Autor Tema: autoradio i 4 zvucnika  (Pročitano 1389 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže gigo

  • VW Početnik
  • Poruke: 58
  • Age: 39
  • Lokacija: Tivat
  • Karma: +3/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: vw golf2 1.6b golf 4 1.9tdi
autoradio i 4 zvucnika
« poslato: Septembar 23, 2014, 07:36:22 posle podne »
Zdravo svima, htio bih savjet,  kupio sam autoradio pioneer deh 9500 bt    http://www.pioneer.eu/eur/products/archive/DEH-X9500BT/page.html  radio je fantastican ima masu opcija ima cak i mikrofon koji sam spoio pa sad mogu da pricam a obje ruke na volan, nego druga stvar me zanima,  htio bih da kupim odgovarajuce zvucnike , naprijed dva u vrata na fabricko mjesto i pozadi dva na policu .
Sada imam neka dva mala stara pioneerova od 13 cm u vrata i dva velika zvucnika na polici al oni nisu autoozvucenje, izvadio sam ih iz nekih kutija sa hornom i samo bubnje nemaju cist zvuk, nije mi prioritet glasnoca vec cist i kvalitetan zvuk.
 Nebih da instaliram pojacalo u sistem za sad al bi kupovao zvucnike da ako mi kasnije pane na pamet da mogu da stavim.
 prvi izbor mi je bio pioneer ts a 2503i  za zadnju policu al nema u cg, zvanicni zastupnik pioneera nece da ih naruci :-( neznam sto. nude mi elipse ja sam isao da vidim al nekako mi magnet djeluje premali. pa sam odustao  http://www.pioneer.eu/eur/products/25/131/201/TS-A2503i/page.html
 sad sam nasao u podgoricu ima zastupnik jbl  elipse iz gto serije 939. 100w rms i 94db osjetljivost cijena je oko 120e http://audiodream.me/product/jbl-gto-939
 Imate li predloga ?
« Poslednja izmena: Septembar 23, 2014, 07:38:45 posle podne od strane gigo »

Van mreže gigo

  • VW Početnik
  • Poruke: 58
  • Age: 39
  • Lokacija: Tivat
  • Karma: +3/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: vw golf2 1.6b golf 4 1.9tdi
Odg: autoradio i 4 zvucnika
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 05, 2014, 11:20:05 pre podne »
Sredjeno, kupio sam za naprijed par infiniti 5032 zvucnika a za policu par elipsi jbl 939 zvuk je nenormalno cist al nedostaje mu niskih tonova ipak cu morati da se zezam sa pojacalom i bas zvucnikom, postoji li pojacalo koje moze da pogoni zadnje elipse i bas, kao 4 kanalno pojacalo a da dva kanala idu u most za bas a dva za elipse ili slicno. Ima li neko iskustva sa poliesterom , da mi da par savijeta htio bih da napravim u jednoj strani gepeka kutiju od poliestera za bas . auto je golf 2.

Van mreže djomla.tdi

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 523
  • Age: 34
  • Lokacija: Crna Gora,Berane
  • Karma: +13/-3
  • Pol: Muškarac
  • "if in doubt,flat out"
  • Auto: mk4 gti,mk3 TDI,mk2 vr6 syncro
Odg: autoradio i 4 zvucnika
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 05, 2014, 12:08:39 posle podne »
Druže član BogdanPG je radio na svojoj trojci slično nešto što si ti zamislio. Potrazi temu mislim da je sve fino objasnio.

Van mreže gigo

  • VW Početnik
  • Poruke: 58
  • Age: 39
  • Lokacija: Tivat
  • Karma: +3/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: vw golf2 1.6b golf 4 1.9tdi
Odg: autoradio i 4 zvucnika
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 07, 2014, 07:05:20 posle podne »
kako utisat golfa 2 , da li da stavim azmafon ili koji materijal valja da se stavi ispod tepiha da bi bio tisi

Van mreže topmarko

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2563
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +191/-14
  • Pol: Muškarac
  • Firefighter K-540
  • Auto: golf
Odg: autoradio i 4 zvucnika
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 08, 2014, 11:17:27 posle podne »
azmafon,ne moras nista da lepis,samo iskrojis,i tepih preko