Autor Tema: Lepljenje eko koze na rucice za podizanje stakala...  (Pročitano 2064 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže vwmanijak

  • VW Početnik
  • Poruke: 165
  • Lokacija: Prijepolje
  • Karma: +9/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 2
Lepljenje eko koze na rucice za podizanje stakala...
« poslato: Jun 14, 2014, 04:11:07 pre podne »

Rasporedite tako da imate jednak visak na gornjoj i donjoj strani a sastav na sredinu rucice kao na slici 2:

Nategnete eko kozu oko zabice i skalperom isecete prednju stranu u sirini zabice i tako sve 3 sa iste strane kao na slici 3

Nategnete eko kozu (malo jace) na drugu stranu i navucete preko zabica i isto isecete malo ispod sredine (da bi bolje leglo) kao i predhodnu stranu i na kraju navucete i isecete preko te zabice na sirem delu rucke u vrhu.

Isecite sav visak tako da se svuda preklapa oko pola cm.

Skinete sve i poklopac od rucke i eko kozu premazete sintelanom i sacekate 5-10min.
Vratite eko kozu na zabice i utrljate palcevima od sredine ka krajevima I stavite stipaljke.

Na kraju bi trebalo da izgleda ovako:


Kad budem uradio rucke objasnicu i za njih...one su malo komplikovanije.

Van mreže Sasa90

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 209
  • Age: 33
  • Lokacija: Beograd,Borča
  • Karma: +3/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 2 1.3
Odg: Lepljenje eko koze na rucice za podizanje stakala...
« Odgovor #1 poslato: Jul 01, 2014, 05:54:46 posle podne »
Svaka čast,svidja mi se kako si ovo odradio. Ja sam planirao da prefarbam moje,ali možda na kraju odradim i ovako :)
Je si uradio ručice?

Van mreže vwmanijak

  • VW Početnik
  • Poruke: 165
  • Lokacija: Prijepolje
  • Karma: +9/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 2
Odg: Lepljenje eko koze na rucice za podizanje stakala...
« Odgovor #2 poslato: Jul 07, 2014, 11:37:47 pre podne »
Odradio sam i rucice. Postupak je skoro isti, samo sto mora blago da se obruse oni nokti sa poklopca i unutrasnj delovi gde upada poklopac, da bi to leglo kako treba i ne bi cepalo eko kozu...Ako ti nije jasno upload cu slike za par dana kad stignem kuci. Meni iskreno ovako lepse i lakse uraditi 100x.
Imam i viska ove eko koze pa cu poslati besplatno ako nekome treba, samo nek plati postarinu...