Autor Tema: TAMO VAMO i svuda po malo. Saveti i predlozi u vezi putovanja.  (Pročitano 29501 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
TAMO VAMO i svuda po malo. Saveti i predlozi u vezi putovanja.
« poslato: Decembar 01, 2019, 08:07:59 posle podne »
Tražio gledao čitao ali sličnu temu nisam video. A valjalo bi je imati jer ja bi prvi uvek nešto pitao.

Generalno, sve znam ali sigurno neko ima neki info iz prve ruke. A ja volim da čujem i poslušam neki drugi predlog ako je bolji od mog.

Polazak sredinom aprila, kada se sneg delimično istopi. Smeštaj i noćenje je već rezervisano i plaćeno pa nema odlaganja. Jedino ako neko  :+ ...

Drkela se startuje odmah po završetku radnog vremena a onda nam predstoji noćna vožnja.

Ruta je BEOGRAD-OSIJEK-VARAŽDIN  driving driving driving ...

Ako neko ima neki info o ovoj deonici, neka puca odma.
image url upload
...
Naredno jutro tj jutro 1, dana nameravam da dočekam negde  na granici HR-SLO.

A onda mi predstoji vožnja do jednog malog mesta ŽIROVNICA u kojem će mi biti baza za naredne akcije.

Ova moja ruta je informativnog karaktera, ako neko zna i ima dobar predlog za još bolje krivinarenje do žirovnice, neka puca.
Mene zanima samo  driving driving driving, gde je dobra klopa piće i krempite mi ovog puta nisu sfera interesovanja.

Predlog rute za taj dan ...

...
Drugi dan planiram da mi bude udarni  alealeee alealeee alealeee ...

Kružna vožnja SLO - A - I - SLO.  Ovde je svaki predlog dobrodošao, naročito za worthersee  :83 ... Ovde ima lufta za koji km više pa može neki predlog.

...
Treći dan se budim i odma pakujem ponjave. Sledi povratak domu svome. Ali pre toga bled pa hvatam pravac ka madjarskoj granici.
Ovde bi kolege slovenci mogli da iznesu svoj predlog kojom rutom da odvozam i GDE i ŠTA da vidim.  To veče se ručna vuče odma po ulasku u ugarsku pa mi dnevna kilometraža nije velika.  Taj dan je akcenat na SLO  driving driving driving ...

...
Četvrtog dana se budim tamo gde sam zanoćio. A gde će to biti, nemam pojma. Zavisi gde nadjem smeštaj.
U svakom slučaju povratak je ugarskom stranom  driving driving driving ...

...
Predvidjena km oko 1700. Ona mi nije presudna i sve do 2 soma mi je ok. Ko ima predlog neka puca a ja ću pažljivo da zapisujem i učim preko zime.  mahac ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže PaulGT

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4812
  • Age: 46
  • Lokacija: NRW
  • Karma: +197/-121
  • Pol: Muškarac
  • no syncro, no fun
  • Auto: golf country
Odg: TAMO VAMO i svuda po malo. Saveti i predlozi u vezi putovanja.
« Odgovor #1 poslato: Decembar 01, 2019, 08:46:00 posle podne »
Spomenik dvojci i Bledsko jezero su uvjek zanimljivi. Produzi i do mene nemas jos 1000 km od Klagenfurta
ima li neko ovde da mu auto ide na isparenja lollol ili ovi dizeli jos malo pa ce krenuti i kusur da vracaju iz rezeorvara thumbup

Van mreže 2busy

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2595
  • Age: 39
  • Lokacija: Novi Sad
  • Karma: +92/-53
  • Pol: Muškarac
  • Family guy
Odg: TAMO VAMO i svuda po malo. Saveti i predlozi u vezi putovanja.
« Odgovor #2 poslato: Decembar 01, 2019, 09:13:17 posle podne »
 thumbup  Prva ruta preko Osijeka i Vukovara,Virovitica ,pa do Slovenije. thumbup
Rupa + alu felna = Reparirano rame

Van mreže Galaxy

  • Old.Jr Member
  • **
  • Poruke: 350
  • Lokacija: Niš
  • Karma: +8/-8
  • Pol: Muškarac
    • B6
  • Auto: Passat B6, highline, 2.0 TDI
Odg: TAMO VAMO i svuda po malo. Saveti i predlozi u vezi putovanja.
« Odgovor #3 poslato: Decembar 01, 2019, 11:15:57 posle podne »
Procitaj putopise na bajkerskom forumu. Ljudi obisli svet. Vrlo zanimljive destinacije, rute i mesta za obici. Dosta se spominje i HR, IT, A... Milina je citati te njihove putopise.

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: TAMO VAMO i svuda po malo. Saveti i predlozi u vezi putovanja.
« Odgovor #4 poslato: Decembar 01, 2019, 11:59:50 posle podne »
Od njih dobijam inspiraciju i prepisujem  driving driving driving ...

Ovaj put sam hteo da se informišem na vw forumu  :26 ... pa da bajkeri prepisuju od nas ...
...

...

...
Paule doćiće i taj dan  :26 ... samo da ugrabim malo više slobodnog vremena.
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže Guarana

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3428
  • Age: 39
  • Lokacija: Ljubljana
  • Karma: +90/-37
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Lada
Odg: TAMO VAMO i svuda po malo. Saveti i predlozi u vezi putovanja.
« Odgovor #5 poslato: Decembar 03, 2019, 10:51:46 posle podne »
Pretpostavljam da te više zanimaju pejzaži nego atrakcije. Relativno uz rutu recimo:

1) Izvor kamniške bistrice. Jezivo lepo i hladno, jedno pola sata naviše od kamnika koji ti je uz put. Odmah pored je planinska koliba koja ima super klopu. Ako ste za izazov tj više klope, u kolibi malo niže, vidi drugi link.
https://www.google.com/maps/place/Izvir+Kamni%C5%A1ke+Bistrice/@46.3212385,14.5949512,15.2z/data=!4m13!1m7!3m6!1s0x477ab2da5936ac5f:0x5740a6637de92992!2s1242+Kamni%C5%A1ka+Bistrica!3b1!8m2!3d46.324654!4d14.5997849!3m4!1s0x477ab2c2eeaf3459:0x2e0f716fe2db9d19!8m2!3d46.3275093!4d14.590112
https://www.google.com/maps/place/International+Piknik+Center+%22PRI+JURJU%22/@46.325256,14.5833071,16.73z/data=!4m13!1m7!3m6!1s0x477ab2da5936ac5f:0x5740a6637de92992!2s1242+Kamni%C5%A1ka+Bistrica!3b1!8m2!3d46.324654!4d14.5997849!3m4!1s0x47654cbd947c243f:0x65b83835af12cd1e!8m2!3d46.3263962!4d14.5873037

2) Bled je standardna destinacija, meni je lično Bohinj lepši jer ima manje ljudi u generalno kafića i svega.

3) Kad prolaziš kroz trojane moraš da svratiš na krof(n)e. Kraći izlazak sa autoputa, obično je puno ljudi a u sred nidođije, što govori dovoljno .. baš ovaj kiosk dole obeležen:
https://www.google.com/maps/@46.1882018,14.8841065,3a,75y,216.92h,76.61t/data=!3m6!1e1!3m4!1svI2PzcUeRTRqkAIrkYliuw!2e0!7i13312!8i6656

Ka severu ja slabo idem, da bi nešto još preporučio, sem nekih termi, toga ima svako drugo mesto i nisu samo za babe kao kod nas :)

Za južni deo , ko ima dan da ubije, LJ - Goriza - Grado - Monfalcone - Sistiana pri Trstu - Trst - i ako je vremena Kopar - Portorož - Piran, tu je jedino skenj što moraš istim putem nazad piran-portoroz-kopar ako bi autoputem jelte.
lollol

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: TAMO VAMO i svuda po malo. Saveti i predlozi u vezi putovanja.
« Odgovor #6 poslato: Decembar 04, 2019, 12:32:11 pre podne »
Naravno, samo pejzaži za vožnju.

Bohinj sam utefterisao na tvoj predlog a najveći problem mi prave 3, i 4, dan tj kuda se vratiti kući.
Kroz monfalcone prošao letos a u grado nisam nikada bio mada o njemu godinama čitam ali mi uvek frka sa vremenom da bi u njega svratio kada prolazim tuda.
Ipak mi je to nekako letnja destinacija pa ne bi sada tamo. Ovaj put je slovenija zadata destinacija

Portorož i piran ... razmišljao sam o njima, ostali mi u lepom sećanju iz detinjstva. Ali je mana upravo to što bi vozio istu deonicu 2 puta a to mi nije cilj.

Razmišljao sam i da iz portoroža krenem za opatiju pa onda jadrankom i negde hvatam pravac za bg. Tu mi skenj da odvozam nekih 700 km koje znam napamet.

Ovaj put bih nešto novo, neke putiće kroz sloveniju pa makar i taj treći dan proveo vrteći se u krug po njoj a onda 4, dana autobanom spičio za zg a onda dalje za bg.

E tu je sad opet jeba što ne bi ceo 4, dan da spičim na vožnju autoputem.

Imam vremena za mozganje, hvala ti za predloge.

...  :84 ... gde se sada parkira u portorožu a posebno u piranu ... i da li sada ima pešačka staza uz more od portoroža do pirana. Naravno, ako znaš  :46 ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže Guarana

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3428
  • Age: 39
  • Lokacija: Ljubljana
  • Karma: +90/-37
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Lada
Odg: TAMO VAMO i svuda po malo. Saveti i predlozi u vezi putovanja.
« Odgovor #7 poslato: Decembar 04, 2019, 09:55:20 pre podne »
U portorožu duž ulice , plaća se parking. Za piran je na vrhu brda parkirna garaža (Fornače), iz nje siđeš peške na nivo mora i ima par minuta peške do pirana (ima i bus neki džabe koji ide tamo-vamo).
Peške mislim da može uz more, ali slagao bih te, nisam nikad išao iskreno.

Mi smo prošle godine išli kopar - portorož - pula , prespavali , kupali , prespavali, rijeka , pa gore ka postojni, usput svratili u vojni muzej, manji obožava tenkove, pa od postojne ka ljubljani.
Iskreno sa 2 mala deteta se ne trudim da istražujem previše po sporednim putevima, obojica ne podnose najbolje put.

https://www.google.com/maps/place/Military+History+Park/@45.668132,14.188485,15z/data=!4m2!3m1!1s0x0:0x9fb18752b00d1a3d?sa=X&ved=2ahUKEwjhq5bkzJvmAhVp-yoKHcGZCAAQ_BIwC3oECA0QCA

Sad se setih gde sam išao sa ženom prošle godine, sad ti je relativno kao usput :D
Tolminska korita je mesto, nešto se plaća ulaz, ali je divno, baci pogled na google images
lollol


Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: TAMO VAMO i svuda po malo. Saveti i predlozi u vezi putovanja.
« Odgovor #9 poslato: Decembar 04, 2019, 07:46:08 posle podne »
@ Guarana,

Što više čitam tvoje predloge to više upadam u rebus. Neka mesta znam  u nekima sam bio a neka mesta definitivno hoću da posetim tokom putovanja.

Iako mnogi kukaju na cenu njihove vinjete, lično mislim da ona vredi svaki cent. I zato je treba maximalno izvozati. I uzfuž i popreko  driving ...

Portorož i piran  wub ... posebno piran, ne znam kakav je danas ali znam kakav je nekada bio. Uporedio bih ga sa perastom, ima onaj pravi morski šmek .

Ako bih tamo išao onda bi to moralo da bude drugog dana mog putovanja jer ako bih tamo išao trećeg dana onda bi se suprotno logici udaljavao od beograda umesto da mu se približavam.

Sad mi konfuzija u glavi, definitivno ću morati da promenim prvobitni raspored i reorganizujem se.

Za tolmin znam i on je u planu. Isto kao i most na soči.

Ali sa predlogom za vojni muzej si me definitivno pogodio u srce. Volim da posećujem takva mesta i razgledam vojnu tehniku.
Pregledao sam sve slike muzeja i tu nema šta da se komentariše. Moram ga posetiti.

I dok sam razgledao slike jedna mi posebna zapala za oko. Morao sam i vama da je pokažem.

Kad neko nešto voli onda tu nema blama. Svako vozi ono što ga ispunjava i čini sretnim. I zašto bi onda mene bio blam da putujem sa yugom ...

...
Zoki, pa treba i 2021, da se putuje negde. Baš sam to pre neki dan rekao ženi a ona me pogledala belo i samo rekla sa kime ja živim, narod nema leba da jede a ti planiraš putovanja za 2021,  boodala ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže PaulGT

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4812
  • Age: 46
  • Lokacija: NRW
  • Karma: +197/-121
  • Pol: Muškarac
  • no syncro, no fun
  • Auto: golf country
Odg: TAMO VAMO i svuda po malo. Saveti i predlozi u vezi putovanja.
« Odgovor #10 poslato: Decembar 04, 2019, 07:53:37 posle podne »
Kako ce narod da ima leba da jede kad svi hoce da voze auta 2005+ i ne smiju da odmaknu dva kvarta dalje.  coilleo2tj
ima li neko ovde da mu auto ide na isparenja lollol ili ovi dizeli jos malo pa ce krenuti i kusur da vracaju iz rezeorvara thumbup

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: TAMO VAMO i svuda po malo. Saveti i predlozi u vezi putovanja.
« Odgovor #11 poslato: Decembar 04, 2019, 08:06:18 posle podne »
Paule, ja odgovorio ženi da imam za putovanja jer vozim YUGO 55  driving ...

Tema je o putovanjima i čime se putuje pa evo par slidža od pre dve godine na tu temu.

Ja se iznenadio kada sam video ali mi onda ljudi objasnili da je i u germany zavladala kriza i nema se za vozni park  2005+ ...

Ko nov  wub wub wub ...
upload to photos site
...
upload img to html link
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže PaulGT

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4812
  • Age: 46
  • Lokacija: NRW
  • Karma: +197/-121
  • Pol: Muškarac
  • no syncro, no fun
  • Auto: golf country
Odg: TAMO VAMO i svuda po malo. Saveti i predlozi u vezi putovanja.
« Odgovor #12 poslato: Decembar 05, 2019, 08:36:41 posle podne »
Ovdje ljudi nisu optereceni tim da mu je auto bolje nego u komsije. Poslati cu ti sliku sta ja sad vozim jer imam 7 km do posla
ima li neko ovde da mu auto ide na isparenja lollol ili ovi dizeli jos malo pa ce krenuti i kusur da vracaju iz rezeorvara thumbup

Van mreže Bole - MNE

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1393
  • Age: 39
  • Lokacija: Bar, Montenegro
  • Karma: +25/-16
  • Pol: Muškarac
  • U Ime Golfa GTIja, Dva Nula, 16 Ventila, Amin
Odg: TAMO VAMO i svuda po malo. Saveti i predlozi u vezi putovanja.
« Odgovor #13 poslato: Decembar 08, 2019, 11:54:59 posle podne »
Evo neki dio da postavim.

Послато са SM-G925F помоћу Тапатока


Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: TAMO VAMO i svuda po malo. Saveti i predlozi u vezi putovanja.
« Odgovor #14 poslato: Decembar 09, 2019, 10:49:23 posle podne »
Eee rodjaci moji, svako muči svoju muku misleći da je njegova muka najveća.

Nekoga hebe trešenje na leru pri malom gasu a nekoga hefta veeelikaaa potrošnja u ovim hladnim danima dok nekog trećeg umesto da sreća prati on se celog dana pati zbog jakog dima plavičaste boje.

A drkela i ja mučimo svoju muku, čekamo proleće  :54 ...

Daće bog daćeee  alealeee ...  doćiće proleće  ;) ...

...  :84 ...  Majstor Paule, ubacio sam u rutu neku krivudavu džadu sa spustom od 20% gde se preporučuje vožnja u 1, brzini. Mene sad zanima jel ja tu treba da imam one felgaške ventilirajuće diskove od 313 mm ili su dovoljni i ovi moji sirotinjski od 95 mm  :83 ...

Ili je najbitnije ko u onoj narodnoj ... za dobru svinju nema loših pomija  driving driving driving ...

...
Brate Zoki ti spremaj mmediju. Nemoj da odem a posle ne znam da se vratim  lollol ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže PaulGT

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4812
  • Age: 46
  • Lokacija: NRW
  • Karma: +197/-121
  • Pol: Muškarac
  • no syncro, no fun
  • Auto: golf country
Odg: TAMO VAMO i svuda po malo. Saveti i predlozi u vezi putovanja.
« Odgovor #15 poslato: Decembar 10, 2019, 09:15:56 posle podne »
Ovo jednosmjerna samo na dole?
ima li neko ovde da mu auto ide na isparenja lollol ili ovi dizeli jos malo pa ce krenuti i kusur da vracaju iz rezeorvara thumbup

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: TAMO VAMO i svuda po malo. Saveti i predlozi u vezi putovanja.
« Odgovor #16 poslato: Decembar 11, 2019, 07:56:02 posle podne »
Dvosmerna brate Paule  driving driving driving ...

...
WURZENPASS,  alpski prelaz izmedju SLO i A.

A onda pravac žabarija da kupim oridjidji abart platine za drkelu pa da overimo još jedan alpski pass ali ovaj put izmedju žabarije i slovenije  driving driving driving ...

Iza par krivina dalje je i čuveni gross ali  :69 :69 :69 ...

Definitivno ću jednog letnjeg dana pred godišnji odmor morati da se posvadjam sa ženom kako bih imao više slobodnih dana za planinarenje i na odmor otišao sam a do tad moram da se zadovoljavam sa vikendom i ponekad produženim vikendom.

Kad spomenu wurzenpass onda evo i jedan predlog za Guaranu jer je rekao da mu klinci obožavaju tenkove pa da taman spoji lepo i korisno ...

... bunker museum  clap ... https://www.bunkermuseum.at/ ...

Uvek gledam da tokom vožnje obidjem i neku zanimljivu atrakciju na zadatoj ruti pa tako i ovaj put izgugla nešto po mom ukusu.

Grad bunkera, u bukvalnom prevodu. Orginalna austrijska alpska tvrdjava iz vremena hladnog rata i ujedno najveće austrijsko odbrambeno postrojenje tog vremena.

Zašto se nalazila baš tu verovatno svi znate pa da ne uplićem politiku u ovo izlaganje ali ću samo napomenuti da je bila operativna do 2002. godine i da je ukinuta tek po smirivanju situacije na prostoru bivše SFRJ.

Što više čitam i informišem se o toj mojoj ruti, sve više spoznajem da neki alpski puteljci tokom meseca aprila mogu biti još uvek zatvoreni. Nadam se da neću biti sreće kurate a i oridjidji trajalke DOT 0107 mi ulivaju poverenje da će drkajlo sve to uspešno gaziti.

Zašto me ovo kopka  :54 ... Pa zato što je bunker muzej trenutno zatvoren a sezona otvaranja je tek 8, maja kad sneg počne da se topi. A ja na put krećem sredinom aprila.

I tako rodjaci. Sad vidite kakve sve ja muke proživljavam da bi vam napisao putopis koji vi pročitate za par minuta  :26 ...

...  :84 :84 :84 ... Ako plan A bude zavejan, tu je plan B  ;) ...  driving driving driving ...

...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6827
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: TAMO VAMO i svuda po malo. Saveti i predlozi u vezi putovanja.
« Odgovor #17 poslato: Decembar 11, 2019, 08:46:07 posle podne »
Brate moj ako je 20% ...samo rucna dobra  :84




a za ostalo se ne brini ... tu je Guarana ima on Helikopter ... nacicemo te ako se zagubis sa ... ;)



cepaj bre pun gas prebaci samo o sport mode ... kaki diskovi i bakraci i ostale ober gefufne i cincilatori ... kad stignes kod Alburkerkija odma druga levo ...

i verve iz ugla...cekamo te tu na picu ...to je tu kod Zabarije ima tabla ...

znaci posto ti je klima na HI ... ipak se ne brini za osvezenje sa bazenom  :84 obezbedjeno -sa zenom ili bez


Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: TAMO VAMO i svuda po malo. Saveti i predlozi u vezi putovanja.
« Odgovor #18 poslato: Decembar 11, 2019, 09:09:03 posle podne »
A vidi onu budalu, vozi YUGO  lollol lollol lollol ... Aj što vozi nego se još i hvali  boodala ...

...  :84 VIVA slovenKE  :71 ... https://www.youtube.com/watch?v=a06EnzLE8H8 ...
« Poslednja izmena: Decembar 11, 2019, 09:37:58 posle podne od strane travelman »
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže Guarana

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3428
  • Age: 39
  • Lokacija: Ljubljana
  • Karma: +90/-37
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Lada
Odg: TAMO VAMO i svuda po malo. Saveti i predlozi u vezi putovanja.
« Odgovor #19 poslato: Decembar 16, 2019, 01:51:52 pre podne »

Sa zamka nad bledskim jezerom.
lollol