Autor Tema: Sta se desava sa novim clanovima foruma?  (Pročitano 17241 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže 2busy

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2595
  • Age: 39
  • Lokacija: Novi Sad
  • Karma: +92/-53
  • Pol: Muškarac
  • Family guy
Odg: Sta se desava sa novim clanovima foruma?
« Odgovor #20 poslato: Septembar 17, 2014, 08:40:57 posle podne »
Tema je i lepo što se "zakuvala".
Jako je interesantan Zoćin predlog.Minimum 10 postova da mogu da otvore svoju temu novi članovi.Ali to ima nešto loše ili dobro,a to je da će ovo oterati tzv.nestrpljive članove a ostaće novi članovi koji se više interesuju za svoj auto i forum.

Послато са LG-D373

Rupa + alu felna = Reparirano rame

Van mreže madmax 81

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2580
  • Lokacija: bajina basta-visegrad republic of srpska
  • Karma: +89/-74
  • Pol: Muškarac
  • ima turbo ima fun
  • Auto: scirocco 16vt, leon fr cupra
Odg: Sta se desava sa novim clanovima foruma?
« Odgovor #21 poslato: Septembar 17, 2014, 08:53:01 posle podne »
Oseca se miris baruta,kao da se sprema revolucija :)
Slazem se da nije u redu kada neko nekog proziva,ali se ne slazem sa tim kada se taj prozvani povuce u ilegalu zbog necega napisaon na forumu.
Ja kad smatram da sam u pravu branim,a tako bi trebali i ostali,a ne da idu u ilegalu :26
"Свак је рођен да по једном умре, част и брука живе довијека."

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Sta se desava sa novim clanovima foruma?
« Odgovor #22 poslato: Septembar 17, 2014, 09:10:26 posle podne »
Pa vidis druze, ti bi svoje da branis ali ja ne mislim tako ... interesi mi nisu ugrozeni i ne moram da se branim ... driving ...

Pa ovde se cesto citira izreka da sa budalom ne treba ulaziti u diskusiju jer ce te pobediti svojim iskustvom.

Zar ne ... :26 ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6826
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Sta se desava sa novim clanovima foruma?
« Odgovor #23 poslato: Septembar 17, 2014, 09:19:17 posle podne »
2busy  ako ima ljubavi prema kolima pogotovo VW , nema razlog za nestrpljenje , samo je boljitak , sto si duze na forumu mozes dosta toga da naucis , razmenis misljenja ... itd , itd ... tako je bilo na forumu (sat-tv plus "satelicka televizija ) pa ko je bio pravi ljubitelj itekako je provodio svoje slobodno vreme i forum je kroz to sve polako napredovao po kvalitetu ljudi pre svega ... a to bi moglo i ovde da se desi ...i bilo bi vise dobrih Vw vozila ..itd ... automacki to doprinosi nasoj grupaciji da bude jos mnogobrojnija itd ...

znaci 10 postova , pa Moderatori nek odluce ...  :26
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže madmax 81

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2580
  • Lokacija: bajina basta-visegrad republic of srpska
  • Karma: +89/-74
  • Pol: Muškarac
  • ima turbo ima fun
  • Auto: scirocco 16vt, leon fr cupra
Odg: Sta se desava sa novim clanovima foruma?
« Odgovor #24 poslato: Septembar 17, 2014, 09:19:29 posle podne »
Ne branis interese nego stav po nekom pitanju i ako si u pravu treba da se drziz toga sto zastupas.
Budala ne moze da pobedi na iskustvo ako se diskusija vodi oko tehnickih stvari jer je to egzaktna nauka.
"Свак је рођен да по једном умре, част и брука живе довијека."

Van mreže Guarana

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3428
  • Age: 39
  • Lokacija: Ljubljana
  • Karma: +90/-37
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Lada
Odg: Sta se desava sa novim clanovima foruma?
« Odgovor #25 poslato: Septembar 17, 2014, 10:15:24 posle podne »
od kad su na ovom forumu tehnicke stvari egzaktna nauka? lollol

moje misljenje, nek se ne nadje neko uvredjen :P

1)neregistrovan clan moze da vidi dosta foruma

2)tek registrovan clan moze da vidi samo predstavljanje clanova.. i tako nema padobranaca i sl... ili se ne registruje i cita ili se registruje i primoran je da se javi svima, a ne kao sad, da skoro svakom mora da se lockuje tema i uputi u predstavljanje

3)automobili clanova, skupovi(sem WF) zakljucani, treba da se posalje zahtev nekom od admina da se omoguci pristup.. ta dva dela foruma prave najveci jaz izmedju novih i starih clanova. kad ne vidis tudja kola i ko se s kim druzi, svi su na istoj ravni, zar ne?

4)oglasi/tehnicki kutak se otvara po nekom broju postova.. recimo 20-50 komada.. znaci da te zapravo zanima forum, ekipa, vw a ne samo resenje problema.

5)pretraga je jako traljava stvar kad nesto ima dosta sadrzaja.. plus je srpski dodatan zajeb, jer nece isto racunati auto chekitja, auto cekica, auto čekića, itd.. tako da bar novim clanovima treba ipak dati link, umesto "koristi pretragu, prezvakano je x puta" .. slazem se da jeste, ali za njih nije

6)kad se nekom preporucje neki clan foruma.. dal zbog auta ili usluga.. treba da se napise forumsko ime ili posaljes link do profila coveka/tema auta.. bar u 30% slucajeva ljudi napisu nino umesto gedora.. pa i kad napisu gedora, ja bih rekao da 90% ne zna, kao sto sam ja , da ode na pretragu clanova pa ukuca gedora , pa vidi dal ima neko sa tim nickom .. ili se neko sprda da treba da uzme gedoru i majstorise.

7)kome se ne svidja plastik fantastik, diode i ostalo nek ne komentarise sa namerom da ismeva.. "pogledaj ovaj auto, vidis kako je fin i bez toga" vs "kakav vasar brate, nisi valjda to platio". takvih primera ima bas dosta.. dunuce jednom iz dupeta u glavu, ne mora govnjavom motkom najuriti ljude.

8)odrzavanje vozila.. posto ocito ne moze da se regulise.. treba negde crvenim slovima "OVO SU PREPORUKE, UZIMATI NA LICNU ODGOVORNOST!" da se malo razmisle ljudi.. toliko ljudi lupaju gluposti da je nevidjeno. nekom ce sjebati auto zbog budala, da se prostacki izrazim.

9)sad fali aktivnog sadrzaja, jer skoro svakog ko bi nesto nestandardno radio na autu najurite u ekspresnom roku.. ako izbacimo OEMovce, OEM+ovce, ćunere i sl zajebancije, max, kruska i pekar rade nesto aktivno na autu (koliko ja pratim) .. za ovoliki forum to je jadno (jbg) .. i njihova kola bi u projekte.. i jos bar par kola od gornjih kategorija jelte.. tu bi trebala kola koja su sredjena sto fizicki sto mehanicki da budu bolja od fabrickih. Znaci mora vlasta iz penzije (gde je covek nestao uopste? :P )
lollol

Van mreže madmax 81

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2580
  • Lokacija: bajina basta-visegrad republic of srpska
  • Karma: +89/-74
  • Pol: Muškarac
  • ima turbo ima fun
  • Auto: scirocco 16vt, leon fr cupra
Odg: Sta se desava sa novim clanovima foruma?
« Odgovor #26 poslato: Septembar 17, 2014, 10:26:08 posle podne »
od kad su na ovom forumu tehnicke stvari egzaktna nauka? lollol

Smatram da jeste jer je npr.odavno konstruktor 4 taktnog motora objasnio kako isti funkcionise,isto tako postoji procedura kako se neki deo tacno skida,i nema tu mnogo improvizacije i tacno se zna kako stvari na autu funkcionisu,da ne zalazimo u termodinamiku kinematiku mehanikuitd.
Iz tog razloga kazem da je egzaktna nauka.

Opet ode tema u pogresnom pravcu. Hteo sam naglasim da je vazno da ljudi brane svoje stavove,i da aktivno ucestvuju u temama,dijalozima itd.,
« Poslednja izmena: Septembar 17, 2014, 10:28:22 posle podne od strane madmax 81 »
"Свак је рођен да по једном умре, част и брука живе довијека."

Van mreže Guarana

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3428
  • Age: 39
  • Lokacija: Ljubljana
  • Karma: +90/-37
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Lada
Odg: Sta se desava sa novim clanovima foruma?
« Odgovor #27 poslato: Septembar 17, 2014, 10:34:36 posle podne »
kljucni deo je "na ovom forumu" , ne pratis max druze. kW se dobijaju samo kliktanjem, Nm nisu bitni, kocnice su nebitni deo upravljackog sistema, projektanti nemaju pojma sta prave, to sve treba poskidati, auto ne valja ako ne moze da ide na lozaka, stretch je stabilniji od "normalnog" namestanja guma, upravljanje se regulise spustanjem u nivo mrava a ne namestanjem toe,camber, visine,tvrdodje, kvalitetnim gumama itd...
odavno sam ja izgubio volju da se objasnjavam sa ljudima, svako nek radi po svoje, pa ce rezultati kazati svoje.
lollol

Van mreže BladeBG

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5025
  • Age: 37
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +107/-75
  • Pol: Muškarac
  • Gram rada, vredniji je od tone teorije.
  • Auto: VW Passat B5.5 1.9TDI Variant
Odg: Sta se desava sa novim clanovima foruma?
« Odgovor #28 poslato: Septembar 17, 2014, 10:38:39 posle podne »
Oseca se miris baruta,kao da se sprema revolucija :)
Slazem se da nije u redu kada neko nekog proziva,ali se ne slazem sa tim kada se taj prozvani povuce u ilegalu zbog necega napisaon na forumu.
Ja kad smatram da sam u pravu branim,a tako bi trebali i ostali,a ne da idu u ilegalu :26


Baruta nema, nece biti ni eksplozije. Pokusavamo da pricamo kao ljudi, a u cilju da nesto promenimo na bolje.

To copy/paste znanje jeste zeznuto i mozes nekome da napravis problem. Ja se trudim da kad nekome kazem kako da nesto popravi, to bude samo ono sto sam ja vec radio i znam da je uspelo i da je ispravno. Kad vidim temu, npr. ,,Crkla turbina na passatu B6,, , tu temu mogu samo da procitam, a da pisem kako da zameni turbinu, ne mogu kad je nikad video nisam, a ne menjao. A dodje Pera, kome je Zika nekad uz pivo pricao kako je menjao turbinu na passatu B6, pa sada i Pera zna i pise Đoki na forumu kako se menja turbina, da bi je Đoka sam zamenio.  Ono sto znam - znam. Ono sto ne znam, nije me sramota da pitam, pa neka je 100 puta glupo. Bolje da pitam glupo pitanje, nego da se pravim da znam, pa napravim 10 puta vece sra..e nego sto je bilo. Ako sam resio da eksperimentisem ili radim nesto u sta nisam siguran, to na svom autu mogu da radim. A drugima ne preporucujem. Jer i ako napravim problem, napravicu ga samo sebi, a ne drugima.

Ako nekog coveka uhvatite u masinu i zezate ga stalno, a administracija ne reaguje, znaci da vam je cilj da ga oterate sa foruma. Niko nece da provodi vreme, tamo gde ga konstantno za..bavaju bez razloga. Ili je razlog samo to sto se nekome ne svidja sta on radi na autu ili ima neke stavove sa kojima se neko ne slaze.

Meni i kad neko kaze nesto tako, ja se ne potresam. Ne je..m ja njega ni strucno. Zabole me sta ce da mi kaze tamo neki prdonja. Nemam ni zivaca, ni volje, ni vremena da ulazim sa njim u razgovor.  Ali imas ljude koji imaju kraci fitilj i na sve reaguju. I onda BUM!

Ja sam mnoge auto forume citao. Samo na ovom sam aktivan clan. I mogu da vam kazem, da nigde ne vlada veca disciplina i da nigde nisu forumasi korektniji i kulturniji jedni prema drugima, nego ovde. Na drugim forumima, to su izlivi frustracija, svađe kao dve ili vise baba od 80 godina, samo sto ne psuju mater jedni drugima.

Ali uvek moze bolje i trudimo se da budemo bolji. Zato i pricamo na ovu temu.  :26
« Poslednja izmena: Septembar 17, 2014, 10:42:31 posle podne od strane BladeBG »

Najbolji način da nešto uradite je da prekinete pričate i počnete da radite.

Van mreže 2busy

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2595
  • Age: 39
  • Lokacija: Novi Sad
  • Karma: +92/-53
  • Pol: Muškarac
  • Family guy
Odg: Sta se desava sa novim clanovima foruma?
« Odgovor #29 poslato: Septembar 17, 2014, 10:46:25 posle podne »
Forum je odličan i ima za svakog ponešto.
Svakako da ne treba tolerisati pljuvanje po automobilima članova,to treba mod.tim da reguliše.Ako se meni ne sviđaju plastik-fantastik ili OEM ili truleks auti članova,mogu to za sebe zadržati,a ne da napišem:Bolje da si ga pošjeka ili tako nešto.
Takođe,mislim da bi priče o tzv.uličnim trkama i potezanjima,mogle da se izmeste na manje vidljiva mesta pošto je to zakonom zabranjeno,a forum je popularan,vidljiv i visoko rangiran na Google pretraživaču.Možda zbog ovog budem popljuvan,ali ja sam stekao takav utisak.Nemam ništa protiv tih članova koji se bave tim sportom,nisam ljubitelj brzine,vozim kao baba,tako da me to ne dotiče.Ovo je samo moj dobronameran predlog i savet jer nikad se ne zna...
Ovaj forum je zaista živ jer okuplja ljude u zajednicu,sam sam puno momaka upoznao i mogu slobodno reći da su svi izuzetni momci:Pavle,Sloba Ćubica,Igor,Silbaš,Deki Seat,Peđa St.Giappe,Sloba Surla,Marko mk4,Damir,Vlada Sivac,MarkoM...
Da zaključim,forum čine ljudi koji treba da se upoznaju,druže,razmenjuju.iskustva,savete,prihvataju nove članove i upućuju ih na iste ciljeve i vrednosti,da se nastavi sa širenjem zajednice.

Послато са LG-D373

Rupa + alu felna = Reparirano rame

Van mreže madmax 81

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2580
  • Lokacija: bajina basta-visegrad republic of srpska
  • Karma: +89/-74
  • Pol: Muškarac
  • ima turbo ima fun
  • Auto: scirocco 16vt, leon fr cupra
Odg: Sta se desava sa novim clanovima foruma?
« Odgovor #30 poslato: Septembar 17, 2014, 10:51:25 posle podne »
Ja sam bas na takav nacin docekan na ovom forumu,Da se videti u mojoj temi kada sam je zapoceo,ali se nisam naljutio.
Nisu ni prepirke na neku temu strasne kada se vode civilizovanim jezikom bez psovki pretnji i sl.
"Свак је рођен да по једном умре, част и брука живе довијека."

Van mreže GomY

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 781
  • Lokacija: Pljevlja - Beograd
  • Karma: +52/-9
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Bus Plus
Odg: Sta se desava sa novim clanovima foruma?
« Odgovor #31 poslato: Septembar 17, 2014, 11:46:39 posle podne »
meni samo nije jasno sto se vi trudite da zadrzite nove clanove? oni ako oce da ostanu, ostace.

pa ni ja nisam prijatno docekan, pa sta me boli dupe. tj moji prvi postovi su bili ti da sam uso u raspravu sa vecinom ovde i osudjivo ljude sto drugima ne daju svoje auto, poserem se na auto.

i nisam pobjego sa foruma, bila fina rasprava i zdravo djaci  biggrin

ja sam u mnogim temama predlago da se brisu stari clanovi. neko ko pola godine nije uso na forum, ne sjeca se ni foruma a ni sifre koju je postavio samo da bi pito nesta i cao zdravo. i koji ce penis toliki nepredstavljeni clanovi.

sve bi ja to ko Popara u lisiciji potok pa :63 :63 :63 :63 :63 :63

a to za minimum 10 postova, opet bolje da postave jedno pitanje i temu i da se ista obrise kad se da odgovor (ako vec postoji slicna tema sa istim problemom) nego da on luta po forumu, pise gluposti da bi imo 10 postova i da bi opet napravio istu temu ko sto postoji

Van mreže Peca_Nis

  • VW KLUB Maniac
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5018
  • Age: 31
  • Lokacija: Nis
  • Karma: +141/-30
  • Pol: Muškarac
Odg: Sta se desava sa novim clanovima foruma?
« Odgovor #32 poslato: Septembar 17, 2014, 11:55:36 posle podne »
Ako se nastavi ovaj trend, za 5-6 godina bice 4 coveka na forumu... Nema novih a stari, malo malo, pa odu... 


Rubrika VW TUNING - zadnja poruka - Septembar 02, 2014, 10:58:14 pre podne  - pre 15 dana????
http://www.vw-club.rs/forum/index.php?board=1.0

Rubrika VW Galerija - zadnja poruka - Avgust 15, 2014, 03:32:06 posle podne
http://www.vw-club.rs/forum/index.php?board=21.0

Rubrika VW KUB - zadnja poruka - Avgust 04, 2014, 06:07:44 posle podne

Da nije teme No comment i Rastibudjilizovane klejbezable i OFF TOPIC bi bio slican..

 Nista bolje nije u delu za predstavljanje automobila, u svakoj rubrici po 2 automobila se aktivno kometarisu, ostale teme, uglavnom od novih clanova, mrtve

nemam ja. to su gile i ljilja iz borce. kruska jebe tu zenu on ima br

Van mreže topmarko

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2563
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +191/-14
  • Pol: Muškarac
  • Firefighter K-540
  • Auto: golf
Odg: Sta se desava sa novim clanovima foruma?
« Odgovor #33 poslato: Septembar 18, 2014, 12:11:14 pre podne »
Koliko znam na vwvortexu ne treba da se pise 10 postova da bi neko bio clan,tj. Video ceo forum. Sto bi to mi uvodili? Ako nekome treba pomoc vezano za vw,moze da je potrazi ovde,neka otvori jednu temu i neka se ne vrati vise. Zato i sluzi forum,a ako nekoga mrzi da odgovori ,ne mora to da radi,odgovorice neko drugi.

« Poslednja izmena: Septembar 18, 2014, 12:18:07 pre podne od strane topmarko »

Van mreže kubura16v

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 632
  • Age: 33
  • Lokacija: Cacak
  • Karma: +37/-12
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf G60
Odg: Sta se desava sa novim clanovima foruma?
« Odgovor #34 poslato: Septembar 18, 2014, 12:12:03 pre podne »
Ako ne postavi oglas kako treba i na to mu se skrene paznja isto se ljuti a u pravilima lepo pise da se nepotpuni oglasi brisu.
To ne radimo nego prvo opomenemo pa ako nema rezultata onda sledi brisanje.

Evo moj primer od pre par dana da nije tako,oglas mi je nestao u roku od 3 minuta bez bilo kakvog upozorenja. Tek kad sam kontaktirao privatno jednog od admina,video sam gde je problem i resenje je da cu uplatiti godisnju clanarinu i gotovo,na obostranu korist. A to je nekome bilo tesko da kaze,da samo posalje link od pravila oglasa,koja su izmenjena od proslog puta kad sam ih citao?
I temu od auta sam obrisao jer su mi postovi bez razloga nestajali,cemu to?
Novi ljudi to mozda ne kapiraju,mozda im je ovo prvi forum?
To je generalno problem,mora malo da se spusti lopta koliko vidim.


sent from Ibiza TDI


Van mreže GomY

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 781
  • Lokacija: Pljevlja - Beograd
  • Karma: +52/-9
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Bus Plus
Odg: Sta se desava sa novim clanovima foruma?
« Odgovor #35 poslato: Septembar 18, 2014, 02:14:59 pre podne »
Peco, nema se para da se sredjuju kola. A ima mozda i ljudi koji i malo stanu sa tim ili nemaju sta vise da rade. Mene je npr proslo sve to, gledam da je u 100% ispravnom stanju i samo da gazim kilometre. Isto sam tako smanjio i posjecivanje foruma, sto su krive obaveze u zivotu van auta. ne mozemo ljude nacerati ni da posjecuju forum ni da sredjuju kola.

Van mreže kruska

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1812
  • Age: 32
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +79/-68
  • Pol: Muškarac
Odg: Sta se desava sa novim clanovima foruma?
« Odgovor #36 poslato: Septembar 18, 2014, 04:09:14 pre podne »
Ja sam na ovom forumu dosta toga i vidio i naucio i zaradio i izgubio, i smijao se i lomio telefone kad me iznerviraju al opet svaki dan udjem po 10 puta cisto da vidim sta ima.. mislim da se pojedini previse izdrkavaju i preozbiljno ovo sve shvataju..  a to za cunere, pa bolje da kazem sta mislim nego da precutim, ljudi sebe ubjedjuju u nesto sto znaju da nije bukvalno, ciganija je ciganija vazda bila i ostace.. ima dosta dvolicnih koji peckaju a uzivo se smjeskaju, al neka gnjida je vazda bilo i bice.. a novi clanovi jbg ako ih ovo interesuje moraju biti strpljivi jer stvarno nimalo nije lako odje dok se ne upoznaju ljudi i dok ne shvatis ko je ko, a to samo vremenom moze.. treba ponekad i popustiti malo, sad bi ljepse npr bilo da se moze nas klub pohvaliti kosarkasevom dvojkom u koju je upucano boga oca para i jos nekim kolima koja su nestala zbog "strogoce"... poz

Van mreže Fitipaldi

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2301
  • Lokacija: Basra, Irak
  • Karma: +36/-33
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Pasat B6 2.0 TDI CR
Odg: Sta se desava sa novim clanovima foruma?
« Odgovor #37 poslato: Septembar 18, 2014, 08:23:50 pre podne »
Činjenica je da se nekome odmah zaključa tema ukoliko se nije predstavio. Ok, treba se predstaviti ali ne mora bas da se ide đonom na čoveka.  Drugo, neko ima problem koji ga baš muči,ne razume se bas u automobile, odvojio zadnji dinar da ga kupi a ovde ga pojedini podjebavaju maksimalno, da ne kažem ponižavaju.  Treće, postoje i kompleksasi koji su ovde preko tastature i ekrana postali neke navodne veličine i pitaju se za nešto a čak im ni pravopis nije jača strana. U kratko, ako ne možeš ili nećeš da pomogneš, nemoj ni da zezaš čoveka.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

This time next year, we'll be millionaires!

Van mreže Madison

  • Uprava Kluba
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 13051
  • Lokacija: beogradski dođoš
  • Karma: +198/-79
  • Pol: Muškarac
  • Auto: mk1 cabrio GTI 16v, Golf 5 GTI
Odg: Sta se desava sa novim clanovima foruma?
« Odgovor #38 poslato: Septembar 18, 2014, 09:05:37 pre podne »
Ja kada sam bio novi clan, na prvi skup sam iz Krusevca dosao u BG busom, jer nisam imao para za gorivo. Nisam bio ni Mod niti registrovan clan, ali i dan danas se druzim sa mnogima ljudima iz tog vremena. Sta da vam kazem, nije forum kriv sto su novi clanovi stidljivi ili sta vec, ko nesto zeli, taj nadje nacin, ko nesto ne zeli, taj nadje izgovor. A ne moze covek da ima 500 prijatelja, niti moze sa svakim da se zgotivi, svi imamo razlicite stavove i odgovaraju nam razliciti ljudi.
Ja sam iskreno na ovom forumu nasao jako puno prijatelja, neki vise ne posecuju forum tako cesto, ali se cujem sa njima i vidjam licno.
Forum je po meni samo olaksica za komunikaciju, ali nista dok se ljudi uzivo ne upoznaju. Kao sto su mnogi napisali, ne treba shvatati ozbiljno sve sto se pise na njemu. ;)

Van mreže kubura16v

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 632
  • Age: 33
  • Lokacija: Cacak
  • Karma: +37/-12
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf G60
Odg: Sta se desava sa novim clanovima foruma?
« Odgovor #39 poslato: Septembar 18, 2014, 02:45:36 posle podne »
S tim sto nove clanove (kad je vec o njima rec) treba u to uputiti,a ne docekati ih pesnicom u glavu. Zasto bi neko dosao na okupljanje iili bilo sta drugo,ako je ovde na prvu dobio po usima,sta ce on sa takvim ljudima onda? :)