Autor Tema: problem povezivanja vufera  (Pročitano 1111 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže kamamama

  • VW Početnik
  • Poruke: 46
  • Age: 32
  • Lokacija: Novi Sad
  • Karma: +3/-1
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Polo 1.4
problem povezivanja vufera
« poslato: Oktobar 29, 2014, 05:36:59 posle podne »
Drugari imam neki problem sa povezivanjem pa sam hteo da pitam jel zna neko sta jos mogu da pokusam. Znaci imam pojacalo vufer i radio, probao sam na sva 3 izlaza radia , i sve kanale na pojacalu,menjao sam plus i minus , probao sam i drugi radio , i nista. Vodio sam se po uputstvu pojacala kako da vezujem ,i kako da namestam prekidace na pojacalu.Ja mislim da sam pokusao sve sto je moglo da se pokusa , ali sam mozda nesto i predvideo pa se zato obracam da vidim da li jos ima neke fore i fazone. Hvala u napred.
radio: alpine 9882 ri
pojacalo. Crunch gtx 4600
vufer: jbl jb5-1204br

Van mreže s.radonjic

  • VW Početnik
  • Poruke: 176
  • Age: 47
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +15/-4
  • Pol: Muškarac
Odg: problem povezivanja vufera
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 29, 2014, 08:32:25 posle podne »
Ako si u mogućnosti, proveri pojačalo na nekom drugom plejeru.Možda su ti crkli izlazi za pojačalo.Jesi li doveo pobudu do pojačala?

Van mreže Stoske

  • Old School
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6237
  • Age: 33
  • Lokacija: Nish
  • Karma: +94/-50
  • Pol: Muškarac
  • Auto: vw passat
Odg: problem povezivanja vufera
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 29, 2014, 09:53:54 posle podne »
probaj drugi signalni kabl ..  i daj neku sliku tih kablova i kako si to spojio :D
hahaha Stoske poligloTka hahaha Gde Stoske glotkne tu trava ne raste :)

Van mreže kamamama

  • VW Početnik
  • Poruke: 46
  • Age: 32
  • Lokacija: Novi Sad
  • Karma: +3/-1
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Polo 1.4
Odg: problem povezivanja vufera
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 29, 2014, 10:22:08 posle podne »
Doveo sam pobudu,i probao na drugom pleyeru , e sad valjda nisu na oba riknuli izlazi..msm da cu morati drugi signalni kabel da probam , ili cu probati na kucnom zvucniku da vidim da li ce tu raditi , novi su kupljeni ne korisceni pa mi je zato sve to cudno. Sto se tice spajanja nema tu velike nauke , a nemerem slikati trenutno jer sam prsao danas i sve pocupao , smrzo mi se dupe a nikako da proradi. Jedino sto se desilo pozitivno da znam da su uredjaji ispravni je da kada sam okretao potenciometar za jacinu pojacala ,membrana na zvucniku se pomerala zbog dotoka struje ..nisam vise pametan, proveri u sutra signalne na kucnom pa cu vidnem da li rade , pa da i to odstranimo kao uzrok..

Van mreže Silbas

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1051
  • Age: 30
  • Lokacija: Novi Sad
  • Karma: +33/-27
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 2 1.6 TD
Odg: problem povezivanja vufera
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 30, 2014, 04:04:39 posle podne »
Sutra cu biti slobodan, sad sam u selu,ujutro dolazim u Novi Sad,pa posle podne me cimni ako ne uradis nista da pogledam to.. Imam razvedene kablove u kolima i spojeno pojacalo,pa mogu ti pomoci da probamo kod mene to tvoje.. Pusti mi broj na pm

Van mreže kamamama

  • VW Početnik
  • Poruke: 46
  • Age: 32
  • Lokacija: Novi Sad
  • Karma: +3/-1
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Polo 1.4
Odg: problem povezivanja vufera
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 30, 2014, 04:44:55 posle podne »
Mali update, bio sam danas u servisu , pojacalo isprobano radi, vuver takodje , signalni kabel radi , sve radi ali opet ne radi bonk
Jedino sto nije 100% isprobano su izlazi na radiju,ali kaze lik da je to tesko da se pokvarilo ,a i  probao sam na drugom pleyeru i ni tamo nije radilo, tako da valjda nisam baksuz da mi ne rade izlazi. Rekao mi je lik da sve ponovo spojim i dodjem do njega da pogleda, i on kaze nema pojma sta moze da bude..javljam sta se dalje desava , sve u svemu hvala na odgovorima :26