Autor Tema: VW Polo CROSS 1.2 2004  (Pročitano 19088 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže bata-mare

  • VW Početnik
  • Poruke: 11
  • Age: 38
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +0/-1
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Polo cross 9N
VW Polo CROSS 1.2 2004
« poslato: Oktobar 01, 2019, 10:53:18 pre podne »
Pozdrav svima,
Postao sam vlasnik jednog malise pa je red da ga predstavim
U pitanju je Polo CROSS 1.2 benzinac iz 2004. godine. Kupio sam ga od rodjaka koji ga je licno uvezao iz CH sa pravih 130 000km.
Pre njega sam vozio fiat punto 1.2 8v i ovaj malisa je mnogo zivahniji od njega.







Imam odmah i molbu za pomoc, a evo o cemu se radi:





Gde da nadjem ovu lajsnu sto fali i da li je bolje da uzmem rezervni tocak u punoj dimenziji, kad vec nisam dobio nista od obavezne opreme? Ovo je bilo skroz prazno imao je samo kljuc za tocak.

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6827
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: VW Polo CROSS 1.2 2004
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 01, 2019, 06:13:46 posle podne »
Cestitam Kupovinu ...Odlican Autic ...posebno sto je Cross  :25

puno Km  :26

lopovi pokrali sve zivo ... kupi kompletan rez tocak ...celicna felna

za lajsnu ...ko vozi Pola moze ti pomoci ...mada msm da imas po netu sigurno bilo kako bilo ...

kad mognes baci jos koju sliku ...i kakvi su planovi ...  ;)
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže bata-mare

  • VW Početnik
  • Poruke: 11
  • Age: 38
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +0/-1
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Polo cross 9N
Odg: VW Polo CROSS 1.2 2004
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 01, 2019, 06:57:18 posle podne »
Hvala na lepim zeljama.
Pa to sam i mislio da kupim celicnu 15 sa gumom 185 60, takav mi je zimski set. A jos bolje kod nekog ko rastura vagene,da uzmem rezrvni tocak sa sve tim original alatom, ako to stoji uopste tamo u tocku. Bio bih zahvalan ako bi neko mogao da mi slika kako to izgleda i gde stoji dizalica i ostalo.
A sto se tice planova i nemam bas neke specijalne planove. Uglavnom prvi cilj mi je da smanjim buku koju stvaraju ovi valjci. Ove letnje gume nisu nesto. I u odnosu na punto je dosta bucan. Lepo izgleda sa ovim felnama ali samo tome sluze, da auto lepse izgleda. Smanjuju mu udobnost, verovatno da se i servo muci sa njima, a i igume su skupe u PM.  bonk Ozbiljno razmisljam o nekim 16, mozda cak i 15 za letnji set. Videcu kako to izgleda kad stavim zimski set.