Dimenzije 235/45-17

Sa druge strane drugar ima iste na Mecki E klasa i prezadovoljan je.
Koja je razlika onda? Pa kod mene su Made in Slovenia, dok su kod njega Made in Germany.
Ocigledno postoji neka razlika u kvalitetu izrade…

Posle ovih GY ne uzimam vise nikad.
Sledece koje planiram su Michelin Primacy 4+. Malo touring guma za promenu.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
2
Zabava i kultura / Odg: Moj hititj - mititj / sta slusate trenutno.....
« Poslednja poruka od strane Zgubidan poslato juče u 10:07:53 posle podne »
3
Ostali VW / Odg: Volkswagen Cross Touran 1T
« Poslednja poruka od strane Zgubidan poslato juče u 09:59:41 posle podne »
 formidable
4
Šasija, vešanje, kočnice, upravljanje / Odg: Odg: Uklanjanje(zatvaranje) šibera
« Poslednja poruka od strane Zgubidan poslato juče u 09:56:49 posle podne »
             Za nepredstavljene članove



Dobro došao...
U skladu sa pravilima foruma, neophodno je da pre započinjanja diskusije pročitati pravila: http://www.vw-club.rs/forum/index.php?topic=159.0

Sledeći neophodan korak je predstavljanje: http://www.vw-club.rs/forum/index.php?board=9.0

Hvala na razumevanju!
VW Club
5
Felne i pneumatici, goriva i tečnosti / Odg: Letnje gume - Vaša iskustva, preporuke, saveti...
« Poslednja poruka od strane sebekkg poslato juče u 09:56:30 posle podne »
Pa to kažem u većini testova js gy bolji, a gde ps5 briljira je dugotrajnost tj sporije trošenje.


Sent from my SM-S928B using Tapatalk

6
Felne i pneumatici, goriva i tečnosti / Odg: Letnje gume - Vaša iskustva, preporuke, saveti...
« Poslednja poruka od strane Madison poslato juče u 09:27:14 posle podne »


GY celu sekundu brzi po krugu od Michelina, bas 225/45 27". Ovaj lik inace radi mozda i najobjektivnije testove na svetu.

U realnosti mislim da vozac ne moze da oseti neku razliku, drzace obe gume odlicno. Sto se tice sare, po nekim nemackim testovima, PS5 bi trebalo da predje vise km.
Za proslu letnju sezonu ja sam na prednjim gumama potrosio skoro 1mm, na zadnjim manje. S time da sam pola km presao na auto-putu gde se solidno deru gume i u krivinama dosta puta ostro. Mislim da mogu da izguraju 4-5 sezona, sto je za performance gumu dovoljno.

Slikacu za vikend, ali mislim da i na ovom klipu moze lepo da se vidi kako obe izgledaju.
7
Ostali VW / Odg: Volkswagen Cross Touran 1T
« Poslednja poruka od strane Ivan poslato juče u 09:05:44 posle podne »
Dve nocne slike.
8
Felne i pneumatici, goriva i tečnosti / Odg: Letnje gume - Vaša iskustva, preporuke, saveti...
« Poslednja poruka od strane sebekkg poslato juče u 06:33:15 posle podne »
Osim ličnog ukusa, molim te prosledi nam neki test gde je ta razlika ko dupe i oko.

Sent from my SM-S928B using Tapatalk

9
Felne i pneumatici, goriva i tečnosti / Odg: Letnje gume - Vaša iskustva, preporuke, saveti...
« Poslednja poruka od strane Jetta-boY poslato juče u 03:33:48 posle podne »
Glupo je porediti GY sa Michelin, to je isto kao kad poredis golfa 2.0tdi sa gti ili R ma isto je to a razlika dupe i glava.


Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk
10
Felne i pneumatici, goriva i tečnosti / Odg: Letnje gume - Vaša iskustva, preporuke, saveti...
« Poslednja poruka od strane mur3633 poslato juče u 10:18:25 pre podne »
To mi je trebalo da mi neko iz prve ruke kaže kakav je GY. Kišni uslovi me ne zanimaju, bitno mi je po suvom da baš dobro drže, jer se auto i ne vozi po kiši.

99% da ću GY uzeti.

Izgled mi isto znači, ali mislim da je i GY ok.

Kad budeš mogao slikaj mi da vidim kako izgleda na felni i ono generalno šaru.
Stranice: [1] 2 3 ... 10