Autor Tema: SKUP NIŠLIJA vikend 18/19. maj  (Pročitano 5466 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Shinigami

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 416
  • Age: 42
  • Lokacija: Nis
  • Karma: +50/-6
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Golf Mk 4
Odg: SKUP NIŠLIJA vikend 18/19. maj
« Odgovor #20 poslato: Maj 18, 2013, 10:32:00 pre podne »
Onda danas u 15h, a ja , ako treba, i sutra cu da se sastanem sa ostalim clanovima i sutra da i njima prenesem sta smo se izdogovarali

Van mreže Aca1097

  • VW Početnik
  • Poruke: 105
  • Age: 43
  • Lokacija: Niš
  • Karma: +13/-2
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 2 GTI
Odg: SKUP NIŠLIJA vikend 18/19. maj
« Odgovor #21 poslato: Maj 18, 2013, 03:01:02 posle podne »
E cvrc!  batine Sad stigoh kući i vidim: ''Onda danas u 15h''. @shinigami Vidi se onda i sutra sa Vojvodom, Duletom jednim i drugim i ko je još reko da mu odgovara nedelja i please obaveštavaj me  coilleo2tj

Van mreže Shinigami

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 416
  • Age: 42
  • Lokacija: Nis
  • Karma: +50/-6
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Golf Mk 4
Odg: SKUP NIŠLIJA vikend 18/19. maj
« Odgovor #22 poslato: Maj 18, 2013, 03:16:46 posle podne »
Evo ja sam sad  ispred Merkatora...
A sutra dolazim isto u 15h pa svi vi kojima odgovara nedelja...vidimo se sutra

Van mreže StexyVW

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 598
  • Age: 30
  • Lokacija: Nis
  • Karma: +12/-12
  • Pol: Muškarac
  • Svi bi rado vozili Corrado
  • Auto: VW Corrado 2.0 16v
Odg: SKUP NIŠLIJA vikend 18/19. maj
« Odgovor #23 poslato: Maj 18, 2013, 04:48:06 posle podne »
Znaci ako je neko hteo da organizuje skup neka napise kad i gde makar 3 dana ranije.. Hteo sam da dodjem ali sutra.. Danas ne mogu jer sam vec u gradu a nisam kolima.. Ko ne ume nemoj ni da organizuje..
Racing is something that most people will never understand. It's not just a sport or something to do on Saturday night and Sunday. It's a way of life. Once your in it, it's in your blood. Once you make yout fisrt run..you can't stop.

Van mreže Ivke

  • IvKe ZaJeBaNt
  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1263
  • Age: 38
  • Lokacija: Svilajnac
  • Karma: +26/-14
  • Pol: Muškarac
  • VW - Das Auto
  • Auto: VW Golf MK3 + MB Vaneo
Odg: SKUP NIŠLIJA vikend 18/19. maj
« Odgovor #24 poslato: Maj 18, 2013, 04:56:57 posle podne »
svaka cast :)

Van mreže Aca1097

  • VW Početnik
  • Poruke: 105
  • Age: 43
  • Lokacija: Niš
  • Karma: +13/-2
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 2 GTI
Odg: SKUP NIŠLIJA vikend 18/19. maj
« Odgovor #25 poslato: Maj 18, 2013, 05:17:12 posle podne »
@Stexy Iako sam ''skorašnji'', znam da kod nas ne postoji zvanično ''organizator ovoga skupa''.  biggrin  Shinigami je samo hteo da se solidariše i sa onima kojima je odgovaralo da danas bude skup, a i s onima kojima nedelja odgovara. Niko nije ljut što se danas niko osim njega ne pojavi kod Merkatora, on ponajmanje. U svakom slučaju, tema je i započeta još u sredu, jer sam smatrao da je 3 dana sasvim dovoljno da se dogovorimo kada će biti skup. Međutim, očito da je ipak potrebno, usled različitih obaveza svih nas, da neko ipak odredi precizno kada i gde će biti skup, kako bi se ipak održao - pa ko dođe dođe, ostali će biti obavešteni o onome što se rešilo na skupu i to je to! Zato, skup je sutra, u nedelju u 15h kod Merkatora. Ako se ja ne pojavim, Shinigami će mi preneti šta treba. Srdačno vas sve pozdravljam!vwrooooom  driving

Van mreže Stoske

  • Old School
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6237
  • Age: 33
  • Lokacija: Nish
  • Karma: +94/-50
  • Pol: Muškarac
  • Auto: vw passat
Odg: SKUP NIŠLIJA vikend 18/19. maj
« Odgovor #26 poslato: Maj 18, 2013, 06:33:36 posle podne »
zbog ovakvih ispada ljudi ne dolaze na skupove ..

ja sutra necu da dodjem  :45

edit : svako ko pokrene temu i pricu oko nekog okupljanja se smatra organizatorom .. kad bi trebali svi da se slozimo nikada se ne bi skupili
« Poslednja izmena: Maj 18, 2013, 06:36:33 posle podne od strane Stoske »
hahaha Stoske poligloTka hahaha Gde Stoske glotkne tu trava ne raste :)

Van mreže Aca1097

  • VW Početnik
  • Poruke: 105
  • Age: 43
  • Lokacija: Niš
  • Karma: +13/-2
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 2 GTI
Odg: SKUP NIŠLIJA vikend 18/19. maj
« Odgovor #27 poslato: Maj 18, 2013, 06:52:45 posle podne »
Ljudi, ja pokrenuh ovu temu sa pitanjem i predlogom - smatrao sam da treba najpre da se upoznam s većinom vas da bih umeo da odredim stvari kao što su sastanci-okupljanja. Zato sam prepustio vama da se izjasnite o predlogu s početka ove teme. Oni koji nisu mogli doći prošlog vikenda a smatraju da ne treba da se pojave ni ovog, je lična stvar i izbor. Ja ću sutra odložiti neke obaveze i pojaviti se na skupu. Vidimo se  :25

Van mreže vojvoda

  • VW Početnik
  • Poruke: 38
  • Age: 49
  • Lokacija: nis
  • Karma: +5/-4
  • Pol: Muškarac
  • Auto: vw-golf/3- 1.6i
Odg: SKUP NIŠLIJA vikend 18/19. maj
« Odgovor #28 poslato: Maj 18, 2013, 08:58:05 posle podne »
ja sutra dolazim kao sto sam reko a ti stoske ne seri kvake nego dodji sutra da pijemo kaficu pozzz svima vidimo se big_boss

Van mreže Shinigami

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 416
  • Age: 42
  • Lokacija: Nis
  • Karma: +50/-6
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Golf Mk 4
Odg: SKUP NIŠLIJA vikend 18/19. maj
« Odgovor #29 poslato: Maj 18, 2013, 09:40:35 posle podne »
Ludi nemojte da krivita Acu...doslo je do nesporazuma... ja sam kriv a ne Aca hteo sam da ispostujem i jedne i druge, posto je bilo onih kojima ne odgovara subota i onima kojima ne odgovara nedelja ja sam rekao da cu da se sastanem sa obe grupe i u subotu i u nedelju, kako bi svi ucestvovali u dogovaranju oko odlaska u BG... Nekako ste svi pokapirali da se pomera iz subote u nedelju...(mozete pogledati postove)....kao sto sam rekao NESPORAZUM

uostalom niko nije ostecen, videcemo se sutra svi...pa valjda ovo treba da nas relaxira ... sto ste svi nakraj srca !

@ Stexyvw...ne cupaj kosu i ne nerviraj se...nego hocemo li konacno da vidimo tog Corrada sutra...?

Van mreže StexyVW

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 598
  • Age: 30
  • Lokacija: Nis
  • Karma: +12/-12
  • Pol: Muškarac
  • Svi bi rado vozili Corrado
  • Auto: VW Corrado 2.0 16v
Odg: SKUP NIŠLIJA vikend 18/19. maj
« Odgovor #30 poslato: Maj 19, 2013, 09:37:49 pre podne »
Ma ne krivim ja ni acu ni shinigamija.. reko sam samo.. okej je to, ne mogu svi istog dana pa ce neki jednog, neki drugog, a neki i oba da bi se prica povezala.. Alii da se na vreme napise.. I  kao sto shinigami rece nesporazum je, jer sam ja skapirao da nece biti oba dana nego da se prebacuje, a onda odjednom u subotu pise shinigami da je tamo.. reko cek bre sta se desava..

Shini: necete ga videti brate pre polovine sledeceg meseca.. Imas kod mene u temi, rasturen je, menjam opruge, branik je skinut, komplet treba da se farba, a juce sam bio kod limara i rece da ga oteram tek pred kraj meseca 29, 30... I da racunamo jos 15ak, 20 dana da ga odradi posto ima 1000 sitnica, a i u dve boje se farba pa ce to da zahteva vreme.. I tako, tek iza 15og tamo..
Racing is something that most people will never understand. It's not just a sport or something to do on Saturday night and Sunday. It's a way of life. Once your in it, it's in your blood. Once you make yout fisrt run..you can't stop.