Autor Tema: Zimske "carolije"  (Pročitano 8296 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Mirko

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 214
  • Lokacija: Loznica
  • Karma: +5/-2
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Seat Leon 1M 1.9 TDI
Odg: Zimske "carolije"
« Odgovor #20 poslato: Januar 02, 2011, 01:28:39 pre podne »
WD-40 mi nije pomogao, samo malo podmazao :P
Mora se traziti nesto jace

Van mreže Gaginh0

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 513
  • Age: 34
  • Lokacija: Veternik
  • Karma: +5/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Pumpe düse, Piaggio Bevery 200
Odg: Zimske "carolije"
« Odgovor #21 poslato: Januar 02, 2011, 01:13:54 posle podne »
brate aj dvojke i trojke... ali sta je sa novijim passatima, cetvorkama, kako sa njima imate problema ne kontam? ja mog pola sinoc oprao na minus 7-8, i najnormalnije jutros otvorio vrata, tako isto i oktavija... to sto se lepe kederi na novim autima je verovatno do kedera, tj. dihtovanja, posto na Polu 9n su mi znala malo zalediti zadnja vrata, a na 9n3 mi se to jos nije dogodilo...

Van mreže nemanja7

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1486
  • Age: 38
  • Lokacija: Beograd-Borca
  • Karma: +12/-10
  • Pol: Muškarac
  • Das Auto
  • Auto: Seat Leon 1.9 Seat inca 1.4
Odg: Zimske "carolije"
« Odgovor #22 poslato: Januar 02, 2011, 02:56:17 posle podne »
imam jedno pitanjce nisam do sada probao reko bolje da pitam nego da sjebem nesto...neko mi rece da sa mojom klimom u kolima obicna nije digitalna ne mogu da se grejem (nisam probao nikada jer sam koristi obicno grejanje)zbog necega je moguce je samo hladjenje...hladjenje radi super a grejanje nisam probao nikad ...dali je moguce i grejan....sinoc sam bio do stare pazove i na autoputu nikako auto da se zagreje kako treba ,al opet nisam palio klimu reko da ne sjebem nesto hehehe

Van mreže Gaginh0

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 513
  • Age: 34
  • Lokacija: Veternik
  • Karma: +5/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Pumpe düse, Piaggio Bevery 200
Odg: Zimske "carolije"
« Odgovor #23 poslato: Januar 02, 2011, 04:34:13 posle podne »
pa ne znam sta da ti kazem... ja se isto grejem bez tog paljenja, iskreno ne secam se ni da li sam pokusao... ali moguce da moze, samo sto nema potrebe to da radis jer ti onda trosi vise goriva (pretpostavljam, zato sto trosi kad hladi), a svakako ne moze da pocne ni da hladi ni da greje dok se malo ne ugreje motor, jedino ako je digitalna klima onda se i grejes i hladis a da ne moras nista da ukljucujes...