Autor Tema: Servo  (Pročitano 1425 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Nasko

  • VW Početnik
  • Poruke: 12
  • Karma: +0/-0
Servo
« poslato: Decembar 10, 2007, 02:44:37 pre podne »
U pitanju je golf 3 1995.god, motor 1.4 benz.Naime,da li neko zna da li su u golfu 3 sa ovim motorom ugradjivani servo upravljaci i ako jesu da li je moguce naknadno ugraditi kompletan servo upravljac.Majstor mi kaze da ima kompletne delove od serva sa golfa 3 1.8 benzinca i trazi mi sa sve ugradnjom 150 evra(sto uopste i nije mnogo) ali nije suguran da ce sve odgovarati kako treba,vec se verovatno moraju izvrsiti odredjene prepravke.Pitam sve znalce koji se imalo razumeju u sve ovo, da li je ovako nesto moguce i sta sve treba znati i uraditi pre konacne odluke,jer necu da mi budzenje sj*be nesto posto je motor bas dobar i tih.I da li ce motor izgubiti nesto na snazi dodavanjem serva (zbog dodavanja pumpe i remenice)?Hvala...

Van mreže tasa

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 449
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +6/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: passat b6 2.0tdi
Servo
« Odgovor #1 poslato: Decembar 10, 2007, 11:45:21 posle podne »
Nije mnogo love, on ce kompletnu letvu da t istavlja, sa sve prikljuchcima, sama mehanika, mozes ocekivati malo povecanje postrosnje i to je to, samo je pitanje kakvu ce ti letvu dati, ako je letva volana ispravna i da ne gubi ulje, onda ok, a svoju letvu obavezno ponesi, jer nikad ne znas kada ce zatrebati.
Dzaba ti 100 konja, kada je magarac za volanom :-)))