Autor Tema: Ugradnja multimedije Golf V Gt  (Pročitano 6250 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Nikola.Nikolic

  • VW Početnik
  • Poruke: 26
  • Age: 28
  • Lokacija: Crvenka
  • Karma: +0/-1
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Vw Golf V 1.4 Gt
Ugradnja multimedije Golf V Gt
« poslato: Februar 15, 2019, 11:06:37 pre podne »
Pozdrav svima, pre neki dan sam kupio Golf V Gt 1.4 140ks Benzin, 2007 godiste (proizveden 29.12.2007 samim tim se vodi u knjizi da je 2008)

Hteo sam da pitam da li neko od vas ima iskustva u ugradjivanju ili je ugradjivao multimedija displej u njega zajedno sa parking kamerom

Ili se mozda neko od vas bavi time, pa da se dogovorimo za ugradnju multimedije+zadnja kamera, koliko bi cena svega bila i da li je moguce

Evo slike kako sad izgleda i kako bi voleo da izgleda











E sad me interesuje, posto se meni gepek otvara pritiskom na zadnji znak, da li je moguce i da li neko zna da uradi to sve da mi ubaci kameru u znak, da kada ubacim u rikver da se znak otvori i da se tu nalazi kamera.
Nesto kao na ovom snimku

https://www.youtube.com/watch?v=Xs015mIiUAk

Hvala unapred,
I ako ima neka tema kao ova, izvinjavam se unapred nisam mogao da nadjem
Pozdrav.

Van mreže Rnjak

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1079
  • Age: 38
  • Lokacija: Uzice
  • Karma: +28/-4
  • Pol: Muškarac
  • Sta uradimo za zivota,odjekivace u vecnosti!
  • Auto: Passat b5.5
Odg: Ugradnja multimedije Golf V Gt
« Odgovor #1 poslato: Februar 15, 2019, 06:40:06 posle podne »
Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

Van mreže Ned

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 493
  • Lokacija: Kragujevac
  • Karma: +5/-2
  • Pol: Muškarac
Ugradnja multimedije Golf V Gt
« Odgovor #2 poslato: Februar 15, 2019, 10:39:18 posle podne »
Moj ti je savet da ako bas volis da trosis pare na kameru, uzmes ovu u znaku, najlepsa, fabrika je u pitanju...jedino sto je skupa!
Naravno ako za to pljunes 300+ evrica, glupo je da uzmes neku PRC multimediju, vec se isprsi za fabriku i 400-500e...suma sumarum, sa ugradnjom lako ces da dobacis skoro do 1000e.
E sad, ako malo vise cenis svoj novac, pronadji neku dobru android multimediju (250-300e), i neku full hd kameru (40-50e), sve ce to da radi besprekorno , a dosta para ces da ustedis!
Opet, izbor je tvoj.

Van mreže VladPet

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 627
  • Age: 29
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +16/-7
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Passat B6 2010 2.0TDI STG 1
Odg: Ugradnja multimedije Golf V Gt
« Odgovor #3 poslato: Septembar 23, 2019, 01:57:53 posle podne »
Drug je ubacio multimediju koju je platio 200 eura sa ugradnjom kod majstora, rekao je da se zeznuo sto je dao tolike pare, jer isti je mogao da naruci za 90-100e i da ugradi kod nekog elektricara za 20-30e.
Takodje moram da naglasim da radi besprekorno, licno vozio auto i sve radi normalno, samo sto mu se poremeti vreme ili datum(sto je kod svih kineza), ali da ce ti raditi 2-3 godine bez problema to sigurno.
Oticices kod nekog majstora, dace ti 2 godine garancije(koja je glupost) i on ce da naruci preko ali expressa taj isti proizvod.
Sto se tice kamere, ja to ne bih ugradjivao, iz kog razloga, zato sto kad god ubacis u rikverc tebi na primer muzika prestaje, drugo, imao sam kameru sa 12 led dioda i em sto crkavaju brzo, em sto sama kamera je izlozena po kisi/suncu/snegu i lako se pokvari. Moj auto je bio u garazi, pa je trajala godinu dana, morao sam da mu kupim novu.
Moj ti je savet ako bas zelis, da ne dajes 600-700e ili 1000 sto je absurd za to, jer ti sama kola vreme 4000e, uzmi naruci preko ali ekspressa za 100e multimediju apdejtovanu i kameru dobijas uz nju, ako ne, izguglaj imas kameru za 15-20e i odvezi kod elektricara neka ti ugradi lepo, a kameru neka ti zakaci iznad tablica, jer na znaku ti nije merodavna ta kamera, tu stoje fabricke kamere koje su mnogo skuplje i mnogo realniji odnos udaljenosti daju.
Nadam se da sam pomogao. :)

Van mreže Fitipaldi

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2301
  • Lokacija: Basra, Irak
  • Karma: +36/-33
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Pasat B6 2.0 TDI CR
Odg: Ugradnja multimedije Golf V Gt
« Odgovor #4 poslato: Septembar 23, 2019, 04:40:59 posle podne »
Moj kinez radi već preko 2 godine( da mu nije uroka ). Ima opciju da se muzika ne iskljucuje kada se ubaci u rikverc. Kamera se nazi između svetala za tablice i šljaka skoro dve godine perfektno, iako je auto nonstop napolju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
This time next year, we'll be millionaires!

Van mreže VladPet

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 627
  • Age: 29
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +16/-7
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Passat B6 2010 2.0TDI STG 1
Odg: Ugradnja multimedije Golf V Gt
« Odgovor #5 poslato: Septembar 24, 2019, 06:02:56 posle podne »
Ima i takvih slucajeva, cast izuzecima. 😊
« Poslednja izmena: Septembar 24, 2019, 10:40:37 posle podne od strane Modus »