Autor Tema: Motor 1.8 66kw monopoint u golfa 2 1.6 benz karb  (Pročitano 3257 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže vladegti

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 668
  • Age: 46
  • Lokacija: Nova Varos
  • Karma: +4/-9
  • Pol: Muškarac
  • Auto: GOLF 4 GTI i GOLF 2 1,6 TNG
Motor 1.8 66kw monopoint u golfa 2 1.6 benz karb
« poslato: Oktobar 16, 2019, 03:39:10 pre podne »
Pozz, otvorih novu temu jer me zanima ako bi neko mogao da mi kaze sta mi jos sve treba sa ovog 1.8 monopointa osim motora i menjaca da bih ga ubacio u moju dvojku 1.6karb? Ja sam danas uzeo motor sa menjacem i sutra idem po instalaciju i komp, i uzecu km sat sa obrtomerom. Trebace mi i benz pumpa videh da ima ona velika kocka na podu ispod zadnjeg sedista mada  sumnjam da radi s obzirom u kakvom je stanju vizuelno onako, da li on ima jos jednu u rezervoaru pored ove, ako ima da li to znaci da mi treba i rezervoar ili moze u moj da se ubaci samo pumpa...?  bonk Da li mi treba jos nesto pored svega ovoga, neka tabla sa osiguracima tj releji neki ili bilo sta...?   :30

Van mreže PaulGT

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4811
  • Age: 46
  • Lokacija: NRW
  • Karma: +197/-120
  • Pol: Muškarac
  • no syncro, no fun
  • Auto: golf country
Odg: Motor 1.8 66kw monopoint u golfa 2 1.6 benz karb
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 17, 2019, 11:09:02 posle podne »
Moze i u tvoj rezervar da se ubaci pumpa, ali je mnogo bezbolnije i jeftinije staviti rezervar sa pumpom od golfa 3. Sa njim ti ne trebaju dvije pumpe i sama pumpa je dosta jeftinija
ima li neko ovde da mu auto ide na isparenja lollol ili ovi dizeli jos malo pa ce krenuti i kusur da vracaju iz rezeorvara thumbup

Van mreže Desmo

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 9764
  • Lokacija: Isfahan - Iran
  • Karma: +220/-51
  • Auto: Lada 2104
Odg: Motor 1.8 66kw monopoint u golfa 2 1.6 benz karb
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 18, 2019, 12:01:53 pre podne »
Mozda mu je lakse da je stavi na blok i napakuje glavu sa karb od 1.6

Van mreže PaulGT

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4811
  • Age: 46
  • Lokacija: NRW
  • Karma: +197/-120
  • Pol: Muškarac
  • no syncro, no fun
  • Auto: golf country
Odg: Motor 1.8 66kw monopoint u golfa 2 1.6 benz karb
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 18, 2019, 08:40:29 posle podne »
Sto bi glavu mjenjao kad moze samo usisnu i izduvnu granu da prebaci sa svog motora i stavi mehanicku pumpu na blok gdje ima poklopac na monopointu
ima li neko ovde da mu auto ide na isparenja lollol ili ovi dizeli jos malo pa ce krenuti i kusur da vracaju iz rezeorvara thumbup