Autor Tema: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam  (Pročitano 208920 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Madison

  • Uprava Kluba
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 13051
  • Lokacija: beogradski dođoš
  • Karma: +198/-79
  • Pol: Muškarac
  • Auto: mk1 cabrio GTI 16v, Golf 5 GTI
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #760 poslato: Jun 28, 2018, 02:49:47 posle podne »
Nadam se da nisi stvarno popio vise od tog jednog piva i seo za volan :)

Kapa dole sto si se usudio na ovakvu pustolovinu, ja cim vidim da nema asfalta polukruzno nazad. biggrin

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #761 poslato: Jun 29, 2018, 06:59:08 posle podne »
Apsolutni sam protivnik alkoholisanja u toku voznje jer to dvoje nikako ne idu u paketu. Ili jedno ili drugo ali oboje  batine ...

U juLu mesecu nemam nikakvih planova za vozikanje, odmaram krkelu tj štekam kintu za odmor u avgustu.
Ako budeš raspoložen možemo jednu sunčanu subotu ili nedelju da mu ga damo po gassssu. Ti biraj destinaciju i kilometražu  :) ...

Citat
Taj sam, samo nema sutra paljba već odma iz kanala u kola i gas,


Tebi je oprošteno, ti si majstor i u slucaju bilo kakvih problema bi uspeo da izadješ na kraj sa njima. :46 ...

Mislio sam na nas obične dundjere koji samo sipaju gorivo i ključ u bravu.

Lepo si rekao, danas samo pritiskaš dugmiće i okrećeš volan ali nekada je se znalo kako se i koliko se dugo razradjuje motor posle generalne, Zameniš samo pločice ili diskove pa ti auto ne koči u fullu dok sve ne nalegne kako treba,

A kamoli karike, lamelu ... mada znaš ti to sve bolje od mene, stručniji si  :46 ...

Citat
Nema veze ni sto dolazi u fiat stilu, vazno da je pica dobra...
... dobraaaaa  :79 .....  ;) ....
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #762 poslato: Jun 30, 2018, 11:15:34 posle podne »
Bem ti budalu ... nista gore nego kad matora konjina podetinji pod stare dane  boodala ...

Umesto da trosim pare na dijagnostiku i ciscenje dizni pred polazak na more, ja kupujem majice u kojima cu da glisiram uz obalu  clap ...
...
The Golf ... CABRIOLET  :53 ...

...
upload pic
...
Kupljeno 2 komada ... mora i travelmanka da bude uniformisana  big_boss ...  necemo da brukamo vw club srbija po belom svetu  :83 ...

...
Bolje da sam kupio kupaće gaće jer njih nemam ... sada cu morati da se kupam go  lollol ...
Ma ko ga hebe, ima čika travi šta  da pokaže  lollol ...
...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže kubura16v

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 632
  • Age: 33
  • Lokacija: Cacak
  • Karma: +37/-12
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf G60
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #763 poslato: Jul 01, 2018, 12:38:16 posle podne »



Dobra majica  biggrin

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #764 poslato: Septembar 10, 2018, 08:36:32 posle podne »
Ajd i ja da napišem nešto pametno i razbudim ove pospane forumaše.

Nisam odavno ali priznajem da sam imao volju mada .... sve se svelo na kvarove, popravke, muke sa tehničkim pregledom pa ja nisam imao srca da piskaram o vedrijim temama  boodala ....

Niko da se pohvali kako je oborio prednja sedišta do pola a onda akciju nastavio na zadnjoj klupi ....

Jbg, zbog takvog forumaškog četovanja je ženski svet počeo i da nam se podsmeva   boodala ...

...  lollol lollol lollol ....
screenshot on pc
....
 lollol lollol lollol ...


Jedno veliko HVALA drugarima koji su u medjuvremenu pitali za krkelino i moje zdravlje.
A kako bih se ja drugačije odužio nego jednim putopisom  :26 ....

Leto prodje bez ikakvih putnih zajebancija, krkela je sve odvozala bez ikakvih problema pa i njojZi jedno veliko FALAAA ...

Skitalo se tamo skitalo se vamo ali zajedničko u svemu tome je da je krkela pojedinim bauštelcima davala besplatnu terapiju u cilju izlečenja njihovih bolesnih kompleksa.

...
Ovog leta mi krkela nije bila jedina zanimacija. Uspešno se završilo arbajtovanje i abartovanje drkele. A onda su usledila testiranja od strane čika travija  driving ....
Odvozali smo razna brda i jezera a kao šlag na tortu je bilo drajvanje po transfagarasanu i transalpini  wub ...
Kad dodje ciča zima i sneg napada do prozora, biće i jedan drkelin putopis. A do tada je krkela glavna zvezda.

...
Još sam umoran od vikend vožnje i nisam planirao da danas piskaram ali hajde, u krvi mi je da usrećim žensko srce pa makar to bilo i na moju štetu  bicedobro ....
Sedimo danas ja i moja lepa zgodna i mlada šefica i divanimo o svemu ... a onda me u jednom trenu ona iznenadi svojim pitanjem ...

... a kada ćeš da započneš pisanje putopisa .... kaže ona a onda nastavi dalje

... ovi današnji muškarci pričaju samo o kladionici, ništa ih drugo ne zanima ... ja stao i blenem u nju ko tele u šarena vrata dok ona nastavlja da parla dalje

... eto, niko ni da mi pridje ni da me muva .... ajde bar piši nešto i kači slike da bar imam kako da ubijem vreme ... ostalo nije za javnost  bleh ....

I tako, šefovska je zadnja pa ja sad sedo da udaram o tastaturu  :30 ...

I kao sto rekoh, planirao sam jednu vožnjicu kako bih se odužio putopisom.
Nisam planirao ni da to bude baš u petak ali tako se potrefilo. Švrljam po prognozi i vidim vikend sunčan  clap ...
Extra ... vreme idealno, krkela čeka ko zapeta puška a i kešerica je tu  :65 ... znači, ostaje samo da se pusti muzikica a onda laganica  driving  :dunk  beer ...

Dolazim u petak popodne sa posla a travelmanka mi već izdaje komandu.
U subotu na pijac pa onda da usisam tepihe ... posle da operem sudove ... onda me čeka glancanje prozora  boodala ...

Vidim ja biće belaja ... skupim hrabrosti i kažem moje planove. A onda, kuku leleeee ...

I ovakav sam i onakav sam, opet idem u švaleraciju i tako to. Onda joj verovatno prekipelo, prvo mi zvekne šamarčinu levom a oda uhvati desnom za kragnu pa me baci na krevet
dok mi šapuće na uši ...

... e sad ćeš morati bar dva puta. A onda, ako si sposoban za još, idi gde hoćeš ...

I tako ja mukica ćutim i odradim ono što sam morao. A i kako bi drugačije, mene nema ni 50 kg sve skupa sa krevetom a ona je ko trokrilni orman  lollol ...

...
Mrak je odavno pao, noć je na vidiku a ja se još nisam ni spakovao.
Na brzaka trpam stvari u torbu i izlećem napolje.
Guram ključ u bravu i dajem kontakt a krkela momentalno razvlači osmeh od retrovizora do retrovizora.

Motor startuje na čvrgu a onda se i meni osmeh javlja na licu jer znam da je od tog trenutka ceo svet krkelin i moj.

Biramo stranu sveta a onda gassss u patossss  driving   .....

Kilometara je puno a vremena malo .... polako odpuštam kvačilo i polako krećemo u novu avanturu  driving ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže mikula

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1360
  • Lokacija: b. palanka
  • Karma: +35/-12
  • Pol: Muškarac
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #765 poslato: Septembar 10, 2018, 08:44:58 posle podne »
Op op, eee sefice su cudo... jos ako su mlade i zgodne....

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока


Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #766 poslato: Septembar 12, 2018, 09:59:03 posle podne »
Krkela vrlo brzo hvata kurs ka severu, prolazimo bataju i obe pazove a onda negde pre indjije moša  boodala ...

Radovi na putu i stari novosadski je zatvoren, preusmerenje na obilaznicu pa teraj okolo naokolo. Kasno sam krenuo iako sam planirao ranije ali obaveze mi nisu dozvolile.
Kako sam dao levi migavac i skrenuo na obilaznicu, tako vidim sevanje u daljini. Ubrzo počinje slaba kišica a onda se nebo otvorilo. Ja popizdeo  angry2 ...

Cele nedelje suncano i taman kad sam uglancao i usijao krkelu za put, nasta potop  boodala ...
Mislim, stoli mene bojko sto pada kiša ali usraću krkelu skroz. Vozim tako 15ak minuta i gutam knedle, aj šta je tu je pa nećui da se nerviram.

Kiša stala a obilaznica nas dovela do rume. Izlazim na onaj pravac ka irigu i fruskoj gori pa ga gasssiram domaćinski. Nema gužve pa jurim bolje prolazno vreme.

Kišica čas paducka čas lije ko iz kabla pa u jednom trenu pravim pauzu od 15ak minuta na jednoj pumpi. Gledam krkelu onako štrokavu ali mi sve ravno.

U brišućem letu odvozam irig i iriški venac a onda laganim kasom kroz novi sad i dalje do srbobrana.

Kakva radost kad ugledah perionicu u srbobranu  clap ... pogledam na sat a ono 1 posle ponoći. Idealno vreme za puškiranje  lollol ...

Otresem ga tu za 3 minuta i 100 dinara. Perionica je medju kućama pa samo čekam kad će neko da izadje na tarabu i otera me u 3 lepe.

...
Klinci se vraćaju iz diskoteke, viču galame urlaju ... jbg, sve pijano i naduvano.
Prodje A3 mk1,  trulex i sav valovit ali jbg, ima zatamnjena stakla i crne je boje. Stane malo dalje od mene a iz njega boka muzika. Prodje minut dva a onda ga lokalni baja prvo upisa prvom pa onda i drugom.

Vratio se posle nekih 5 minuta i stao još bliže meni nego prošli put. Možda na nekih 2 ili 3 metra od mene.
Vidim da se nešto sprema ali ne znam šta. Skinem košulju i ostanem samo u onoj beloj GOLF majci što imamo kubura i ja.
Ona mi, fala bogu, manja 3 broja  lollol pa su momčine videle bicepse i tricepse koji bi ih spremno dočekali uz laganu pomoć vaspitno popravne palice  :13 ...
Na svu sreću, i moju i njihovu, sve je na tome ostalo. Izgubiše se isto onako kao i što su došli a posle par minuta odjahasmo krkela i ja dalje u noć.
...

...
Odmah na prvoj rampi izlazim na autoban i gassiram ka subotici. Dubioza sa vremenom je samo tako  :31 ....
A onda opet  badmood .... Pa bem ti sisusisinesise ....
Da skratm priču, u subotici je na OMV opet palo pranje  lollol ...

...
Na kelebiji nema žive duše, naš plavac djonja u kućici pa mi bi žao što sam ga razbudio.
Kod madjara slična situacija, sve profi i na brzaka. Naravno, više su pitali u kakvom je stanju krkela nego dje sam se uputio  bicedobro ...

Odličan put u madjarici, u kombinaciji sa još boljim vozačem i najboljim autom daju za rezultat solidnu predjenu kilometražu za kratak vremenski period.

Oko 4 ujutru osećam da mi ruke padaju sa volana i da polako gubim koncentraciju. Dajem desni migavac i prva livada je moja .... zzzzzzzzzz ...

U 6 sati me budi poziv sa recepcije, znate one fore kad naručite budjenje i tako to  bicedobro bicedobro bicedobro ...
Pogledam u nebo a ono vedrooooo  clap ... Osećam se ko nov posle samo 2 sata dremke, a i kako ne bi kad znam šta me očekuje  :79 ...
pic share
...
Zagrevam krkelu u mestu a onda odma po gasssu.
Hvatam pravac za levo a onda vrlo brzo prelazim most na dunavu.
best free image hosting
...

...
Tog dana sam video sve i svašta da se vozi ali ovaj stari motor sa prikolicom je ostavio najjaci utisak.

...
Ovde navigacije kaže desno pa postuipam po naredjenju ...

...
Polako ulazimo u predgradje ...

...
ŠIOFOK ... Popularna turistička destinacija u madjarskoj i jedna od najbogatijih opština. Još ga nazivaju i glavnim gradom balatona.
U njemu započinjem predvidjenu avanturu za taj dan. U planu je kabrioletisanje  driving :83 oko jezera, krug je nekih 200 km ...

Ali pre vožnje mala pauza. Za klopu kafu a i da malo protegnem noge. Vežu me i lepe uspomene za ovo mesto pa malo i da se podsetim.

Centar grada ...

...

...
I posle kažu madjarska nema more a sva belosveCka ološ dolazi da se ovde kupa i parkira na pešačkom a usput i pored znaka zabranjeno parkiranje ...

...

...

...

...
Neka njihova kafa me skroz vratila u normalu. Pijuckam je dok guglam turisticke atrakcije koje moram obići i uživati u njima i njihovoj lepoti.
Pa znate da čika travi nije od onih koji kažu da imaju najbolju suvozačicu u svakom pogledu  ;) ...
...

...
Najviše mi se dopale umetničke umotvorine ... slobodan stil, naravno ...

...
Prirodne lepote šiofoka, riba radi na izvolte ... deverika, babuška ... ali ipak jato takvih riba ja ne bi menjao za jednu kao što je šefica moja  :72 ...

...
 :84 :84 :84 ...

...
Dolazim na obalu, vreme se malo mulja i duva vetar ali ne gubim nadu da će biti sunčan dan.

...

...

...

...
Prelep grad i još lepše mesto za odmor, zaslužuje preporuku za videti.
Vreme je da se krene dalje i započne ono zbog čega sam i došao čak ovde da bi spustio krov.

Ceo grad je zoniran i parking se naplaćuje. Pri ulasku u grad sam slučajno natrčao na jedan parking medju soliterima i tu povukao ručnu. Možda nekih 10ak minuta hoda od centra grada.

Dolazim do krkele a onda ugledam mrkelinu sestru na parkingu. I posle mojne da kažete da čika travi nije u trendu sa EU voznim parkom  lollol ...

...
A i drkela je u samom vrhu popularnosti. Pa svi se kunu u švajcarce a mene prozivaju zbog njega  lollol ...

...
I tako, svi oni koji mi zavide na voznom parku mogu da mi zavide i na klubu obožavateljki jer i mi ladaroši imamo nilskog konja za trku  lollol ...

...
Do sutra  mahac ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže Tomislav Goronja

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1073
  • Age: 24
  • Karma: +20/-5
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 1 Cabriolet, Passat B5.5
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #767 poslato: Septembar 13, 2018, 09:33:38 posle podne »
Video sam te kad si prolazio kroz jednu od Pazova, mislim da je bilo u večernjim časovima. Sedeo u kafiću na centru uz glavni put. Mislio sam da ima još jedan takav kabriolet, ali ipak je on unikat  biggrin

Bio je četvrtak ili petak kada si prolazio?  :53

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6826
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #768 poslato: Septembar 14, 2018, 05:12:08 posle podne »
Kako li ovaj Yugo prodje tehnicku u ZH  biggrin

ovaj Audi ispod Yuga dobar kao dobro jutro Milkaaaa  ;)


Balaton zakon ...posebno kad dodju Madjarice  :dunk

 :26
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #769 poslato: Septembar 14, 2018, 07:24:14 posle podne »
Ajd što Yugo prodje tehnički nego što se ispred njega još i figuar qrči dok ovde naša forumska bratija qqleče kako ne može da registuje svoje ultra mega giga sega četvorotočkaše.

Kad već spomenusmo ZH onda aj da se dotaknemo i onih stikera CH ili D na zadnjim vratima/braniku.

Toga već odavno nema u upotrebi ali mi nije jasno šta to znači kad ovi naši sa domaćim tablicama furaju taj fazon.

Da li to znači da su oni nešto posebno uspeli u životu u odnosu na nas koji furamo SRB. E zbog takvih tehnički treba da bude i još rigorozniji.

Već rekoh da sam prošle subote video kako se sve i svašta vozi oko jezera. Vozi se i uživa u vožnji sopstvenog ljubimca ... a ne da se vozi i zeva levo desno dok se hrani sopstvena sujeta na konto toga što se imaju BBSke, zadnji dupli izduv ili ko zna šta već drugo.

Jedan od primera, svaki dalji komentar je suvišan. Nešto ne verujem da je puno finansijskih sredstava uloženo u ovaj auto ali je u svakom slučaju ponosni vlasnik u ovu Škodu uložio mnogo sopstvenog truda i ljubavi i onda je registrovao bez ikakvih problema.
...

...

...

...
Tomice Tomice, pa ti svako veče sediš u kafiću i  beer ....

Bilo je to u petak negde oko 10 ili pola 11 uveče. Došao sa posla, spremio se ovo ono i odma  driving driving driving ...

A što se tiče kabria ... pa sad si uvideo da sa tvojim nikada nećeš smeti da ideš u švaleraciju jer ćeš uvek biti primećen gde god otišao.

Skitaš sa pasatom i mirna bačka. Niko neće ni da te vidi a kamoli konstatuje  ;) ...

Ajd sad odo da nastavim palamoodjenje u putopisu, sve je to samo zahebancija u cilju dobrog raspoloženja  :26 ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #770 poslato: Septembar 14, 2018, 10:24:45 posle podne »
Krećem  clap ...
Vreme se izbistrilo i sunce polako počinje da prži. Izlazimo na magistralu a motora kao mrava  driving ... Cilj je svima isti, odvozati krug oko jezera i maksimalno uživati u tome.
screen shot software
...
Put je odličan a sve je još bolje obeleženo. Sve mesta uglavnom imaju sličan naziv i počinju sa BALATON......

...
Kako mi dune tako i dajem desni migavac pa silazim sa magistrale i ulazim u naselja ... onda vozim gradskim ulicama.
Posebnu draž svemu ovome daje i to što tokom celog kruga oko jezera paralelno idu put za kola, biciklistička staza i šine za voz.
Što bi rekli u mom selu, kako je kome merak neka se tako i vozi. Ja izabrao krkelu  clap ...

...
Turista je puno ali uglavnom po većim gradovima. Obzirom da je jezero gore severno, onda je i turistička sezona kraća. Kraj avgusta i to je to, mala mesta ostaju prazna ali meni to odgovara jer odmaram lobanju od bg buke.

...
Vraćam se na magistralu i teramo se dalje.
Krkela je odavno poznata u svetu bajkera, poštujemo njihova pravila a i oni poštuju krkelu .... sličan se sličnom raduje. Piloti nas uglavnom pozdravljaju dizanjem noge tokom obilaska mada meni više prija kada me pozdravi suvozačica. Ako je nekome to bilo nepojmljivo, sada se uverio u krkelinu svemogućnost.

...
Donju obalu jezera sam, gledajući na kartu, odvozao sa desne na levu stranu.

...
Piš pauza  lollol .... ma ne, stali smo jer smo se izgubili pa da pitamo za put  lollol ...
Krkela nema kojekakve multimedije, čistokrvna klotara ali je zato moja a ne njena .... i kao takva izmami osmeh svake biciklistkinje a po neka joj i namigne  :53 ...

...
Krkela pitala za put a one joj rekle vozi za nama ... ima gore neka krčma u planini  beer ...

...
Posle drinkanja se vraćamo, zadovoljni i zadovoljeni, na magistralu i teramo dalje ... a po njoj se vozi sve što ima točkove  driving ...

...
Kolege drajveri, ništa majce siledžijke i fila japanke.
Cilj je uzivati u vožnji a ne ko u onoj seljačkoj da me vidi komšija ... krstareća brzina 70/80 ...

...
Sunce nemilosrdno prži, dostiglo je svoj maximum. Vreme je za malo dužu pauzu ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže Miro MNE

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2313
  • Lokacija: Podgorica, Crna Gora
  • Karma: +56/-31
  • Pol: Muškarac
  • Auto: ŠKODA FAVORIT 135L
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #771 poslato: Septembar 14, 2018, 10:50:55 posle podne »
Cika travi sta reci koju poruku poslati :46

Inace vezano za onu feliciju iznenadio bi se kolko je placena ako je uopste kupovana u onakvom stanju. A ako je lik sredjivao sam jos vise ga izasla (10ak hiljada evrica ko jedan). Jos u soft top verziji jako rijedak model!

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #772 poslato: Septembar 15, 2018, 12:11:31 pre podne »
Miro, nema potrebe za porukama jer je već sve rečeno do sada  :26.
Ja stalno govorim, a i opet ću da ponovim da krkeline putopise objavljujem samo ovde a to dovoljno govori o mom poštovanju vw cluba i njegovih članova.

Da je ono cabrio felicija, nisam znao. Mislim da je neko sredjuje u kućnoj varijanti, onako iz ljubavi i sa puno volje i truda. Lepo je ofarbana ali se vidi da je negde valovita i talasasta mada to nikako ne može da joj se uzme za manu.

Nema ni sve ambleme, vide se njihove rupe po karoseriji pa predpostavljam da je skoro farbana.

Krov je odlično uradjen od nekog grubog platna/materijala za koji bih rekao da je pre za kamionsku ciradu ili neki vojni šator. U svakom slučaju deluje dugotrajno ali nije ni nalik ovim današnjim materijalima za krov.

Onaj beli RR sa početka priče je suvišno komentarisati i zna se koliko treba biti dubok džep za njegovo sređivanje.

Da okačim još koju sliku pa na spavanje, sutra mi je dan za pranje krkele od puta pa moram da budem odmoran. Celu proteklu nedelju je stajala prašnjava ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #773 poslato: Septembar 15, 2018, 12:37:43 pre podne »
Pauza ... vozio sam ovu turu i ranije pa sam odprilike znao gde me šta čeka pa se prema tome i vremenski organizovao.

Parking je svugde u rasponu od 100/120 dinara po satu, ovde je konkretno bio 100 dinara.
Inače, ako nekoga zanima za 1e se dobija 300/320 forinti. Kako se gde zalomi ...

...
Parking je na obali jezera pa sam prvo tuda i procunjao.

...
Kao na moru,  ljudi obično sa podsmehom pričaju o balatonu poredeći ga sa nekim kaljavim jezercetom a u suštini je istina sasvim drugačija.

...
Koja slidža za forumske nautičare ..
image sharing
...

...
Mesto se zove BADACSONY ... železnička stanica.

...
Ko odvoza pola kruga bajsom i umori se onda lepo sedne na voz i vrati se njime tamo odakle je i pošao ...

...
Ovde je sve bilo prepuno turista, uglavnom iz eu ....

...
Procunjao gradom, kupio magnete za poklone i ubio nešto jače od sat vremena.
private image upload
...
Kafenisanje u plažnoj baštici  beer  a onda dalje   driving...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #774 poslato: Septembar 15, 2018, 01:09:57 pre podne »
Ovo mesto je jedno od većih pa svi prave stajanku i pauzu u njemu.
Centralni trg je ujedno i parking za motore. Kao što rekoh, vozi ko šta ima ... samo nek se kotrlja i uživa sa vetrom u kosi  :83 ...

...

...
Beše tu i njegov stariji brat ...

...
Ovaj mi privukao pažnju zbog poze u kojoj je montirana tablica ...

...
Nije bitno koliko godina imaš. Bitno je kako se osećaš u srcu ...

...

...
Mesto je brdovito pa se organizuje off road. Lokalni 4motion ...

...

...
post a pic
...

...
Do sutra  mahac ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #775 poslato: Septembar 15, 2018, 09:29:26 posle podne »
Gasssiramo dalje ... mi na pola gasa a neko i sa punim gasom. Zajedničko je da svi uživamo.

...
Vozovi samo zuje ...

...
Put nas dalje vodi, a krkela dovozi, na poluostrvo tihany.

Istoimeni manastir, u njemu se nalaze prvi zapisi na madjarskom jeziku.

...

...
Pogled sa vidikovca koji se nalazi iza manastira.

BALATON, najveće jezero u srednjoj evropi. Dugačko 77 a široko i do 14 km.

...

...
Pogled na drugu stranu jezera kojom smo se vozili oko podne ...

...
Najskuplje nekretnine u madjarskoj se nalaze uparavo ovde.

...

...
Šetam do centra i tu mi pažnju privukoše njihove izvorne okretne igre. Bio je neki fest u toku. Gledam, uživam i ne trepćem ...

...

...
Turisti sa svih strana sveta, svi dišu ko jedan.

...
Kinezi najbrojniji, samo se smeju i slikaju sve redom.
Ovde su postrojili ove sa roštilja i slikaju šta jedemo. Čude se ljudi, nigde slepih miševa i kučića u jelovniku ...

...
TIHANY je popularna turistička destinacija i ujedno i naselje koje ima najveći prihod po glavi stanovnika. Onda nije ni čudo što svi dolaze u njega i prave svoje skupove i razna okupljanja.

Šetam a onda me odjedared  zapljusne miris reciklirane plastike  boodala ...
Kreću se u čoporu, ako se jedan pokvari tu su drugi da ga šlepaju. Nije to krkela pa da u svaku avanturu kreće solo jer se mi ne bojimo nikakvih kvarova tokom skitarenja.
E u tome je razlika izmedju metalnih i plastičnih sokoćala ...

...

...
Vraćam se na parking i paljba dalje  driving ...

 :84 :84 :84 ... Kada sam uparkirivao na parking tu su bila i 2 dodž supercardžera, modeli 2018. Ja ulazim a oni se spremaju za polazak ali je jedan od njih ipak prokomentarisao krkelu i pitao koje je godiše. Ja se pogubio jer su pravili predstavu za publiku pa nisam stigao ni da slikam. A kako tek hebački piše ono HEMI 6,2L . Brunda kao tenk na leru a tek kad su ih zgazili kad su izašli na ulicu  wub wub wub ...

Jbg, nemam slike inače bi još palamoodio kako se superčardžer divi i klanja krkeli  lollol ...

...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže Tomislav Goronja

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1073
  • Age: 24
  • Karma: +20/-5
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 1 Cabriolet, Passat B5.5
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #776 poslato: Septembar 16, 2018, 04:20:31 posle podne »
Tomice Tomice, pa ti svako veče sediš u kafiću i  beer ....

Bilo je to u petak negde oko 10 ili pola 11 uveče. Došao sa posla, spremio se ovo ono i odma  driving driving driving ...

A što se tiče kabria ... pa sad si uvideo da sa tvojim nikada nećeš smeti da ideš u švaleraciju jer ćeš uvek biti primećen gde god otišao.

Skitaš sa pasatom i mirna bačka. Niko neće ni da te vidi a kamoli konstatuje  ;) ...

Ajd sad odo da nastavim palamoodjenje u putopisu, sve je to samo zahebancija u cilju dobrog raspoloženja  :26 ...
[/quote]
.....................................

Nisam tako često po kafićima, prosek jednom ili dva puta nedeljno.. zavisi  beer   thumbup
Lepo se potrefilo, i za tebe i za mene.. definitivno si primećen.. a izgleda da ću i ja tako .. mada sve ima svoje prednosti i mane  :48

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #777 poslato: Septembar 16, 2018, 08:27:07 posle podne »
...  :26 ...

Krkela me čeka ko zapeta puška na parkingu, završeno je skitarenje po poluostrvu tihany i vreme je da se gasira dalje  driving  :83 ...

...
I mi HEMI 1,8L za trku imamo  big_boss ...
Pa gde su sad one silne alamunje da mu stanu na crtu nego sam ja morao sa ovo moje malo šake jada da branim čast kluba.

I dok su se drugi vijali po valjcima sami sa sobom krkela je dostojanstveno izgubila duel. Bili smo otrešeni ko slina u januaru mesecu  big_boss ...

 :84 :84 :84 važno je učestvovati  alealeee ...

...
BALATONFURED ... najvažnije turističko mesto posle siofoka  wub ....

...
Vreme je da se osoli doope i spere znoj sa zmijskog tela  clap ...

...
Čim sam ušao na plažu bio sam primećen ko krkela u pazovi  lollol ...
Te godine kad me ćale pravio, surutka je bila lošeg kvaliteta ... celih 50 kg sa krevetom ali zato kad me plivačice vide u kupaćim gaćicama  :71 ...
upload png
...
Voda je bila  wub wub wub ...

...
Nešto brzo poče da pada mrak, privodim šetnju kraju i polako gledam da  bookingujem šta ima slobodno u budimpešti.
Večeras je krajnji cilj tamo zanoćiti ali obavezno u blizini lančanog mosta kako bi se informisao koje su cene za tajvansku masažu sa završnicom.
Tamo je trebalo zanoćiti a onda u nedelju ranom zorom za estergom.
Estergom je nekada bio glavni grad kraljevine madjarske, u njemu se nalazi i najveća bazilika u madjarskoj i ima zanimljivu istoriju kao grad.

Čak je i atila imao svoje sedište u njemu, gazili ga tatari, kelti, rimljani, bla bla truć truć ...

A šlag na tortu je bio da krkela predje preko starog mosta koji povezuje estergom i slovački grad šturovo u kom bi popili kafu.

Planiram ja sve to kad zvoni telefon, travelmanka zove. Pita gde sam i kakvi su mi dalji planovi ...

Ja joj ponovim sve ono gore napisano a ona se samo nasmeje i kaže mi klinci su se vratili sa mora a malci pitaju jel će biti deda sutra kod kuće kad dodjemo u goste ...

Još mi reče da uradim kako mi volja mada sam ja već znao šta mi je činiti.

Nisam ih video 20ak dana, kakva bre krkela i kabrioletisanje ... moji pilići mi dolaze na doručak u 10 i celodnevnu igranku  wub wub wub ...

Bilo me malo frka, 500 km je pred krkelom i to uglavnom noćne vožnje. Da sam odmoran to bi bio vaginin dim ali obzirom da sam predhodnu noć kuntao samo 2 sata ...

...

Svitanje dočekujem u subotici gde u nekoj pekari pored puta pojedem najbolji pica burek u životu.
 
Teram se starim putem, tu me obilazi kojekakva sirotinja a najgori su ovi u 55icam  angry2 ...
Gistro kao rodoljubi, voze zastavu iz ljubavi a farbaju je četkom. Pali brate, daleko im lepa kuća a naročito onima sa drkelom  lollol ...

...
Kod ovih što obilaze na punoj liniji je klasična dijagnoza ... mali crv  ;) ...

...

...
Krkela je dobar drug na drumu, ona obalizi samo tamo gde je dozvoljeno.
Jedina mana joj je što voli da naniže po dvoje troje u cugu  batine  batine batine ...

...
Piš pauza ... proradio mastan burek  lollol ...

...
Krenem dalje a onda isponabadam neke kratere i popizdim  angry2 angry2 angry2 ...

Odma pravac autoban i gasss u patos.
Il je dizel il su dizne. Mada nema tu puno filozofije.

Mogu pacijenti da daju i po 300e po komadu za čišćenje dizni al kad čika travi njegovu diznu u dvogrlom karbu prodžara čeličnom licnom, gaćice svima spadaju  bicedobro ...
free image upload service
...
U jednom trenu ugledam njega, reko sigurno je moj brat prijatelj.

...
Ošinem krkelu po gasu, ošine ga i on. Povećam brzinu za 10 km, poveća i on. Ja još za 10 km više, on isto. Tad skapiram da nije moj brat lola ...
Bacim aparat iz ruku, pljunem u moje šape i razmažem a onda iz 5, vratim u 4,

I tako je nastala ova fotka, da šarandžije mogu da vide kako izgledaju u retrovizoru.
A kako izgleda gledati krkelu u izduv, morate pitati ovog šarana iza  bicedobro ...

...

I tako posle predjenih 1080 km bez ikakvih problema, stižem u nedelju oko 9 ujutru domu svome.
Taman se okupao i sedam onako umoran da odmorim kad začujem moje piliće kako viču DEDA DEDA DEDAAAAAA  wub wub wub .... sav umor u sekundi nestaje ko rukom odnešen ...

...
I takooo ... šta da vam kažem. To je to za ovaj put.

Do neke sledeće vožnje  mahac ...

 :84 :84 :84 ...
...

...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6826
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #778 poslato: Septembar 16, 2018, 09:35:26 posle podne »
Sve je za neke nove udzbenike ..pa da deca uce sta je zivot uzivanje i zezanje u njemu ...ostalo sta god da kazem legendo bilo bi suvisno  ;)

sem one bicikliste nikako nisi trebao zaobilaziti nego od straga pogurati  :17

a da sam bio ja sa ...pa tobi bila festa auto banu ...tu bi stali i bilo bi jos dan dva uzivanja ... odma bi iscackali onu binu sa zuskama ..kako se vrte i okrecu ...  ;)


ma Brate moj da si ti meni ziv i zdrav i samo udri ...   :26
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže Miro MNE

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2313
  • Lokacija: Podgorica, Crna Gora
  • Karma: +56/-31
  • Pol: Muškarac
  • Auto: ŠKODA FAVORIT 135L
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #779 poslato: Oktobar 04, 2018, 09:08:00 pre podne »
E živ sam se iskido za ovaj komentar o šarandžijama  lollol

Uživancija, zagolicao si mi maštu, dugo se kanim na balaton, million puta prošao pored njega al nikad svratio.