Autor Tema: Problem Golf 3  (Pročitano 1459 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže kazanova

  • VW Početnik
  • Poruke: 20
  • Age: 36
  • Lokacija: Kosovska Mitrovica
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
Problem Golf 3
« poslato: Mart 05, 2016, 03:36:37 posle podne »
Postovani,
Imam problem sa vozilom Golf 3, 1.8 koji nikako ne uspevam vec par meseci otkloniti. Naime, auto u toku voznje radi i pali normalno i odjednom broj obrtaja poraste do 3.000 i padne na 0 auto se ugasi i nemoguce ga je pokrenuti parvih 3-4 puta, kada se ugasi upali mi lampicu za ulje, takodje na manjim obrtajima trokira i slabo prima gas, na leru obrtaje drzi na oko 500 i ne moze se ni rucno pojacati. Ovo se desava u toku voznje na plin. Radio sam veliki servis, zamenio kapu, svecice, kablove, step motor, reparirao karburator, reparirao rasprsivac, promenio regulator gasa, plocicu koja ide na karburatoru, kompjuter je takodje zamenjen, senzor na nekoj racvici za vodu, auto ne trosi ulje.
Ukoliko je neko imao slican problem i resio ga molio bih da iznese kako je resio i sta je bio problem kako bih ja eventualno napokon resio.
Unapred zahvalan
VW PASSAT

Van mreže Overkill

  • VW Početnik
  • Poruke: 94
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Karma: +1/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: Problem Golf 3
« Odgovor #1 poslato: Maj 15, 2016, 10:58:49 posle podne »
Imao sam identičan problem na Golfu 3 1.8 pre par godina. Rešio sam ga tako što sam otišao kod majstora  :)
Šalu na stranu, stvarno sam otišao do električara...šta mu je radio pojma nemam ali problem je rešen za manje od 5 min. Majstor je čuveni Draško iz Zemuna...