Autor Tema: Konsultacija o Pumpi goriva za Golf 2 1,6 84god benz  (Pročitano 562 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Ivancho

  • VW Početnik
  • Poruke: 67
  • Lokacija: Smederevo
  • Karma: +1/-2
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 2 1.6 51kw 1984god Benz
Konsultacija o Pumpi goriva za Golf 2 1,6 84god benz
« poslato: Decembar 23, 2017, 02:42:01 posle podne »
Ljudi ajd da vas pitam i za pumpu goriva da nije mozda do nje.

Kako se poonasa mehanicka pumpa za gorivo na (golfu 2 1,6 84god 51kw ) kada se malo pojede onaj klin sto ide u motor sprednje strane di vec naleze na radilicu bemliga lupam sad.Jel hoce neeekada da kada se pojede  da zeza i da daje oscilacije  na obrtajima  nebitno dal je na sauku ili na radnoj temperaturi ? Satire   me na semaforu po nekada sam obara obrtaje ali polako i onda trokira  pa podize spusta pa posle nekog vremena probije na normalno ,pa reko dal nije do pumpe bemu misa sve zivo izmenjah i nista  ne pomaze.

cisto informativno

Zamenjeno:Pran karburator,sva nova crevca karburatora,nosac karburatora nov swag,nov razvodnik ,novi kablovi za svecice ,nov komutator nova bobina,filteri vazduha i goriva ulja,servo glavnog kocionog,svecice isto dobre menjane ,gas prima ekstra i kada se tako gusi  moze da se potpise bez problema al na leru opet problem dok ne probije na normalu.

ovo je bilo ciiisto informativno

A mene zanima puuumpa za gorivo kakve problemne pravi KADA JOJ STRADA tj pojede se TAJ KLIN sto ulazi  u motor pa naleze di vec.da li moze biti do toga svo to osciliranje u leru