Autor Tema: Problemi sa bosch pumpa 1.6td  (Pročitano 4220 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Goran_Nik86

  • VW Početnik
  • Poruke: 24
  • Age: 37
  • Lokacija: Macedonia
  • Karma: +1/-1
  • Pol: Muškarac
Problemi sa bosch pumpa 1.6td
« poslato: Mart 09, 2014, 06:16:32 posle podne »
Imam sledeci problem:Curi mi nafta od bosch pumpa od onaj dio koji je obelezan sa crna linija tacno od onu rupu u sredinu koj je obelezan sa crvenu liniju.Desava se da auto u voznju ponekad se ugusi i ne prima gas i kad vozim uz brdo ponekad zatrokira i nece da primi gas kako treba,pa mislim da je problem do toga.E sad interesuje me za sta sluzi taj ventil ili kako se vec zove dali se to popravlja ili mora uzeti nov,i dali se mozi u krajnim slucaj zablindirati taj ventil?...

Bosch pumpa je skinuta sa dr forum zato sto nisam imao moznost da slikam moju...
« Poslednja izmena: Mart 09, 2014, 07:19:52 posle podne od strane milanilijin »
AUDI 80CC

Van mreže dejan921

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1452
  • Age: 31
  • Lokacija: sombor-novi sad
  • Karma: +40/-24
  • Pol: Muškarac
  • Auto: ibiza 6L
Odg: Problemi sa bosch pumpa 1.6td
« Odgovor #1 poslato: Mart 09, 2014, 06:25:47 posle podne »
meni je na mk3 1.9td tu bacao mlaz kada dam pun gas.. pojela se jedna gumica sto bude u toj kupoli. to moze da se sredi bez skidanja pumpe. samo se skine taj gornji deo pumpe. to bosista brzo sredi, ima sa strane kuglica jedna koja se izbija i ne secam se svega sta jos.

Van mreže Goran_Nik86

  • VW Početnik
  • Poruke: 24
  • Age: 37
  • Lokacija: Macedonia
  • Karma: +1/-1
  • Pol: Muškarac
Odg: Problemi sa bosch pumpa 1.6td
« Odgovor #2 poslato: Mart 09, 2014, 06:39:51 posle podne »
Isto je i kod mene Dejane,zanima me dali treba onaj stisnuti deo sto je pertlovan od nadvoresne strane  da se rasire za da se izbi ta kugluca?Kakvi simptomi imao auto dok si ga vozio tako,dal se gusio,... i.t.n
AUDI 80CC

Van mreže dejan921

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1452
  • Age: 31
  • Lokacija: sombor-novi sad
  • Karma: +40/-24
  • Pol: Muškarac
  • Auto: ibiza 6L
Odg: Problemi sa bosch pumpa 1.6td
« Odgovor #3 poslato: Mart 09, 2014, 06:43:43 posle podne »
nije se gusio, samo nije hteo da prima bas pun gas i malo je sporije vracao gas. kazem ti bosista to sredi za 30 min. ne skida se cela pumpa.