Autor Tema: Jetta V 1.9 tdi  (Pročitano 11264 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže m_peki

  • VW Početnik
  • Poruke: 7
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +0/-0
Jetta V 1.9 tdi
« poslato: Septembar 20, 2018, 05:59:27 posle podne »
Aj da predstavim auto kako je i red.
U pitanju je Jetta 1.9 tdi 105ks, mislim da je oznaka motora BXE ali mi to jos uvek nista ne znaci. U planu je bio Mondeo mk4 kao logicna zamena za prethodni mk3 ali je iskrsao auto sa poznatom istorijom i u zaista korektnom stanju tako da  alealeee...
Jetta je u fabrickom stanju osim prednjeg branika ali otom potom. Oprema je solidna :37 . Ono sto mi fali je tempomat i kozni volan ostalo manje vise na svom mestu. Za tempomat cu prelistati forum, mozda moze i da se ubaci.
 Sto se tice stanja stvarno sam odusevljen. Niti sta lupka niti sta zvecka. Utegnut top. Svaka vrata sa ispravnim granicnicima u dva polozaja... msm to me posebno odusevljava ali sta znam mozda je to normalno kod svih vagena. :rolleyes:
Enterijer je gotovo nov. Servisi svi odradjeni, diskovi novi i tako...
Kupljen je od poznanika kod koga je poslednjih osam godina i to vozen kao drugi veci auto jer u garazi ima i golf 5, tako da nje mnogo ni vozen.
Dosao sa dva seta guma. Letnje su na celicnim 16 icama i zimski set na alu 15ticama boodala Ali svakako je planirano da se za letnji set uzmu neke oem 17tice.

Evo i koja slika upucana na brzaka kada sam ga probao






























Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6826
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Jetta V 1.9 tdi
« Odgovor #1 poslato: Septembar 21, 2018, 08:46:57 posle podne »
Odlicna Jetta  formidable cestitam kupovinu ...

uz ono sto si dodao mozda neka muzika sa navigacijom i neke top 17-ce i bice  :28
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže m_peki

  • VW Početnik
  • Poruke: 7
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +0/-0
Odg: Jetta V 1.9 tdi
« Odgovor #2 poslato: Septembar 23, 2018, 07:26:06 posle podne »
Hvala hvala 17tice su svakako u planu.  thumbup
Ima li ko ideju moze li kod ove digitalne klime da se pusti duvanje u soferku a da se ne pali klima automatski vec samo onako da duva ventilacija bez klime. Mislim idu kisni dani pa cisto da znam.
I jos nesto treba mi osigurac upaljaca da li je 24 ili 42 pozicija kod mene i da li je isti osigurac za onu uticnicu na kaseti pored rucne? Nemam gde da punim telefon jer nijedna uticnica ne radi.

Van mreže Lepi

  • Moderator
  • Master Member
  • ***
  • Poruke: 4778
  • Lokacija: Canada
  • Karma: +192/-83
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Rabbit 2.5
Odg: Jetta V 1.9 tdi
« Odgovor #3 poslato: Septembar 24, 2018, 02:07:03 pre podne »
Što se tiče duvanja u šoferku uvek će se paliti automatski klima kad upališ tu opciju, to je da bi brže odmaglilo staklo. Ukoliko želiš, možeš da ugasiš klimu na prekidaču ECON. Ali to moraš svaki put...


Ne znam koje godište je Jetta, ali proveri osigurač 24, trebao bi da ide 20A osigurač.
Napiši koje je godište pa ću ti pogledati i javiti instalaciju da li su nezavisna oba prekiljučka (u konzoli i ispod naslona za ruku).

Van mreže m_peki

  • VW Početnik
  • Poruke: 7
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +0/-0
Odg: Jetta V 1.9 tdi
« Odgovor #4 poslato: Septembar 24, 2018, 10:17:07 pre podne »
E to hvala ti. Imam naviku da mi stalno duva u soferku na prvoj brzini tokom kisnih dana pa reko da ne radi kompresor stalno. A godiste je 2007.