Autor Tema: Moto GP Sampionat  (Pročitano 52566 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6827
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Moto GP Sampionat
« poslato: Novembar 12, 2015, 10:05:45 posle podne »
Od sad mozete ovde pisati za novu i naredne sezone  :25 Ljubitelji Moto GP  thumbup

 :26
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže Desmo

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 9764
  • Lokacija: Isfahan - Iran
  • Karma: +220/-51
  • Auto: Lada 2104

Van mreže Desmo

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 9764
  • Lokacija: Isfahan - Iran
  • Karma: +220/-51
  • Auto: Lada 2104
Odg: Moto GP Sampionat
« Odgovor #2 poslato: Novembar 14, 2015, 12:18:58 pre podne »

Van mreže ćubica

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1525
  • Age: 49
  • Lokacija: Novi sad
  • Karma: +70/-16
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf V GTI,rallye
Odg: Moto GP Sampionat
« Odgovor #3 poslato: Novembar 18, 2015, 07:17:58 posle podne »
Niko ga ne voli.Ni publika,ni mehanicari drugih timova,ni redari,ni sudije pored staze,ni kolege vozaci iz drugih timova...
Nikada se ovakav vozac vise u moto GP nece pojaviti.Bilo je i bice velikih,bilo je i bice dobrih,bilo je i bice brzih ali niko nikada nije i nece uraditi sto je ovaj covek uradio za ovaj sport.
Kapa dole doktore  :46

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6827
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Moto GP Sampionat
« Odgovor #4 poslato: Novembar 18, 2015, 07:25:26 posle podne »
Upravo isto misljenje delimo  ćubica  :46 za Doctora ...

 :26
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže mur3633

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2441
  • Age: 57
  • Lokacija: Podgorica
  • Karma: +51/-6
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Sharan/Golf 4 TDI
Odg: Moto GP Sampionat
« Odgovor #5 poslato: Novembar 18, 2015, 07:28:57 posle podne »
Legenda je price nema. Sto je Senna za F1, to je Vale za MotoGP.
TDI POWER

Van mreže ćubica

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1525
  • Age: 49
  • Lokacija: Novi sad
  • Karma: +70/-16
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf V GTI,rallye
Odg: Moto GP Sampionat
« Odgovor #6 poslato: Novembar 18, 2015, 08:55:35 posle podne »
Tako je mur3633  thumbup
Jedno vreme sam prestao da gledam i pratim F1 posle Senine smrti.Godine su prosle pre nego sto sam ponovo poceo da pratim trke.Gledao sam ali nije to bilo to.Jednostavno,niko me nije privukao svojim voznjama,svojim ponasanjem,svojim umecem,svojom hariznom... Dosli su neki korporativni vozaci koji dodaju gas i koce kada im to neko javi iz boksa.
Tako je isto i u moto GP.Dosao je Markez koji je korporativni vozac.Radi iskljucivo ono sto mu se kaze da radi.On je projekat Dorne,Repsola i Honde koji ce unistiti ono malo sto je ostalo od trkanja.
Kada Rosi ode,prekidam da pratim i moto GP.Dzabe ljubav prema motorima i trkama kada nece biti sta da se gleda i prati.
Dok se to ne desi,uzivam u onome sto doktor prikazuje.

Van mreže PaulGT

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4812
  • Age: 46
  • Lokacija: NRW
  • Karma: +197/-121
  • Pol: Muškarac
  • no syncro, no fun
  • Auto: golf country
Odg: Moto GP Sampionat
« Odgovor #7 poslato: Novembar 18, 2015, 09:31:57 posle podne »
+ Slobo
ima li neko ovde da mu auto ide na isparenja lollol ili ovi dizeli jos malo pa ce krenuti i kusur da vracaju iz rezeorvara thumbup

Van mreže TTS

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2014
  • Lokacija: Vareš BiH
  • Karma: +64/-21
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Bora 1,8T 4 Motion
Odg: Moto GP Sampionat
« Odgovor #8 poslato: Novembar 18, 2015, 11:47:20 posle podne »
Jebem ja tim Spancima mater,usput popisam im se na Seat. Ta govna od kad je Doktor na ovako sraman način ostao bez titule,neču više ni da popravljam. Odmah MRŠ iz servisa,taman da mi ga otac vozi...
Moji postovi mogu sadržavati surovu istinu i biti okrutni!

Zrnojed

  • Gost
Odg: Moto GP Sampionat
« Odgovor #9 poslato: Novembar 19, 2015, 07:11:49 pre podne »
Xaxaxax TTS objasnio lollol

Sent from China


Van mreže ćubica

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1525
  • Age: 49
  • Lokacija: Novi sad
  • Karma: +70/-16
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf V GTI,rallye
Odg: Moto GP Sampionat
« Odgovor #10 poslato: Novembar 20, 2015, 09:23:26 posle podne »
Damire kralju  lollol  :46
Inace ovaj smajli sto podize sesir je broj 46  biggrin

Van mreže TTS

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2014
  • Lokacija: Vareš BiH
  • Karma: +64/-21
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Bora 1,8T 4 Motion
Odg: Moto GP Sampionat
« Odgovor #11 poslato: Novembar 20, 2015, 09:40:39 posle podne »
Ma brate neke su stvari i više nego očite. Pratim Moto GP još tamo od 82-83 godine kad su vozili Spencer,Lawson,Mamola,Gardner,Rainey,Doohan,Schwantz itd i nikad se nije desilo da se na ovako očit način nekome bukvalno otme titula. Činjenica je da sam ja vatreni navijač Rossija od kad je počeo voziti svijetsko prvenstvo te davne 1997,ali tih 9 titula koje je osvojio,niko mu nije "namjestio" ili bilo čim uticao,da lakše dođe do bilo koje. Druga stvar,čovjek ima 36 godina i još uvijek je bolji od ovih napuhanih Španskih balavaca kojima se mora na ovakav način pomagati da dođu do titule. Baš me zanima,koji če od njih voziti sa 36 godina (vjerovatno ni jedan) i kakve če rezultate praviti,ako budu vozili uopšte...

Na kraju krajeva,publika je sve rekla. Osvojiš titulu prvaka svijeta u najjačoj kategoriji motociklizma i publika te izzviždi i to u zemlji gdje si rođen!!!
Nema dalje...
Moji postovi mogu sadržavati surovu istinu i biti okrutni!

Van mreže Desmo

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 9764
  • Lokacija: Isfahan - Iran
  • Karma: +220/-51
  • Auto: Lada 2104
Odg: Moto GP Sampionat
« Odgovor #12 poslato: Novembar 20, 2015, 11:50:40 posle podne »
Ima ona naša pitalica, kad dodas manje je, kad oduzmes veće je? Tako i spanci

Van mreže mur3633

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2441
  • Age: 57
  • Lokacija: Podgorica
  • Karma: +51/-6
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Sharan/Golf 4 TDI
Odg: Moto GP Sampionat
« Odgovor #13 poslato: Novembar 21, 2015, 08:41:14 pre podne »
Ja sam negdje čitao da Lorenzo neće prisustvovati na Trci Šampiona, zbog opekotina koje je zadobio dok je proslavljao titulu, kada se iz njegove Yamahe prolila vruća voda iz hladnjaka.


EDIT: Svetski šampion u Moto GP klasi Horhe Lorenco otkazao je učešće na trci šampiona ovog vikenda.
Španski vozač Jamahe se još nije oporavio od opekotina koje je zadobio na proslavi titule u rodnom kraju.

"Veoma mi je žao što neću moći da učestvujem na trci šampiona, ali ne mogu da se oslonim na nogu, a kamo li da vozim", rekao je Lorenco.

Umesto njega će učestvovati čuveni biciklista, Ser Kris Hoj. Trka će se održati na Olimpijskom stadionu.

https://youtu.be/lnzQersCT1g
« Poslednja izmena: Novembar 21, 2015, 08:51:45 pre podne od strane mur3633 »
TDI POWER

Van mreže mur3633

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2441
  • Age: 57
  • Lokacija: Podgorica
  • Karma: +51/-6
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Sharan/Golf 4 TDI
Odg: Moto GP Sampionat
« Odgovor #14 poslato: Decembar 01, 2015, 05:02:35 posle podne »
Možda je malo Offtopic, ali vrijedi spomenuti Doktora.

EKSKLUZIVNO Monza Rally Show 2015: Rossi "doktorirao" u Monci!

Kao i svake godine, sam finiš svetske sezone auto-moto sporta rezervisan je za brojna revijalna takmičenja i trke zvezda iz sveta sporta na dva i četiri točka. Tako ni ova 2015. nije bila izuzetak, bar što se tiče manifestacije Monza Rally Show, koja je održana pod pokroviteljstvom kompanije Monster Energy, poznatog proizvođača istoimenog energetskog napitka, čiji je gost bila i naša ekipa. Baš kao i prošle godine, ovaj događaj pratili smo direktno na legendarnoj stazi!

Već na samom prilasku pisti Autodromo Nazionale di Monza, bilo je jasno da u ovom takmičenju učestvuju mnogi, ali da italijanska publika ima samo jednog favorita. To je ovogodišnji vicešampion MotoGP takmičenja, a inače devetostruki šampion sveta u motociklizmu, Italijan Valentino Rossi.
Zvezda Yamaha tima, naravno, ni ovoga puta nije propustila priliku da zadivi domaću publiku. Rossi je u finalni dan takmičenja ušao sa solidnom prednošću od 33,6 sekundi, i na kraju, za upravljačem svog automobila Ford Fiesta WRC 1.6, bio brži od svih rivala.
Najveći protivnik mu je bio WRC as, Thierry Neuville, vozač fabričkog tima Hyundai. Belgijanac je pružio veliki otpor, ali je na 8. specijalnom ispitu imao izvesnih tehničkih problema. Iskusni italijanski motociklista, koji je odavno pokazao da se veoma dobro snalazi i u kopitu WRC automobila, to je iskoristio i stekao prednost koju je do kraja rutinski održavao.
Time je, na opšte oduševljenje italijanske publike, koja je frenetično klicala “Vale, Vale, Vale…”, mahom obučena u žuto, sa brojevima 46, uživo mogla da vidi još jedan njegov trijumf. Naime, Valentino Rossi je ovim ostvario svoju četvrtu pobedu na Monza Rally Show takmičenju, te tako ponovio uspehe iz 2006, 2007. i 2012. godine.
« Poslednja izmena: Decembar 01, 2015, 05:04:13 posle podne od strane mur3633 »
TDI POWER

Van mreže MkTrihi

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 834
  • Age: 42
  • Lokacija: Neresnica>N.Beograd
  • Karma: +20/-4
  • Pol: Muškarac
  • one love
Odg: Moto GP Sampionat
« Odgovor #15 poslato: Decembar 01, 2015, 05:19:55 posle podne »
svestrani talenat.. definitivno jedan jedini
I dont drive fast i just fly slow

Van mreže mur3633

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2441
  • Age: 57
  • Lokacija: Podgorica
  • Karma: +51/-6
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Sharan/Golf 4 TDI
Odg: Moto GP Sampionat
« Odgovor #16 poslato: Januar 18, 2016, 08:11:58 posle podne »
Yamaha predstavila novu M1

Yamaha je zajedno sa svojim prvim vozačima, Valentinom Rossijem I Jorge Lorenzom prikazala novu M1 koja će biti vožena tokom 2016. godine. Yamaha je pretrpela sitne kozmetičke izmene koje su najvidljivije na repu motocikla.



Kako deluje po fotografijama, Yamaha I u 2016. Godini ostaje sa istim sponzorima. Nakon najuspešnije sezone za Yamahu u poslednjih nekoliko godina, postavlja se pitanje – Mogu li da ponove isti uspeh?
TDI POWER

Van mreže mur3633

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2441
  • Age: 57
  • Lokacija: Podgorica
  • Karma: +51/-6
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Sharan/Golf 4 TDI
Odg: Moto GP Sampionat
« Odgovor #17 poslato: Februar 04, 2016, 10:14:44 pre podne »
Rossi – Motocikl bez krila je lepši



Juče su završeni trodnevni testovi na Sepangu, stazi koja je već tradicionalno domaćin prvog zimskog MotoGP testa. Iako se Doktor plašio da će Yamaha biti iza konkurencije, to se nije desilo.

Nakon tri dana, Lorenzo je ukupno prvi, dok je Rossi četvrti i kasni sekundu za njim. Između su vozači koji smeju da koriste meke gume.

Rossi je tokom testiranja isprobao obe verzije Yamahe M1 za 2016. godinu. Jedan od modela okrenutiji je ka modelu iz 2015. godine, dok se na drugoj verziji vide radikalne promene.

„Srećan sam zbog ovog testa, pre svega, zato što testirali mnogo stvari koje smo imali na umu i koje su nam dale dobre informacije o unapređenju motora. I dalje ne znamo da li da se oslonimo na prošlogodišnji model ili da idemo sa radikalnim promenama. Na Phillip Islandu ćemo ponovo testirati oba, jer novi na kraju uopšte nije loš. Mislim da su inženjeri uradili dobar posao sa elektronikom i gumama. Probao sam motor sa zakrilcima, zanimljiva su i menjaju tok vazduha, ali ne vidim razliku. Preferiram motor bez krila, jer je mnogo lepši.“ – Valentino Rossi.
TDI POWER

Van mreže ćubica

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1525
  • Age: 49
  • Lokacija: Novi sad
  • Karma: +70/-16
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf V GTI,rallye
Odg: Moto GP Sampionat
« Odgovor #18 poslato: Februar 04, 2016, 06:01:57 posle podne »
Sto je bilo daleko,doslo blizu.Jos malo i eto nam nove sezone  alealeee

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6827
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Moto GP Sampionat
« Odgovor #19 poslato: Februar 04, 2016, 08:34:54 posle podne »
 thumbup ... jos malo ...
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.