Autor Tema: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam  (Pročitano 208968 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Speedey

  • Transporter
  • VW Majstor
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1592
  • Lokacija: Derventa RS
  • Karma: +67/-12
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Passat 3C Bluemotion
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #980 poslato: Novembar 12, 2019, 08:26:32 posle podne »
Ja sam do sada vrebao i uzivao u temi potajno  :79

Ali red je da ti napisem da si legenda  :dunk
Jetta 1 1982 1.6 D☒
Golf 2 1986 1.6 D ☑
Polo 9N 2002 1.9 SDI☒
Polo 9N 2004 1.9 SDI ☒
Passat B6 2007 1.9 TDI ☑
Golf Plus 2008 1.9 TDI ☑

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #981 poslato: Novembar 12, 2019, 11:20:08 posle podne »
Bilo je to, rodjaci, u jednoj zemlji na brdovitom balkanu gde je poremećen sistem moralnih vrednosti.

Te daleke 1969e kada je rodjen čika travi, važila su neka druga pravila u odnosu na ova današnja ...

...
DARVINOVA TEORIJA ... mnogi nisu ni čuli za nju a kamoli da znaju njeno značenje ...
E, zbog takvih se čika darvin i okreće u grobu ...

...
Ah ta biologija, više sam preferirao geografiju. Učilo se kojim prirodnim bogatstvima raspolažu zemlje afričkog kontinenta, učila se poljoprivreda zemalja južnih i ko zna još kakvih amerika.
Učilo se mnogo toga i širilo se bratstvo i jedinstvo mada sam ja od malih nogu širio svoje vidike putujući kojekud sa svojim roditeljima.
picture hosting sites
...
Ali da ja batalim bajke jer one uvek imaju srećan kraj.

Da ja odmah predjem na drugi deo tj. na onda je bumbar maru natako na karoo  lollol ...

Svi likovi su izmišljeni i svaka sličnost sa nekim je puka slučajnost. Aha ... al samo kad bi se igrali mikija paje i šilje  lollol lollol lollol

  :84 :84 :84 ... Ovi mladji nek idu na wiki ili YT pa nek ih tamo potraže a usput nek nauče ko su i šta su mini, oliva i ani 4 pištolja  big_boss ....
...
Ovo je bio uvod, sad ide razrada  :) ...

Jbg, tako me nekad učila učiteljica kako se piše pismeni zadatak.

...
Ono veče krenu na test vožnju odmah posle najave na foruimu, tako mi dunulo i eto. Niti sam ubacio sport bili torbicu sa alatom u gepek niti sam poneo koji dinar više kao crni fond.

Samo sam zgrabio dokumenta i neku crkavicu i paljba  driving   ....

Mrak uveliko, izgasssiram drkelu do smedereva a onda se setim da je nisam ispolirao. Prva perionica i odma desni migavac.
Ima se može se jer yugo vozi se ... malo da se istrošimo i radničkoj klasi omogućimo da zaradi platu  :65 ...

...
Izglanco ga čika travi za sve pare ...
free upload no registration
...
Onako čisti i sjajni bolje se vidimo u mraku pa nam se svi sklanjaju da mi prodjemo. Saobraćaj nikakav, prodje po neko ali u globalu truba.

Zato se zapljunusmo u požarevcu vrlo brzo, vatam kurs ka srebrnom jezeru s namerom da tamo napravim nes caffe pauzu. Posle požarevca saobraćaj mrtvilo. Nidje nikog.

Dolazim do skvera kod skretanja za jezero a ono pustinja. Nema ni džukela ni kučkara po ulici a kamoli neke druge žive duše.

Stajem u neki market 00-24 i kupujem nes u konzervi. Napolju već zima, ulazim u drkelu i puštam grejanje a toplota se, rodjaci, širi na sve strane.

I levo i desno rodjaci   :53 ... ali, to je valjda tako normalno kad vozite normalan auto a ne one PVC kofe  lollol lollol lollol ...

Prvu veću pauzu pravim kod golubačke tvrdjave, vadim onu konzervu nesa i stavljam na krov a onda ga gustiram dok fotkam.

Stvarno je svecki uradjeno ali je to meni isuviše blizu da bi specijalno samo tamo došao. Mene vuku daljine.
 
...
Svi kače fotke tvrdjave po danu a vi exkluzivno/premijerno zahvaljujući drkeli imate priliku da vidite kako je tvrdjava osvetljena noću.

Saobraćaj nikakav. Nema ga. Frka rodjaci, ovde nema SOS telefona a i mobilni signal je u romingu pa kako da se zove šlepka kad PVC konfekcija ispusti dušu u mrkloj noći.

Izdrinkao se nes i paljba dalje. Kakve bre veštice vampiri i ostala čuda mooda kojih se boje felgaši u noćnoj vožnji.

U ovo gluvo doba noći za njih je samo autoban i to da najaše jedan drugom na branik i cepaj. Verovatno se u čoporu osećaju sigurnije.

Drkeja u najt ekšn  driving driving driving ...

 :84 :84 :84 ... I to solo rodjaci, solo  :58 ...

...
Kako sam izašao iz tunela tako je asfalt bio mokar a pored puta bare. E do mog  angry2 ...
Ušljiskao sam drkelu celu ali me boli tuki, da sam koji slučajem bio sa krkelom, izpizdeo bi u sekundi.

Narednih 50ak km do milanovca nema saobraćaja. Ali bukvalno.

Ali se zato u svakom tunelu zavrtao gass do blokade dok je remus urlao u njemu. Joj meraka  clap clap clap ...

Oko ponoći udjosmo u milanovac. Tuga ... ko na parastosu. Tišina odzvanja okolinom.

Ajd u hotel, reko možda ima živa muzika pa da se bahatim malo u noćnom baru ko nekad Bata Životinja u njemu.

Nema muzike rodejaci. Mislim, ima muzike ali one hilti. Verovatno renoviraju hotel a kako onaj komšiluk spava, nemam pojma.

Napravim pešaka krug uz obalu a onda šrazmišljam šta dalje.

San neće na oči ...

Posle milanovca skrećem desno, put odličan ali šuma mrak ovo ono....

Počinje boolja da žvaće, vetar duva a lišće leti po putu.

Uzdam se u drkelu, abart prede ko hebena zečica ali ipak razmišljam o vampirima vešticama i vlaškoj magiji.

U takvim situacijama tokom noćne vožnje uvek se setim brata Zokija, razmišljam da li on u takvim noćnim prilikama čuje lupkanje ispod instrument table kao kada pada kiša ili samo natakne slušalice na uši a onda volume +10  :70 ...


...
I tako brate Zoki ... ako te nekad u pola noći probudi štucanje znaj ko te spominje i misli na tebe  :26 ...
...
Ovde hvatam pravac levo.
Mada nije to poenta, samo sam hteo da vam pokažem kako moji oridjidji stakleni farovi rasteruju vampire i veštice bolje nego beli luk.

Batalite te vaše farove, džabe vam ksendže i trandže kada je to sve napravljeno od kuvane plastike  lollol lollol lollol ...
Probajte farove napravljene od dinstane plastike  lollol lollol lollol ... možda vam se posreći pa budete imali reflektore ko yugo  :53 ....

...
Doktori kažu da noću izmedju 2 i 5 srce i duša spavaju. Ja sam negde u tom periodu stigao do ulaza u negotin a onda na prvoj pumpi natankao drkelu do čepa kako bi bili spremni za avanturisanje a onda povukao ručnu i navio sat da me budi u pola 7.

A onda ZZZZZZZZZZZ .......

Budjenjeeeee ... kakvi bre pola ključa rodjaci, drkela kreše na 1/4 ključa  lollol ....
Mada to joj je sada normalno, stiglo proleće  lollol ...

...
Vreme je za doručak, malo šetnja pekara ovo ono  beer ...

...

...
Jedna radnja na glavnoj štrafti mi privukla pažnju  wub ...
Eh da tako nešto ima u mom selu, delovi za moja 3 omiljena brenda i to još sve na jednom mestu  :79 ...

...

...
Kako se obavio jutarnji ritual, tako se krenulo dalje  driving ...
Kvalitet puta dubioza, rupa na rupu zakrpa na zakrpu. Ali yugo je to rodjaci, prebacujem na kantri mod i vazdušno ogibljenje a onda vožnja postaje užitak  boodala ...

...
Taman ja tu prebolim i oplačem nova i tek stavljena ramena i sve ostalo što ide pride uz to kad mi Zoki opet pade na pamet  lollol ...

Sva sreća da ovu deonicu nisam vozio noću, bilo bi ono DOBRO VEČE ili ono HOĆETE LI DA PROBATE OVU NAŠU VODU, GROBLJANSKU  :+ ...

...

...
Ovde ga neki baja felgaš overio o spomenik ...

...
Što bi rekli, dok jednom ne smrkne drugom ne osvane. Ima za Zokija posla od jutra do sutra  :65 ...

...
U nastavku puta opet pišijada  lollol ...
Pa rodjaci, zar je dotle došlo da se te vaše PVC  kanturine popravljaju i po njivama  lollol ... Šta je ovo, istureno odeljenje za popravku švabskih brendova  lollol ...

Pa kupite yuga rodjaci, onda ćete moći da putujete od države do države bez ikakvih problema a tako vam sa tim PVC kofama i razdaljina izmedju 2 sela postaje noćna mora  lollol ...

....
imagehosting site
...

...
Dosta je bilo zagrevanja i laganog petinga, vreme je da predjemo na snošaj, pardon, da udjemo u okršaj sa novim avanturama.

Zato se ovde daje desni migavac i skreće  driving ...

...
Put zapušten ali solidan asfalt, teram obrtaljku u crveno a onda odjedared HALT ...

Niti je bila neka tabla upozorenja niti bilo šta. GRANICA rodjaci.

Iz šeste ga odma munem u treću i udri po pedali kočenja. Kočioni sistem ganci nov  bicedobro ...

 :84 :84 :84 ... Zadnji kočioni cilindri novi, komad 3e sa PDV, made in žabarija. Čika travi se otvorio za 3 komada jedan nek stoji u rezervi  :25 ...

Dva pileta u uniformi na grani, nigde nikog ...  nisu bile moj tip ali pustim foru dve i za manje od 3 minuta sam sa one strane rampe  bicedobro ...

...
Bugarska strana ...

... dobri den ...

... dobar dan ...

... gde idete ...

... malo da cepam gume vašom stranom i usput probam vašu kafu  coilleo2tj ...

... dovidjenja, srećan put ...

... HVALA ...


...
I tako rodjaci, za nekih 10 minuta sam prešao obe kontrole ...  A onda se uputio u kratku ali slatku bugarsku avanturu  driving  beer  :dunk ...

...
Do sutra  mahac ...

... HVALA Speedey, cenim iskrenost  :25 ...

 :84 :84 :84 ... odoh odma na kuntanje, danas sam jedva bio budan na poslu ali sam ipak ispoštovao bratiju i napisao koju pametnu samo za vas  :26 ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže mikula

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1360
  • Lokacija: b. palanka
  • Karma: +35/-12
  • Pol: Muškarac
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #982 poslato: Novembar 13, 2019, 05:07:16 pre podne »
Sta ti je standard sednes u kola i u Bugarsku na kafu hahaha

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока


Van mreže schwabo

  • VW Početnik
  • Poruke: 3
  • Age: 47
  • Lokacija: Fruška Gora
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf V 1.9 TDI
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #983 poslato: Novembar 13, 2019, 09:29:55 pre podne »
...Bravo... već drugi dan ne mogu da izbacim iz glave "Drkela..." i "Krkela..."  clap clap clap

Van mreže Rnjak

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1079
  • Age: 38
  • Lokacija: Uzice
  • Karma: +28/-4
  • Pol: Muškarac
  • Sta uradimo za zivota,odjekivace u vecnosti!
  • Auto: Passat b5.5
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #984 poslato: Novembar 13, 2019, 11:45:05 pre podne »
Cika Travi,preporucujem ti za drkelu ove vazdusne jastuke- https://www.youtube.com/watch?v=1TuK1z3Dl5A&list=LLQPYyxXupSYNNaffD9TULOg -lakse se sa njima ide na duge pute,a mozda i uzicanku zaigraju  lollol Pozdrav legendo :84
Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6826
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #985 poslato: Novembar 13, 2019, 09:11:24 posle podne »
brate moj ... ti video knjigu da nabacis na Net pod hitno da ova deca nesto nauce i posle im ne treba navigacija ...  :84

inace jedan POP  pop1 meni davne 1990g kad sam poceo se srecem sa stucanjima ...lupkanjima i skripanjima ... rece Sinko ne boj se mrtvih ...nego zivih  :73

tako i ti legendo samo uzivaj ...  thumbup -ceo Negotinski kraj ima specijalne rituale u mom Sektoru ( kuce sa strujom vrizideri televizori namestaj )



a sto se tice onog tunela ... mimosli smo se  ;)  driving



ovaj prelaz  sa Bugarskom tu sam negad isao Po Gorivo -Брегово ....


Srecan Put Legendo ... a Blizu ti je i Crno More ... skokni malo ...imas par plaza iz Kukuruza ulazis u More  :57

Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže PaulGT

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4812
  • Age: 46
  • Lokacija: NRW
  • Karma: +197/-120
  • Pol: Muškarac
  • no syncro, no fun
  • Auto: golf country
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #986 poslato: Novembar 13, 2019, 09:21:35 posle podne »
To Sale alealeee alealeee alealeee

Ovaj Grobar je poceo nesto da zabusava. Voza ove Grandovske Turbo folk koke i maze celavicu cickovim uljem :53
ima li neko ovde da mu auto ide na isparenja lollol ili ovi dizeli jos malo pa ce krenuti i kusur da vracaju iz rezeorvara thumbup

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6826
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #987 poslato: Novembar 13, 2019, 09:37:55 posle podne »
Paule ...molim te od sad samo oridjidjidji amortizere da ugradjujes ove za zabavne deonice po nasim auto-banovima  lollol



Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže s/line

  • VW Klub Prijatelj
  • Sr. Member
  • ***
  • Poruke: 717
  • Lokacija: Grocka
  • Karma: +34/-3
  • Pol: Muškarac
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #988 poslato: Novembar 14, 2019, 07:47:17 posle podne »
Brate Travi kako te ne mrzi samo id u qrac


Sent from my iPhone using Tapatalk

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6826
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #989 poslato: Novembar 14, 2019, 08:40:25 posle podne »
Brate Travi kako te ne mrzi samo id u qrac


Sent from my iPhone using Tapatalk

Djurice ...brate ...moras ti jos da ucis sta je Boemski zivot ...travija razumem max ...jer smo na istoj talasnoj duzini ... on uziva sa Travelman-kom ...a ja sa mojim nemim gostima  ;)
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #990 poslato: Novembar 14, 2019, 08:54:46 posle podne »
Djuro znaš ti dobro u kom sam ja fazonu, došlo i mojih  5 minuta života.

Odškolovao i izveo dete na put, dočekao unučiće, imam dobru ženu koja me mazi kod kuće i isto tako dobru šeficu koja me mazi na poslu  wub ...

Imam yuga imam ladu, uspeo sam u životu  lollol ...

Drugim rečima mlad lep zgodan i potentan pa nisam lood da sedim kući  :66 ... Kad sam bio klinac ćale mi uvek govorio da je qretu svugde bolje nego u gaćama ... pa se držim njegovih saveta  ;) ...

A i krkeli svaki dan cena skoči za 20e  :65 pa ne moram da štekam za penziju već platu trošim na gorivo  driving ...

Juče me stigo umor, pao u krevet čim sam došao sa posla i tek jutros ustao. Sad idem da nastavim putopis  :26 ...

 :84 :84 :84 ... Zoki, ja kad skitam travelmanka ostaje kod kuće da je čuva. Kaže da nije luda ko ja da ceo život provede u kolima  lollol ...
Odemo na godišnji  skupa a ova vikend putovanja je smaraju. A tek u kabriu ne voli da se vozi, kaže em je svi gledaju em je ceo dan vetar duva za vrat a mozak vri na suncu  lollol ...

...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #991 poslato: Novembar 14, 2019, 10:55:11 posle podne »
I kao što Zoki reče, prvi grad sa bugarske strane je BREGOVO.

Pitam bugarskog carinika gde da kupim vinjetu a on kaže u bregovu. Pitam koliko km ima do tamo da me ne bi zezala kontrola, a on reče to je tu iza ćoška

I stvarno tako bi. Sa granice se ulazi odma u grad.

Prvi utisak isti kao kada sam pisao putopis sa vožnje po albaniji.

Kao da sam se vratio u prošlost.

OK sofija i druga turistička mesta ali kad udjete u neko selo ili varošicu odmah po tome vidite stanje sistema koji vlada.

Parkiram se i krenem pešaka.

Svi su ljubazni i svi su mi izašli u susret kada sam ih pitao za vinjetu. Rekoše ima u pošti.
Udjem u poštu, sve je čisto i uredno ali ...

Ambijent kao iz nekog filma iz 60ih godina. Meni to beše simpatično, odavno se nisam našao u nekoj takvoj scenografiji.

...

...
Jezičke barijere nema, svaka druga reč je slična našem jeziku pa je sporazumevanje jednostavno.

Jedna žena mi objasni da se u pošti nekada prodavala vinjeta ali da je to prebačeno u zgradu pored. Zahvalim se i nastavim dalje...

Zevam levo desno ali slabo slažem kockice u glavi. Krenem ka ovoj zgradi i ispostavi se da je tu prehrambena prodavnica u kojoj se kupuje vinjeta.

...
Prilazim vratima i gledam. Obična drvena, da šutneš nogom izvalio bi sa sve okvirom.

NAPOMENA ... SVE OVO, A I NEKI KASNIJI OPIS NISU NAPISANI U CILJU PODSMEVANJA VEĆ ŽELIM DA VAM VERNO DOČARAM SITUACIJU NA TERENU.

TAKODJE BIH ŽELEO DA NAGLASIM DA SAM SVUGDE LJUBAZNO DOČEKAN I JOŠ LJUBAZNIJE UGOŠĆEN I USLUŽEN.

Ulazim u radnju, puls mi je već ubrzan ali je osmeh na licu.

Tako me i prodavačica dočekuje, sa iskrenim osmehom a ne ko ove naše za napuvanim usnama i izveštačenim osmehom.

Pitam jel može vinjeta ali da platim karticom a ona kaže NE.

Vinjeta je elektronska i aparat prima samo keš.

Ja već u rebusu ...

Pitam jel može euro a ona kaže NE. Ali je isto tako videla da sam u problemu.
Kaže može ako imam novčanicu od 10e pa će mi ona razmeniti jel ima toliko svojih para pa da mi učini.

Tako i bi. Razmeni mi pare a onda ode do aparata da se ja ne bi mučio.

Dok je ona ukucavala podatke na terminalu, ja krišom okinem ovu fotku. Onako sa rukom iza mojih ledja ...

...
U radnji potpuna tišina, čulo se kako je aparat škljocnuo ... okrenula se ka meni i prekorno me pogledala. Znala je šta sam slikao i što sam slikao.

Ja u zemlju da propadnem od blama. Zbog vas, da imam fotku za putopis.

Dostojanstveno se ponela, sve uradila kako treba i još se zahvalila.

Vinjeta je 7,5e tj 15 leva. Ja joj ostavljam kusur do 10e kako bi se bar malo iskupio samom sebi ali me odbija.

Zahvaljujem se i izlazim. Htedo tu na trgu da popijem kafu ali sedam u drkelu i vozim dalje. Blam me izjeda i bukvalno hoću da me nema tu  batine ...
...
Za vreme istočnog bloka albanija je bila najsiromašnija zemlja. Bugarska je bila sledeća na lestvici siromaštva. Posledice svega toga su vidljive i dan danas.

Čovek je prokleto biće, uvek gledamo onog ispred sebe i zavidimo mu na onom što ima.

Ali, realnost je savim drugačija. Ako se okrenete i pogledate iza sebe videćete da je mnogo više onih koji žive lošije i imaju manje od vas ...

NARAVOUČENIJE ... taj zaključak izvedite sami.
...
Iz bregova hvatam pravac za VIDIN.

Put jeste takav kakav jeste ali sad kad vratim film skapiram da nigde nisam ubo nikakvu rupu.

...
VIDIN ... bitan saobraćajni čvor u ovom delu evrope ali o tome neki drugi put. Skoro je napravljen most koji spaja rumuniju i bugarsku a preko njega se odvija transport robe iz zapadne evrope ka turskoj i dalje ka aziji.

Upravo su zato ovi naši žurili da završe koridor u potpunosti jer je pretilo da se sav transport kamionima prebaci iz naše zemlje na tu rutu.

Ulazim u grad, beše ponedeljak radni dan pa je i gužva u saobraćaju.

...
Parkiram se medju nekim zgradam blizu centra a onda šetanjac. Onaj penzionerski, nogu pred nogu ...

Centar simpatičan, glavna štrafta sa prodavnicama kao i svugde. Jedino je bila mana što se ulice popločavaju pa seku brusilicom kamene ploče a prašina leti na sve strane.

...
Gledam kako svi nešto jedu i žvaću, odma proradila pantljičara u meni.
Pica parče 60 dinara. Sasvim solidno parče ali za te pare mi se odma prijelo još jedno  :79 ...

...
Jedna stvar mi privukla pažnju, kafića kao kod nas nema u tom smislu. Dva tri stola i pet šest stolica ispred radnje i to je to.
Ali zato kafe aparata ima na svakom ćošku ulice. I svi je piju tako. Čaša u ruke a onda negde na zidić.

I baš mi je prijalo. Kapućino 40 dinara, smešno.

Udjem u par radnji da vidim šta se nudi od obuće kad ono isto tako jeftino. Već rekoh da sam zaboravio da ponesem pare za crni fond pa nisam smeo da se bahatim.

Rodjaci, vi vrlo dobro znate da čika travija ne zanima klopa i piće. Čika travija zanimaju samo krivine  driving driving driving ...

Vraćam se drkeli kako bi krenuli dalje. Na parkingu nekadašnja princeza  wub ...

...
Standardno pravim neobavezan krug po gradu. Razgledam okolinu  :66 ...

...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #992 poslato: Novembar 14, 2019, 11:27:02 posle podne »
Na izlazu iz grada pumpa, moja benzinjara je dupke puna pa stajem da slikam cene za putopis. Tek sad vide da nema cene za zlo ...
Benzin 134 dinara, plinčuga 59 dinara  :65 ...
upload a pic
...
Standardna slika i prilika nekadašnjeg istočnog bloka. Ovako i odavde se vršila kontrola saobraćaja.
post my foto
...
Čika travi dostojanstveno i principijelno drži svoj zadati kurs i pridržava se svoje uloge na putu. 
Vozi što sporije da bi bio primećen. Rodjaci, šta da radim kad volim da poziram.

Jes da me ove interkontinentalne krstarice samo napadaju ali one meni ne smetaju. Ja idem svojim putem  bicedobro ...

...
HEHEHEEEE, kad vidite da lokalci voze sporo onda i vi vozite tako bez obzira što vam svi sviraju i požuruju vas  big_boss ...

...
Polako se naziru vrhovi u daljini. Tamo idemo  :79 ...

...
Polako zagrevamo plivajući set. I to onaj novi što su žabari abartovali  :53 ...

...
I mene je par puta brzina ponela ali me elektronika spasla i izvukla iz kritične situacije.
Ovaj baja nije bio sreće moje. E moj brate murate baš si sreće kurate.

Ovo je deonica kojom turci cepaju ka sofiji a onda dalje ka aziji. Seku krivine samo tako, jebe se njima za sirotinju. Sva sreca da ih kod nas ima samo na autobanu.

...
Dosad se vozilo putem tipa naše ibarske. Ovde se drkela izdvaja i polako počinje da se separatiše po putu.

Saobraćaj je redji a krivine oštrije  clap ...

...
Do sutra  mahac ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže misa-goga gti

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1275
  • Age: 45
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +47/-47
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Skoda Octavia
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #993 poslato: Novembar 14, 2019, 11:41:11 posle podne »
 formidable
kod oemovaca se na privatnim skupovima u vinci svi clanovi ljube u usta.
mislim da ti je sad sve jasno...

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6826
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #994 poslato: Novembar 15, 2019, 03:53:23 posle podne »
Белоградчик- imas tu one stencuge i zamak  ;) ...slicno kao Meteori u Grckoj

ako ides ka Sofiji -Montana ...tu je kao glavni put  ;)

ali bolje zaobilazno (Белоградчик) ... imas dobar restoran  Мислен Камък (Мисаони камен) i opasan pogled- klopa TOP  :84

a tu posto ides kao i ja vuk samotnjak  congratulations ... mozes naleteti na neku cicu macu  :72

aj Ziveli
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #995 poslato: Novembar 15, 2019, 07:50:23 posle podne »
Zoki, lako je tebi bilo da odvozaš sve te puteve kada redovno i kvalitetno održavaš ljubimca + imaš stručnog i školovanog majstora  majstor1 ...

Ova moja drkela je bila jedan prosečan YUGO kada je dospela u moje ruke.

Posla je bilo na pretek, nisam znao odakle da počnem sa sredjivanjem  :31 ...
picture hosting
...
Moje znanje oko mehanike je površno ali sasvim dovoljno da sve raskupusam i tako ostavim da danima stoji  lollol ...
...  :84 :84 :84 ... Gore levo se vidi mali hladnjak i motorići klapne koje je čika travi servisirao pa zato sad imam grejanje i na levoj i na desnoj strani  :53 ...
Mikula je bio u pravu kada je naveo da se na zastavinim vozilima radijator menja za pola sata  majstor1 ...

...
E onda sam ja potražio pomoć od brata Paula šta kako i kojim redom da servisiram a on mi je majstorskim savetima izašao u susret.

Menjalo se jedno po jedno, sve ono što je vitalno za siguran rad motora,
photo upload website
...
I na kraju je čika travi uz veliku pomoć majstor Paula došao do željenog rezultata.

...
Rodjaci, sad da vam nešto pojasnim.

Majstor Paul je veliki ljubitelj Yuga a onda je rešio da napravi jednog za svoju dušu.

...
Neću puno da ga hvalim i reklamiram, možda je to protiv pravila foruma.

Evo link pa se informišite iz prve ruke ... https://m.cdm.me/auto-moto/automobili/bosanac-prodaje-yugo-45-opremljen-za-borbu-sa-vanzemaljcima/ ...

Nastavak priče znate, germani mu posle toga ponudili nepristojnu ponudu samo da radi za njih. Ko ima znanje i stručnost, za njega nema zime  :65 ...

Bravo majstore, blago nama što te imamo  :46 ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže PaulGT

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4812
  • Age: 46
  • Lokacija: NRW
  • Karma: +197/-120
  • Pol: Muškarac
  • no syncro, no fun
  • Auto: golf country
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #996 poslato: Novembar 15, 2019, 08:30:34 posle podne »
 :25
ima li neko ovde da mu auto ide na isparenja lollol ili ovi dizeli jos malo pa ce krenuti i kusur da vracaju iz rezeorvara thumbup

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6826
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #997 poslato: Novembar 15, 2019, 10:07:44 posle podne »
 :25 dobar tim uvek pobedjuje  :84

 :26 za majstora i travija
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #998 poslato: Novembar 15, 2019, 10:15:05 posle podne »
Drkela se isključuje sa glavnog puta i hvatamo pravac ka šumi i brdima.
... BELOGRADČIK ... u prevodu beli grad iliti BEOGRAD ... ko moje selo.

...
Dok sam ja tu razgledao i fotkao okolinu, čulo se neko brundanje u blizini. Nije mi bilo teško da se malo zavučem u šumu a onda ugledam njega  O --- O    wub ...

...
Momci izvlače drva, mašinka stenje ali stiže do cilja. Gledam u gume, marka i model su najmanje bitni kad majstor zna znanje ...

...
Pitam jel može koja fotka unutrašnjosti ... dvoumim se dal da pitam i da sednem al reko neću da ometam momke dok rade.
Sad mi krivo što nisam. Kakvi bre kožni i MF volani, ovo je ono što čika travija uzbudjuje i voli da oseti u ruci.

...
Kakvi, bre, plastikaneri i senzori ... čika traviju se diže samo na čistu mehaniku  wub ...

...
Moj novi bratko i naše ol road limuzine. Izljubismo se i svako na svoju stranu  mahac ...

...
Posle nekih 10ak km krivinarenja ulazimo u bugarski beograd. Tražim slobodno mesto u centru da se parkiram ali nema.
Na trgu stoje 3 dabldeker autobusa i sve vri od turista dok čike u plavom regulišu saobraćaj.

...
Spuštam se ulicu dve niže i parkiram se. Tu drkelina prednost dolazi do izražaja, mogu da je parkiram gde hoću a i boli me tuki dal će neko da je izgrebe ili ne.
upload picture
...
Vozni park čuvara plaže u zimskom periodu ...

...

...
Grad kao grad me nije posebno zanimao, kratka šetnjica a onda hvatam pravac ka glavnom cilju naše posete bugarskoj.

A do gore 900 metara stepenica koje se penju u brdo.

...
Jes da je čika travi po godinama krenuo silaznom putanjom ali još uvek hebe ko zmaj  bicedobro ...
Hrabro se hvatam u koštac sa strmim usponom  :41 .. YUGO nema servo ali zahvaljujući tome čika travi ima kondiciju ...

...
Malo se lutalo i zalutalo na putu do vrha. Jbg nisam poneo mmediju.
Sad vidim kakva je muka ovim klincima kad podju u kafić a onda zalutaju jer nisu ažurirali navigaciju  boodala ...
upload pictures to internet
...
Dolazim do vrha a onda vidim da je moglo kolima do samog ulaza  lollol ...
Bem ti budalu, smejem se sam sebi. Ali nisam ja kriv rodjaci, ovi što po forumima gledaju u pasulj mi nisu rekli da ima ulica do tamo  lollol ...

...
Probam da se umuvam na kvarno ko i svaki ljakse sa balkana ali devojka mi viče NO NO ....

...
Devojčurak mi pokazuje gde se kupuje ulaznica.
Cena 360 dinara i vredi svaku paru ...

...
Dolazim do ulaza ali pre toga bacam oko na info plakat. Adrenalin raste, vreme je da izbliz pogledam ono što sam do tada gledao na YT ....

...

...
Koje raspoložen naka odvoji 2 minuta i odgleda zanimljiv snimak ... https://www.youtube.com/watch?v=tsLtUqGs9I8 ....
...
Nastavak sutra ....  mahac ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6826
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #999 poslato: Novembar 15, 2019, 10:28:01 posle podne »
sad kad te dovati neka snajka tako izgladnelog od pesacenja uzbrdo pa ti da malo snage  :dunk

jao bas ti zavidim  :84

mislim da je bio putokaz do vrha ... ili si ga prevideo ili ga je neko smotao ... falilo za limariju  lollol

pratim sutra ...idem po kokice i neko pice  biggrin



Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.