Autor Tema: Audi a6 2.5 TDI 2002 - podizaci stakala  (Pročitano 2134 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže nenad in

  • VW Početnik
  • Poruke: 20
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +4/-13
  • Auto: Audi A6 2.5 TDI
Audi a6 2.5 TDI 2002 - podizaci stakala
« poslato: Februar 03, 2015, 11:05:22 posle podne »
Dobro vece

Kao i svaka srbenda, nema ga nema, i kad je problem evo ga ,tu je :-)
Da vas pozdravim i postavim pitanje : Pre neki dan zakljucam auto ispred jednog restorana, kaze cuvar" izvini momak,otvorio ti se zadnji prozor" ?????
Zakljucavam ga naravno preko alarma, i podesen je tako da ako su prozori otvoreni ,uvek ih zatvori, ali nikako obrnuto !
E sad ja u cudu gledam, aj kao istripovao se malo auto, pokusam preko brave tj kljuca spolja da zakljucam, i on nece, onda dam kontakt i opet nista, krene gore , vrati se dole i to je to ???
Odem do elektricara, kaze on mozda zice popucale ( zadnja leva vrata ) , aj prelemio ih on, i kao mi uspemo da zatvorimo prozor ,tj on malo krene, na gore stane, pa opet povuces prekidac, on opet krene, i tako do kraja !!!
E sad realno, auto je kod mene 7 godina i realno ako sam 5 puta i otvorio taj prozor , leti klima radi, zimi i ne otvaram i to je to !
SAd me zanima ,jel neko imao slican problem i gde ga je resio ,obzirom da smo ga taj dan samo "iskljucili" da se nebi opet otvorio, ali hocu uskoro i da ga prodajem, pa bih voleo da to sredim, i da sve radi na njemu.
Prihvatam svaku sugestiju,ili preporuku .

 :46

Van mreže Guarana

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3428
  • Age: 39
  • Lokacija: Ljubljana
  • Karma: +90/-37
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Lada
Odg: Audi a6 2.5 TDI 2002 - podizaci stakala
« Odgovor #1 poslato: Februar 03, 2015, 11:24:31 posle podne »
ako krene , pa se vrati, prosto ga nesto zaglavi u toj meri da misli da se zaglavilo nesto gore i preventivno spusta.. to ce svaki od prozora da ti uradi ako recimo glavu stavis gde ne treba :)
ili je neka vodjica, ili je od prljavstine po kederima, meni zadnji-desno radi slicno ponekad.
e sad ti bas ne umes majstora da nabodes.. prvo na dijagnostiku da vidi dal je nesto sam javio, ako misli da su zice, valjda ce da proveri napon, ne da krene da prelemi eto tako. mislim da dosta forumasa hvali draska u zemun polju za elektriku, neko ce ti javiti broj vec.
lollol

Van mreže nenad in

  • VW Početnik
  • Poruke: 20
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +4/-13
  • Auto: Audi A6 2.5 TDI
Odg: Audi a6 2.5 TDI 2002 - podizaci stakala
« Odgovor #2 poslato: Februar 06, 2015, 11:11:55 pre podne »
Znam za to opterecenje, to je ok, mada mi ovaj elektricar kaze da postoji komjuter koji to regulise, i da ako je on otisao, onda mora da se menja dosta toga ?!?!?!?
E sad ne znam dali me lozi ili sta , jer smo na kraju uspeli da podignemo prozor gore .
Ja se ipak tripujem da ako ga malo " razradimo" da ce to biti ok , obzirom da nije otvoren 2 puta za sedam godina koliko je auto kod mene .
Jos neko pametno misljenje ?