Autor Tema: Golf mk2 1.3 problem s karburatorom  (Pročitano 9088 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže geniusnet

  • VW Početnik
  • Poruke: 52
  • Age: 38
  • Lokacija: Zemun- Batajnica
  • Karma: +1/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf mk2
Odg: Golf mk2 1.3 problem s karburatorom
« Odgovor #20 poslato: Novembar 30, 2011, 01:23:40 posle podne »
Weber je ipak weber

+ 1
 Webera sam vozio 10-ak godina na dva Yugica i nisam imao nikakav problem, puno je jednostavniji od pierburga i sto je po meni bitnije, ima mehanicki sauh. Samo me zanima dali dobro funkcionise i dali je tesko da se ugradi na Golfa- 2  1,3 motor.  Pozdrav

Ja sam stavio bas Weber ali sam kupio onaj set za reparaciju dizne dihtunge oko 800din kosta posto je polovan bio a te dizne na njemu su mi bile zapusene pa sam zamenio, a nije problem ugraditi samo se mora napraviti medjuploca da bi se mogao zasrafiti na golfovu usisnu granu, gore stavis kuciste filtera isto od keca i sve legne ko da je orginal

Van mreže Vasko-Mk

  • VW Početnik
  • Poruke: 158
  • Age: 50
  • Lokacija: Stip Makedonija
  • Karma: +8/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: Golf mk2 1.3 problem s karburatorom
« Odgovor #21 poslato: Decembar 02, 2011, 12:57:25 posle podne »
kupite zastavu....

Potpuno se slazem i veliki sam protivnik modificiranja originala. Medjutim 90 % vozim kroz grad i to kratke relacije 3-5 km i pauze izmedju dve voznje, tako da mi se automatski sauh uopste ne isklucuje. Potrosnja se povecala na vise od 15l i moram nesto da uradim po tom pitanju. Zbog toga pitam za iskustva sa weberovim karburatorima. Predlazu mi da ugradim plin ali tad bi potrosnja otisla vise, tako da mi je najisplatlivije da promenim prvo karburator a posle ugradim plin. Ako ima neko ovakvih iskustva neka napise. Pozdrav iz Makedonije
Golf - 4  1,9 tdi