Autor Tema: Golf V Gt Sport  (Pročitano 16670 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Nikola.Nikolic

  • VW Početnik
  • Poruke: 26
  • Age: 28
  • Lokacija: Crvenka
  • Karma: +0/-1
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Vw Golf V 1.4 Gt
Golf V Gt Sport
« poslato: Mart 21, 2019, 04:47:07 posle podne »
Pozdrav drugari, konacno posle duzeg vremena da i ja predstavim svoj novi automobil

U pitanju je kao sto i naslov kaze Golf V Gt Sport iz 2007, posle duzeg razmatranja sta uzeti konacno je presudilo da se ipak odlucim za Golfa jer kao sto kazu nemac je nemac :)

Ali naravno to nista nije proslo bez problema iako je mehanicki pregledan od strane majstora

Golf je kupljen na autoplacu uvezen je iz Svajcarske. Ja sam drugi vlasnik.

Sto se tice samog auta u pitanju je: Golf V Gt Sport iz 2007, 1.4Tsi, benzis 140hp, u obzir je dolazio da se uzme samo benzin i to je to  :)

Od opreme ima 4.el prozora, el. retrovizor, grejanje retrovizora, board komp, tempomat, automatsku klimu, automatsko paljenje svetal i.t.d

E sad kad je auto kupljen ispao je veliki problem, iako je sve provereno "kao" i ovi sa autoplaca tvrdili da je mehanicki u perfektnom stanju(oni su uradili menjanje lanca, i veliki servis) kad je dosao posle 20km voznje u mom posedu pocelo je nesto da zvecka u motoru,motor odma ugasen odvezen kod majstora ispade na kraju upao sraf u motor, kaze majstor da su ljudi sa placa radili servis i pokusali da sklope sto pre i prodaju i zaboravili ili namerno nisu vratili 20% srafova. Jedan je upao i napravio haos jer i oni vraceni nisu pola dobro zategnuti bili. Al posle 20 dana i svakakvog jurcanja i svega dogovor je postignut i auto je zavrsen. A na njemu su zamenjena 2 klipa,uradjen remont glave(garancija 2 godine), promenje 2 klipnjace, dihtunzi semerinzi karike svecice zaptivaci, klapne,sve glanc novo stavljeno i uz to sve ponovo uradjen veliki servis, sve o trosku autoplaca, sem ruku majstora, to je bio moj trosak.
Sad je sve glanc novo u motoru i motor radi odlicno, samo je potrebno razraditi ga da novi delovi svi lepo legnu na svoje mesto, po majstorovim recima narednih 1500km ni slucajno zestoka voznja i drzati se do 3000obrataja.
E to je ukratko moj auto a sad evo par slika da vidite kako izgleda  :)























Van mreže Pekar

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2021
  • Age: 47
  • Lokacija: zajecar
  • Karma: +26/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: GOLF 7 R
Odg: Golf V Gt Sport
« Odgovor #1 poslato: Mart 22, 2019, 11:52:21 pre podne »
dobar thumbup u zdravlje da ga vozis  driving
drive

Van mreže Rnjak

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1079
  • Age: 38
  • Lokacija: Uzice
  • Karma: +28/-4
  • Pol: Muškarac
  • Sta uradimo za zivota,odjekivace u vecnosti!
  • Auto: Passat b5.5
Odg: Golf V Gt Sport
« Odgovor #2 poslato: Mart 22, 2019, 05:55:54 posle podne »
Bitno je da si resio sa njima.Neka ti je sa srecom i da te dugo sluzi :84
Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

Van mreže Nikola.Nikolic

  • VW Početnik
  • Poruke: 26
  • Age: 28
  • Lokacija: Crvenka
  • Karma: +0/-1
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Vw Golf V 1.4 Gt
Odg: Golf V Gt Sport
« Odgovor #3 poslato: April 06, 2019, 09:38:45 posle podne »
Za sada nista na autu novo radjeno sem sitinica
Kao sto je farbanje znakova i emblema sa plastidipom u crno da vidim kako izgleda
Sledece je blago zatamnjivanje stop svetala sa sprejem

Evo par slika kako izgleda posle plastidipa i jos par slika bezveze slikanih danas po lepom vremenu


















Sta mislite kako mu stoje crni snakovi i treba li da ih vratim kao sto su bili?

Van mreže Galaxy

  • Old.Jr Member
  • **
  • Poruke: 350
  • Lokacija: Niš
  • Karma: +8/-8
  • Pol: Muškarac
    • B6
  • Auto: Passat B6, highline, 2.0 TDI
Odg: Golf V Gt Sport
« Odgovor #4 poslato: April 06, 2019, 11:43:59 posle podne »
Imao si srecu u nesreci i plac je povuk'o troskove. Bar vecinu. I ja sam imao peh, ali sam jedva izvukao 1/4 troskova...
Uzivaj sad u voznji :)