Autor Tema: Centralna brava u kvaru  (Pročitano 1580 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Goran79

  • Gost
Centralna brava u kvaru
« poslato: Januar 24, 2011, 01:17:46 pre podne »
Danas mi se desilo to da sam otkljucao vrata kljucevima (bez daljinskog za alarm, posto mi je u kvaru) i to sam ga 2 puta okrenuo na desno tako da su mi se i prozori spustili (znam za tu foru), stim kada sam hteo da ga zakljucam i istovremeno podignem prozore, ono nije reagovalo!!! Sto znaci da uopste ne mogu da zkljucam vrata!!! Sta se tu desilo i da li i kako se taj kvara moze ukloniti? Hvala unapred!!!

Van mreže Zgemba

  • VW Početnik
  • Poruke: 126
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +0/-1
Odg: Centralna brava u kvaru
« Odgovor #1 poslato: Januar 24, 2011, 01:22:08 pre podne »
meni se to isto desilo ali nisam mogao da ga otkljucam...obio sam bravu i skontao da je bio mehanicki kvar na bravi (pukla je polugica u bravi koja se okrece kada okrenem kljuc da otkljucam) mislim da svakako moras da otvoris bravu..jel si probao na suvozacevim vratima?
Il se ženi il tamburu kupi, u nešto se udarati mora!

Goran79

  • Gost
Odg: Centralna brava u kvaru
« Odgovor #2 poslato: Januar 24, 2011, 01:26:07 pre podne »
  biggrin  na suvozacim vratima mi se to i desilo jer na vozacevim mi je vec riknula brava, tj, jednog dana da otkljucam auto isto kljucem, i ono vrtim kljuc u krug i da izvucem kljuc ja izvukao ceo cilindar  badmood E sad neznam da li je neko pokusao da ga obije (mada u mom kraju znaju da nesmeju da se zajebavaju sa mojim autom, ali nikada neznas) ili je nesto riknulo ...

Van mreže Zgemba

  • VW Početnik
  • Poruke: 126
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +0/-1
Odg: Centralna brava u kvaru
« Odgovor #3 poslato: Januar 24, 2011, 01:31:26 pre podne »
ne znam meni je vaukm brava i kapiram da mozda ti je negde ispalo crevo ali mislim da je ipak BRAVA losa pa da je zbog toga,samim tim sto si iz druge brave izvukao ceo cilindar   blink 
Il se ženi il tamburu kupi, u nešto se udarati mora!

Goran79

  • Gost
Odg: Centralna brava u kvaru
« Odgovor #4 poslato: Januar 24, 2011, 01:40:47 pre podne »
A da li znas gde se nalazi to vakum crevo?

Van mreže Djole DMC

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3372
  • Age: 38
  • Lokacija: Kragujevac-Kraljevo
  • Karma: +143/-67
  • Pol: Muškarac
Odg: Centralna brava u kvaru
« Odgovor #5 poslato: Januar 24, 2011, 05:05:03 posle podne »
 biggrin
Probaj sa unutrasnje strane da zakljucas, ako zakjluca onda je samo u cilindru problem.