Autor Tema: Проблем са управљачем - голф 3  (Pročitano 780 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Игор

  • VW Početnik
  • Poruke: 2
  • Lokacija: Бирзиминиум
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 3
Проблем са управљачем - голф 3
« poslato: Maj 12, 2015, 12:46:54 pre podne »
Дакле имам голф 3, 1.9, 47кW. Проблем (један од проблема :) ) је што ми волан вуче у лијево кад га пустим и кад скрећем удесно окреће се теже него у лијево. Није нешто много теже и није равномјерно теже, него као да прескаче тако да кажем, у једном тренутку приликом окретања волана мало затегне па онда нормално па онда опет теже и тд.

Ишао сам да урадим реглажу, тај мајстор ми рекао да замијеним селен блокове и десни наставак из главе управљача. Кад сам то замијенио и вратио се, урађена му је реглажа али и даље имам исти проблем. Овај мајстор му је замијенио предње точкове али и даље све исто и његов закључак је да проблем до главе управљача.

Мене сад занима колико је безбједно да тако возим, мислим, мени не смета то што вуче у лијево и што теже мота у десно ако нећу проузроковати неке веће кварове тако. Овај мајстор што је радио реглажу ми је рекао да га могу тако возити "па неђе кад будем имао пара да гледам да му замијеним главу управљача, ако уопште будем могао да нађем добру".

Интересује ме ваше мишљење, и је ли могуће да је проблем до нечега другог?

Унапријед хвала.
« Poslednja izmena: Maj 12, 2015, 12:48:32 pre podne od strane Игор »

Van mreže PaulGT

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4818
  • Age: 46
  • Lokacija: NRW
  • Karma: +197/-121
  • Pol: Muškarac
  • no syncro, no fun
  • Auto: golf country
Odg: Проблем са управљачем - голф 3
« Odgovor #1 poslato: Maj 12, 2015, 03:20:57 posle podne »
aksijalne provjeri isto
ima li neko ovde da mu auto ide na isparenja lollol ili ovi dizeli jos malo pa ce krenuti i kusur da vracaju iz rezeorvara thumbup