Autor Tema: Preporučeni servisi  (Pročitano 193995 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže ZoranBG

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 221
  • Age: 51
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +7/-1
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Passat B5,5 1,9; Golf II 1,6D
Odg: Preporučeni servisi
« Odgovor #60 poslato: Mart 07, 2016, 12:15:31 pre podne »

Van mreže nenad.dan

  • VW Početnik
  • Poruke: 118
  • Age: 43
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +20/-3
  • Pol: Muškarac
Odg: Preporučeni servisi
« Odgovor #61 poslato: Mart 18, 2016, 08:38:08 posle podne »
Za Bg Gile gti. ..

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk


Van mreže jurimo30

  • VW Početnik
  • Poruke: 118
  • Age: 40
  • Lokacija: zemun
  • Karma: +2/-12
  • Pol: Muškarac
Odg: Preporučeni servisi
« Odgovor #62 poslato: Mart 19, 2016, 12:10:12 posle podne »
"majstora" ima dobrih ,ali dobrih i postenih ljudi medju njima jako malo,posle losih iskustava sto licnih sto od poznanika vec 10godina odrzavam auto u servisu "bugarcic" ,ispod vidikovca a iznad rakovice,to valjda pripada kijevu jebem li ga,20 km mi je od kuce ali mi nije problem i za najmanju sitnicu koju mogu i sam da zavrsim da odem do njega.losih primera po zemunu mogu da navodim do sutra,bugi je jedini lik kome mogu da ostavim auto i da ne razmisljam sta ce da li ce kako ce..

Van mreže gedora

  • sve za srpstvo i motorsport
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 9370
  • Karma: +534/-256
  • Pol: Muškarac
Odg: Preporučeni servisi
« Odgovor #63 poslato: Mart 19, 2016, 06:18:31 posle podne »
sto ne navedes nekoga od tih sto su losi iz zemuna?

Van mreže jurimo30

  • VW Početnik
  • Poruke: 118
  • Age: 40
  • Lokacija: zemun
  • Karma: +2/-12
  • Pol: Muškarac
Odg: Preporučeni servisi
« Odgovor #64 poslato: Mart 19, 2016, 11:42:38 posle podne »
nikakav problem.prvi sale,bio nekad u dobrovoljakcoj pa u zemun polju,poslednja adresa za koju znam je banatska kod saobracajne.kad sam tek uzeo auto pre 10ak godina pokusao da me uradi tipa " jao ovde treba genralna ovo ono 1200e"
drugi auto mika inace moj rodjak,u ovom slucaju nije kriv vlasnik vec "majstori" koji su tad radili,ista prica "ovde mora generalna al za tebe 950e",,sta cu pocnem da skupljam pare al srecom u medjuvremenu mi preporuce bugija,odem kod coveka-" koliko trosi ulja?aha ok,otisle karike,potrebno osvezavanje",to osvezavanje je tad izaslo nesto manje od 400e ,auto je od tad presao oko 180000 i nikakvih problema sa motorom nema,od zamene do zamene dospem mozda litar.
btw prvopomenuti sale je i ortaka pokusao da uradi za letvu volana,jedva ga nagovorim da ode kod ovog mog i sta je bilo-ostao samo bez ulja za servo,dosuo mu nesto malo i od tad nema problema.treci servis sa kojim je kolega imao problema je onaj u prizrenskoj,ne znam da li je to isti servis sto radde zeder i lavlje kandze ili je drugi vlasnik u pitanju,uglavnom garaza do.trazili su mu 7500 za ruke i jos toliko za delove,trap je u pitanju pasat b3 karavan.kad je otisao kod ovog mog u servis ispostavilo se da je trap u odlicnom stanju samo da nije u redu solja amortizera koju su mu uparvo oni menjali 2 nedelje pre toga.stavili mu neku polovnu.

i jos jedno tj dva losa iskustva imam sa centriranjem i reglazom,u pitanju je servis ispod adama(plava kapija) otisao sam da mi isprave volan i centriraju nisu nista uradili,bitno da su "zagrevali" maticu koja je " zapekla" i to naplatili,u drugom servisu su ljudi zavrsili stvar za 10 min i sve je ok
drugo lose iskustvo je takodje na centriranju ,ugrinovacki put iza onog stovarista gde prodaju gradju,zavucena garaza,uradim trap i istog momenta krenem na centriranje i lik mi opusteno kaze " jao ne valja ti ovaj kraj spone,evo bas ja imam jedan takav to ti je 2000 sa zamenom",
e zbog takvih "ljudi" nije mi problem da prevalim 20km do servisa

u svakom slucaju nije poenta u parama,i nesto najprostije poput zamene filtera sto mogu sam da odradim odem u servis i platim,nije problem.problem je sto je pun penis prevaranata koji ce ti zameniti ono sto nema potrebe (u jos gorem slucaju nece ni zameniti a  naplatice) ili skinuti nesto sa tvog auta sto im treba ,i o ovome sam se naslusao iskustava drugih

i da ne zaboravim kad sam se vec raspisao auspuh servis djukic na altini,nisam pitao koliko kosta vec da li imaju zadnji lonac za golfa cetvorku,dundjer mi je stavio univerzalni (okrugli ne onaj elipsasti) i jos ga okrenuo naopako,kondez nazravno nije mogao da curi vec se sakupljao i kad je bila ona jebena zima 2012 zamrzlo mi sve do katalizatora ,morao sam da ga secem.posle toga sam naravno otisao u kiler i uradio sve kompletno.evo i posle 4 godine sva tri lonca ok.kod djukica sam srednji lonac menjao dva puta za 3 godine

Van mreže Fred Peric

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5911
  • Age: 40
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +165/-127
  • Pol: Muškarac
  • Auto: GOLF 5 1.9 TDI 77/105 2007.g.
Odg: Preporučeni servisi
« Odgovor #65 poslato: Mart 19, 2016, 11:54:06 posle podne »
Zivim u Zemunu od rodjenja, ti si iskren da budem a i ti da budes, nabrojao sve 'budzake'.
Pored dobro poznatog majstora ovde na forumu, koji nema reklamu ima toliko dobrih i korektnih po Zemunu, samo je stvar u tome da se los glas cuje dalje od dobrog…
Cedo, Djordjevic, Ljubisa Prvomajska…(ovo samo za v.a.g.).ima jos ne mogu trenutno da se setim.
Vulkanizeri: Adam, Meda(Sime Solaje),Macura…(ti odes u 'budzak').
Cak i u Tosinom Bunaru, dvoriste gde je na ulazu presecana sasija vw bube, mozes dobiti korektnu uslugu mehanike i elektrike…
Kvalitet se meri po ozbiljnim garazama a ne po nekim sumnjivim tipovima koji nisu dostojni zvanja majstora…


Послато са LG-D320 уз помоћ Тапатока

Земунчанин

Van mreže jurimo30

  • VW Početnik
  • Poruke: 118
  • Age: 40
  • Lokacija: zemun
  • Karma: +2/-12
  • Pol: Muškarac
Odg: Preporučeni servisi
« Odgovor #66 poslato: Mart 20, 2016, 12:03:17 pre podne »
nisam rekao da nema dobrih u zemunu,ja sam nabrojao lose,a sticajem okolnosti sam naleteo na ovog lika koji nije u zemunu ali ga svima preporucujem.a za te koje si nabrojao (osim mede,on mi rekao da mi trap nece izdrzati ni 5000 a ja ga radio posle vise od 100000 :D ) jesam cuo sve najbolje,ali ne mogu da preporucim nekog sa kim nisam imao licno iskustva.

Van mreže Fred Peric

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5911
  • Age: 40
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +165/-127
  • Pol: Muškarac
  • Auto: GOLF 5 1.9 TDI 77/105 2007.g.
Odg: Preporučeni servisi
« Odgovor #67 poslato: Mart 20, 2016, 12:07:44 pre podne »
Naravno, slazem se, ni ja nisam isao u svaki da mi rade auto, ali znam ljude koji servisiraju svoja auta kod tih servisa..

Послато са LG-D320 уз помоћ Тапатока

Земунчанин

Van mreže ZoranBG

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 221
  • Age: 51
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +7/-1
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Passat B5,5 1,9; Golf II 1,6D
Odg: Preporučeni servisi
« Odgovor #68 poslato: Mart 20, 2016, 07:54:53 pre podne »
Za kvalitet servisa po meni nije bitno da li je isti "budzak" ili "velelepni servis" vec znanje ljudi koji rade u njemu.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока


Van mreže Fred Peric

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5911
  • Age: 40
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +165/-127
  • Pol: Muškarac
  • Auto: GOLF 5 1.9 TDI 77/105 2007.g.
Odg: Preporučeni servisi
« Odgovor #69 poslato: Mart 20, 2016, 08:34:10 pre podne »
Pod terminom 'budzak' nisam podrazumevao neobelezen servis sa malom garazom, vec neki stek gde 'upitni' majstor 'prodaje pricu' a ne znanje koje naplacuje kroz rad.
@jurimo30 je nabrojao neke lokacije u Zemunu koje po mestu na kome se nalaze i udaljenosti od servisa gde majstori znaju posao spadaju u kategoriju gde se nesto budzi…

Послато са LG-D320 уз помоћ Тапатока

Земунчанин

Van mreže ZoranBG

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 221
  • Age: 51
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +7/-1
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Passat B5,5 1,9; Golf II 1,6D
Odg: Preporučeni servisi
« Odgovor #70 poslato: Mart 20, 2016, 08:43:42 pre podne »
Ja sam to rekao konkretno po svom licnom iskustvu. Dok sam se vodio filozofijom (a to je zbog mog ne znanja) da treba ici samo i iskljucivo u ozbiljne servise uvek sam ostao uskracen za debelu lovu. Onog trenutka kada sam provalio da postoje forumi i ljudi na njemu koji stvarno zele da pomognu sve do tada je bilo tako.
Primera ima koliko hoces dobrih i losih i uvek ce ih biti. Zato postoji-e forum i prijatelji na njemu.
Pozdrav

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока


Van mreže Fred Peric

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5911
  • Age: 40
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +165/-127
  • Pol: Muškarac
  • Auto: GOLF 5 1.9 TDI 77/105 2007.g.
Odg: Preporučeni servisi
« Odgovor #71 poslato: Mart 20, 2016, 10:07:28 pre podne »
To su sad o cemu pricas nijanse ako mislis na visoku cenu rada('debela lova').
Dva servisa iz Zemuna koje sam gore spomenuo su jaki sa cenama ali dobro rade, a ljudi se uvek vode novcanikom…Banu negde gde se sumnjivo radi pa se posle zale na sve i svasta…

Послато са LG-D320 уз помоћ Тапатока

Земунчанин

Van mreže ZoranBG

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 221
  • Age: 51
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +7/-1
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Passat B5,5 1,9; Golf II 1,6D
Odg: Preporučeni servisi
« Odgovor #72 poslato: Mart 20, 2016, 10:26:03 pre podne »
Naravno da ima dobrih, velikih i ozbiljnih servisa (alat i masinerija) ali pod "debelom lovom" sam podrazumevao to da pored "znanja" koje imaju majstori nema nikakve potrebe da delovi budu nekada i duplo skuplji nego u drugom ne tako velikom i ozbiljnom servisu. Radni sat je ono sto  ne treba komentarisati kao "skupo" ako je majstor dobar, ali sto se tice delova pa ne prave ih kuci ili u servisu pa da to opravdavaju time vec ih uglavnom kupuju svi na istom mestu. Uostalom svako od nas bi uz malo prakse i volje znao da zameni a ne popravi deo koji moze da se popravi. Zato i kazem da je bitan majstor a ne servis (lokal) koji kada treba popravi a ne samo zameni deo i pri tom te odere.
Pozdrav

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока

Van mreže Fred Peric

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5911
  • Age: 40
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +165/-127
  • Pol: Muškarac
  • Auto: GOLF 5 1.9 TDI 77/105 2007.g.
Odg: Preporučeni servisi
« Odgovor #73 poslato: Mart 20, 2016, 11:03:52 pre podne »
Razumem sta si hteo da kazes,to je sto bi ljudi rekli: da li je casa polu prazna ili polu puna.
Pretposlednja recenica tvog posta mi je zazvucala tako 'narodski' reprezentativno.

Послато са LG-D320 уз помоћ Тапатока

Земунчанин

Van mreže VLada1984

  • VW Početnik
  • Poruke: 189
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +5/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Passat 2.0TDI 4motion Highline
Odg: Preporučeni servisi
« Odgovor #74 poslato: Mart 20, 2016, 11:13:49 pre podne »
Ljudi, ima prevaranata na svakom koraku, ne samo u Beogradu... Zato i jesmo ovde, da delimo iskustva i upozoravamo na takve, ali i da preporučimo prave velemajstore  majstor1 Na osnovu vaših predloga ja sam došao do vrhunskih majstora, a verujem da ih ima još. Da batalimo ološe, preporučite majstore koji su po vama vrhunski. Jako je bitno da su pouzdani, a u zemlji Srbiji i povoljni, jer sa platama koje imamo moramo i na to da mislimo. Zamislite kad je čovek vrhunski majstor, ne mora da ima vrhunski servis a još i ne gleda kako samo da te odere :65. Kao što rekoh, možda ima još takvih, ali zahvaljujući ovom forumu i preporukama koje su meni pomogle, ja delim iskustvo i predlažem na daleko poznatog Nina u Zemunu (mehanika, dijagnostika i još mnogo toga), Draška u Zemun polju (elektronika, dijagnostika) i Adama (centriranje trapa i dr.)  :75. Da kucnem u drvo, da ih ne ureknem  bonk

Van mreže ZoranBG

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 221
  • Age: 51
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +7/-1
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Passat B5,5 1,9; Golf II 1,6D
Odg: Preporučeni servisi
« Odgovor #75 poslato: Mart 20, 2016, 11:34:45 pre podne »
 :26

Van mreže cicero

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3002
  • Lokacija: munze
  • Karma: +75/-55
  • Pol: Muškarac
  • Auto: BLACK RR_LINE
Odg: Preporučeni servisi
« Odgovor #76 poslato: Mart 20, 2016, 11:57:38 pre podne »
Zaboravili ste  majstora DJUKU u batajnici biggrin
NEMCI KAD NAPRAVE AUTO I RAT NAPRAVE DA BUDE SVETSKI

Van mreže Fred Peric

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5911
  • Age: 40
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +165/-127
  • Pol: Muškarac
  • Auto: GOLF 5 1.9 TDI 77/105 2007.g.
Odg: Preporučeni servisi
« Odgovor #77 poslato: Mart 20, 2016, 01:03:17 posle podne »
To nije Zemun!

Послато са LG-D320 уз помоћ Тапатока

Земунчанин

Van mreže ZoranBG

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 221
  • Age: 51
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +7/-1
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Passat B5,5 1,9; Golf II 1,6D
Odg: Preporučeni servisi
« Odgovor #78 poslato: Mart 20, 2016, 01:23:09 posle podne »
Ako se dobro secam Djuka je radio na toyotinim vozilima i bio priznat majstor za njih. Sada radi vw i audi pa me interesuje kakva su vasa iskustva. Ja sam bio jednom kod njega i sto se mene tice za Djuku i njegov servis veliki +
p.s-kod njega sam otisao po preporuci iz B.Jerkovica do Bataje. Da nemam blize majstora nikada nebih zalio toliki put i potroseno vreme

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
« Poslednja izmena: Mart 20, 2016, 01:25:37 posle podne od strane ZoranBG »

Van mreže jurimo30

  • VW Početnik
  • Poruke: 118
  • Age: 40
  • Lokacija: zemun
  • Karma: +2/-12
  • Pol: Muškarac
Odg: Preporučeni servisi
« Odgovor #79 poslato: Mart 20, 2016, 07:21:19 posle podne »
kad smo vec kod adama,zasto sam otisao u servis ispod njih(koji,da ponovim,je sve samo ne servis i pored toga sto imaju dva velika servisa i izgledaju ozbiljno).kad sam radio trap,auto mi nije ispravljao sam,vuko u stranu itd.odem kod adama kazem sta sam radio i ocekujem da urade centriranje i reglazu da bi se sve to podesilo,kad tamo neki sef ili sta je vec kaze " ne to ti majstor nije dobro uradio neces dobiti nista centriranjem i reglazom",ja se vratim kod svog majstora kazem mu sta su oni rekli,kaze on luapju gluposti idi tu i tu,i tamo gde me poslao covek mi uradi sta je trebalo i auto se noramlno ponasao posle toga.tako da zaobilazim adam od tad,da li se ovome nije radilo ili nesto drugo u pitanju u svakom slucaju neprofesionalno.pricam o adamu u jakuba kuburovica