Autor Tema: Dim iz table  (Pročitano 642 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže mcnc

  • VW Početnik
  • Poruke: 24
  • Lokacija: Kruševac
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Passat B6
Dim iz table
« poslato: Avgust 30, 2018, 07:05:31 posle podne »
Pozdrav,

Pre 5-6 dana sam uzeo Passat b6, to mi je prvi VW, i nakon Mercedesa A170, utisak je extra.

Medjutim, nisu mi se zakljucavala ni otkljucavala  suvozaceva vrata pa sam hteo da pogledam da nije ostecena instalacija na ulazu u vrata. Takodje, da napomenem da mi nije funkcionisao ni motor na retrovizoru a sve ostalo je radilo.

Kada sam skinuo gumu sa konektora video sam da je jedna buksna ispala iz konektora i da je sam konektor zaprljan nekim blatom. Ocistio sam konektor, vratio zicu i namestio nazad. Nakon vracanja nije hteo da mi prikaze da su suvozaceva vrata zatvorena, staklo nije funkcionisalo ni na vozacevoj ni na suvozacevoj strani kao ni retrovizor na vozacevoj strani. Pogledao sam osigurace na desnoj strani  table i video sam da je jedan pregoreo (treci veliki s leva na desno, odmah u prvom redu ispod malih osiguraca) ali kad sam ga zamenio poceo je da izlazi dim iz table, tu kod osiguraca, na levoj strani gde su osiguraci i na desnoj strani gde je rupa za kais u podu. Odmah sam izvadio osogurac i skinuo klemu sa akumulatora. Osigurac nije pregoreo. 

Kolika je steta? Sta moze da bude problem?

Hvala unapred!
« Poslednja izmena: Avgust 30, 2018, 07:07:04 posle podne od strane mcnc »

Van mreže raca1

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1785
  • Age: 48
  • Lokacija: JAPAN
  • Karma: +96/-12
  • Pol: Žena
  • Auto: YAMAHA
Odg: Dim iz table
« Odgovor #1 poslato: Avgust 30, 2018, 07:20:12 posle podne »
Teško može da se prognozira kolika je šteta preko interneta. Dobro je što si skinuo + klemu sa akumulatora. Moja preporuka je da nađeš dobrog auto električara i da se ne zezaš sam sa instalacijom, može lako velika šteta da se napravi.
Smorio se ko Saša Matić u bioskopu.

Van mreže djokicsale

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2972
  • Age: 41
  • Lokacija: Vlasotince
  • Karma: +69/-25
  • Pol: Muškarac
  • Auto: passat 3 1.9TD
Odg: Dim iz table
« Odgovor #2 poslato: Avgust 31, 2018, 09:22:26 posle podne »
+1 kao što kolega kaže teraj to što pre kod električara.....

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока

nada umire poslednja.
ja sam tvog golfa prodao a pare popio i potrosio na kurve