Autor Tema: VW Touran 1,9 TDI  (Pročitano 23773 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Marko.M

  • VW Početnik
  • Poruke: 34
  • Age: 28
  • Lokacija: Innsbruck, Austria-Pozarevac, Srbija
  • Karma: +1/-2
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Passat B6
VW Touran 1,9 TDI
« poslato: Decembar 29, 2014, 02:56:09 posle podne »
Pozdrav svima, evo ja tek sad uhvatio malo slobodnog vremena jer radim stalno, pa nikako da stignem.
Evo da vam predstavim svoj auto, rec je o VW Touran 1,9 TDI Conceptline 2005 god.
105 PS, 77 KW, 6 Brzine, ESP, Automatski Webasto, Manuelna Klima, Tempomat, el. Ogledala sa grejacima, i jos tako tih slicnih stvari koje bas i nemogu da se setim.
Auto sam kupio ne planirano 2013 godine u Julu, pre njega imao sam prvi auto VW Bora 1,9 TDI ali njega sam prodao jer bio mator 98 god, nagurao je 250 hiljada, i pocela je neka cudna situacija sa farbom da mu se desava i onda sam ja ga na brzinu prodao i uzeo VW Touran.
Auto je imao 102 hiljade km kada sam ga uzeo, a do sada ima malo preko 140 hiljada km.
Stvarno nemam reci ovo je drugi VW kako imam i skroz sam prezadovoljan, zbog kvaliteta i izdrzljivosti.

Evo da ne duzim vise, evo nekoliko slika, evo iskopao sam iz telefona neke malo starije, sad mi se nesto i ne izlazi napolje da ga slikam jer ovde kod mene sneg pada pa rastura, ali cim bolje vreme ubacicu slike.

Evo prve dve slike, kad sam ga ugledao.





Cim sam ga kupio odmah sam morao gume da mu promenim, jer njegove su bile skroz upopascene, jer je auto vozila neka nasa zena i na autu je bilo sve prvo iz fabrike, tako da sam u startu morao da ulozim 1000 eura da zamenim sve sto je trebalo kao sto su gume, kocnice, ulje, zupcasti kais, brisaci, i tako jos neke sitnice.
Zamalo nisam pao u nesvest kad me je pozvao majstor da kaze sta treba da se menja i koliko pare da mu donesem.  lollol

Stare gume.



Nove gume.



Ram za tablice



To je to za pocetak, bice naravno jos slika od unutrasnjosti, samo trebam da ugrabim vise vremena jer zbog posla tesko stizem.
Ovako sto se tice ulepsavanja auta u planu je zatamljivanje stakla, neke alu felne, neki dobar cd radio sa ekranom, i masku bih napred uradio da igleda kao kod novih Tourana od hroma ono napred.
Ako bi ste mi pomogli oko ideja nekih sta bi jos moglo ili gde mogu da nabavim ovo gore navedeno, unapred vam hvala...
I ako neko moze da mi preporuci gde mogu u Srbiji da ofarbam ceo auto u istoj boji, jer imam problema sa farbom, na desnom krilu i na jos nekim mestima kskida se farba i vidi se goli metal, a ove Svabe ovde lupaju mi neke velike cene da to nije normalno.

Pozdrav svima nadam se da nije dugacko za citanje.
« Poslednja izmena: Decembar 29, 2014, 04:36:37 posle podne od strane IgorPolić »

Van mreže Pele

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 870
  • Lokacija: Beograd - Cacak
  • Karma: +24/-15
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Touareg, Superb
Odg: VW Touran 1,9 TDI
« Odgovor #1 poslato: Decembar 29, 2014, 06:07:18 posle podne »
Sto se tice farbanja, doktor za te stvari je nas clan S/line i njegova ekipa

Van mreže Marko.M

  • VW Početnik
  • Poruke: 34
  • Age: 28
  • Lokacija: Innsbruck, Austria-Pozarevac, Srbija
  • Karma: +1/-2
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Passat B6
Odg: VW Touran 1,9 TDI
« Odgovor #2 poslato: Decembar 30, 2014, 09:30:40 posle podne »
hvala Pele, videcu da kontaktiram S/line pa kad oden za Srbiju, da ofarbam auto...

evo jedna slika od sinoc, ovde kod mene u Tirolu pada sneg pa se ne sali... blink



a ovo je moja druga masina sa kojom radim na poslu, nije VW ali nije los  ;)



zadnja vuca, celo jutro je bilo veselo dok sam isao po brdskim selima, jutros bio minus sve zaledilo a onda sneg  :angry:
« Poslednja izmena: Decembar 30, 2014, 09:38:26 posle podne od strane Marko.M »

Van mreže Marko.M

  • VW Početnik
  • Poruke: 34
  • Age: 28
  • Lokacija: Innsbruck, Austria-Pozarevac, Srbija
  • Karma: +1/-2
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Passat B6

Van mreže Marko.M

  • VW Početnik
  • Poruke: 34
  • Age: 28
  • Lokacija: Innsbruck, Austria-Pozarevac, Srbija
  • Karma: +1/-2
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Passat B6
Odg: VW Touran 1,9 TDI
« Odgovor #4 poslato: Maj 31, 2015, 04:32:50 posle podne »
Tema moze pod kljuc kupljen VW Passat B6  alealeee, uskoro ga predstavljam, a Touran zavrsio kod caleta driving.