Autor Tema: U GOSTIMA KOD....  (Pročitano 10720 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Milance

  • Gost
U GOSTIMA KOD....
« Odgovor #20 poslato: Jun 03, 2006, 08:16:13 posle podne »
Pa ako bude gostiju u julu eto mene zajedno sa Mirom .  

Van mreže Bojan_GTI

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 835
  • Age: 39
  • Lokacija: Bijelo Polje
  • Karma: +2/-3
    • http://
U GOSTIMA KOD....
« Odgovor #21 poslato: Jun 03, 2006, 11:57:44 posle podne »
Samo izvolite.  

Van mreže admin

  • Glavni baja
  • Administrator
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 20528
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +401/-37
  • Pol: Muškarac
  • █║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
    • VW-Club
  • Auto: Audi Q8
U GOSTIMA KOD....
« Odgovor #22 poslato: Jun 11, 2006, 03:52:21 pre podne »
mogli bi polako da se dogovaramo. .ja za 2-3 dana bi trebalo da zapalim na more...

Van mreže Bojan_GTI

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 835
  • Age: 39
  • Lokacija: Bijelo Polje
  • Karma: +2/-3
    • http://
U GOSTIMA KOD....
« Odgovor #23 poslato: Jun 11, 2006, 05:09:56 posle podne »
Ok nema problema samo mi javi kad krenes iz Bg.Da li dolazis sa nekim ili kako vec?

Van mreže admin

  • Glavni baja
  • Administrator
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 20528
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +401/-37
  • Pol: Muškarac
  • █║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
    • VW-Club
  • Auto: Audi Q8
U GOSTIMA KOD....
« Odgovor #24 poslato: Jun 12, 2006, 12:05:55 pre podne »
Dolazim sa 2 drugara onim shto je skucao golfa i jos jednim.. al idemo mojim kolima.. mi cemo krenuti prekosutra oko 5h ujutru... svracamo na zlatibor ovo ono... i picimo za more..  necemo moci da se zadrzavamo.. znaci bukvalno da se vidimo na kratko popijemo picence i to je to    reci mi tacno gde si ti... na ulazu u bjelo polje ili gde ?!? i daj mi tvoj br mob-a... jel kod tebe pocinje da mi vazi 069 ili ?!?

Van mreže Bojan_GTI

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 835
  • Age: 39
  • Lokacija: Bijelo Polje
  • Karma: +2/-3
    • http://
U GOSTIMA KOD....
« Odgovor #25 poslato: Jun 12, 2006, 12:44:49 pre podne »
Ja sam na izlazu iz Bijelog Polja znaci kad krenes ka Podgorici,ali cim ti prodjes CG granicu  zvrcni me ja cu da te cekam.Broj je 069 317 408,i  069 radi cim udjes u CG.  

Van mreže admin

  • Glavni baja
  • Administrator
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 20528
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +401/-37
  • Pol: Muškarac
  • █║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
    • VW-Club
  • Auto: Audi Q8
U GOSTIMA KOD....
« Odgovor #26 poslato: Jun 12, 2006, 12:47:07 pre podne »
Ok cim udjem u cg uzecu negde dopunu.. reci mi samo hoce mi vaziti kartica ako je dopunim poshto skoro godinu dana nisam koristio !??!  kaces ti da se spustas dole ?!?

Van mreže Bojan_GTI

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 835
  • Age: 39
  • Lokacija: Bijelo Polje
  • Karma: +2/-3
    • http://
U GOSTIMA KOD....
« Odgovor #27 poslato: Jun 12, 2006, 12:51:30 pre podne »
Pa mislim da nece da radi pitacu sutra,ali ti dok budes u srbiju posalji mi sa 063 ili 064,ako ne bude radila imam ja neke kartice pa cu da ti dam.Ja neznam,koliko vi razmisljate da budete dolje?Racunajte na neki rucak kod mene.
« Poslednja izmena: Jun 12, 2006, 12:54:39 pre podne od strane BojanGTI2 »

Van mreže admin

  • Glavni baja
  • Administrator
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 20528
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +401/-37
  • Pol: Muškarac
  • █║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
    • VW-Club
  • Auto: Audi Q8
U GOSTIMA KOD....
« Odgovor #28 poslato: Jun 12, 2006, 12:54:56 pre podne »
do nedelje najkasnije pa se vracamo imam ja neke ispite .. i obaveze ovde u bg al se posle vracamo ponovo...  dogovoricemo se sve kad se vidimo

Van mreže Kosta

  • Konstantin
  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4508
  • Lokacija: Valjevo , Srbija
  • Karma: +64/-11
  • Pol: Muškarac
    • vw-club.rs
  • Auto: GOLF Mk6 2.0 TDI
U GOSTIMA KOD....
« Odgovor #29 poslato: Jun 12, 2006, 03:38:34 pre podne »
Bojane, imas li kakve informacije o cenama letovanja na CG primorju, nemislim na hotele vec na cene parkinga, kazni, mozda nekih putarina i ostalih propratnih troskova?

O cemu bi trebalo povesti racuna i kakav je odnos Vase policije i samog naroda prema turistima odavde? Cuo sam svakakve price o pa bih te molio da mi kazes nesto iz prve ruke.

Van mreže Bojan_GTI

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 835
  • Age: 39
  • Lokacija: Bijelo Polje
  • Karma: +2/-3
    • http://
U GOSTIMA KOD....
« Odgovor #30 poslato: Jun 12, 2006, 11:28:41 pre podne »
Sto se tice mora ove godine nema puno turista pa je velika konkurencija i cijene nisu visoke,znaci smjestaj.A sto se tice parkinga to nemam pojma,propratnih troskova jedino se placa tunel Sozina neka putarina 3 eurica, a sto se tice policije odnosno kazni isto kao kod vas za prkoracenja i sl,ali moras da koristis UPALJENA SVIJETLA,POJAS,I NEMA RAZGOVORA MOBILNIM.

A sto se tice odnosa policije i naroda tu nece biti problema sigurno jer pola Crne Gore zivi ot tog turizma tako da nema problema,jedino ako naletis na nekog narkomana ili budalu pa da te nesto provocira ili dobacuje,ali sve u svemu nema problema.

Van mreže admin

  • Glavni baja
  • Administrator
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 20528
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +401/-37
  • Pol: Muškarac
  • █║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
    • VW-Club
  • Auto: Audi Q8
U GOSTIMA KOD....
« Odgovor #31 poslato: Jun 12, 2006, 11:03:45 posle podne »
Danas sam bas pricao sa nekim crnogorcima  sreo ih kad sam pregledao auto... ladno idem sutra u pg usput da svratim da promenim liku boju na cajgerima  njemu i ortaku !  kazu da je put ocajan.. narucito zlatibor nova varos.. a ipo crnoj gori kazu rupetina kolko hoces i odrona.. samo lagana voznja i po ogranicenjima !

Van mreže admin

  • Glavni baja
  • Administrator
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 20528
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +401/-37
  • Pol: Muškarac
  • █║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
    • VW-Club
  • Auto: Audi Q8
U GOSTIMA KOD....
« Odgovor #32 poslato: Jun 21, 2006, 08:31:27 posle podne »
Pozdrav !! evo i ja konacno dosao pa da se javim  
Bio je extra provod.. i voleo bi da se organizujemo da idemo svi zajedno... ja za nedelju dana palim opet ali na duze i ne pada mi napamet da se vratim
Pre svega bi se zahvalio Bojanu na gostoprimstvui narezanom disku  prsli bi sa onim jednim   Shto se tice puta... katastrofa... znaci starovalo me je bar jedno 10 patrola bez preterivanja...  dolazim na nasu granicu... likovi.. ne traze ni isprave nishta.. jedan pritrcava jel mogu da ga slikam ) a drugi nakon slikanja u fazonu "brate aj ga potpisi"  na crnogorskoj granici.. isto sve extra... cimali me da im prodam stopove razmenili brojeve dza bu.. sve ql i posle krece kosmar...
u mojkovcu obilazenje kamiona na punoj... zaustavlja patrola one pederske fore.. snime te iz daljine... dza bu ja kuko ovo ono kazu bezi   sledeci pandur zaustavlja cista kontrola pita za prvu pomoc.. ja reko sve tu fali jedna gaza on

kao ok pusta... sledeci kad smo se nasli sa bojanom... decko ide ispred ja iza... mene zaustavljaju.. da nisam rekao da idem kod njega... i da on nije stao.. verovatno bi me i tu cimali... posle toga.. sledeca patrola mi uzima dozvolu i trazi da skidam folije.. i ako je u mojoj drzavi to "dozvoljeno" dao im atest oni kao sve je ok al ovde ne moze... naveo sam im primer recimo idem na takmicenje u italiju prolazim kroz cg i shta tu moram da skidam folije oni kao da... ja reko pisi prijavu likovi me ubedjuju da uz prijavu moraju da daju i komad folije... naravno prepirka... jedno 20 min.. i pustaju kao u fazonu idi do budve.. moli boga da ne naletis na jos neku patrolu... i tamo nemoj da ga vozis.. ja kao ok...  vozim 200metara... zaustavlja druga patrola..u kanjonu morace obilazenje kolone kamiona na punoj.. gde je tablica i shto sam zatamljen   opet oduzimaju dozvolu.. pitaju 2 ortaka da li mogu da nastave... oni kao pijani smo dza bu ne mozemo da vozimo... tu smo blejali jedno 30min... i pustaju(pljusak) vise sam proveo u golfu petici nego u trojci  pred podgoricu jos jedna patrola i na cetinju jos jedna... znaci katastrofa... Na primorju druga prica... nisu nas cimali uopste... cak nas svi i zgotivili pili zajedno zajebancija...  poshto sam zujao svuda po primorju i isao par puta do PG cale od drugara odande (neki baja) mi je sredio papir sa kojim mi njihov sud daje dozvolu da vozim auto sa zatamljenim staklima i uopste da je auto pri njihovoj vladi... ne mogu da me cimaju nizashta pa cak ni za pune crveno itd znaci izivljavanje  
u povratku sve ok...  i nasi slepci mi u brodarevu napisu kaznu zato shto nisam imao uze za vucu i sijalice... mamu im je**m  naravno nisam platio ni potpisao...  ako stigne.. idemo na sudjenje... za sijalice cu da kazem da imam diode i ksenon a za uze cu reci da sam imao sajlu i cao
sve u svemu bilo je extra !! samo me put smorio zbog jebenih pandura !!! sad je druga prica u povratku nam se svi panduri javljali svi nas zapamtili  

evo jedne zajednicke fotke... sa bojanom i njegovim mladjim burazerom


(promenjen styling kose da budemo upadljiviji )


Van mreže Bojan_GTI

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 835
  • Age: 39
  • Lokacija: Bijelo Polje
  • Karma: +2/-3
    • http://
U GOSTIMA KOD....
« Odgovor #33 poslato: Jun 21, 2006, 11:46:12 posle podne »
Veliki pozdrav!  Kada ponovo krenes ili krenete da mi javis kao i prvi put,posto i ja ocu da idem,pa da uklopim nesto sa vremenom.
Mislio sam da dodjem ali bio sam u nekoj guzvi nisam, zavrsio sa kolima neku zastitu tako da nisam mogao.  Ali  more nece pobjeci.

Van mreže admin

  • Glavni baja
  • Administrator
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 20528
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +401/-37
  • Pol: Muškarac
  • █║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
    • VW-Club
  • Auto: Audi Q8
U GOSTIMA KOD....
« Odgovor #34 poslato: Jul 12, 2006, 12:37:21 pre podne »
E pazi ovako... Mozda ti kasno javljam ali i mi smo se tek sad dogovorili.. mi ponovo krecemo sutra uvece... idemo prvo na Blaywatch ima neki ckm party  pa pravo sa zuraje palimo na more.. mozda pokupimo i neke cice  Na zalost ne idemo milanovim golfom nije jos uspeo da ga sredi..  moj je u oglasima dolaze kupci ovo ono tako da palimo vektrom od drugara... krenucemo verovatno negde oko 2-3h zavisi kakva bude zuraja  ako budemo u Bjelom polju u neko pristojno vreme.. tipa od 10.. cimam te pa da se vidimo... mi cemo ostati minimum 10 dana... ako mozes ajde iskombinuj da nam se prikljucis... dolaze i ovi ostali dole sa fandjo foruma i streetracea.. ibica dtm danas sam ih bas sreo tako da ce biti ludnica  
ajd cujemo se !!! ako jos neko ide nek se javiiii  mislim cak i nas ibica da ce u to vreme biti sa devojcicom na moru  
Moj broj je 069/869-540 pa ako neko dolazi nek cima OBAVEZNO !!! pozzz

Van mreže Bojan_GTI

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 835
  • Age: 39
  • Lokacija: Bijelo Polje
  • Karma: +2/-3
    • http://
U GOSTIMA KOD....
« Odgovor #35 poslato: Jul 12, 2006, 02:50:05 posle podne »
OK NEMA PROBLEMA,OBAVEZNO MI SE JAVI!!!

Van mreže ibiza230

  • VW Početnik
  • Poruke: 181
  • Age: 45
  • Lokacija: Beograd/Kikinda
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
U GOSTIMA KOD....
« Odgovor #36 poslato: Jul 13, 2006, 12:10:51 pre podne »
Ja u utorak ili eventualno u sredu krecem iz Kikinde za BU2. Tako da se vidjamo tamo u CeGe.
Moj `inostrani` br  je 067/518162 pa ak neko oce nek se javi da se vidjuvamo.
Devile, nas dvojica smo se vec dogovorili...Javljam ti se kad stignem. Srecan put ... i ako povedete neke CKM cice, tesko da ce te do 10 biti u BP....))...

We like to party

Van mreže admin

  • Glavni baja
  • Administrator
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 20528
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +401/-37
  • Pol: Muškarac
  • █║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
    • VW-Club
  • Auto: Audi Q8
U GOSTIMA KOD....
« Odgovor #37 poslato: Jul 21, 2006, 07:32:20 posle podne »
Na zalost nije bilo mesta za CKM cice ali zato ih je na moruuu biloooo kolko ti dusa ishte!!! u ostalom uverio si se i sam  dosao si na 30min i video shta se desilo  lep provod tebi i zeni  

pozdravwww

Van mreže Bojan_GTI

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 835
  • Age: 39
  • Lokacija: Bijelo Polje
  • Karma: +2/-3
    • http://
U GOSTIMA KOD....
« Odgovor #38 poslato: Avgust 01, 2006, 12:52:21 pre podne »
Posle manje havrije  na Corradu koja  me je sprijecila da  idem  na more i da se vidim sa Devilom i ostalom druzinom, ja idem  ponovo   u  srijedu i bicu jedno pet dana  dolje pa ako neko dolazi neka  se javi na   069/317-408.

Van mreže ibiza230

  • VW Početnik
  • Poruke: 181
  • Age: 45
  • Lokacija: Beograd/Kikinda
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
U GOSTIMA KOD....
« Odgovor #39 poslato: Avgust 05, 2006, 01:35:28 pre podne »
e djavole, sta bi sa one klinkice, sto nose onaj mamutov zub medj sise, kadsam ja otiso?
ps.pozzzz iz ki

We like to party