Skorašnje poruke

Stranice: [1] 2 3 ... 10
1
Bliži se reg i tehnički.... :30, zna li neko, ima li neko iskustva, kako ćemo proći mi "tuningaši", za šta će nas sve zezati? Konkretno, mene na trojci brine:

1. Zatvoreno mesto za tablicu na petim vratima (jel' im to prepravka)
2. Farovi Hella MK4 look ( to ne verujem da može da im bude problem), ili grešim? Kolega kaže, nemam na staklima farovima oznake E2 i sl. a na fabričkim farovima ima.... wacko
3. Prednja maska bez znaka, a i nazad nigde nemam oznake koji je auto u pitanju
4. Blago zatamnjenji prednji migavci i katadiopteri (to postoji i fabrički)
5. Napred 195/45/16, nazad 215/40/16, čitam u Kuriru da su čoveka vratili jer je imao veće gume od fabričkih. Imam zimske 185/55/15, to valjda može da im prođe, nego ne znam da l' odmah da ih stavim pre tehničkog...
6. Kad kontrolor otvori peta vrata da vidi opremu a ono vidi pojačalo za muziku, plus vufer..... Možda i za to treba atest, da je dobro povezano...

Uz stavku 1 bih dodao da mi je tablica skroz dole na onom donjem delu zadnjeg branika, i da nikad nisam ugradio osvetljenje tablice.... ali to ću srediti, ili ću namestiti ili ću možda prepraviti zadnji branik na MK4 look, ali onda opet dolazima do toga da to nije fabrički... pa mi onda na kraju preostaje da vratim tablicu na fabričko mesto, ali treba to sad lepo otvoriti, pa ponovo farbati taj deo... Još imam i pur penu između... Ne znam da li to uopšte može lepo da se odradi... Druga peta vrata ne bih kupovao, to mi je veći posao...

2
Passat / Odg: Passat B5,5 2.0 Green Edition
« Poslednja poruka od strane Tomislav Goronja poslato danas u 07:44:34 posle podne »
I ja sam menjao ramena na jednom tačku, mislim da je bio desni. Nije bitno koji.
Zameno sam samo tu stranu sto je bila losa.
Majstor je sve to poručio i montirao
Moj savet ti je da odes u neki ozbiljniji servis, gde ce ti sve detaljnije reći, poručiti šta treba, montirati i td  driving
3
OFF Topic / Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Poslednja poruka od strane checky poslato danas u 07:13:59 posle podne »
Molim za pomoc.

Naime, juce sam petljao oko struje (POLO 1.4b 1996godiste) i kako sam vadio tablu iz lezista mahinalno iskacih dzek donji iz immobilizer-a a da ga prethodno nisam skinuo kleme sa akumulatora. Kasnije shvatih kakvu glupost napravih.
Auto sad upali i posle sekund ugasi, tj. cakne relej od pumpe i iskljuci ga.

Moje pitanje je, koji je sledeci potez u cilju resavanja ovog problema? Koja je najbezbolnija varijanta u tehnickom, a i novcanom smislu? 
Imam i rezervni kljuc, nije htio da ucita....

4
Golf 2 / Jetta / Rallye / Country / Odg: Golf II CL
« Poslednja poruka od strane klikiTDI poslato danas u 05:36:57 posle podne »
Hvala svima..
Ovo je dio ekipe sa golfovima,ima nas sve skupa 9 i  10 auta

Poslano sa mog SM-J730F koristeći Tapatalk

5
Golf 2 / Jetta / Rallye / Country / Odg: Golf II CL
« Poslednja poruka od strane Makoo poslato danas u 04:34:37 posle podne »
Više si puta ovom Golfu motor menjao, nego neki felne

Nadam se da ovaj put to to i da ćeš konačno moći da se izvozaš

Sent from my iPhone using Tapatalk
6
Gume i felne / P: Seat VW Felne 4x100 15
« Poslednja poruka od strane bane192 poslato danas u 03:01:27 posle podne »
https://www.kupujemprodajem.com/Automobili-Delovi-i-alati/Auto-Felne/Seat-VW-Felne-4x100-15-63276681-oglas.htm?filter_id=

Seatove felne 4x100
Nisu krive ni varene
Bile na Golfu 3
Kontakt: 0645811979
Sms, Viber, Whatsapp. .

7
Šasija, vešanje, kočnice, upravljanje / Odg: Pomoć oko šolja amortizera
« Poslednja poruka od strane Ivan poslato danas u 02:47:40 posle podne »
One su skoro identicne.
Razlika je u visini cele solje kao i u dubini mesta gde ide onaj sraf sto je drzi uz amortizer. Na novoj je dublje pa me brine da li moze ona zadnja solja da se usrafi a da ne kaci na sasiju.

@ Madison

To me i brine. Taman sam nasao idealnu visinu. biggrin
8
Šasija, vešanje, kočnice, upravljanje / Odg: Pomoć oko šolja amortizera
« Poslednja poruka od strane Madison poslato danas u 02:35:03 posle podne »
Ove na slici sa neta su izgleda i drugaciji model, ali inace je normalno da bude nova visa. Stavljaj to, ionako ti mnogo nizak auto, taman da ga podigne malo. :53
9
Auto delovi i oprema / P: GTI stikeri za ključ
« Poslednja poruka od strane shomiGTI poslato danas u 02:07:47 posle podne »
14 mm
100 dinara komad ili popust na kupljena 8 komada
0645345916

10
Auto delovi i oprema / Odg: P: Roletna gepeka sa držačima Pasat b3
« Poslednja poruka od strane shomiGTI poslato danas u 02:03:20 posle podne »
Aktuelno
2.200 dinara zadnja cena
Stranice: [1] 2 3 ... 10